Opinie o Sapa Polska SP Z O O w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sapa Polska SP Z O O. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sapa Polska SP Z O O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sapa Polska SP Z O O w Sosnowiec

Operator wtryskarki

Cześć dlugo tutaj nie pracuje lecz zauważyłem motywacje do pracy pomiędzy zmianami czy jest możliwość przejścia na inną zmianę? Obecnie pracuje na A ale jak zauważyłem to zmiana ktora nas zmienia jest 1000% stosunkowo lepsza u nas ten kierownik albo skok czy skoczek to jest totalne (usunięte przez administratora) ludzie którzy by się nienadawali pracować na wtryskarce sa kierownictwem az wstyd..a te wasze chamskie teksty to se trzymajcie dla siebie. Bo za takie głupie odżywki jakieś stosuje Pan N i pani K ze zmiany A. Według 85% operatorów ze swojej zmiany jesteście niewłaściwymi osobami które dostaly ten stołek... no ale cóż z tego co zauważyłem to takich tu szanują... Kierowników którzy niewiedza jak się nawet detale pakuje ale zawsze ma.cos do powiedzenia.I szacunek dla ludzi którzy z wami wytrzymują bo niewiem czy im coś dosypujecie do kawy czy co... i bardzo proszę o informacji gdzie mam się udac w kierunku zmienienia brygady bo po prostu robie tu od niecałych 2 miesięcy a na zmianie A dojdzie kiedyś do jakieś tragedi naprawdę osoby tutaj za biurkiem nie powinny nigdy w życiu się tam znajdować... to tak jakbym wziął syna 10 lat posłał do zawodówki i powiedział przecież musisz se dać radę..... czy z szefostwa lub kierowników nikt jeszcze nie zwrócił na to oka? Prauje tu nawet nie trzy miesiące a ludzie się boją isc powiedzieć tego co wiedza bo się boją... ludzie jakby wam pan N czy pani K kazała jechać z nimi do domu i posprzątać? Pewnie byście pojechali ale później w ,,szatni czy palarni ''jak się stoi z koleżanką czy kolega to najlepiej poruszyć temat...jesteście tak falszywi ze az szkoda....pewnie sama pani k wbiła by noz w plecy swojemu kierownikowi i wicewersa takie macie poszanowanie pracownika jak wy nas tak my was gnoje.

Coraz gorzej
@Operator wtryskarki

Tu już się nie przyjemnie pracuje.Do końca roku i szukam gdzie indziej pracy.

Pani Barbara

Firma zapewnia atrakcyjne warunki w postaci: -umowy na papierze oraz zarobki zawsze w terminie -przerwy podczas pracy -jest stołówka gdzie można zjeść podczas przerwy -możliwość korzystania z płatnego urlopu -praca odbywa się w komfortowych warunkach. Nie jesteśmy nararzeni na opady atmosferyczne, wiatr oraz słońce zimno i ciepło -możemy korzystać z toalety nie mówiąc o tym przełożonego, że tam się udajemy i nie potrzebujemy na to zgody -w lato mamy darmową wodę do picia -mamy również swoje narzędzia -jest czysto i nie śmierdzi w zakładzie -szczęśliwa i uśmiechnięta załoga skora do pomocy Same plusy dla firmy czego chcieć wieńcej

Ona

Dokladnie teraz ci co nic nierobili dalej nic nierobia tylko z tym że są pochowani po biurach i maja pod sobą takich ukraincow którzy by ci noz w plecy wbili bo dyrektor tak powiedzial. Dawniej szkoda im było opłacić dwie osoby miesięcznie jako liderów teraz maja 5 i niewiedza co się na hali dzieje. Tyle lat co się musiałam użerać zresztą nie tylko ja ,a wyszlo na to że za same weekendy w pobliskim zakładzie praktycznie pensja się nie różni i dostajemy normalnie paski wynagrodzenia a nie ze jest kombinowane co miesiąc inna śpiewka.

Brygada Zm; C.

No to szykujcie się od wtorku na atak pipu . Myślałam że to żart z tymi kamerami ale naprawdę za takie coś to wyroki powinni ludzia dawać . Kto jest odpowiedzialny za ten pomysł wogole? Z chęcią to wyjaśnimy bo wam się chyba w (usunięte przez administratora)już zupełnie. Teraz nawet niezdarzycie tego ściągnąć juz zdjęcia wraz z filmem trafia tam gdzie powinny.

Tylko po co miałyby się tam właśnie znajdować? :D jakie wy w końcu macie te przerwy? To tylko na nich chodzi się na stronę? Kiedyś ktoś pisał o jakichś 45 minutach, to dalej obowiązuje?

Jadźka Nowy wpis

Od paru dni szukają zmieniacza form wtryskowych. Chłopak niby już jakieś tam wstępne doświadczenie z pracy ma a piszą, że jednak jest ono wymagane. podobnie oferują wyrobienie jakichś uprawnień. W przypadku tego stanowiska o jakie może chodzić?

No Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Szczerze to nawet te szkolenia też by mało wniosły trzeba jednak mieć w sobie tą wrodzoną umiejętność zarządzania ludźmi i sobą a jak się ma chaos w robieniu i mówieniu albo mówi jedno a robi drugie lub mówi a za chwilę już decyzja nie aktualna lub inna ...efekt hmm!?

Szkoda Nowy wpis

Niestety ludzie na stanowiskach funkcyjnych ....zawalili nie każdy kto skończył studia się do tego nadaje niestety do tego potrzeba innego rodzaju zdolności a nie koniecznie papier ukończenia szkoły hahaha, trochę mózgu a nie wykonywać polecenia innych bez zastanowienia bo się chce komuś przypodobać z wyższej półki

Zarty Nowy wpis
@Szkoda

Porządna szkołę to tam ma garstka ludzi a reszta udaje mądrzejszych niż są w rzeczywistości.Do tego żadnych szkoleń nie mają podnoszących kwalifikacje.

No właśnie

Dziwi mnie to a raczej zastanawia że zamiast jeden wspomagać pracę drugiemu to utrudnia co skutkuje nie potrzebną atmosfera jak i na magazynie jak i produkcji a przecież w jednym zakładzie robimy

Ok

Doświadczenia itp. Nie dostałam pracę pomimo dużego doświadczenia na montażu

On

Popatrzcie na kierowniczkę zmiany C to jest dopiero nieporozumienie. Zero pojęcia a do tego zero zainteresowania stanowiskiem pani chodzi z głową wyżej niż chmury llataja ale szkoda że na papieroska albo na ploteczki do psiapsiulek

Rufek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Czy jest jakaś szansa aby po pierwszym roku pracy dostać podwyżkę? Ewentualnie jakieś dodatkowe benefity?

Magazyn

Zmiana noccna dziś miała problem z zarządzaniem? wysyłki na rano nie zrobione, zrobione wysyłki na 20 po co ?tam ktoś myśli czy śpi. Pan z kucykiem ma jakąś wiedzę na ten temat? Podobno nowy kierownik tej zmiany, a nadaję się do układania i porządkowania. Może czas sprawdzić kompetencje tych Panów.

xxxxx
@Magazyn

A sam magazyn co robił w nocy ? tam jedna osoba powinna być ,a ile ich jest ? przychodzi kierowca i kwit wypisują mu dwie osoby. Czekają ? na co czekają ?

Eh
@xxxxx

A ile. Jest osób na produkcji i nic nie zrobione .gdzie jest kierownik i super koordynator ? Jak zarządzają że wiecznie nic nie zrobione potem fotki i gonienie ludzi jak psy .tak się nie robi dlatego zero szacunku dla tych dwoje tyle powiem

Tak

No właśnie zastanawiające jest to, jak oni jako zakład jeszcze funkcjonują, ciekawe na ile im taki sposób zarządzania wystarczy, chyba że ich motto jest takie , samo się zrobi i nie potrzeba ludzi którzy mają wiedzę i wykształcenie w tym kierunku, pracownik biurowo administracyjny bez doświadczenia ciekawe podejście,

Apolonia

Informacje podane podczas rekrutacji nie spełniają się, brak możliwości elastycznego czasu pracy, żadne benefity nigdy nie zostały wprowadzone. Firma nie dysponuje systemem operacyjnym SAP ERP. Wszystkie wyliczenia przeprowadza się manualnie.Firma nie dostarcza narzędzi do analizy, wszystko trzeba tworzyć samemu bez jakiegokolwiek wsparcia IT czy zarządu. Duża rotacją kadry zarządzającej co powoduje niestabilność. Bardzo brudne pomieszczenia biurowe, socjalne, sanitariaty czuć na odległość. Stołówka na kilka osób podczas gdy w firmie pracuje kilkaset.

Klara

Pracownik Administracyjno-Biurowy nie musi mieć doświadczenia, a przynajmniej tak wynika z opisu oferty. jeśli to sprawdzona informacja to jak wygląda sama rozmowa i jak sprawdzane są umiejętności kandydata?

Zmiana A

Jak to jest że nam zakazują nadgodzin bo niepotrzebuja tyle ludzi pracuje na hali 5 maszyn i na następną zmianę przychodzi trzech liderów i kierownik??? A wiecznie na hali (usunięte przez administratora) jak niewiem i niema komu robić.

Anegdotka

Audyt każdego nawet Dyrektora stawia do pionu bo tracą grubą kasę nie chodzi tu tylko o 100.000E ale bardziej o miliardy za które dostaje każdy wypłatę, dostaje każdy sprzęt, są remonty, naprawy, opłaty za prąd i grzanie, za ochronkę, ....za tą wypłatę i twoją pracę żyje cała firma, a audyt no cuż bo firma jest pośrednikiem pomiędzy odbiorcą towaru;-) Miejmy do siebie szacunek. Nie znając zasad audytowych, skąd co się bierze - ktoś się jeszcze wypowiada? Dla mnie niewyobrażalne jest iść do pracy dla fabryki jako pośrednik i pracować jeszcze przez biuro pośrednictwa pracy, bo to już załamka jest na pensji. Pośrednik zarabia na was grube tysiące na miesiąc, a lenie tylko nie zmieniają pracy na inną ciekawszą i z lepszą pensją. Żabka płaci sporo dla sprzedawców nawet po 4000zł netto mies. ale płacą więcej bo robią więcej godzin pracy soboty, niedziele. Nie każdemu to pasuje. Tak jest wszędzie indziej! Jest takich od groma. Wstyd nikt nie chce się z was nawet uczyć, tylko żal wylewać. Kierownik przynajmniej coś powie i nie zgodzi się na mniejszą pensję, więc kto tu jest d u pa życiowa? Żal mi ściska że żyjemy w inteligentnym państwie, każdy jest po szkole, umie liczyć na paluszkach od kiedy do kiedy i na ile starczy pensji, ale mimo to tylko narzekania się słyszy. Programistą se bądźcie jak 30% polaków, z czego tylko 0,5% jest zatrudnionych i zarabia, reszta cuż pracuje w innych zawodach bo za duże kwalifikacje! Jak nie ogarniacie się życiowo budowa silnika jest prosta załóż firmę napraw pojazdów, zarobisz z 6000 -10000 netto/msc. Chcesz zarabiać więcej to niestety trzeba się uczyć i poświęcić dla danego zawodu i zorganizować logicznie! Chyba że macie hobby narzekanie, podburzanie innych ludzi i płakanie bo gdzieś z tyłu głowy boli was że nie pracujesz w lepszym miejscu na lepszym stanowisku;-P(usunięte przez administratora) Nawet śmieciarz zarobki 4200 netto + premia+ to co sprzeda pobocznie na olx <- nieraz 3 wypłaty ma miesięczne więcej, więc warto. Firma sprzątająca zarobki około 5-7 tyś.(usunięte przez administratora)

Dobry pomysl
@Anegdotka

W końcu ktoś wpadł na to że nie potrzeba tyłu liderów na każdej zmianie no bo do czego rozdać pracę tj 15 min,przekładki sami bierzemy spinki nam dostarczają kierownik zmiany wystarczy a ustawiacz poprawia detal i robi korekty parametrów.Po co mają się platac po 4 osoby ma każdej zmianie bez celu jakbym coś z nich było.Na maszyny z nimi niech stoją 8 godz jak każdy.Tylo nie na 1 bo to nie wczasy.

ABC
@Dobry pomysl

Też tak myślę tym bardziej jest 2 liderów z Ukrainy więc raport ma kto przynieść i zabrać oraz zrobić przezbrojenie.

15.04
@Anegdotka

Mamy 6 kwietnia a ekipa do (usunięte przez administratora)zakładu staje na jednej ręce żeby to operatorzy posprzątali to całe śmietnisko które sobie urządzili na hali. Właściciele pojadą i znów zoo zacznie życ swoim śmieciarskim trybem życia. Właściciela to powinni wszyscy powiedzieć co jest nie tak a nie ukrywać prawdę. WŁAŚCICIEL to powinien otworzyć nagrania z kamer dwa tygodnie w tył i się przekonał na własne oczy komu płaci miesięcznie wynagrodzenie za przyjście na 8h na ploteczki kawusie czy papieroska.

Magic

Ooo jak mi przykro ,że nie radzicie sobie z tym wszystkim co się dzieje,musicie zatrudnić więcej pomagających ,bo jest mało a wy siedźcie za biurkami i szukajcie problemów w was samych .Wielka szkoda że zakład tak spada przy waszej organizacji rządzących ,kiedy Ukrainki będą za kadrowe ,przecież miejsca będą,myślcie będą oszczędności,będą lepsze apartamenty ????

Uff

Proszę cię nasrasz na ręce to pomyślą że to maseczka…ta cała reszta pajacy z biur powinna pracować ale na targu 90lat temu.

Nie polecam

Nie rób tego proszę nie rób idź gdzieś indziej ale nie tu chyba że chcesz dorobić się choroby kręgosłupa i cieśni a w między czasie leczyć się na głowe

Operator
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Witam czy są przyjęcia na operatora?

Jest tu może ktoś z biura? mam ofertę dla pracownika administracyjno-biurowego. Piszą tam w niej o dobrej znajomości języka angielskiego ale też w mile widzianych pojawił się włoski. Czy będzie można liczyć na kursy z jego zakresu o ile ktoś go jeszcze nie zna?

Nie sadze

Jak najbardziej się nadają ale wiadomo faceci nie tylko praca się żyje a baby jak nic podkładają i wszystko poczta pantoflową się rozniesie. Nie dajmy się zwariować.Przynajmiej nudno nie jest.

Dokladnie
@Nie sadze

A najważniejsze jest żebyśmy się szanowali a będzie nam się razem dobrze pracować.A młodzi ludzie muszę się wyszaleć bądźmy tolerancyjni i przede wszystkim normalni.Wszystko dla ludzi.Ciezko pracujemy wszyscy ,każdy ma swoje problemy szanujmy się a będzie coraz lepiej.

Zofia

Tego młodszego kontrolera finansowego to widzę, że od końca lutego dalej poszukują, na rozmowie ktoś był? Nie widzę w tych ostatnich wpisach by ktoś nawiązał do tej funkcji a mnie praca zainteresowała, będę aplikować. chce się rozeznać jeszcze tylko w szkoleniach które na dziale są oferowane, w opisie je zawarto bez szczegółów

Ino

W Polsce żądza decydują tylko i wyłącznie POLACY Bo to jest Polska A jak komuś nie pasuje to wypad do siebie.Ktos nie zrozumiał to powtórzę.

Kamil

Jakim prawem zmieniacie pracownika umowy podpisane na rozpoczęciu pracy a w dniu wypłaty uświadamianie go o zmianach??? Czy uważacie że możecie nas tak okradać z miesiąca na miesiąc?

Marika

Witajcie, czy możecie wyjaśnić te sprawę? Mam zamiar kandydować do księgowości, jest teraz oferta wystawiona. Jednak o co chodzi z tymi zmianami umownymi? Ktoś pracował na innych zasadach a w dniu wypłaty dowiedział się, że było inaczej? skoro niczego nie podpisał wcześniej to tamte poprzednie zasady nie obowiązywały?

Zwykły robol
@Kamil

Ja tam się cieszę że mam pracę. Pieniądze to sprawa drugorzędna. Grunt że robota jest. Ja pracę traktuje jako nagrodę, s nie przymus. Jakby tak wszyscy podchodzili to firma by się rozwijała. Nie miejmy pretensji do firmy tylko do samych siebie.

@Zwykły robol

Ciekawe czy większość zatrudnionych miała podobne podejście, że nie widziała w tym wszystkim problemu. nie mam pojęcia o ile te warunki pracy nagle nie zmieniły ale czy ktoś wyżej nie podkreśla wprost, że mniej kasy zostało wypłacone? Jest inna rekompensata, że tak luźno do tego podchodzisz?

Ona

Zmiana A , zmiana B pracuje około 4-5 osób którzy pilnują ludzi i porządku na stanowiskach czy wam naprawdę w niczym nieprzeszkadza że operatorzy mają po 3 palety pod maszyna starego wyrobu przed przezbrojeniem ,stare pół wyroby i brak miejsca do rozłożenia namiotu

Lepiej się zacznijcie robić wszystko żeby się pozbyć tych szponcicieli Franc....., Ema.... Rozwalają zmianę za zmianą doświadczeni pracownicy którzy chcieli dobrze dla tego zakładu odchodzą bo mają dość. I teraz została garstka. + Ok 30osobowa grupa ludzi z Filipin czy Ukrainy która niepotrafi nic. Czy taka widzicie przyszłość tego zakładu?

Zostaw merytoryczną opinię o Sapa Polska SP Z O O - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Sapa Polska SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy Sapa Polska SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 299.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sapa Polska SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 256, z czego 57 to opinie pozytywne, 126 to opinie negatywne, a 73 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sapa Polska SP Z O O?

Kandydaci do pracy w Sapa Polska SP Z O O napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sapa Polska SP Z O O
1.7/5 Na podstawie 325 ocen.
  • Gabriela Narutowicza 53
    41-200 Sosnowiec