SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k.

Opinie o SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k.

Jaro

Witam. Byłem kiedyś franczyzobiorcą sieci żAbka. Zastanawiam się teraz nad Lodolandią. Mam pytanie do prowadzących działalność z kołaczami. Czy w okresie jesienno zimowym przy zatrudnionym pracowniku sprzedaż tych ciast pozwala na przyzwoity zarobek. Oczywiśącie po opłaceniu wszystkich kosztów. pozdrawiam Jaro

Anita

To chyba coś nowego? Sprawdził już ktoś jak się na tym wychodzi?

mango

pyszne lody mango

Niki

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie jaką umowę otrzymuje się na początek?

@Niki

Niki, masz na myśli biuro Lodolandii, czy punkt sprzedaży lodów?

Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży

- godzinna rozmowa z rekruterką - godzinna rozmowa z TL i rekruterką

- doświadczenie - motywacja - dlaczego zaaplikowałeś do nich itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Teresa

@Sławek Sławonir Dziękuję za informację. Czy mógłbyś określić w jakich kwestiach franczyzobiorca może liczyć na pomoc ze strony firmy Lodolandia? Nie zostało to tutaj jasno określone, dlatego dobrze by było, gdybyś to napisał. Będę Ci wdzięczna.

Sławek Sławonir
@Teresa

@Teresa Dostałem wsparcie przede wszystkim w procesie pozyskania finansowania i wyboru dobrej lokalizacji na początku, przeszedłem szkolenie. W codziennej współpracy dostaję wsparcie marketingowe, porady dotyczące bieżącej działalności, omawiamy dalszy rozwój moich punktów. Pogłębiamy współpracę a jeśli pojawią się jakieś problemy to rozwiązujemy je wspólnie. I chyba o to chodzi głównie...

Teresa

Firma Lodolandia oferuje swoje usługi na zasadzie franczyzy. Więcej na ten temat można znaleźć tutaj - https://www.lodolandia.pl/m/franchise Chciałabym spytać tych osób, które się nie wypowiedziały do tej pory. Jak byście ocenili współprace z firmą? Czy franczyzobiorca może liczyć na wsparcie ze strony firmy? Zachęcam Was do wypowiedzi na ten temat.

Sławek Sławonir
@Teresa

Tak dostaję wsparcie w trakcie prowadzenia biznesu, polecam współpracę z tą firmą.

Arek

Najlepsze lody!!!!!!!!!!!

Teresa

@Agat 123 Pozwól, że spytam. Z tego co rozumiem, to Twoja współpraca z firmą Lodolandia polega na franczyzie, tak? Wspomniałeś ponadto o szkoleniach. Czy mogę spytać o to, jak długo one trwają? Czas w tego typu przedsięwzięciach jest ważny i myślę, że wiele osób będzie Ci wdzięczna za tę informację.

Agat 123

Witam, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością obsługi. Zapewnili mi lokalizacje, przeszedłem szkolenia. Wszystko sprawnie i szybko. Budka z lodami działa od ponad miesiąca i przynosi duże zyski. Sezon mamy dobry więc przekłada się to na dobry obrót i zysk. Polecam wszystkim

Teresa

@Grzesiek, czy współpracowałeś z firmą Lodolandia? Jeśli tak, to jak ją oceniasz? A może jesteś pracownikiem jednego z punktów i chciałbyś wypowiedzieć się na temat warunków zatrudnienia? Zachęcam Cię do aktywności na wątku i rozszerzenia wypowiedzi.

Paweł Bieniak

Witam, czytałem wcześniej te opinie o Lodolandii bo umówiłem się na spotkanie do nich. Jestem po spotkaniu w poprzednim tygodniu i wygląda to nieźle. Dają gotowe lokalizacje, pomagają w zdobyciu leasingu i mogę rozpocząć w 2 tygodnie. Sprawie, konkretnie i profesjonalnie. Oby tak dalej!

Grzesiek

Jeśli ktoś narzeka na świetna firmę to niech spojrzy na siebie!!!

Teresa

@anita, czy powiesz coś na temat warunków współpracy? Czy jesteś usatysfakcjonowana? Co Lodolandia musi Tobie jako franczyzobiorcy zapewnić? Możesz liczyć na pomoc z ich strony? Czy na forum jest ktoś, kto pracuje w jednym z punktów Lodolandia ? Interesujące byłyby opinie od strony pracownika. Może ktoś się wypowie na temat warunków zatrudnienia i atmosfery w pracy? Czy zarobki są satysfakcjonujące?

W temacie
@Teresa

Pani Tereso, albo kimkolwiek Pan/i jest , pytania odnośnie współpracy to chyba najlepiej kierować bezpośrednio do Lodolandii, jeśli jest Pan/i zainteresowana wspólpracą, niepoważne jest bazowanie w tak ważnej kwestii na opiniach z forum. Natomiast druga część Pytań ma według mnie charakter tendencyjny. To przecież Pan/i bedzie zatrudniać jak rozumiem pracowników i to od Pani w glównej mierze będzie zależeć jak ułoży się współpraca z pracownikami. Szczerze to nie rozumiem Pan/i intencji , jeśli chce Pan/i współpracować to po co opinie pracowników, tych sama sobie Pani wybiera. Bez sensu te pytania...

Anita

Pyszne lody!!!

anita

Jestem zadowolona, mam też franczyzę żabki ale nie ma porównania. Żabka pomimo dużo wyższej inwestycji przynosi 1/3 zysku co lody.

Teresa

@Katarzyna, a czy mogłabyś napisać coś więcej? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym współpracą z Lodolandia. @Franczyzobiorca, a czy warunki współpracy są jasne, przejrzyste i satysfakcjonujące dla obydwóch stron? @Janusz, rozumiem, że osoby współpracujące z tą firmą mogą liczyć na pomoc i na przykład profesjonalne szkolenia, tak?

Katarzyna

Jestem zadowolona.

Katarzyna

Jestem zadowolona.

Franczyzobiorca

Franczyza godna polecenia, jestem franczyzobiorca 2 punktów w Zachodniej części Polski. Można zarobić.

gofr

Pyszne gofry!

Zostaw merytoryczną opinię o SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 15 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k.