Sweet Gallery sp. z o. o. sp. k.

NIP: 5223004262 REGON: 146575990 KRS: 0000727685

Adres: Powstańców Śląskich 124 lok. 149, 01-466 Warszawa

Opinie o Sweet Gallery sp. z o. o. sp. k.

Na stronie Praca.pl zamieszczono 22 listopada kilka aktualnych ofert pracy do firmy Sweet Gallery sp. z o. o. sp. k.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Specjalista Ds. Rekrutacji. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Magi Nowy wpis

Niestety w tej firmie nie ma zwyczaju odpisywania na maile...

Arek

Sukces w tej branży jest kwestia zaangażowania i dobranej lokalizacji , jeśli dasz z siebie dużo to i dużo osiągniesz, ja osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy z SG a jak ktoś ma głowę na karku to jest to idealny biznes .

Don Nowy wpis
@Arek

Nie do końca, bo jak podpiszesz umowę na lokalizację to jej tak łatwo nie zmienisz kiedy coś pójdzie nie po Twojej myśli. Możesz zmienić lokalizację ale będziesz musiał ciągle opłacać stara.(usunięte przez administratora)

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. W związku z dynamicznym rozwojem jako firma stajemy przed wieloma wyborami. Niektóre sytuacje wymagają od nas zmian — zarówno biznesowych, jak i HR-owych. Podejmujemy jednak wszelkie starania, aby zapewnić uczciwość i przejrzystość w naszych procesach rekrutacyjnych. Dążymy do wyboru najbardziej trafnego kandydata, zarówno pod kątem kompetencji merytorycznych, jak i osobowościowych. Dlatego na kluczowe stanowiska prowadzimy złożone, kilkuetapowe procesy rekrutacyjne oraz niekiedy ponawiamy ogłoszenia, aby dotrzeć do jak najlepszych kandydatów. Wierzymy, że takie podejście maksymalizuje trafne dla obu stron decyzje o podjęciu współpracy. :)

Xiao Nowy wpis
@Sweet Gallery sp. z o. o. sp. k.

Badania amerykańskich naukowców wskazują, że im bardziej wieloetapowy proces rekrutacji na stanowisko średniego szczebla tym bardziej nieskuteczny. A najlepszym sposobem selekcji jest jej po prostu brak. W końcu dojdziemy do kuriozum, że do najprostszych pracy będzie 76 etapów rekrutacji i to bardzo przykre, że tą metodą sita człowiek jest traktowany jak telewizor, który ma mieć najlepsze parametry a nie po prostu jako członek. I ja czuję dużą nieufność do pracodawców, którzy prowadzą wielotygodniowe "procesy rekrutacyjne".

Firma Sweet Gallery sp. z o. o. sp. k. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy zdarzają się nadgodziny w Sweet Gallery sp. z o. o. sp. k.?

nowy

Jestem na etapie ubiegania się o stanowisko komercjalizator (pozyskiwanie nieruchomości pod przyczepy gastro) po rozmowie telefonicznej i krótkiej ankiecie, zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Na rozmowie pojawił się dyrektor komercjalizacji oraz Pani z HR. (usunięte przez administratora)Nie mniej najprawdopodobniej rozmowa przebiegła pomyślnie w mojej ocenie, gdyż zostałem zaproszony do wykonania zadania rekrutacyjnego. Zadanie polega na pozyskaniu 2 lokalizacji pod przyczepy - czyli dokładnie to co będzie w zakresie naszych obowiązków. Oczywiście za wykonanie zadania nie otrzymamy żadnego wynagrodzenia, żadnej rekompensaty poniesionych kosztów, pomimo poświęcenia kilku jak nie kilkunastu godzin. Firmie mamy dostarczyć pełną dokumentację techniczną, wraz ze zdjęciami, kontaktami do właściciela nieruchomości. Pracodawca w miesiącu oczekuje pozyskanie 4-5 lokalizacji. Wystarczy by podczas rekrutacji 50 kandydatów poddać zadaniu pozyskania 2 lokalizacji aby Sweet Gallery posiadało 100 lokalizacji gotowych do dalszego procesowania całkowicie za darmo. Nie rzadko kandydatów ubiegających się na takie stanowisko jest ok 100 co daje nam ok 200 lokalizacji. Oczywiście podczas rozmowy dyrektor informuje nas, że wynagrodzenie za pracę składa się z dwóch części: podstawa plus premia za pozyskanie lokalizacji.(usunięte przez administratora) Oczywiście umowa wyłącznie B2B podejrzewam, że bez możliwości negocjacji jej zapisów. Oczywiście podziękowałem i odmówiłem wykonania darmowego zadania rekrutacyjnego. Panie dyrektorze szanujmy siebie wzajemnie bo skoro mielibyśmy współpracować na zasadach B2B to przede wszystkim na zasadzie partnerstwa, (usunięte przez administratora) podejrzewam że lepiej podczas współpracy nie będzie. Oczywiście opinia negatywna.

@nowy

Dziękujemy za Pana komentarz. Opinie naszych pracowników, a także kandydatów, są dla nas cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągnąć wnioski, by usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Jesteśmy otwarci na dyskusję, a także konstruktywną krytykę jednak nie możemy zgodzić się z Pana zarzutami. Proces rekrutacji naszej firmy prowadzimy na transparentnych zasadach. Jasno omawiamy każdy z etapów na spotkaniach rekrutacyjnych, i tak samo było w przypadku Pana spotkania i ubiegania się o stanowisko komercjalizatora. Stanowisko to wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Głównym jego zadaniem jest wyszukiwanie dla naszych Franczyzobiorców optymalnych biznesowo lokalizacji, w których rozpoczną w przyszłości działalność franczyzową. Zasadne jest zatem dla nas, aby kandydat ubiegający się o to stanowisko mógł sprawdzić, czy na pewno obowiązki przedstawione w ofercie pracy i tego typu praca, będą dla kandydata satysfakcjonujące. W tym celu jednym z etapów rekrutacji, po pozytywnej ocenie, kandydat proszony jest o wykonanie zadania związanego z wyszukaniem dwóch lokalizacji. Większość firm stosuje praktykę zadań rekrutacyjnych. W przypadku wielu stanowisk wykonane zadanie jest jedyną formą oceny umiejętności kandydata. Jest elementem służącym dla dobra obu stron w procesie rekrutacji. To, w jaki sposób nasi przyszli kandydaci, pozyskają lokalizacje, pozostawiamy im. Z naszej strony, przekazujemy niezbędne materiały do jego wykonania, wskazujemy przykłady i poświęcamy nasz czas, aby kandydat, wykonując zadanie, miał jak najlepsze wsparcie. Na spotkaniach wyjaśniamy także, że zadanie nie musi być wykonane na poziomie wykwalifikowanego komercjalizatora, który pracuje z nami już 5 lat. Przykro nam, że uważa Pan, że nie współpracujemy na zasadzie partnerstwa, my uważamy wręcz przeciwnie. W naszej ocenie zadanie rekrutacyjne to swoista próba możliwości, a jego wykonanie świadomą, biznesową decyzją. W etapie końcowym jego wynik jest szczegółowo omawiany. Wtedy każda ze stron upewnia się, czy współpraca w przyszłości może być owocna. Chcemy podkreślić, że nie wykorzystujemy wykonanych zadań i pozyskanych lokalizacji przez kandydatów. Nie możemy jednak zamykać się na miejsca, w których nasi przyszli Franczyzobiorcy chcieliby zacząć swój własny biznes. Gdyby miał Pan do nas pytania, prosimy napisać do nas na adres: rekrutacja@sweetgallery.pl. Z pozdrowieniami Zespół Sweet Gallery

Jak szefostwo w Sweet Gallery sp. z o. o. sp. k. traktuje ludzi?

Czy firma Sweet Gallery informuje kandydatów po rozmowach kwalifikacyjnych o wynikach rekrutacji? Jesli tak, to proszę o informację jak długo czeka się na takie informacje.

@Kandydat

Dzień dobry, bez względu na wynik spotkania rekrutacyjnego, nasi Kandydaci zawsze otrzymują od nas informację o naszej decyzji. Standardowy czas procesu rekrutacyjnego w Sweet Gallery trwa do dwóch tygodni. To proces bardzo złożony, dlatego może się czasami przedłużyć. Zachęcamy do kontaktu z rekruterem bądź działem HR pod adresem zespol.hr@sweetgallery.pl. Pozdrawiamy! :)

Tomciu

Pracuję w dziale technicznym. W pracy panuje super atmosfera. Od zera przyswoiłem tu wiele technicznych umiejętności. Koledzy pomocni, nauczą wszystkiego i zawsze pomogą. Pracodawca zapewnia dobrą organizację pracy. Ponadto firma bez zawahania inwestuje w narzędzia i inne środki, aby ułatwić nam pracę. Można tu liczyć na rozwój, w postaci np. wyrabiania dodatkowych uprawnień dla pracownika. Reasumując: jestem szczęśliwy, że mam możliwość być częścią tej firmy.

Czy rotacja pracowników w Sweet Gallery sp. z o. o. sp. k. na Specjalista Ds. Rekrutacji jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 22 listopada na Praca.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Co?

Roman jak widzisz pod moim nickiem jestem kandydatem i odwiedziłem portal, by sprawdzić opinie o firmie. Nie trzeba być geniuszem, aby zauważyć, ze go work sam dodaje komentarze. A ty dlaczego odwiedzasz ten portal? Nudzi Ci się?

leszek

Ten sezon zaczął się od fatalnej pogody, jeszcze w kwietniu padał śnieg, ale teraz na klientów nie narzekam. To moj trzeci sezon, na dwóch wyszłam całkiem nieźle. Współpraca ok, może tylko raz wkurzyłam się na sweet gallery ale to zostawię dla siebie. Najważniejsze ze szybko zareagowali wiec jesli chodzi o współpracę trzeba im oddać to, że naprawdę im zalezy na klientach

by zapoznać się z umiejętnościami pracownika, pierwszą umowę o pracę podpisujemy na 3 miesiące. Po okresie próbnym, jeśli współpraca jest satysfakcjonująca dla obu stron, decydujemy się na podpisanie umowy na czas określony, zazwyczaj na rok. Trzecią umowę o pracę podpisujemy już na czas nieokreślony. W razie innych pytań, zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy Zespół Sweet Gallery

Mp

Praca obsługa klienta ? Jakieś opinie .

Miał ktoś okazję pracować w Sweet Gallery? Czy wykonywane obowiązki są adekwatne do proponowanego wynagrodzenia i czy można powiedzieć, że to dobry pracodawca, który dba o swoich pracowników?

Tymon

Zastanawiam się czy firma prowadzi normalnie działalność, taki spokój na forum??

Zostaw merytoryczną opinię o Sweet Gallery sp. z o. o. sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sweet Gallery sp. z o. o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Sweet Gallery sp. z o. o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sweet Gallery sp. z o. o. sp. k.?

Sweet Gallery sp. z o. o. sp. k.