Opinie o Ren Zielona Góra w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ren Zielona Góra. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ren Zielona Góra na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ren Zielona Góra w Zielona Góra

" kierowca"

Moja historia- złożyłem CV na stanowisko kierowca. I dostałem tę pracę. Ale zamiast dostarczać produkty, kazano mi pracować na magazynie ( chłodnia - 20 stopni). Odmówiłem ze względu na stan zdrowia i zostałem zwolniony. Uczciwe??? Jaja sobie robią. W każdej szanującej się firmie są stanowiska pracy określone. A tutaj nie mogą znaleźć ludzi do pracy w chłodni to zatrudniają kierowców i odsyłają do chłodni. Zupełnie niegodne z kodeksem pracy panie prezesie, bo chłodnia to są szczególne warunki pracy, Zwłaszcza, ze nie mógł mi pan dać ubrania ochronnego. Miałem w tenisówkach i wypierdzianych, starych, podartych spodniach po kimś , pracować w takiej temperaturze. Co na to INSPEKCJA PRACY? Na rozmowie obiecują złote góry- wczasy , dodatki, integracje, zniżki na produkty ,miła atmosfera. Zwykłe (usunięte przez administratora)i marnowanie czasu!

Nieokreślone

Nie polecam. Co chwile inny "dyrektor" oddziału. Przychodzi taki popalić papieroski i idzie do domu, jak pan S.P. Nakładają na Ciebie obowiązki, które sami powinni zrobić. Co inny dyrektor to inne zasady i godziny pracy. Wymagają od Ciebie, żebyś robił dosłownie wszystko. Nie wiesz co zrobić pierwsze. Brak jakichkolwiek benefitów. Wypłata praktycznie najniższa krajowa + nieokreślona premia, którą zabierają przy pierwszej lepszej okazji. W ostatnim czasie oszukano tak kilku pracowników. Najważniejsze, że Ci wyżej mają. Przeklinam tą firmę, najgorsza jaką w życiu spotkałem.

@Michałek

Jest tu straszny(usunięte przez administratora) i wymyślanie oraz straszny (usunięte przez administratora). Nie wiadomo jaką wypłatę człowiek dostanie albo czy w ogóle coś dostanie.

Co jaki czas w Ren Zielona Góra można ubiegać się o podwyżkę?

Pracownik Nowy wpis

Zastanawiam się czy nie odejść z tej firmy gdyż w tamtym roku w firmie zaszył za duże zmiany. Zwolnili ludzi którzy ogarniali wszystko w systemie i nie tylko a zatrudnili nowego kierownika logistyki pana Przemysław który nic nie potrafi i wysługuje się innymi pracownikami.

Czy zdarzają się nadgodziny w Ren Zielona Góra?

Był pracownik z dawnych lat

Nie polecam współpracy z ta firmą. Straszny wyzysk , (usunięte przez administratora) i małe pieniądze za taką pracę. Kierownik pan P nic nie potrafiący i wykorzystujący ludzi. Gdzie sam nic nie potrafi i wiecznie czasu nie ma dla swoich pracowników. Oraz Ten nowy dyrektor oddziału pan T którego wiecznie nie ma a jak już jest to zwala wszystko na innych.

Majkel
@Był pracownik z dawnych lat

Panie, 3 pytania: - wszyscy tam macie uprawnienia udt czy zatrudnia się już każdego chętnego? - praca to tylko picking i rozkładanie czy jest podzial obowiązków na każdej zmianie? - pracując w standardowym trybie 1,2,3 zmiana albo 1,nocka, 1, nocka - zarabiałeś 4 netto?

Były pracownik z dawnych lat Nowy wpis
@Majkel

Nie ma zakresu obowiązków na danej zmianie. Oraz nie wszyscy mają uprawnienia utd. A te 4 tysięcy netto to zależy jak kierownik logistyki w tym przypadku pan P ma humor.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ren Zielona Góra spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

XXX
@Nieokreślone

Co to znaczy co chwilę inny dyrektor oddziału? jak długo pracujesz? czemu go zmieniają? Ta wypłata, to po zsumowaniu wyjdzie ok 4000 netto? Mam wieloletnie doświadczenie w robieniu wszystkiego na magazynie, mroźnia mi niestraszna i pracowałem w branży. Dałbym sobie radę, bo uważam, że magazyn to dopiero początek a nie dożywocie =) Przyszedłbym do pomocy, gdybym tylko wiedział, że tą czwórkę wyciągnę.

@XXX

Przez kilka miesięcy było 3 dyrektorów, podobno teraz jest już 4. Może zarobisz, jak będziesz miał dobre układy z aktualnym dyrektorem. Jak nie jesteś pupilem to znajdą pretekst i zabiorą Ci tak, żebyś został z praktycznie najniższą krajową.

XXX
@Nieokreślone

Dyrektor oddziału = kierownik magazynu, czy kierownik też istnieje? Ile osób pracuje w magazynie? praca na 3 zmiany? Ile czasu fizycznie spędzasz w mroźni? Jest podział na pickerów/dokładaczy/ koordynatorów od innych spraw magazynowych (daty/dostawy). Imho, wszystko można zaplanować tylko dajcie mi ludzi, którzy nie będą marudzić, że muszą pracować :)

Michałek
@XXX

Jak jesteś taki ciekaw to zadzwoń i się spytaj. Albo wyslij CV, bo ogłoszenie też wisi :) Jesli chcesz cofnąć się 40 lat do pięknych czasów (usunięte przez administratora)to miejsce dla ciebie, magazyny nordisu zrobią na tobie "wow"! Po sezonie dostaniesz może 3.500 na rękę (najniższa na umowie + premia UZNANIOWA), a w sezonie zależy jak bardzo jesteś posłuszny to 4.000 wyciągniesz. Wspominałem o odpowiedzialności finansowej za braki na inwentaryzacji? Co by tu, praca do tej pory na 3 zmiany. Cała noc na mrozie i zbierasz, dokładasz, nakurwiasz.

@Michałek

Nie polecam pracy w tej firmę. Z tego co wiem to zwalniają ludzi którzy ogarniają ich system a zostawiają ludzi którzy nie umieją nic zrobić w systemie. I ten nowy ich kierownik logistyki za którego magazynierzy muszą układać trasy gdzie on jest od tego a nie magazynier, nie umie także używać skanerów i wysługuje się innymi.

Witam wisi ogrodzenie do działu logistyki. Jak wygląda faktycznie współpraca w zespole? Jak zarobki? Jakie są rzeczywiście benefity?

" kierowca"

Gienek

Jakie wynagrodzenie na magazynie? ile da się wyciągnąć?

jacuś

po wykupieniu firmy REN przez Specjał jest coraz większa presja na pracowników , po połączeniu z firmą Nordis i przeprowadzce na ich magazyny , pracownicy pracują w skandalicznych warunkach bez odpowiedniego oświetlenia magazynów bez odpowiednich narzędzi typu wózki widłowe wysokiego podnoszenia ( jeden się przewrócił na nierównym podłożu omal nie miażdżiąc pracownika). Po nominacji na dyrektora pana P. nastał totalny chaos , ewidentnie faworyzuje swoich pupilków z Nordisa którzy donoszą mu o wszystkim. Nie polecam tej firmy , nie dba o pracowników , atmosfera pracy jest przygnębiająca.

Czy jest możliwość pracy w Ren Zielona Góra na część etatu?

John

Nie polecam, magazyn do zamknięcia

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Ren Zielona Góra?

bez nicku

praktycznie żadnych , trzeba wytrzymac na ponad -20 stopniach , nie polecam ,praca tu wplywa drastycznie na ogranizm, nie przestrzegaja zadnych przepisow ,wyplaty z misiaca na miesiac coraz nizsze mimo rekordowych miesiącow sprzedazy .... dramat nie polecam NIKOMU!!

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Po przyjeździe rozmawiasz z dyrektorem o pracy twoim doświadczeniu i obowiązkach

Wojciech
@Odpowiedz

Wygląda na to, że rekrutacja dotyczy tylko jednego spotkania. Czy długo czekałeś na odpowiedź i finalnie podjąłeś zatrudnienie? Jeśli tak napisz jakie warunki pracy i wynagrodzenia zaoferował Ci pracodawca.

Witam
@Wojciech

Mi tam wrażeń nie brakuje. Na 3/4 lini przepracowałam wraz z koleżankami wiec proszę abyś nie wyganiał mnie przy audycie bo źle coś robię !

Kandydat kierownik

Witam.Chcialbym ostrzec przyszłych pracowników, którzy będą rekrutowani przez Pana R.M.Prosze nie robić żadnych kroków dopóki nie będą obietnice ustne potwierdzone na piśmie.Mialem ustnie ustalone stawki i wszelkie szczegóły.Niestety na drugi dzień z Panem R.M. nie bylo zadnego kontaktu pomimo wczesniejszych obietnic kontaktu .Dopiero wieczorem napisal mi lakonicznego sms z propozycją pracy za mniejszą stawkę.Oczywiscie jak odpisalem na co sie umawialismy to zaprzeczyl twierdzac , ze zartuje i nie chce dalszej wspolpracy.Slabe to zarty ,gdybym zlozyl wypowiedzenie u obecnego pracodawcy.Totalna ignorancja i brak profesjonalnego podejścia do osoby szukającej uczciwie pracy.Do tej pory pomimo prób dzwonienia nie dostałem odpowiedzi.Mowiac wprost bardzo nieslowna osoba.

Ciekawy

Witam Czy praca na stanowisku kierownika logistyki jest godna podjęcia ? Chodzi mi o zakres obowiązków ilość godzin w pracy oraz wynagrodzenie. Proszę o odpowiedź z góry dziękuję

Kier

Nie polecam pracy w tej firmie. Nie są respektowane zasady bhp, prawa pracy, a do tego na każdym kroku spotkasz się z oporem. Premie ucinane na najwyższych szczeblach zarządzania, odchodzących pracowników w premiach siepomija- została z najniższą krajową za pracę nierzadko po 10, 12 godzin dziennie. Firma do gruntownej restrukturyzacji no bez inwestycji w pracowników nadal będzie tam tak jak 20 lat temu.

Brak słów... Mobbing i zastraszania kierowców aby jeździli w trasę zepsutymi samochodami. Bardzo dużo plotek i konfliktów między pracownikami. Nie polecam. Lepiej pracować na kasie niż tam!!!

Wojciech

Poważne oskarżenie umieściłeś w swoim komentarzu. Czy jesteś w stanie podać przykłady, które potwierdzą, że rzeczywiście w firmie dochodzi do zjawisk, które można sklasyfikować pod pojęcie mobbingu?

Goska

Witam Mam pytanie czy ktoś się orientuje jak wygląda praca logistyka w Zielonej Górze ? Aplikuje właśnie na to stanowisko . Z góry dziękuję

Logistyk
@Goska

Praca Logistyka w ZIELONEJ górze polega na układaniu tras pilnowanie stanu technicznego pojazdów oraz wysyłanie aut na naprawy. Pani (usunięte przez administratora)wraz z logistykiem ustala przesunięcia magazynowe. Ustalanie i wyjaśnianie konfliktów również należy do zadań Logistyka. Przypisywanie tras i samochodów

Goska
@Logistyk

Dziękuję za odpowiedź a jaka jest atmosfera pracy? I nie wie Pan ile osób potrzebują?

Kierowca

Zakres Logistyczny oddzialu w Zielonej Gorze to od Koszalina przez Świnoujscie i Szczecin aż po Oławe, Brzeg i Nysę caly zachód Polski. Kierowcow jest 8 wiec prosze sobie wyobrazic wyjazd z bazy o 6 a powrot okolo 18 rozworzac caly dzien mrożonki pobierajac pieniadze i pilnujac aby nikt nic nie ukradł z samochodu. Jakie warunki zatrudnienia biuro i magazyn zarabia 2500 Brutto plus premie uznaniowe a kierowca 2800 Brutto oczywiscie doliczajac premie uznaniową. Ogolnie rzecz mowiac to jest czlowiek jest tam tylko pracownikiem i wycisną z niego wszystkie soki! Auta dla kierowcow zdewastowane i z watpliwym stanem technicznym lecz jesli odmowisz wyjazdu od razu mozesz pożegnać sie z premią... eydaje mi sie ze szefostwo jest ślepe na to ze wszystko drozeje i firmy rowniez musza sie rozwijac od 10 lat klepią to samo zero nowych rozwiązań tylko i wylacznie nacisk na pracownika za psie pieniadze

Robol

To co się dzieje to paranoja , magazyn mamy zapchany do granic możliwości , i mamy to gdzieś upchać . Wszystko ma swoje granice a my już mamy dość. Bo ile można ?!

Zostaw merytoryczną opinię o Ren Zielona Góra - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Ren Zielona Góra?

Zobacz opinie na temat firmy Ren Zielona Góra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ren Zielona Góra?

Ren Zielona Góra