Opinie o Polmax Jerzy Korszewski w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polmax Jerzy Korszewski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polmax Jerzy Korszewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmax Jerzy Korszewski w Częstochowa

Firma elektryczna Nowy wpis

Nie polecam współpracy z P. Korszewskim. Zlecił nam wykonanie usługi elektrycznej, za którą początkowo nie zapłacił. Zlecenie miało miejsce w domu, a współpracując z nowymi klientami mamy zasadę "płatność gotówką".P. Korszewski był nieprzygotowany na gotówkę, tak stwierdziła jego żona, a nasz pracownik dwa dni przed rozpoczęciem prac był wycenić usługę. Po wykonanej usłudze wyrzucił pracowników z posesji mówiąc, że (usunięte przez administratora) dostaniesz oraz straszył osobami trzecimi. Została wezwana policja przez naszego pracownika. Po kilku pismach od prawnika raczył wykonać przelew, ale tylko za materiał. Faktura za robociznę nadal nie została zapłacona a minęło 4 miesiące. Teraz widzę, że kasuje wszystkie negatywne opinie. Na Facebooku też napisałam recenzje, bo przed takimi płatnikami trzeba ludzi ostrzegać.

Maria Nowy wpis
@Firma elektryczna

Aż serio nie wierzę, że można się tak zachować, przecież to abstrakcja jakaś. To poważnie prawda jest? To ile ta cała robocizna wyszła, chyba bardzo dużo za tyle zachodu?

Firma el. Nowy wpis
@Maria

@Maria Cena adekwatna do wykonywanych prac. Jeszcze by się zdziwiła Pani jak mała kwota nie została zapłacona, a ludzie nawet takich "groszy" nie potrafią zapłacic i woła niszczyć reputację swojej firmy. Zresztą widać po innych opiniach.

Karol

Nie polecam!!! jak najdalej!

@Karol

Hej Karolu przedstaw się chyba że się wstydzisz. To jest portal o zatrudnieniu, dlaczego administrator pozwala na publikowanie takich bzdur jak te na tej stronie ???

Uswiadamiacz
@Andrzej

Nie tylko o zatrudnieniu, o wszystkim ! Można napisać o każdej współpracy która łączyła osobę z ta firma. Poza tym skąd tyle negatywnych komentarzy skoro ta firma jest taka UCZCIWA

@Andrzej

Ten portal jest od wypowiadania swoich opinii na temat pracodawcy więc co Cię dziwi? Każdy może pisać o swoich doświadczeniach z tym pracodawcą. Rozumiem, że Ty jesteś pracownikiem firmy i możesz napisać coś więcej o pracy w tym miejscu?

Witold Nowy wpis
@Uswiadamiacz

Masz racje. Każdy może się tu wypowiedzieć i przedstawić jaką ma opinie o firmie. Szkoda tylko że kolega nie podał żadnych argumentów bo samo "nie polecam" to mało. Ja bym się chciał dowiedzieć coś więcej.

Firma wykonująca usługi elektr

Nie polecam współpracy z firma Polmax Jerzy Korszewski. W trakcie wykonywania usługi Pan Jerzy na biezaco kontrolował prace pracowników i nie miał żadnych zastrzeżeń, natomiast po zakończeniu prac pojawił się problem z płatnością. Jak oświadcza jego żona „mąż nie był przygotowany na gotówkę”, jednak zleceniodawca wiedział od dnia poprzedzającego gdy był na miejscu pracownik jaka będzie kwota za wykonanie usługi. Na koniec pracownicy zostali dosłownie wyrzuceni z posesji mówiąc (usunięte przez administratora) dostaniesz”, w dodatku grożąc im innymi osobami oraz doszło do przemocy ze strony zleceniodawcy, tj. tupanie oraz podnoszenie reki i zaciskanie pięści. Natychmiast została wezwana policja przez pracownika, przy której zleceniodawca zobowiązał się do zapłaty faktury w dniu następnym, jednakże do dzisiaj nie została uregulowana. Sprawa nie pozostanie bez echa i znajdzie swój koniec w sadzie. Morał tego jest taki : jeśli lubisz pracować charytatywnie to śmiało zgłoś się do Polmax Jerzy Korszewski. Zreszta, osoby zainteresowane z nimi współpraca proszę o przeczytanie opinii o tej firmie na stronie gowork, które mówią same za siebie. Szkoda, ze nie spojrzeliśmy na to wcześniej wiec kłopotu by nie bylo. Nie polecam!

Hahaha

Żadne brednie, nikt bez przyczyny nie podał do sadu jeśli wie ze przegrałby sprawę

Patryk

Nie polecam, produkty opłacone a nie dostałem towaru

@Patryk

Kolejna brednia - tzw. fake albo czarny pr - "tajemniczy klient" - "Patryk" - wystarczy podać imię i napisać głupoty, że się zapłaciło i nie dostało towaru... Dlaczego administrator nie usuwa takich idiotyzmów - akurat znam tę firmę i co do uczciwości nikt nie ma żadnych zastrzeżeń!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polmax Jerzy Korszewski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Co wiecie o zatrudnieniu w firmie Polmax Jerzy Korszewski w miejscowości Częstochowa, czekamy na sprawozdania od obecnych i byłych pracowników! Każda opinia się liczy!

Karol

nie polcam tak pracować

@Karol

Żaden Karol nigdy nie pracował...

Zostaw merytoryczną opinię o Polmax Jerzy Korszewski - Częstochowa

Polmax Jerzy Korszewski