Opinie o Marta Pach Wilebud w Żagań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Marta Pach Wilebud. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marta Pach Wilebud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marta Pach Wilebud w Żagań

Simon Nowy wpis

Polecam firmę. Terminy trochę odległe, ale uwzględniają życzenia klienta. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Podobała mi się organizacja pracy.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Marta Pach Wilebud?

NS Nowy wpis

Budowa parkingu przebiegła pomyślnie. Wszyscy zadowoleni. Robota dobrze i szybko zrobiona.

Jan Nowy wpis

Polecam ze względu na profesjonalizm. Ceny też dobre.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Marta Pach Wilebud? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Aleksandra

Widzę opinie, że trzeba długo czekać na termin, bo mają dużo pracy. Czy w związku z tym może ktoś się orientuję czy potrzebują do pracy? Jak wyglądają zarobki? Można zarobić więcej niż 3000zl?

Polecam

Polecam. Idą jak burza. Podoba mi się zwłaszcza porządek podczas wykonywania prac

Andy

Widzę że konkurencja nie śpi. U mnie na profilu to samo. Wysyp opinii od "klientów" których na oczy nie widziałem. Ja polecam Wilebud. Robimy razem roboty. Nie ma problemów

Xxx
@Andy

Polecasz bo robicie razem roboty i kasę... Ja nie polecam!!! Omijać!

Dawid
@Xxx

A możesz napisać dlaczego nie polecasz? Co jest nie tak w tej firmie? Niezbyt wiele można wywnioskować z Twojego komentarza. Mógłbyś napisać coś więcej?

Betonowy
@Dawid

Ja szukałem brukarzy w tej okolicy. Budowałem dom równolegle ze znajomymi mojego szwagra. Miałem możliwość zobaczyć ich robotę tarasu i więcej mi nie trzeba było.... Z tego co wiem to potem kto inny musiał im robić w około domu. Zapytam szwagra czy może ich poprosić o foty . Nie ma nic bardziej rzetelnego od zdjęcia niż komentarze..

Wiktoria

Opinie trochę podzielone, ale widzę że większość klientów jednak chwali firmę :P A co na to pracownicy? Nie mogę znaleźć żadnego wpisu.. może jakiś pracownik tu jest i podzieli się trochę szczegółami na temat pracy? :) Spoko stawkę proponują?

SK

Jako mieszkanka osiedla na którym firma robi parking polecam. Przed robotami zostaliśmy poinformowani pisemnie i w mediach społecznościowych że będą utrudnienia. Firma bardzo szybko wykonuje prace z minimalnymi utrudnieniami dla mieszkańców. Wszystko jest ok. Chciałabym żeby planowany za rok remont elewacji zrobiono tak samo szybko

Nowy stary klient

Polecam. Trzeba czekać kilka miesięcy na termin ale jest ok. Firma Wielbud robiła dla mnie dwa zlecenia w odstępie kilku lat

Łucja
@Nowy stary klient

Kurcze faktycznie długo trzeba czekać. Oni tak długo wszystko robią? I co im zlecaliście tak konkretnie i jak długo im szły prace nad tym?

@Łucja

Na termin. Nie na zakończenie prac ????

Łucja
@Nowy stary klient

No tak, o to mi chodziło, bo skoro musicie czekać na termin to znaczy, że muszą gdzieś w tym czasie wykonywać jakieś prace, prawda? ;) A co tutaj było przedmiotem zlecenia tak właściwie?

@Łucja

Najpierw robili teren koło domu (podjazd, chodnik, taras), potem przedłużenie bo poszerzaliśmy działkę. Prace były robione już jakiś czas temu i jak do tej pory wszystko ok

Klient

Początkowo wszystko wyglądało OK, ale teraz całkowity brak kontaktu. Gwarancja pisemna na 10 lat a nie ma kto odebrać telefonu. Kostka pozapadana w niektórych miejscach. Pozostawione luki wokół rynien. Obrzeża osadowione na słabej zaprawie i po 4 miesiącach musiałem sam poprawiać. Nie polecam!

@Klient

Znowu dostaje negatywna opinię, a za kilka godzin, maila dot pomocy w usuwaniu negatywnych opinii. Przypadek? Moglibyście się chociaż wysilić i nie wklejać tego samego wszystkim. O tym że wpis zawiera informacje totalnie niezwiązane z polityką gwarancyjną naszej firmy, już wspominać chyba nie muszę. Opinia zgłoszona do serwisu....droga martito z maila smoke24

Trefl
@Klient

Firma robiła dla mnie dwie prace w odstępie kilku lat. Na żadnej umowie nie było 10 lat gwarancji. Pierwsze słyszę żeby jakaś firma dawała 10 lat gwarancji. Chyba tylko garnki Philipiaka tyle mają ????

Obserwator

Jestem mieszkańcem ulicy na której firma budowała chodnik. Zrobili szybko i porządnie. Nawet to że były trudności w przejeździe nie było bardzo dokuczliwe bo wstrzymywali prace i przepuszczali. A chodnik wyszedł super. Pozdrawiam

Ja też

My też jesteśmy zadowoleni,

Peter

Budowali chodnik wzdłuż budynku. Jest.em zadowolony. Szybko.zrobili.polecam

Dawid

Kostka przy domku ok. Jestem zadowolony.polecam

Klient

Słaba jakość wykonanej usługi. Każdy kto podejmie współpracę przekona sie na własnej skórze czy było warto...u nas nie było. Jedno wielkie nieporozumienie!! Omijać szerokim łukiem.

Klientka

Kilka lat temu firma wykonała mi podjazd. Do tej pory wszystko ok. Ja polecam

K.K.K.

Jak czytam te negatywne opinie,mam wrażenie że konkurencja nie śpi i usilnie pracuje nad zepsuciem opinii firmy na każdym froncie. Ja współpracuje z nimi jako podwykonawca od dłuższego czasu. Kasa jest na czas. Stawki uczciwe. Jedyna niedogodność na jaką niektórzy się skarżą, to to, że trzeba .... pracować : - )

Zdecydowanie odradzam usługi tej parafirmy. Brak jakiegokolwiek kontaktu z właścicielem. Czekałem na podpisanie umowy, na termin wykonania, wydzwaniałem i nic tylko echo w telefonie. Zero profesjonalizmu i zainteresowania klientem. Brak pomocy w doborze kostki o projekcie nie wspomnę bo robiłem go sam. Na prośbę o przyjazd właściciela usłyszałem że nie ma czasu ( zapracowany biznesmen). Odradzam zdecydowanie ze względu na stracony czas i nerwy. Jestem w trakcie poszukiwania innej firmy ale już tylko z polecenia.

@Paweł

No to był ten kontakt z właścicielem czy nie, skoro najpierw mowa że echo w telefonie, a potem, że odmówił przyjazdu bo zapracowany? Gwoli ścisłości- z właścicielem napewno się pan/i nie kontaktował/a :)

@Mp

Skoro kontaktowałem się z Panem Markiem Pachem odnośnie ceny, terminu itp to chyba był on właścicielem tak? No chyba że to jakaś szopka bożonarodzeniowa w jego wykonaniu!

@Paweł

To nie pan Marek Pach jest właścicielem. To w sumie szczegół, ale jak chce się pisać coś rzetelnie, warto najpierw się upewnić. Jak dzwoni Pan zamówić pizzę i odbiera Zdzichu, to też rozmawia Pan z właścicielem? W nazwie firmy zawiera się imię i nazwisko tego na kogo jest zarejestrowana. Ale tak jak już wspomniałam, jest to szczegół, jednak na tyle znaczący, że jak się nie wie z kim się rozmawia....

@Mp

Szkoda czasu. Tak czy owak macie coraz 'lepszą' opinię w Żaganiu i okolicach... Tak zakończmy naszą dyskusję i opowieści o Panu Zdzichu.

BM

Jesteśmy zadowoleni. Usługa wykonana kilka lat temu. Było jedne wezwanie gwarancyjne po sezonie zimowym i zrobione bez problemu. Polecam

Angel

Jestem bardzo zadowolona z realizacji usługi. W terminie i zgodnie z prośbą

Ewelina
@Angel

Bardzo mnie cieszy, że jesteś zadowolona z usług firmy Wilebud, jednocześnie bardzo dziękuję za to, że napisałaś. A mogłabyś proszę powiedzieć jeszcze coś na temat ich cen i jak je oceniasz? Są w miarę konkurencyjne?

K
@Angel

Podzielam opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Marta Pach Wilebud - Żagań

• Jak się pracuje w Marta Pach Wilebud?

Zobacz opinie na temat firmy Marta Pach Wilebud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marta Pach Wilebud?

Marta Pach Wilebud
4.5/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Spółdzielcza 1
    68-100 Żagań