Opinie o Neko w Miastko

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Neko. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Neko o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neko w Miastko

Hej, chcę aplikować na to ogłoszenie co mają teraz na stronie dla kierowców C+E. Tylko wpisali tam jedynie informację, że oferują bardzo dobre warunki pracy, mnie interesowałyby szczegóły. Jaka stawka teraz na międzynarodówce? Narzekano tu na zarobki lata temu trochę i ciekawi mnie czy podwyższyli kwoty od tego czasu. Jakie dodatki dochodzą jeszcze do pensji?

Ferre Vocem Nowy wpis

Problemem nie są szefowie czy też brygadziści. Zasady są jasne albo pracujesz na godzinę i masz 8.5 euro albo pracujesz na akord niektóre prace sezonowe i nie zawsze wyjdzie Tobie dniówka.Zakwaterowanie jest, warunki są różne w zależności od miejsca. Problemem są dla siebie współpracownicy którzy jak na plebs przystało lubią tworzyć ministerstwa gier i zabaw :) jak chcą igrzysk i chleba to muszą być ofiary. Tworzą się grupy podgrupy gdzie wszyscy robią dobrą minę do złej gry, ponieważ trzeba zarobić trochę po udawać trzymać palec pod kiltem. Poza tym nie wszyscy bawią się w degręgoladę. Znajdą się tam może i normalni ludzie ale to nieliczni. Najlepsza zasada: " Milczenie jest złotem, a mowa jest srebrem " Minusy są dwa akord i stawka godzinowa. Jedyne czego można życzyć to tego żeby ta stawka godzinowa wynosiła 12,50 euro netto. Ponieważ te 8.5 euro netto jak na scandynawię czy też Szkocję to niewiele. Ale czasami "Lebszy wróbel w garści niż kanarek na dachu" ponieważ jak to bywa zagranicą Polak Polakowi, a człowiek człowiekowi.

(usunięte przez administratora) ! Zabraknie ci zdrowia szefostwo powie to (usunięte przez administratora) do Polski! Nie polecam ! A 8.5 euro to I w Polsce można zarobić.

Takie piękne słowa padają? Straszny brak profesjonalizmu. Jednak ktoś niżej pisał że szef to fajny chłopak. To jak to w końcu wygląda?

Jan
@Ewa

Proszę popracować za te 8 euro , spać ze szczurami , bez jakiego kolwiek szacunku .

@Ewa

Sam byłem tylko kilka dni, nie polecam. Za 8,5€ niech sami j3bią, szefostwo nowe Mercedesy i Audi a pracownika maja za nic. Warunki mieszkalne to jakaś tragedia, zostało to zgłoszone do sanepidu w Danii. Szczury, pchły, jedzenie trzymało się w starej ubojni. Krótko mówiąc (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Dla ciekawskiego mogę podesłać zdjęcia z mieszkania. Nie polecam i odradzam jakiejkolwiek współpracy. J3BAĆ ich…

Ewa Nowy wpis

Serio? Nie wierze że w dzisiejszych czasach firma daje takie warunki swoich pracownikom... Nikt się tym nie interesuje?

Choinki

Chlew i pijaństwo w domach w Dani, wyzysk na maxa, praca ciężka. Jak się sprzeciwisz kiero (usunięte przez administratora) ci powie, że możesz uciekać do polski. Firma zgloszona do urzędu skarbowego. Zatrudniają żeby delegować nie płacać należytych skladek. (usunięte przez administratora)

Ewa Nowy wpis
@Choinki

Jak mogą nie płacić składek? Co Ty wygadujesz? Przecież to ich obowiązek.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
jodła

pozdrawiam nieudacznikuf i pijakof z wpisow powyzej. pewnie nie nadawali sie do roboty lub zazdroszczom. ja bylem nie jeden raz i zawsze bylo ok. kasa na czas i zawsze pomoc ze strony szefuf...

@jodła

Ty sie lepiej naucz pisać

@Marcin

Bo takich tam potrzebują mądrych

Ale to był bardzo stary komentarz, nie ma sensu odpisywać :D No chyba że wciąż tutaj zagląda. A Wy panowie zadowoleni z pracy? :)

@jodła

Kłamstwo

Byłem raz przez pomyłkę, nie mam słów co tam się odwala ! (usunięte przez administratora) i pijaństwo.

Natalia

Czy cała wypłata idzie na konto? Czy macie to jakoś dzielone na raty ?

Masechiusets

Szkoda tych opinii, bo sam szef bardzo fajny chłopak. Kierownicy może mało życzliwi. Niby wszystko ładnie, pięknie ale to nie jest to.(usunięte przez administratora)

Daga

@Jaro o kim mówisz? Kto się ugaduje?

Jaro

Nie polecam, ugaduja się i tak robią jak im pasuje. Stanowczo nie

Lucek

Nie warto nawet się zainteresować tą firmą. Dużo naobiecują A później i tak robią inaczej, pracowników mają za śmieci i wogole się nie liczą ze zdaniem pracownika , mają pracowników za (usunięte przez administratora) A przecież też mamy rodziny. Z innymi kierowcami nie ma sensu się zapoznawać bo jest taka rotacja co świadczy o tym jak jest w firmie. ODRADZAM

Konrad

Czy firma zbankrutowała ,czy nadal działa na rynku?

kamilek

stracili wszystko co mieli zagranicą. klient ich heningsen zaliczył bankruta. przestana byc wypłacalni, szkoda zdorwia i nerwów

Jarecki

(usunięte przez administratora) i tragedia. Jak i stawki glodowe tak i zarządzania tą mafijną firemką

Buraki z miastka. Żeby odbudować ego autka sobie kupili nowe. Szacunku już nie kupicie. Nie polecam

Zofia
@Andrzej

Chciałabym wiedzieć, co konkretnie masz na myśli. Liczyłam na to, że na forum dowiem się szczegółowych informacji na temat firmy, a na razie wyciągnąć mogę tylko ogólne wnioski. Czy możesz napisać, jak Neko traktuje swojego pracownika?

JJ.

Nie wiem jak w polsce ale w szkocji zenada. Temat dla uwagi bo przy okazji niskich stawek to nawet nie płacą delegacji i podatki omijaja.

Radek

(usunięte przez administratora)Zapytałem czy dostanę podwyżkę: 1 euro. Po 3 latach w firmie usłyszałem, że nie ma podwyżek w tym roku, że firma nie zarabia dobrze. Miesiąc później szefostwo kupilo 2 Merole: 600 tysięcy złotych każdy z nich.(usunięte przez administratora)Nie polecę już nikomu

Grażyna
@Radek

Rozumiem, że w Twoim przypadku prośba o podwyżkę została przesunięta na dalszy plan. Czy pomimo tego, jako że jesteś trzy letnim pracownikiem Neko, można wspomnieć o tej firmie coś więcej? Jaka panuje tam atmosfera?

Konrad

Jesteście pewni, że nic dobrego nie dzieje się w firmie?

Radziu

Mieszkania w dani dramat speluny i obsikane materace

Arek

smieciowe stawki dla bułgarów

Zostaw merytoryczną opinię o Neko - Miastko

• Jak się pracuje w Neko?

Zobacz opinie na temat firmy Neko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neko?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neko?

Kandydaci do pracy w Neko napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neko
1.4/5 Na podstawie 48 ocen.
  • ul. gen. Stanisława Maczka 12A lok. 17
    77-200 Miastko