Opinie o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. w Rajcza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. w Rajcza

Były

12 czerwa te dwa (usunięte przez administratora) dodawały ogłoszenia, rekrutowały i zatrudniały ludzi z założeniem, że i tak nie będą im płacić. Zwykłe (usunięte przez administratora), kłamcy i pospolici (usunięte przez administratora). Tak dla jasności - Ci panowie to Dominik Franek i Sebastian Franek. Sugeruję trzymać się od tych mend z daleka.

wilu
@Były

jest jeszcze Leśniak

Pisałem nie dawno i jeszcze raz napiszę, zobaczcie na giełdę wierzytelności kaczmarski, tam jest bardzo ładnie pokazane jaki dług mają Ci dwaj panowie, ale to pewnie nie ważne bo firma ma już innego właściciela na papierze podkreślając słowo na papierze. http://gielda.kaczmarski.pl/Podstrony/Gielda-wierzytelnosci.aspx Wystarczy wpisać nazwę firmy

fachowiec

trzymcie się ludzie z daleka, do dzisiaj nie rozliczyli mi wypłaty, firma drucik

Walczcie o każdy grosz z tymi naciągaczami dziwne że ta firma jeszcze istnieje łapią kontrakty na dużą kasę później zwalniają ludzi albo nie wypłacają wypłat bo muszą kary płacić. Nie wiem czy ludzie pracują jeszcze w Łodygowicach w tych spartańskich warunkach. Ktoś chętny się skontaktować??

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Bez pieniędzy

Nie polecam firmy, pracodawca wymiguje się od odpowiedzialności, przepracowałem tam trochę czasu i pieniędzy jak nie było tak nie ma

Nicki

Podobno jakiś pozew zbiorowy ma być?

Hartownia

witam do zapłacenia faktury 28/17 67/17 304/17 362/17 za m-c.01 ,02,07,08,Dodzwonić do Waszej firmy się nie można ,! Pozdrawiam proszę o uregulowanie zaległych płatności Hartownia Bielsko

Pracownik bez wypłaty
@Hartownia

Stary, od razu idź do sądu bo się nie doczekasz. Kolejka chętnych jest długa.

Pracownik franków

Dajcie znać jak w piatek kasa na zalegle wyplaty pójdzie.

Opine znikają jak właściciele z pieniędzmi za wynagrodzenia.

kubuś

Odbyłem tam miesięczną praktykę i powiem dno ten zakład robili wszelakie problemy zero wyrozumiałosci woóle nie mieliśmy nawet szafek na przebranie kazywali praktykantom po 8 godz pracowac a jak chcieliśmy przerwe zrobic to brzydko patrzyli i jeszcze na zakończenie praktyk niechcieli zaliczyc praktyki a rezultacie otrzymałem niską ocene . Szczerze to ten zakład to wielka jedna paranoja nie mile szefostwo i bardzo nie mili ludzie były wyjątki np sylwie bardzo pozdrawiam ciekawe czy jeszcze tam pracuje bo szkoda dziewczyny na takich oszołomów a reszta 3/4 co tam pracowałó to i no kablowali że nic sie nie robi

Walduś

Ja oceniam firmą na 80% za tematy bo naprawdę niepowtarzalne i oryginalne są. Pozostałe 20% niestety to do poprawy organizacja i szkolenia kierowników, ale to jest do zrobienia. Pozdrawiam

ciekawy

Wow! Macie tam w tej firmie inżynierów zwyczajnych? Bo z tego co wiem to sami nadzwyczajni :)

Firma ma swoje plusy i minusy. Minusy częste zmiany. Plusy to ludzie. Czy polecam nie wiem, na pewno to nie jest firma dla każdego. Generalnie bardziej dla ludzi którzy lubią automatykę, mechanikę czy mechatronikę. Specjaliści od klikania myszką nie za bardzo będą mieli co robić. Firmę oceniam na 7 na 10. Pracowałem w niej i chciałbym do niej wrócić.

Zdziś

Ja uważam, że można się z szefostwem dogadać. Prawda, że są mocno zajęci wszystkimi sprawami, ale starają się rozmawiać i jak komuś zależy to zawsze znajdą czas. Firma ogólnie ciekawa, ma kilka wad. Praca znośna i różnorodna. Polecam

Duży gość

Nie ma firm idealnych i nigdy ich nie będzie. Każdy kto pracuje lub pracował w Multi to wie. Ja nie lubię narzekaczy i kombinatorów. A takie serwisy jak gowork właśnie temu służą, żeby mogli się wyżalić. Taki świat jest obecnie zmontowany.

Waldemar

Ja wiem, że chłopaki byli na porządnym szkoleniu z robotów FANUC. Trwało 1 tydzień w Wrocławiu. Bardzo sobie chwiali. Ja osobiście na tym szkoleniu nie byłem. Natomiast potwierdzam bo wiem, że będą szkolenia z robotów Mitsubishi jeszcze w tym roku.

automatyk

Ja na przykład jestem po szkoleniu z LabVIEW. Bardzo zadowolony jestem.

Jaś

Głupoty piszecie. Szkolenia są i w tym roku będzie ich jeszcze kilka. Ja jestem zadowolony z szkoleń i z pracy. Kadra jest może młoda (nie ma dziadków), ale ludzie są ok. Polecam

jA90

Oferta dla automatyka: Witam, bardzo proszę osobę kompetentną o udzielenie informacji na temat zarobków netto dla automatyka bez doświadczeniach po studiach? Pytam, ponieważ nie jestem z Bielska i okolic i muszę sobie przekalkulować :) P.S. Jaka jest atmosfera w pracy? Czy można liczyć na jakąś premię? Czy jest możliwość odbycia szkoleń?

@jA90

Atmosfera średnia. Premi nie ma żadnych. Szkolenia jak podpiszesz umowę lojalnoaciowa i jeżeli jakieś Ci zrobią to będą chcieli zwrotu kosztów jak będziesz się zwalnial.

automatyk
@jA90

Jaka jest atmosfera w pracy? Atmosfera jest bardzo dobra. Czy można liczyć na jakąś premię? Tak, ale premia nie jest ona dawana każdemu. W pierwszych trzech miesiącach raczej nie jest przyznawana. Jest też system motywacyjny. Niezłą kasę można zarobić na nad godzinach i pracę np. w weekend. Dobrze także płacą na delegacjach Czy jest możliwość odbycia szkoleń? Tak, np. w tym roku automatycy byli na szkoleniach z programowania robotów FANUC w Wrocławiu. Były też w tym roku szkolenia z LabVIEW. Jest makieta szkoleniowa z sterownikiem Mitsubishi. Z tego co wiem zaplanowane są szkolenia w tym roku z robotów Mitsubishi oraz sterowników Mitsubishi.

Aj90

Jak wygląda ten system motywacyjny? Jak wygląda przyznawanie premi po okresie próbnym?

JKM
@Aj90

Szkolenia może i by były ale nie ma na nie czasu, trzeba pilnować maszyn u klientów żeby się nie rozleciały... System motywacyjny - Rób dużo nadgodzin, jedź na delegację to może zostaniesz pracownikiem miesiąca i dostaniesz gadżety z logiem firmy... Radziłbym się zastanowić nad przeprowadzką do Bielska dla tej firmy. Parę osób już się na tym przejechało...

Aj90
@JKM

Dlaczego firma wabi nowych pracowników obietnicami bez pokrycia jeżeli tak faktycznie jest? ;/

JKM
@Aj90

Bo kadra się sypie i brakuje rąk do pracy...

jkm
@Aj90

Bo kadra się sypie i brakuje rąk do pracy.

Jan

Z tego co wiem to firma poszukuje około 3 operatorów CNC do Bielska oraz 1 osobę do zakładu w Rajczy.

Zostaw merytoryczną opinię o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. - Rajcza

• Jak się pracuje w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.?

MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.