SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k.

Opinie o SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k.

Janusz

Chyba jedyna taka franczyza, która pozyskuje lokalizacje i zapewnia kompletny pakiet szkoleń, umów itp. Obsługa na 5

Kik

Biznes się opłaca, trzeba pilnować mocno pracowników ale można sobie z tym poradzić.

Gofry z Lion są najlepsze na świecie, pyszne :)

kalina

Dzieci uwielbiają, chodzimy czasem w weekendy na desery i gofry. Pomysł na mini świderki z zabawką - super :)

Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży

- godzinna rozmowa z rekruterką - godzinna rozmowa z TL i rekruterką

- doświadczenie - motywacja - dlaczego zaaplikowałeś do nich itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Alek

Polecam współpracę z Lodolandią - wszystko jak należy, przy dobrej lokalizacji naprawdę można zarobić

Teresa

@Oszukana, rozumiem, że mogłaś mieć niemiłe doświadczenia ze współpracy z Lodolandia, ale zważ proszę na to, że nazywanie kogoś oszustem może nosić już znamiona pomówienia. Pamiętaj również proszę, że na forum niedozwolone jest używanie imion i nazwisk osób trzecich. @Sławek Sławomir, miło czytać, że jesteś zadowolony ze współpracy z Lodolandia. Czy firma zapewnia na przykład pomoc księgową?

Sławek Sławomir
@Teresa

@Teresa Dziewczyny z działu księgowego są zawsze pomocne ale jeśli chodzi o księgowość mojej firmy to mam swoją, z mojego miasta która dba by wszystko było dopięte na "ostatni guzik" dla Urzędów. Wiem natomiast, że współpracują z dużym biurem księgowym o zasięgu ogólno -polskim więc franczyzobiorcy na pewno też mogą skorzystać z ich usług. Ps. W ostatnią Niedzielę miałem super utarg mimo tego że Galeria byłą zamknięta ;P

Lodziarz

Polecam najlepsze lody :)

Klient

Pyszne śmietankowe, żadne nie mogą się z nimi równać :)

Sławek Sławomir

Też pomyślałem że się wypowiem. Jestem franczyzobiorcą od 3 lat, biznes jest dobry jak jest pogoda. Współpraca z firmą, ich zaangażowanie w pozyskanie dobrej lokalizacji jest nie ocenione. Mam dwa dobre miejsca i jedno średnie ale wszystkie przynoszą przychody. Rok temu było słabsze lato bo pogoda nie dopisywała więc wszedłem w kołacza na okres jesień - zima i handluje teraz cały rok. Wiadomo, leasing trzeba płacić przez cały rok, to z kołaczem jest łatwiej. Podejście pracowników firmy do klienta - pro. Z pracownicami na punktach miałem z początku małą rotację ale teraz mam już stały skład na punktach. W tym roku firma wprowadziła nowe smaki lodów, mango (pyszne) i modny słony karmel i najprawdopodobniej będzie jeszcze truskawka, co myślę, że przyniesie dużą popularność moim punktom. Jest kwiecień i jestem bardzo zadowolony bo pogoda super lodowa, zastanawiam się nad kolejnym punktem.

Piotr Z

Polecam współpracę. Lodolandia zapewnia szkolenia i profesjonalnie podchodzi do tematu. Rozwijanie swojego biznesu wymaga jednak poświęcenia dużej ilości czasu, ale rekompensuje to widok kolejek pod punktami

Anita

Przepyszne desery lodowe! Gruszka z czekoladą jest najlepsza

Polecam współpracę, Jeżeli masz jakieś konkretne pytanie pisz na maila: tomasz1982tom@gmail.com Nie obiecuje, że będę odpisywać na bieżąco, mam sporo pracy przy lodach, ale postaram się pomóc.

Elwira

Fajna praca, pracowałam wcześniej w KFC i bez porównania tam było gorzej.

Kaśka

pyszne lody :)

Teresa

@Waldemar W, rozumiem, że swój komentarz piszesz z perspektywy kontrahenta Lodolandia, tak? @Jerzy, a na jakim stanowisku pracujesz w tej firmie? A może współpracujesz z Lodolandia na podstawie franczyzy? Czy jesteś zadowolony z warunków zaproponowanych przez firmę? @Mira, myślę, że najlepiej pochodzić po punktach w Twojej okolicy i popytać, lub skontaktować się z firmą Lodolandia poprzez e-mail lub telefon. Powodzenia! :)

@Teresa

Dokładnie tak, też polecam wiarygodne źródła. Jestem zadowolonym franczyzobiorcą

Kris

Przeczytałem chyba wszystkie tzw. opinie tu na Go Work. Jestem franczyzobiorcą w tej sieci i szczerze cześć opinii to chyba wylewanie żali pracowników a część to raczej konkurencja wypisuje. Nie wiem kto to Waldemar ale znajomy podał swój adres ponad miesiąc temu i nie dostał informacji do dzisiaj. Właśnie dzięki znajomemu zainteresowałem się tym portalem bo ja go zachęcałem a on mi kazał poczytać. Zatem po pierwsze pracodawca - pracodawcy może być nie równy a to ja - jako franczyzobiorca odpowiadam za pracę moich ludzi a wedle starej zasady traktuj innych jakbyś chciał aby Ciebie traktowano - nie wszyscy widać stosują. Błąd i zachęcam na prawdę do uczciwego traktowania pracowników a na pewno będzie wszystko ok- ja tak mam i mam nadzieję, że nigdy nie otrzymam złej opinii. Co do lokalizacji to oczywista oczywistość, że są różne i to gdzie się trafi to czasami ruletka. Ja drugą lokalizację sam wychodziłem i jestem bardzo zadowolony bo też się da. Pierwszą lokalizację dostałem od Lodolandii i raz zmienialiśmy bo pierwsza była bardzo przeciętna natomiast pomogli mi z alternatywą i jest już ok - miejmy nadzieję, że w tym sezonie będzie jeszcze lepiej :) Jako współpraca przebiega całkiem ok, są czasami podknięcia ale raczej związane z błędem pracownika jakiegoś w lodolandi. (np. pomyłki w zamówieniach, rzadko bo rzadko ale zdarzają się). Jestem też świeżo po szkoleniu co rocznym i muszę przyznać że pozytywnie odebrałem. Widać, że nie siedzą z założonymi rękami a coś się dzieje. Nowe smaki, nowe produkty w tym sezonie.Plus. Mogę z czystym sumieniem polecić, na pewno warto zadzwonić do nich i porozmawiać. Decyzji za Nas nie podejmują ale na pewno dobrze informują - przynajmniej mnie (fakt miałem czasami wrażenie, że za dużo czarnych scenariuszy opowiadał mi Pan Marcin ale być może dzięki temu tez mnie przekonał, że nie słodził pod niebiosa)

Waldemar W

Niebawem zacznie się sezon, także warto uważać. Ja osobiście nie polecam współpracy z przedstawicielami Lodolandii (usunięte przez administratora)

Mi tez nic nie przysyła

klient

Najlepsze lody jakie znam!

Jerzy

Jestem zadowolony ze współpracy. Trzeba dużo pracować, ale nie ma nic za darmo na świecie.

Mira

Ja również słyszałam, że firma jest dobra. Podpowiedzcie jak załatwić sobie taką pracę sezonową.

Zostaw merytoryczną opinię o SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 15 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k.