Opinie o Ekobenz Sp. z o.o. w Kleszczów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ekobenz Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ekobenz Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie biotechnologii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekobenz Sp. z o.o. w Kleszczów

Rozczarowana

A ja jestem rozczarowana Waszymi komentarzami... Myślałam, że mam do czynienia w tej firmie z osobami na poziomie...

M.K.

Firma mogłaby usunąć ze strony, że szuka pracowników. Tylko ludzi w błąd wprowadza. Po co im SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY? :D

Ala
@M.K.

Jak potną instalacje na złom co by cenę dobra wynegocjować :D

Lipa

Podoba Ci się bo jesteś jednym z tych dupowlazow co zostali ale i na was przyjdzie pora

@Lipa

pudło:D

@k.

Mieszkasz niedaleko i chcesz tam wrócić bo blisko i tyle, jezeli juz tam nie pracujesz to pewnie Cię zwolnili jak reszte.

tez pudło:D

@Lipa

Masz układy więc zarabiasz więcej. I wszystko jasne

@Ja to wiem

Tzn bedziesz więcej zarabiał jak wrócisz i dlatego chcesz wrócić

haha:D już Cie lubie.

k.

A mnie się praca w firmie podobała... Pozdrawiam "ludzików" plujących jadem:)

Czym chata
@k.

Mnie również, może kiedyś się wróci jak będzie dobrze :D

Zdezorientowany
@k.

Dlaczego podobała wam się praca w Ekobenz? Wyjeśnicie?

Jsjshs
@Zdezorientowany

W większości spoko ludzie, fajna atmosfera a sama praca była ciekawa i sporo można było się nauczyć.

Rodzinna atmosfera
@Jsjshs

Po komentarzach byłych pracowników wychodzi jaka tam atmosfera :D i to pod********nie jeden na drugiego

:D
@Rodzinna atmosfera

zawsze znajdą się takie zakały w każdej firmie...smyranie własnego ego na forach kosztem innych:D

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ekobenz Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. akcyzowo-celnych wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Zabawny jesteś
@Zainteresowany

Oczywiście, jak im zapłacisz to Cię przyjmą :D

On
@Zainteresowany

Chłopie my się pozwalnialismy bo nie placa, firma prędzej ogłosi upadlosc niż kogoś przyjmie.

Zdenerwowany

Najbardziej poszkodowani zostali ludzie wykształceni - pracownicy laboratorium - którzy mieli pojęcie o procesie i są niezbędni do funkcjonowania zakładu. Zostali zwolnieni i bez wyrównania zaległych wypłat. A i szanse na odzyskanie pieniądzy marne...

...
@Zdenerwowany

Właśnie widać jak byli potrzebni xd i z tą wiedzą o procesie to gruba przesada

Obiektywny
@...

Obiektywnie patrząc to laboratorium było najbardziej przygotowane do pracy zakładu. Mieli pojęcie o swoich zadaniach a dodatkowo wiedzieli też o co chodzi w procesie (jedyni chemicy w zakładzie) i akcyzie. Nie przypominam sobie jakichkolwiek problemów w tym dziale.

Tajemniczy
@Obiektywny

Było najbardziej przygotowane bo miało możliwość wcześniejszego "przećwiczenia" wykonywania analiz na sprzętach, nawet jak proces nie szedł. Instalację "dla samego treningu" raczej ciężko by było odpalić.

Laborant
@Zdenerwowany

Z tymi ludźmi wykształconymi tylko w labie to troszke przesada, zarowno na produkcji czy w innych działach pracowali i pracują ludzi również wykształceni. Odnośnie wiedzy typowo chemicznej posiadali wiedze ale o instalacji i jej poszczegolnych elementach (nie mowiac juz i ich rozmieszczeniu) raczej marnie to wygladalo. Dla jednych liczyło się to aby ogrzewanie podłogowe działało a dla innych aby Pan kierownik miał ciepła kawe i kanapki bo na tym tylko doskonale sie znali.

amiałobyćtakpięknie

A tak się polecało tę firmę. Gdzie się tylko człowiek nie obrócił to słyszał, że tutaj najlepiej, że porządna firma. A tu proszę... znowu nie pykło. Ludzie pokładali w niej duże nadzieje bo zarobki były konkurencyjne biorąc pod uwagę pozostałe firmy w tym regionie. Szkoda. Będzie tak samo jak z tą sortownią odpadów, która była kilka lat wcześniej w Bogumiłowie. Ludzie po dziś dzień nie otrzymali swoich wynagrodzeń a sprawa znalazła swój finał w sądzie.

abcd....

Ano wyobraź sobie, że trąbili. Jeżeli sam jesteś pracownikiem tej firmy to chyba na siłę nikt Cię tam nie wsadzał i coś Cię skłoniło do pracy w tym miejscu. A to coś to pewnie pieniądze. Wolontariatu nikt tam na samym początku nie uprawiał i pracownicy w tym okresie nie narzekali. Wręcz przeciwnie. A skoro atmosfera na początku już była nie halo i dało się to odczuć, to już sami jesteście sobie winni, że kosztem większych pieniędzy (dla niektórych były to większe wynagrodzenia mając doświadczenia z innych miejsc pracy) traciliście nerwy. I pewnie wszyscy jak jeden mąż opowiadaliście, że praca ch****a ale dobrze płatna, no nie? To pracownicy stwarzali wizerunek przyjaznej i solidnej firmy. Ale jak czytam o pukaniu każdy z każdym i o ile to prawda to rzeczywiście atmosfera iście rodzinna musiała być :D Sorry, ale żadna szanująca się osoba (zaznaczam, że o ile wszystko co tutaj napisano pokrywa się z prawdą) nie wytrzymałaby miesiąca nawet kosztem większych pieniędzy. Bo pracy za chwilę już nie będzie a smrodek pozostanie.

...

Niech ta dziadowska firma w końcu upadnie a Ci kłamcy z biur trafia do pośredniaka.

k.

Niestety firma zalega z wypłaceniem aż 3 wynagrodzeń. Nie wiadomo co dalej... Porażka... A miało być tak pięknie :-/

yyyyyyyyy

Firma pozbyła się dużej części załogi, finansowania nadal brak. Jeśli ktoś posiada stabilną prace radzę się nie połasić na ciut lepsze warunki które mogą się skonczyć wyczekiwaniem na wypłate

Bles

Na prawdę jest aż tak źle? Firma wydawała się ok miałem składać papiery a tu takie coś..pozdrawiam

Jelonek
@Bles

Szkoda paliwa firma wysyła na bezpłatne urlopy pracowników których już ma a co dopiero o przyjmowaniu nowych :)

Ciakawy
@Jelonek

Kiedy firma ogłosi upadłość?

Bezdomny

Szkoda że Prezes miał zamknięte oczy jak przyjmował do pracy tych "geniuszy" co siedzą w budynku nr 2. To przez nich i ich decyzje firma tak upadła. Mam nadzieję że nigdzie pracy nie znajdą . Panowie Prezesi mieliście dobrych fachowców , a co teraz zostało???

ten z domem
@Bezdomny

O kim ty mowisz jakich fachowców miała, o pożal boże tych miernotach uważających się za automatyków a tak naprawdę będących zwykłymi monterami nie mającymi pojęcia o programowaniu czy systemie? Tacy fachowcy że młode chłopaki po studiach ich zjadali wiedza ?

Podirytowany
@Bezdomny

Ale sobie miejsce znaleźliście na wymianę zdań.

śledząca
@ten z domem

Ty z domem-chyba z klocków lego...Tak się składa, że znam tych automatyków i chłopaki są super fachowcami i gdyby nie oni to prawdopodobnie firma już wcześniej rozsypałaby się jak domek z kart.Problemem w tej firmie były machlojki z podwykonawcami-wszystko co zrobili od strony automatycznej i elektrycznej nigdy nie zostało uruchomione i nie funkcjonowało, natomiast odbiory były podpisane.Po placu budowy krzątali się pijani podwykonawcy a zwłaszcza jeden pan z wąsem.Firma otoczyła się kadrą "specjalistów', która bez najmniejszych umiejętności i wiedzy poklepywała prezesów po plecach i to doprowadziło do katastrofy tej finansowej oraz wybuchu na instalacji.A to z kolei zostało skrzętnie posprzątane i nie wyjaśniono przyczyn.Firma się dobrze zapowiadała, jednak wszystko zniszczył człowiek z rodowodem mocno politycznym, który podejmował lub podejmuje strategiczne decyzje na zasadzie rosyjskiej ruletki.Prezesi zamiast posłuchać lub wysłuchać pracowników woleli ich zwolnić i brnąć w nieznane.To tyle...

Rozczarowany

Firma zapowiadała się super a skończyło się praktycznie na bankructwie ale tak to jest jak prezes słucha naciągaczy i krętaczy.

gość

Czy aż tak źle dzieje się w tej firmie, że ludzie naskakują na siebie? Czy może to efekt braku wypłat jak pisał Xxxx (jeśli to oczywiście prawda) ?

jo
@gość

To prawda

Podirytowany

Firma z takim szefostwem daleko nie zajdzie. Wypłat nie ma tylko kolejne pisma z obietnicami których nie spełniają. Ludzie w końcu odejdą a nikt inny tam do pracy nie przyjdzie.

Xxxx

W firmie było dobrze, już nie jest ludzie czekają 2 miesiące na wypłaty szefostwo ma to gdzieś... NIE WSPOMNE ZE ZWALNIAJA LUDZI PO PIERWSZEJ UMOWIE TYLKO DLATEGO ZE PROCES NIE IDZIE

Agnieszka

Byłam w lutym na rozmowie kwalifikacyjnej. Przeprowadzała ją sympatyczna kobieta. Wyjasniła na czym polega praca, jakim systemem się tam pracuje no i o zarobkach też wspomniała. Wszystko wyglądało bardzo fajnie. Niestety nie udało mi się dostać tej pracy. A szkoda... Może kiedyś ... :) Bądź co bądź firma wydaje sie być chyba najporządniejszą firmą w naszym regionie.

aaaa

Witm Czy firma juz rozpoczęła produkcję? Dobra atmosfera itp? Pozdrawiam

cloud

Świetne zarobki, najlepsze w calej okolicy z tego co mi wiadomo. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekobenz Sp. z o.o. - Kleszczów

• Jak się pracuje w Ekobenz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekobenz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekobenz Sp. z o.o.?

Ekobenz Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 131 ocen.
  • Zimna 11
    20-204 Kleszczów