Opinie o WEBUILD S.P.A. (SPÓŁKA AKCYJNA) ODDZIAŁ W POLSCE w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie WEBUILD S.P.A. (SPÓŁKA AKCYJNA) ODDZIAŁ W POLSCE. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w WEBUILD S.P.A. (SPÓŁKA AKCYJNA) ODDZIAŁ W POLSCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WEBUILD S.P.A. (SPÓŁKA AKCYJNA) ODDZIAŁ W POLSCE w Warszawa

Tu cos jeszcze w firmie się dzieje? Od trzech lat nikt niczego już nie pisał, mnie natomiast nawinęła się oferta dla planisty tyle, że pochodziła z dość podobnego okresu. Co zatem możecie napisać o samej pracy? ona jest w ogóle jeszcze możliwa?

Tomasz Nowy wpis

W polsce planisty na pewno już nie potrzebują. Firma powoli zwalnia zaczyna zwalniać swoich pracowników i przygotowuje się do opuszczenia polskiego rynku.

Tomasz Nowy wpis
@Tomasz

Przepraszam za wprowadzenie w błąd, firma raczej nie zamierza opuszczać polskiego rynku i spółka utrzymuje zatrudnienie.

Ayo Nowy wpis
@Tomasz

A skąd ta nagła zmiana tonu? Bo jakby nie patrzeć to ofert pracy nowych nie ma, tutaj też już dawno nikt się nie wypowiadał. Te informacje o zwolnieniach i opuszczaniu rynku przez firmę jednak jej nie dotyczą? To z jakiego powodu ostatnio nie zatrudniają?

Faktycznie tak jak ktoś napisał firma wychodzi z Polski? I co wtedy z osobami zatrudnionymi? Najbardziej ciekawi mnie reakcja na te informacje. czy jest równoznaczna ze złożeniem wypowiedzenia? Chyba, że będą jakieś obiecane odprawy?

Tragedia

oddział na miejscu w Częstochowie to była (usunięte przez administratora) organizacyjna POan E z e słonecznej italii despota i intrygant i pani K ze słonecznego śląska wredna prymitywna pracownica niższego rzedu przypisująca sobie sukcesy innych wywyższająca się i znęcająca się na pracownikach równorzędnych Niezadowolona pracownica

Znający temat
@Tragedia

Dzięki Olu S. za wypowiedź. PS. Jak tam było w Gulermaku? :-)

Ziomek GKS

ziomek tam robi z rejonu odemnie w biórze na bielskim odcinku bódowy, ja tesz startuje na biórowca bo mature w tym roku robie to jescze morze mnie przyjmom jego przyejli na jednym blooku mieszkamy na giszowcu

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Izabela

Dawno w wątku nie było żadnego nowego wpisu od pracownika. Napiszcie proszę jak się Wam obecnie pracuje. Nikt nie jest chętny na podzielenie się swoimi spostrzeżeniami? Można zatem wywnioskować, że wszystko jest w porządku. Tak?

W przypadku braku uregulowania faktur, kontakt: depo220@wp.pl

Radek

Za coś firma otrzymała opinię dobrego pracodawcy!! Polecam pracę w firmie.

@Radek

dostała takie papiery bo pewnie coś ktoś gdzięs komuś za coś ; )

Ann
@Radek

chyba za to ze zawsze mieli coś pod lada dla odwiedzających komisji i kontroli ?

sarenka

Polecam firmę Salini, pracują w niej wspaniali ludzie, którzy troszczą się o siebie nawzajem. Dobra płaca i organizacja pracy. Podpisali właśnie nowy kontrakt na S7 Kraków - Widoma i szykują się kolejne projekty. Lubię atmosferę w Salini Polska Sp. z o.o. za: Praca z obcokrajowcami, którzy są bardzo pozytywni. Miła atmosfera, która nam codziennie towarzyszy.

Iwona
@sarenka

Mogłabyś nam powiedzieć, na jakim stanowisku pracujesz w firmie Salini Polska? Rzeczywiście przyjazna atmosfera ma ogromne znaczenie i wpływa ona na zadowolenie pracowników. Wspomniałaś, że pracuje się z obcokrajowcami, czy w związku z tym wymagana jest znajomość języka obcego? Firma Salini specjalizuje się w budowie dróg - czy w związku z tym pracodawca wymaga wykształcenia kierunkowego, czy zwraca raczej uwagę na praktykę?

Татьяна Ремизова
@sarenka

Не подскажете, есть ли там вакансии? Муж работал в этой фирме в Казахстане. Сейчас живем в Варшаве.

@Татьяна Ремизова

Ja do sux por rabotaju... No uze ne dolgo.. Firma skoro zakoncit prikliucene w Polshe.

Kazik
@sarenka

Nie pisz głupot, proszę. Może naskrobiesz coś o S7? Same problemy! (usunięte przez administratora) zawalają wszędzie terminy. To jest firma?

@sarenka

Szczegolnie w jednym oddziale na śląsku przy budowie S1 nki pracuje czy też pracowała taka wspaniała osoba która o każdego się troszczyła efekt kilku zwolnionych a jeden u psychiatry jak na tym forum zresztą sam ten ktoś napisał : ) nazwisk nie wymieniam rzecz jasna ale pewnie każdy kto tam robił wie o kogo może chodzić pozdrowienia i niech ta osoba może coś ze sobą zrobi bo zyciowo jej troche nie wyszło a nmie jest sposobem mścić się za swój stan zdrowia i wygląd na innych

Ann
@sarenka

no mi wyszła boikiem ta praca z obckorajowcami przystawiali się do mnie a jeden to mnie prawie napastował ehhh

Darek

Firma jest dobrze oceniana jako pracodawca. Szkoda, że nie wszyscy potrafią to dostrzec!

@Darek

Firma jest postrzegana jako mafia i nie buduje dróg !!!

Mieszkańcy lokalni

Ciekawe kiedy i czy szanowna firma zamierza wrócić na budowany odcinek S3 Między Lubinem , a Polkowicami. W połowie prac okazało się że jednak nie będzie się im opłacało kończyć budowy... I nie wypłaca należności podwykonawcą. Za takie numery szczerze życzymy abyście zniknęli z polskiego rynku. http://www.lubin.pl/czarne-chmury-nad-s3-podwykonawcy-szykuja-protest/

nie ma szans
@Mieszkańcy lokalni

u nas budowali coś co łączy nas z Gliwicami nie można tego czegoś nazwać autostrada w dodatku nie skończyli tak łączy ale tylko w jedną stronę i nie do końca dalej istnieją mają inną nazwę mają chyba mocne układy bo nie zabrano im wszystkich prztargów tylko częściowo a częśc ma tanowa starafirma jak za komuny firma ta sama ale nie taka sama

Eryk

Sąd Rejonowy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, postanowieniem z dnia 13 czerwca 2019 r., wydanym na podstawie art. 12a Prawo upadłościowe, oddalił wniosek o ogłoszenie upadłości SALINI POLSKA Sp. z o.o.Jednocześnie uchylił postanowienie Sądu 26 kwietnia 2019 r. w przedmiocie zabezpieczenia majątku firmy poprzez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego.

Całe szczęście
@Eryk

narobili syfu długów i nie wybduowali atostradya treaz myślą , że się wykpią spłatą majatkową w ramach postępowania upadłościowego ? cóż za cynizm ?????

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Salini Polska Sp. z o.o.?

paserotto

witam czy Salini jeszcze jstnniwje?

Powiem tak

.... jak nie jesteś z układziku albo nie jesteśwłochem to masz przychodzić na punkt 8 i bez spóźnień ale jak jesteś włochem albo z układziku to jak bóg da a autostrada niech tam gnije hahahhahaha

istnieje
@paserotto

IStnieją istnieją zmienili sobie nazwę pajace bo tamta już ma za dużo za uszami stalking pracowników po zwolnieniu mobing w pracy i takie tam takie ; )

No proszę - Ale numer

Nie powiem w którym oddziale ale były dwie sprawy w jednym była taka pani co jadła bardzo dużo ciastek ;) , a także mobingowała ludzi doprowadzając kilka osób do zwolnienia i nerwic jak dla mnie powinno się ją skazać wyrokiem sądu z pewnych przyczyn powinna być sądzona jako ramie pracodawcy za mobing i stalking i zaraz wyjaśnię czemu, powinno się jej też zakazać pracy z ludźmi na lata, raz miałam kontakt i miałam szczęście że z panią K w tym oddziale nie byłam, jednak kiedyś się do mnie doczepiła i bardzo mnie stresowała, co gorsza miała stanowisko bardzo wysokie i ważne w strukturze firmy, (decyzyjne), więc wg przepisów reprezentowała pracodawcę na szczęście na co dzień,nie pracowałam z nią, była słynna na całą firmę,Nawet ówczesny turecki partner ją znał i o niej słyszano u głównego podwykonawcy, a w 2 gim oddziale pili i uprawiali to i owo bynajmniej nie marchwekę z seksretarkami :) podczas wesołych imprezek to byłą firma MAFIJNA dobrze, że im pozabierali te przetargi ale ale uważajcie bo funkcjonują pod nową nazwą gdyż ją zmienili sprawdźcie sobie w internetach :) w kilku oddziałach Firma stosowała techniki mobingowe stresujące ludzi, niektórzy przełożeni nawet pokrzykiwali na podwładnych walili rękami w stół i tupali ze złości chcąc nastraszyć pracowników, zachowywali się agresywnie jak by byli na Sycylii, a nie w środku Europy - całe szczęście główne przetargi mają zabrane ale jeszcze w wielu tkwią należy zrobić jakieś referendum i przegnać tę MAFIĘ ! Aga : )

Ziomek_
@No proszę - Ale numer

E tam spoko robota my to na budowie tam u nich to sobie siedzieli nie było za dużo do roboty nie gonili nas bo nie było do czego bo nie szlo nic na miejscu wypłata co miesiąc leciała w terminie zawsze majster dawał fajrant wcześniej jeszcze szliśmy za kanciapy i po małpce jakiej robilimy było spoko szkoda ze ih juz nie ma bo ja tam bym jescze trohe porobilz nimi tak pracowac to ja rozumię

Ziomus Odpisz
@Ziomek_

a w kturym oddziale byles ziomek ja tesz tam u nich robilem tesz pamietam spoko raz bylem w biórze to spoko szmule tam siedzialy na recepcji tylko cos gadać nie hciały za to to z takim lysym makaroniarzem to clay czas bajerke po makaroniarsku ciagnelybo to byl jakis dyras czy ktos i pewnie lecialy na jego hajsy spoko ja tez wpsominam na luzie nic tam nie bylo do roboty kasy duzo i nie trzeba bylo robic za cieszko bo nie budowali za duzo ten łysy makaon raz unas byl na inspekcji ibardzo cos sie darl po swojemu potem po polsku cos belkotal ale ja juz troche porobiony bylem z hlopakami i go wysmialismy potem pojechal hahaha ale tam byla beka u nich jaja nie robota a podobno tej sutostrady do dzis tam nie ma gdzie ja robilem jak ich zamkneli i juz nie bylo robo to ja do UK wyjehalem bo tu tez sa luzy ziomus pisz gdzie robiles widze jestesswoj chlop albo dawaj do mnie do Galuchester Shire bo ja tu przy segregacji kapusty robie i jest zajebiosa tez lekka robo

Łuki
@Ziomus Odpisz

Chyba wiem o kim mówicie panowie ale taka prawda, że włoska kadra tylko by żarła i kupowała pizze i piła wino w czasie obowiązków służbowych tam był jeden wielki bajzel na kołkach nie licząc naszych krajowych powpychanych przez nepotycznych rodziców co byli podwykonawcami itd, niektórych osób którym się chyba pomyliło kim są w stosunku do niższych stanowisk tragedia po pracy u nich 2 lata miałem skrzywioną psychikę i musiałem leczyć się u psychiatry oraz chodzić na terapię było też kilka telefonów sugerujących , że jeśli pójdę na jakaś skargę gdzieś to może być różnie do dziś raczej ukrywam się bo się ich boje to raczej jakaś banda.

Nie zadowolona
@Ziomus Odpisz

no ja też tam pracowałam pamiętam w jednym oddziale na śląsku to jedna taka jędza wredna pracowała koszmar a tak sądząc po pisowni i stylu pisania to fajnych pracowników na budowie tam zatrudniali u tych podwykonawców nic dziwnego że do dziś autostrady na śląsku S1 nki nie ma i pewnie jeszcze długo nie będzie swoją droga na odcinku przed Gliwicami auto zamienia się w statek i pływa (usunięte przez administratora)

Ziomek
@No proszę - Ale numer

Spoko robota ziomeczki ja robiłem u nich na budowie spoko luz nic nie cisneli w gule nie byulo robo prawie co dziennie po malpce zmajstrem robilimy za budami a jak taki wloch lysy co po naszemu belkotal cos przyjechal to go wysmialimy i tez nic nam nie zrobili haha tak robic to ja rozumiem to bylo fajne po robocie u nioch to na kapuste do galuchester pojechalem do UK

Artek LBGT

Witam chciałem zapytac jaka jest polityka firmy względem osób o odmiennej płci i orientacji reprezentujących pracowników LBGT, jestem płci nr 72 i orientacji 3/4 hetero i 1/4 homo czy są jakieś problemy czy kierownictwo ma coś przeciwko lub pracownicy ? Artuś

Oleś
@Artek LBGT

Artku bardzo w porzadku nikt nic nie ma przeciwko, wpadaj do nas na którym oddziale jesteś może się umówimy na kawkę :) TWÓJ OLEŚ :)

Betti
@Łuki

Łuki w którym oddziale byłeś ja miałam tam poważny konflikt z kimś z przełożonych iz pewną panią z innego oddziałusłynną chyba na całą firmę, oczywiście potem teżbyły jakieś dziwne telefony niby nie związane z firmą ale były sugestie po polsku z akcentem o znajomym brzmieniu że jeśli założe sprawę w sądzie o jakiś mobbing to może byc bardzo różnie i żebym uważała tak ogólnie życiowo i że o dobre rady od nieznajomego zgłosiłam na policję i namierzyli ten numer ale dzwonione było z zagranicy szykuje im pozew sądowy (usunięte przez administratora)

Beata

@pracownik123 a ile dostałaś tej podwyżki?

Czy ktoś miał coś wspólnego ze sprzedażą materiałów do tej firmy ? urządzeń ? jak z wypłacalnością ?

Co jaki okres czasu w Salini Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Pracownik123

Dostałam podwyżkę po 1,5 roku, bez żadnego problemu. W Salini dobrze płacą.

drogowiec

Najgorsza firma jaka weszła na autostrady , włosi absolutnie gubią się w Polskich realiach, robią wszystko byle jak !!

Qwerty

Nie wiem co tak cudownego widziece w Salini??? Budowa obw. Marek zabrali im kontrakt kolejny ich projekt autostrada a1 dwa widukty do wyburzenia-brak materiałów zgodnych ze specyfikacja. Wygrywaja przetarg za psie pienidze i final gotowy

W_biznesie

Nie warto w tym momencie przychodzic do tej firmy, zostala wyrzucona z kontraktu na S8 wiec nie przyszlosci w PL, zapewne zostana za niedlugo zabrane nastepne kontrakty. Takze nie wierzyc w mydlenie oczu ze firma planuje zostac w PL. Dobrze placa ale to jedyna ich zaleta, chaos, brak organizacji, wloska kadra nadzorcza ktora ma gdzies polskie zdanie, w ogole nie pojmuja realiow polskich, jak zwykle uwazaja ze oni sa niewinni i mysla ze skoro jest to salini impregilo to kazdy bedzie ich blagal o wspolprace Do tego zwalniaja ludzi bez skrupolow, nie oferujac im zadnych alternatyw, dbaja tylko o swoich czyli wlochow.

Iwona

@nymous, jesteś zainteresowany pracą w Salini? Na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? A może jesteś już po rozmowie? @anonymous, czy mógłbyś opisać warunki zatrudnienia jakie zostały Ci zaproponowane przez pracodawcę? Jak oceniasz atmosferę pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o WEBUILD S.P.A. (SPÓŁKA AKCYJNA) ODDZIAŁ W POLSCE - Warszawa

• Jak się pracuje w WEBUILD S.P.A. (SPÓŁKA AKCYJNA) ODDZIAŁ W POLSCE?

Zobacz opinie na temat firmy WEBUILD S.P.A. (SPÓŁKA AKCYJNA) ODDZIAŁ W POLSCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WEBUILD S.P.A. (SPÓŁKA AKCYJNA) ODDZIAŁ W POLSCE?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WEBUILD S.P.A. (SPÓŁKA AKCYJNA) ODDZIAŁ W POLSCE?

Kandydaci do pracy w WEBUILD S.P.A. (SPÓŁKA AKCYJNA) ODDZIAŁ W POLSCE napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WEBUILD S.P.A. (SPÓŁKA AKCYJNA) ODDZIAŁ W POLSCE
2.5/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Złota 59 lok. L07
    00-120 Warszawa