Opinie o Asta-Bud Sp. z o.o. w Piła

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Asta-Bud Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Asta-Bud Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asta-Bud Sp. z o.o. w Piła

Elżbieta

Z tego co piszecie, to podobno w firmie nie ma szloleń, nadgodzin ani premii. Ktoś rozmawiał z szefem by cokolwiek zmienić? No bo w sumie po to przychodzi się do pracy by się w niej rozwijać. Jaka była jego reakcja?

Robol z DE
@Elżbieta

Jeśli ktoś ma chęci do pracy i trochę oleju w głowie znajdzie w Aście stabilne zatrudnienie za godziwe pieniądze. Nieroby wiadomo, nikt nie będzie w nich inwestował czasu czy pieniędzy. Kierownictwo jest wyczulone na potrzeby pracowników którzy chcą pracować i dokłada wszelkich starań by zapewnić im jak najlepsze warunki współpracy. Zwiedziłem wiele firm, ale tylko w Ascie czuje się jak u siebie :)

Joanna
@Robol z DE

Brzmi nawet spoko. ;) A czym konkretnie podczas pracy się zajmujesz?

Robol z DE
@Joanna

Większość czasu spędzam na doprowadzaniu mikrokanalizy, w którą później inna ekipa wdmuchuje światłowód. Narzędzie, które najczęściej używam to szpadel :)

Joanna Nowy wpis
@Robol z DE

Ciekawie ujęte, ale nie wiem czy właściwie zrozumiałam. Pracownik fizyczny? ;) A wiadomo może jak z warunkami w biurze?

Pracownik fizyczny z DE Nowy wpis
@Joanna

Na temat warunków panujących w biurze ciężko mi coś napisać, mimo to mam wrażenie że pracownicy biurowi też są zadowoleni z pracy w Ascie. Z tego co wiem, zarabiają nie najgorzej, spora część z nich ma auta służbowe do pełnej dyspozycji, plus inne benefity. Góra ewidentnie wie, że z niewolnika nie będzie dobrego pracownika, i stara się zapewnić jak najlepsze warunki pracy by pracownicy sami chcieli tu pracować :)

Kandydat Nowy wpis
@Pracownik fizyczny z DE

Czy pracownik fizyczny też ma możliwość otrzymania auta służbowego pod dom? Zdaje sobie sprawę że w różnych miejscach się pracuje, nie tylko na terenie Piły. Różnie się też kończy. Dostałem skierowanie z urzędu pracy, ale nie jestem mobilny. Jestem uzależniony od MZK więc nie ma opcji żeby czasami przez to że dłużej się pracuje miał czekać godzinę czy dwie na autobus powrotny do ujścia

Jaaaaaa Nowy wpis

Jak dziś wygląda praca pomocnika brukarza w Asta-Bud? Dużo nadgodzin? Atmosfera ok?

Jak szefostwo w Asta-Bud Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Operator

W schronisku psy mają lepiej.

Jest pseudo brygadzista co siedzi w Bob cat i się wyręcza ludźmi. Nie polecam.

Asta-Bud Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier 1/2 etatu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy w firmie Asta-Bud Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Szkoleń nie ma. Premii brak. Nadgodzin nie ma. Podwyżki też nie dostaniesz. Urlop żeby dostać to trzeba mieć mocny argument. Pensje marne. Żenada.

Waldek

Taka cisza zrobiła się na forum, czy jest teraz jakiś powód? Warto szukać pracy w firmie?

Jeśli chodzi o zatrudnienie to można prosić jakiś kontakt

Okonek

Firma bardzo solidna, wykonanie pracy na najwyższym poziomie. Pozdrawiam Pana z niebieskiej ciężarówki super wykonane usługi.

Mieszkanka Wysokoej

Bardzo dobra firma jesli chodzi o wykonanie zleconych prac tylko czy ja jako kobieta musze ogladac w Wysokiej na ulicy slonecznej od samego rana (6.00) pracowników spozywajacych alkohol lub przed gpdz 10 czy też godz13 .zla renoma dla firmy szczegolnie jesli operator zoltoczarnej koparki pije i uzywa sprzetu .

Zostaw merytoryczną opinię o Asta-Bud Sp. z o.o. - Piła

• Jak się pracuje w Asta-Bud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Asta-Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asta-Bud Sp. z o.o.?

Asta-Bud Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Podgórna 12
    64-920 Piła