Opinie o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. w Rajcza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. w Rajcza

Pracuję w Multi

Także potwierdzam. Praca ciekawa. Z przełożonymi da się wytrzymać. Polecam

Mechatronik

Potwierdzam, różne sterowniki PLC są używane w Multirobotyce. Pracuję w Multi. Praca OK. Warunki akceptowalne. Polecam

Automatyk

Jestem automatykiem w Multirobotyce od ponad 1,5 roku. Wiadomo, że Multirobotyka nie jest 8 cudem świata, ale trzeba przyznać jedno, iż są tu realizowane projekty w których można się wyżyć na sprzęcie i oprogramowaniu. Pod tym względem można zdobyć bezcenne doświadczenie. Dają też szansę ludziom z mniejszym doświadczeniem, dlatego polecam tu pracę. Warunki socjalne ok.

Ja także polecam. Pracuję od 7 miesięcy.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Spawacz

Pracuję od 2 lat jako spawacz i zadowolony jestem. To że nie ma jakiś norm do spawania na dzień uważam za duży plus. Spawanie przeważnie konstrukcji maszyn też mi pasuje. Polecam

Seta
@Spawacz

Jakie stawki dla spawacza?

Zbyszek

Polecam praca ok.

Pracuję od roku. Generalnie ciekawie. Oczywiście można się do niektórych rzeczy doczepic, ale to w każdej znajdzie się coś co drażni i co można poprawić. Ja powiem, iż mam szacunek do tej firmy bo dużo mi pokazała i nauczyła. Polecam i Pozdrawiam

Hans

Polecam obejzec konkurencyjna strone z opiniami o tym pracodawcy. To co tam przeczytalem to juz rozumiem czemu firma ma ciagle ogloszenia o prace...

Patryk

Ja także polecam. Praca jest rozwojowa i można dużo zobaczyć.

Artur

Ja dodam, iż także należę do ludzi, którzy polecają pracę w Multirobotyce. Pracuję od 7 miesięcy i polubiłem tą pracę. Na początku trochę dla mnie było tego wszystkiego dużo na raz, ale gdzieś po miesiącu zatrybiłem. Obecnie praca bardzo mi pasuje. Polecam.

Pracuję w Multirobotyce od roku. Mi brakuje automatu do słodyczy. :) Co do samej pracy to nie mam uwag. Pracę polecam.

Jak dla mnie firma i praca w niej to bomba. Super ludzie, super atmosfera. Praca różnorodna. Nie ma się za bardzo do czego doczepic. Dlatego pracę polecam.

Romek

Polecam pracę w Multirobotyce. Praca jest dobra, rozwijająca. Ciekawi ludzie, pozytywna atmosfera.

Basia

Wiem, że lada dzień ma ruszyć nowa rekrutacja. Ewentualnie radzę ponownie wysłać CV dla przypomnienia.

Jan

Są bardzo dobre warunki socjalne. Pracuję tam w Multirobotyce od 6 miesięcy i wiem co mówię. Firma jest ok.

Magda

Może ktoś się orientuje, czy rekrutacja na stanowisko pracownika biurowego została zakończona, czy zgłoszenia są jeszcze rozpatrywane? Czekam na jakąś informację zwrotną, ale niestety póki co cisza...

Antek

Pracuję w Multirobotyce i firmę oceniam pozytywnie. Praca jest ok, warunki w porządku. Ludzie nastawieni pozytywnie do Ciebie. Dlatego mogę pracę polecić.

Ja także polecam pracę w Multirobotyce. Warunki normalne. Praca jest bardzo ciekawa i nie jest ani nudna ani monotonna. Jeśli Ci coś nie pasuje lub Ci się nie podoba to można pogadać bezpośrednio z szefem. Polecam.

Łukasz

Pracuję w Multi. Mi się podoba. Polecam

Szymon

Jak dla mnie praca w Multirobotyce jest super. Jest co robić. Filmik jaki ostatnio nakrecili o firmie jest rewelacyjny. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. - Rajcza

• Jak się pracuje w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.?

MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.