Opinie o SEO QUALITY w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SEO QUALITY. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SEO QUALITY o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEO QUALITY w Wrocław

Radek Nowy wpis

Przestaliście tu zaglądać i dlatego zastanawiam się jaki może być powód tego?

Lina

Uwaga prowadzą również firmę Gazeta Wrocławian z "Panią" Elżbietą Bulmą Przybylsko jako menadżer, Oszuści i złodzieje. Nie wypłacają wynagrodzenia. Naciągają ludzi, nie dbają o klientów ani pracowników, lepiej iść do pracy kopać rowy niż tam pracować. Wcale nie przesadzam. Omijajcie tą firmę. Pracowałam tam 2 miesiące i o 2 za dużo...

Viki Nowy wpis
@Lina

Witam mam pytanie odnośnie zarobków w firmie mogę liczyć na kontakt Ewcia_cze@o2.pl pry☺

Evi Nowy wpis

Witam ile kosztują miesięcznie taka usluga wypromowania firmy ????jestem zainteresowana.

Rozczarowanie

Pracuję, a raczej pracowałam... :-) w firmie quality seo. Pani, która sprawdzała moje teksty- raz potwornie miła, a raz bezczelna i opryskliwa. Znosiłam to tylko dlatego, że bardzo potrzebowałam pieniędzy. Dostawałam wytyczne co do pisania tekstów, które nagle sie zmieniały -BEZ POINFORMOWANIA MNIE- ale za niestosowanie ich, oczywiście dostawałam baty. Pani sama nie wiedziała czego chce- raz miałam coś pisać tak, dwa dni później miałam to zmienić, aby za parę dni znowu dostać opierdziel i wrócić do wytycznej wyjściowej. BARDZO NIE POLECAM.

Brałeś udział w rekrutacji do SEO QUALITY. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy IT Solutions Architect
Paris
Hrappka.pl
klementyna

Nie pracujcie tam i nie korzystajcie z ich usług. Jest lipiec, zalegają mi z wypłatą z maja i od zeszłego miesiąca co kilka dni dostaję różne informacje - raz, że wypłata wyszła, innym razem, że był jakiś błąd, innym, że wyjdzie w piątek, w piątek słyszę, że nie mogą mi wysłać potwierdzenia przelewu bo nie. Prawdopodobnie mszczą się na mnie za niedociągnięcia, których dopuścił się mój znajomy, z którego polecenia zaczęłam pracę dla Panoramy Wrocławian. Rozbudowana sieć powiązań, ręka rękę myje. Próby wyegzekwowania pieniędzy - bezskuteczne. Nie polecam.

lemon Nowy wpis
@klementyna

na czym polegała Twoja praca w redakcji?

Anonimowy

Polecam wszystkim, którzy zajmują się sprzedażą w internecie. Przyznam, że miałem opory przed wydawaniem pieniędzy na pozycjonowanie strony, z tego względu, że nie wiedziałem jak to wygląda, co ci ludzie robią, żeby strona zajeła pożądaną pozycję. Ale pani telemarketer wszystko mi zgrabnie wytłumaczyła, co to są frazy itd. Teraz wiem, że warto było wydać te pieniądze, bo jest to bardzo dobra inwestycja w swój biznes. Teraz kiedy sprzedaż się kręci, ja nie mam żadnych wątpliwości że dokonałem właściwego wyboru.

aneczka

usługi oferowane przez firmę SeoQuality są na bardzo wysokim poziomie, za umiarkowaną cenę, można wypromować swoją stronę internetową i zaistnieć w internecie. od zawiązania współpracy jakieś 8 miesięcy temu, moja strona jest bardziej widoczna, wyświetlenia strony rosną, a zamówienia na produkty przychodzą z każdej strony. pozdrawiam ania

mateusz

ja osobiście uważam, że nic złego powiedzieć nie można jeśli się trochę tam popracowało, atmosfera w biurze świetna, wypłaty na czas, a jak widać, że jest się pracowitym to czasem wpada jakaś premia czy bonus.

Julia

100% potwierdzone info. Sama pisałem dla nich podobne komentarze. Boże! Cieszę się, że zostawiłam tę straszną robotę!

Katarzyna_KKK

super oferta, po 2 miesięcznym okresie testowym za który nic się nie płaci, zauważyłam, że moja strona internetowa jest bardzo fajnie widoczna, a pani która mi zaproponowała usługi seoquality była mega uprzejma i nie nachalna kiedy zapytała czy chciałabym przedłużyć współpracę. teraz jestem w stanie zarabiać dzięki mojej stronie(prowadzę sklep internetowy) a klienci walą drzwiami i oknami. SUPER I POZDRAWIAM

Anonimowy

Bardzo jestem zadowolony z usługi, wypozycjonowali moją witrynę internetową tak, że teraz jest super widoczna, w wynikach wyszukiwania pojawia się na pierwszej lub drugiej stronie, a wyświetlenia strony są bardzo dużę. Polecam wszystkim, którzy potrzebują wypromować swoją firmę.

Magda27

Bardzo fajnie mi się tam pracowało, gdyby nie to że przeprowadziłam się i teraz mieszkam pod wrocławiem, to z pewnością dalej bym tam pracowała. Ekipa bardzo zgrana, a zakres obowiązków nie był nigdy jakiś zbyt duży, 3 przerwy po 15 minut to tez super sprawa. pozdrawiam!!!

Z tej firmy dzwoniła do mnie bezczelna kobieta, która nie chciała nic powiedzieć na temat charakterystyki pracy oraz samej firmy, po czym stwierdziła, że nie ma ze mną o czym gadać i rzuciła słuchawką jak zapytałam , żeby mi podała więcej szczegółów na temat stanowiska . OSOBA BEZ KULTURY, OPRYSKLIWA WRĘCZ CHAMSKA, A FIRMA NIEWIARYGODNA, SAMO ZACHOWANIE PANI REKRUTERKI POZOSTAWIAŁO WIELE DO ŻYCZENIA, NAW NIE UMIAŁA SIĘ PRZEDSTAWIĆ , NAJWIDOCZNIEJ MIAŁA COŚ DO UKRYCIA! NIE POLECAM!

Kola
@Gość

Potwierdzam.

GOŚĆ

UWAGA NA TA PSEUDO FIRMĘ!

Zostaw merytoryczną opinię o SEO QUALITY - Wrocław

SEO QUALITY
1.5/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Wiejska 29
    58-506 Wrocław