Opinie o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. w Rajcza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. w Rajcza

jakub

Zgadzam się !!

Jas

Mam pytanie ile się czeka na telefon po rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie

ha ha
@Jas

Dzwonią od razu bo potrzebują nowych frajerów....

@ha ha

Do mnie nie dzwonili

@ha ha

A FRAJER TO TY JESTES HA HA

ha ha
@Jas

Pewnie chciałeś wiecej niz 2 PLN za godzine I dlatego nie oddzwonili :D

Waldemar

Pracuje w Multirobotyce już 12 lat I jestem zadowolony. Szefostwo wie co robi I praca jest ciekawa. Jak ktoś chce sie czegoś nauczyć to polecam.

Znający hejtera

Wypowiedź Waldemara jest dodana przez hejtera, który wcześniej ją umieścił a potem ją komentuje tworząc sztuczne zamieszanie. Wypowiedzi negatywne w 99% są umieszczane przez jedną i tą samą osobę która jest znana Multirobotyce.

baska

Praca jako asystentka inżyniera jest koszmarna. Nie ma określonych obowiązków, robisz wszystko i nic.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
PRACODAWCA Z RAJCZY

Rajcza to bardzo ciekawa WIOSKA.Wszyscy są wspaniałymi pracownikami,mają ogromną wiedzę na temat wykonywanej pracy,posiadają wszelką znajomość przepisów BHP i innych.Prawdziwy PIP,BHP,i H.. wie co jeszcze.Szkoda, że nie przeszkadza im to przy waleniu fuch we własnych szopach przy domu i szkoda że sami nie spróbowali iść do banku ,zabrać milion kreski, zatrudnić sworę RAJCZAN i powalczyć na polu działalności gospodarczej . Sam posiadam zakład usługowy w tej wiosce.Posiadam siedem miejsc pracy,jednak sam pracuje na zakładzie,bo mam po wyżej uszu słuchania jacy to pracodawcy są do DU.. . Polecam wiec ,założenie własnej działalności we wspaniałej RAJCZY,gdzie twoją konkurencją,pracownikiem i opiniotwórcą będzie ta sama osoba prowadząca SWÓJ NIELEGALNY ZAKŁAD cieszący się świetną opinią i super poparciem innych FUCHOWICZÓW. GRATULUJĘ ODWAGI PANOWIE. ŻYCZĘ WSZYSTKIM PRACODAWCOM N O R M A L N Y C H P R A C O W N I K Ó W !!!

Kajtek
@PRACODAWCA Z RAJCZY

A ja życzę wszystkim pracownikom kompetentnych i sprawiedliwych przełożonych !

Ja także polecam. Warunki ok, praca różnorodna (nie ma monotonii), przełożeni do wytrzymania. Każdy kto lubi pracować nie będzie się nudził.

Ola

Pracuję od 7 miesięcy. W firmie można się dużo nauczyć i dużo zobaczyć. Moim zdaniem dla każdego inżyniera najważniejszy jest dostęp do technologii i zdobycie doświadczenia. W Multirobotyce to mam i to doceniam. Atmosfera jest w porządku. Firmę oceniam na 9/10 i ją szczerze polecam. Pozdrawiam wszystkich.

Szef

Podajcie namiar na tą agencję do naprawy wizerunku w sieci która wam tak podbija opinie...

człowiek mechaniki

Polecam. Pracuję w Multirobotyce i robię co lubię. Nie ma idealnych firm, ale ja oceniam firmę wysoko. Firma zajmuje się budową narzędzi i maszyn od podstaw. Ja lubię mechanikę dlatego mi praca pasuje.

Dyrektor

Zamieszanie i bałagan. W dodatku śmieszne stawki. Nie polecam

automatyk

Polecam, praca ciekawa, różnorodna, ludzie ok, przełożeni do wytrzymania. Generalnie jestem zadowolony. Pracuję od 2014 roku.

konstruktor

Pracuję w firmie Multirobotyka i jestem zadowolony. Polecam.

Kajtek

Wystawiam negatywną opinię dla tej firmy.

pan s

Ja do sądu was podam za szkalowanie firmy

technik

Ja pracuję od pół roku i zadowolony jestem. Praca jak każda inna z tą różnicą, że się w Niej nie nudzę. Poleca i pozdrawiam wszystkich!

emeryt

Witam. Ja pracowałem w multirobotyce 39 lat i jak najbardziej polecam. Emeryturę mam teraz trochę małą bo dziadek Prafranek płacił najniższe stawki a resztę dawał do koperty, lecz to nie jest ważne ponieważ jestem wdzieczny za to że jako 14 letni absolwent szkoły rolniczej miałem dostęp do najnowszych technologi. Pracowaliśmy wtedy na amerykanskich frezarkach firmy YUHASS , jankesi w drodze na berlin zrzucili nam w rajczy z latających fortec. Maszynki przez lata się swieciły jak nowe bo Pramrozek pilnował tego by o nie dbać. Na początku robilismy koła zapasowe do czołgu T-34 ale pan stalin chyba nie byl zadowolony bo zanim koło się zrobiło to czołg juz jezdził 2 lata na froncie i chłopaki w weekendy musieli jezdzic i szukac po calej europie. Ave, multirobotyka!

Dzień dobry pracuje w Multirobotyce od 8lat i sobie chwale taką pracę. Na początku było trudno ale później się nauczyłem pracować na 100% I love Multirobotyka

Stefan
@Piotr

Witam! Ja pracuje w firmie Multirobotyka ponad 17 lat I polecam!

Szymon

Ja polecam firmę praca jest ok.

jaro1e
@Szymon

Nie polecam tej firmy!

Romek

Na przestrzeni ostatnich 5 lat, pracowałem w różnych firmach na różnych stanowiskach i jak porównuję do obecnej mojej pracy w Multirobotyce to zadowolony jestem, że zdecydowałem się na pracę w Multirobotyce. Praca jest porządna i ciekawa. Polecam i pozdrawiam Wszystkich z Multirobotyki.

Daniel

Pracuję w Multirobotyce i jestem zadowolony. Nauczylem się ciekawych i przydatnych umiejętności. Polecam praca jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. - Rajcza

• Jak się pracuje w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.?

MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.