Opinie o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. w Rajcza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. w Rajcza

Mi praca w Multirobotyce odpowiada. Praca na dwie zmiany. Nie robi się nocek. Nie ma norm które trzeba wyrobić. Polecam

Łukasz

Ja polecam pracę w Multirobotyce. Potwierdzam, praca w której można bardzo dużo się nauczyć. Bardzo to doceniam. Druga sprawa to przełożeni patrzą nie na skończone studia tylko na dokładność wykonywanej pracy i zaangażowanie. Dlatego wystawiam pozytywną opinię.

Olek

Ja na pracę w Multirobotyce nie narzekam. Praca nie jest ciężka i nie ponoszę żadnych dodatkowych kosztów. Natomiast doświadczenie jakie zdobywam pracując w Multirobotyce jest bezcenne i nikt mi tego nie zabierze. W ciągu 1 roku nauczyłem się tyle co w 5 lat na studiach. Tak szczerze to na studiach prawie nic się nie nauczyłem i żałuję, że ich wcześniej nie rzuciłem. Dlatego ja słowa złego o Multirobotyce nie powiem i polecam pracę w tej firmie każdemu kto chce się czegoś więcej nauczyć i zobaczyć.

Opinie negatywne nie są pisane przez jedną osobę. Spotykam w różnych firmach ludzi którzy pracowali w tej wspaniałej firmie i każdy powtarza to samo co przeczytać można w negatywnych komentarzach. Fakt, firma zajmuje się ciekawą działalnością i można się dużo nauczyć, ale jakim kosztem? Warto poczytać komentarze negatywne, nie wzięły się z niczego.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Józek

Ja w Multi pracuję od ponad pół roku. Ja pracę sobie chwalę. Nie wymagają na wejściu jakiegoś dużego doświadczenia. Można łatwo zacząć pracę i się czegoś nauczyć, dlatego polecam pracę w Multirobotyce.

Jak kształtują się zarobki? Pon-pią bez nadgodzin

@Zainteresowany

Może 10na godzinę dostaniesz. Tylko nie ma szans że pozwolą Ci pracować bez nadgodzin. Prędzej czy później pójdziesz na dywanik. Nadgodziny płatne tak samo jak normalna godzina.

To wiele wyjaśnia. Ktoś ma jeszcze jakieś informacje na ten temat?

@Zainteresowany

Polecam przeczytać ten wątek w całości - to Ci da najlepszy pogląd czego oczekiwać

Mirosław
@Zainteresowany

chyba chciałeś powiedzieć Poniedziałek- Sobota ponieważ w multirobotyce obowiązuje inny kodeks pracy inne przepisy, ponieważ trzeba robić od rana do wieczora, albo cię szefostwo na dywanik zabierze :D

Jurek

Ja pracuję od 4 miesięcy. Praca w Multirobotyce dla mnie jest OK. Wiadomo, że nie ma ideałów, ale warunki są OK. Polecam Multirobotyke.

Pracuję bo lubię

Ja dużo zawdzięczam Multirobotyce. Pracuję od ponad 3 lat. Przyszedłem całkowicie zielony a teraz mam fach w ręku. Nauczyłem się frezowac na frezarce analogowej, potem na frezarce cnc. Bardzo lubię to robić, dlatego polecam firmę Multirobotyka.

jj
@Pracuję bo lubię

Jaka to jest frezarka analogowa? Jeszcze dużo nauki przed Tobą.

JJ
@Pracuję bo lubię

Jaka to jest frezarka analogowa? Jeszcze dużo nauki przed Tobą.

Asysta

Nie poleciłbym największemu wrogowi pracy w tej firmie !!

Jaś

Ja też polecam. Praca nie jest zła.

Ja polecam tą firmę.

Usunięte komentarze

Większość negatywnych komentarzy zostało usunięte ! Nie polecam tej firmy...

Janek

Pracowałem w Multirobotyce przez 6 miesięcy. Z powodów prywatnych musiałem przenieść się na północ Polski. Dobrze wspominam ten okres oraz pracę w Multirobotyce. Polecam.

Spawacz

Ja pracuję jako spawacz w Multirobotyce. Robota w porządku. Nie ma jakiś z góry narzuconych norm do wykonywania. Spawie się różne konstrukcje, przez to można zdobyć duże doświadczenie. Pracę w Multirobotyce polecam bo jestem zadowolony.

Lukasz

Pracuję w Multirobotyce. Także polecam. No może to że czasem zdarzy się jakaś delegacja kilkudniowa, ale tak to naprawdę nie ma się do czego przyczepić.

Firmę oceniam wysoko. Praca bardzo ciekawa i człowiek się nie nudzi. Ludzie są w porządku. Atmosfera także. Warunki pracy ok. Aha dodam pracuję od 11 miesięcy. Podsumowując polecam praca dla ludzi lubiących mechanikę, mechatronikę czy automatykę. Mi się bardzo podoba.

Pracuję w Multirobotyce

Ja także polecam pracę w Multirobotyce. Atmosfera do wytrzymania. Praca ciekawa.

Zadowolony

Ja pracuję od pół roku i mi mi się praca w Multirobotyce podoba. Jest ciekawa i można się rozwinąć. Polecam Multirobotyke.

Mechanik

Ja pracuję od 2 lat i dla mnie robota w Multirobotyce jest ok. Kasę można niezłą zarobić. Polecam w tej firmie pracę.

BHPowiec

Polecam Multirobotyke i chłopaków z działu!

BHPowiec

Polecam Multirobotyke i chłopaków z działu!

Basia

Ja także polecam. Mi się bardzo podoba.

Zostaw merytoryczną opinię o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. - Rajcza

• Jak się pracuje w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.?

MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.