Opinie o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. w Rajcza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. w Rajcza

Robert

Ja uważam, iż w negatywny sposób można pisać o każdej firmie. Łatwo jest krytykować i narzekać na cały świat. Nigdzie nie ma idealnie. Polecam szczerze pracę w Multirobotyce bo tam pracuje od lat i sobie cenię tą pracę. Pozdrawiam zespół.

Jacek

Ja polecam pracę w Multirobotyce. Praca jest ciekawa i różnorodna. Firma oferuje różne możliwości rozwoju. Socjał też jest także ok.

Mateusz

Nie polecam czytania tych komentarzy pozytywnych. Są sztucznie nabijane.

Krzysztof

W Multi pracuję od roku jako operator cnc. Zadowolony jestem z pracy jak i warunków socjalnych i płacowych. Pracę w Multirobotyce polecam.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Jan

Pracuję w Multirobotyce. Praca w porządku. Polecam

Mocny

Straszne brednie w tych komentarzach negatywnych piszą hejterzy. Ja pracuję od 11 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Żadna firma nie jest idealna, ale mi praca w Multirobotyce bardzo odpowiada i ją polecam wszystkim którzy chcą się czegoś nauczyć.

Pawel

Dołączę się do pozytywnych opinii. Pracę w Multirobotyce polecam. Potwierdzam, iż jest duże zainteresowanie pracą w Multi.

Obserwator

Ja tam uważam skoro jest tyle opinii to bardzo dobrze znaczy dla firmy. Jest duże zainteresowanie pracą w tej firmie. Firma zajmuje się technologiami przyszłości i będzie mieć zainteresowanie. Taka specyfika. Każdy chciałby być konstruktorem, automatykiem. Niestety nie wszyscy mają na to szansę. Multirobotyka taką szansę daję i za to ją cenię.

Pracuję w Multirobotyce

Ja polecam pracę w Multirobotyce. Mi się np. podobają imprezy integracyjne które firma organizuje. Praca jest ok.

Zgadza się firma się rozwinęła i mają obecnie trzy zakłady produkcyjne. Rajcza, Lodygowice i Bielsko. Pracę w Multirobotyce polecam.

Szymek

W Bielsku mają obecnie dużą halę i biura. Współpracę z Nimi. Polecam

EGON

A czy ktoś wie, czy w Bielsko-Białej też mają siedzibę?

krejzol

Tak multirobotyka ma tam halę

Krzysztof

duża liczba nadgodzin, (usunięte przez administratora) Pracowałem tam przez 7 miesięcy atmosfera fatalna i niskie wynagrodzenie. Nie polecam !

kazimierz
@Krzysztof

Dzieki za informacje chciałem wysłać CV ale mi się odechciało skoro tyle negatywów a pozytywne opinie są sztucznie podbijane. Bardzo fajna branza z przyszłością a firma tak jak piszecie traktuje ludzi jak zło konieczne ? masakra .

Wojtek

Ja dołączę się do osób mówiących pozytywnie o Multirobotyce. Pracuję od 9 miesięcy. Pracę w Multirobotyce polecam.

Renata

Praca jest w porządku. Nie ma przymusu robienie nadgodzin. Nadgodziny są lepiej płatne. Nie ma nocek. Praca tylko na 2 zmiany. Polecam

Bartek

W multirobotyce większa jest rotacja pracowników niż w hutchinsonie, po 2 miesiącach pracy zostałem zwolniony, ponieważ nie chciałem robić sobót. Nie polecam lepiej już jest w hutchinsonie !

Jaki kurde Mateusz?

Mateusz

Pracuję w Multirobotyce jako technik. Praca jest ciekawa. Polecam.

Ukontentowany.

Jestem tam dość krótko. Atmosfera przyjemna. Kierownictwo z którym można się dogadać na wszystkie możliwe tematy. Zarobki również. Nadgodziny płatne tak jak uzgodnione. Bez nacisku na konieczność ich przerobu. Możesz zrobić osiem i do domku. Nie , nie jestem z kierownictwa ,prezesów,dyrektorów czy innych nadmienianych wcześniej. Jestem pracownikiem któremu jest tam dobrze. Fakt do ideału jeszcze kawałek. Ale czy hejterom ktoś broni otworzyć firmę i traktować wszystko i wszystkich tak jak napisali wcześniej. Bardzo wasz proszę otwórzcie swoje firmy,chętnie przyjdę do was do pracy za te 8-10 tysięcy miesięcznie. Dajcie znać jak będzie mieć wszystko zorganizowane i gotowe. Dobrego dnia.

Jerzy
@Ukontentowany.

Całkowicie zgadzam się z tą wypowiedzią. Także pracuję w Multirobotyce. Praca mi się podoba. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. - Rajcza

• Jak się pracuje w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.?

MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.