Opinie o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. w Rajcza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. w Rajcza

operator cnc

Maszyny nowe. Małe serie i różne detale. Nie ma wykonywania tysięcy sztuk takich samych detali.

Może ktoś podać rzetelną opinię ma temat działu CNC ? (usunięte przez administratora)

technik

Mi robota pasuje. Pracuję od pół roku. Polecam

Bartłomiej

Pracuję w Multirobotyce i ja jako osoba mająca 7 letnie doświadczenie w branży polecam pracę w Multirobotyce. Wcześniej pracowałem w 3 innych podobnych firmach. Mi się najbardziej podoba to, że nie ma miejsca w tej firmie na lenistwo, kombinowanie i cwaniactwo. Ludzie którzy lubią pracować są zadowoleni. Oczywiście zawsze znajdzie się ktoś lub coś co nie pasuje, ale nie ma idealnych firm. Generalnie oceniam 8 na 10.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Ancyś

Pracuję od 8 miesięcy. W firmie można się bardzo dużo nauczyć i dużo zobaczyć. Moim zdaniem dla każdego najważniejszy jest dostęp do technologii i zdobycie doświadczenia. W Multirobotyce to wszystko mam. Atmosfera jest w porządku. Firmę oceniam wysoko i ją szczerze polecam.

worker

Ja polecam pracę w Multi. Pracuję od jakiegoś czasu. Ludzie w porzo. Przełożeni do wytrzymania.

Jurek

Firma mocno się rozwija. Wszystkie maszyny cnc zakupują nowe. Pod tym względem jest super. Praca ciekawa bo nie robią jakiś dużych serii tylko pojedyncze detale i przez to można dużo się nauczyć na CNC. Ja polecam.

Aktualność

Witamy,

Proszę wysłać CV na adres: praca@multirobotyka.com

Zadzwonimy do Pana i umówimy się z Panem na rozmowę kwalifikacyjną. Na rozmowie wytłumaczymy gdzie dokładnie mieści się zakład w Łodygowicach.

Pozdrawiamy,

Zespół Multirobotyki

Antoś

Dołączę się do dyskusji. Ja tam nie narzekam a pracuję od jakiegoś czasu. Co mi się nie podoba to, że nie zarabiam jak w Londynie, no ale chociaż nie muszę widzieć tych wszystkich arabów na ulicy jak idę do pracy. Co mi się podoba to, że nie ma nocek, nie trzeba mieć skończonych studiów, żeby Ciebie szanowali no i sama technologia którą firma się zajmuje. W sumie wychodzi na plus. Polecam

Stanisław W
@Antoś

a gdzie w łodygowicach to jest bo chciałbym podrzucić cv bo mam niedaleko ale pod wskazanym adresem nic nie znalazłem, żadnych logo firmy szyldów itp, tylko jakaś hurtownia ciuchów, to jest ten bordowy budynek??

Stanisław W
@Antoś

Alina

te dwa posty też jedna osoba pisze, coś jest nie tak skoro sami podbijacie opinie

Polecam. Firma ciekawa. Pracuję od roku.

ktoś

Firma ma 3 zakłady w Rajczy, Łodygowicach i w Bielsku. Praca odbywa się na 2 zmianach, zatem trochę ludzi jest. Zgodzę się, że jeżeli chodzi o negatywne opinie to pisze to jedna lub dwie osoby.

Alina

patrzac na opinie to ile ludzi tam pracuje z opinii ze 180 osób jest zatrudnionych bo kazda opinia ma innego piszacego, tylko wszystkie wygladaja jakby z 3 te same osoby pisały

Mirek

No brakuje jak już ktoś napisał tego automatu do słodyczy :) a tak serio to praca w porządku. Polecam.

Ja także polecam prace OK, atmosfera w porządku, warunki akceptowalne.

Praca gitara dla ludzi z pasją i którzy chcą się rozwijać. Daję 6 gwiazdek. Polecam

Aktualność

Witamy na stronie z aktualnościami.

Pozdrawiamy,

Zespół Multirobotyki

pracujący

Ja też jestem zadowolony. Polecam

Jas

Ja jestem zadowolony z pracy Multi, bardzo dużo się nauczyłem, warunki ok, ludzie w porządku. Polecam

Xawery

Polecam pracuję od roku.

Zostaw merytoryczną opinię o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. - Rajcza

• Jak się pracuje w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.?

MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.