Opinie o ADMT S.A. w Sokółka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ADMT S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ADMT S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADMT S.A. w Sokółka

Sąsiedzi z Bogusz

Firma ADMT już nie istnieje. Majątek został wystawiony na sprzedaż, jako ciekawostkę mogę dodać że dom który został wystawiony na aukcje komorniczą, waszczeniuki wykupili ,wiec jakieś Grosze jeszcze mieli na koncie. Tym bardziej że pod koniec swojej działalności duża część majątku firmy została wywieziona i schowana przed komornikiem. Jeżeli chodzi o pracowników, to nieliczna część z nich dostała wynagrodzenie po wielu sprawach sądowych, oczywiście nie wszystko lecz tylko parę zloty. Właściciele rozkręcają teraz nowy biznes w Warszawie. Zajmują się budową domów a firma nazywa się quadra investment, podejrzewam że też usłyszymy o niej, bo na pewno właściciele postarają się o to.

MIŚ Nowy wpis
@Sąsiedzi z Bogusz

Witam czy wiesz może gdzie Pan Michał i Adam buduję te domy ?

Kamila Nowy wpis

Czy wiecie coś o multisporcie w tej firmie? Gwarantują?

Agata Nowy wpis

@wierzyciel4 dlaczego o pozwie zbiorowym? Co Ci się przydarzyło w tej firmie?

Płatności Nowy wpis

W sprawie płatności nr tel.: 504 906 639.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ADMT S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Sokółka
Online Marketing Help Sp. z o.o.
Robert

Dawno nikt nie zamieścił opinii na forum, czy to dlatego, że dobrze sie pracuje?

Kolega hansa

Ale przynajmniej Andrzej dobry kierownik!☺

żółvik
@Kolega hansa

no hans dobry kierownik,jak ja pjany zaczepil sie widly od widlaka i ryj na posadzce pobil. to i ja dostal (usunięte przez administratora) i widlakowy tez;p

Łucja

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w firmie ADMT S.A.? Czy osoby, którym firma zalegała z wypłatą wynagrodzenia, otrzymały jego wyrównanie? W Internecie nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy z tej firmy - czy firma poszukuje nowych pracowników poprzez inne kanały? @Wierzyciel 2 - rozumiem Twoje wzburzenie sytuacją, jaka Cię spotkała, pamiętaj jednak proszę, że na forum obowiązują jasno określone zasady (https://www.gowork.pl/regulamin), a używanie obraźliwych słów zarówno w stosunku do pracodawcy, jak i innych użytkowników jest niedopuszczalne.

wierzyciel4

Trzeba by pomyslec o jakims pozwie zbiorowym.

Ludzie pomóżcie, przecież oni maja jakiś majątek- samochody, drogie ubrania, meble., komputery w firmie... wszystko ma jakaś wartość. Ja chetnie zabiorę za dług coś z tych rzeczy. Cokolwiek w ramach rekompensaty. Ktos widział? Wie gdzie teraz firmę założyli? Podobno w Czarnej Białostockiej ????

Wierzyciel 2

Może powinniśmy zebrać siły i wspólnie większą ilością ludzi zadziałać a chociażby uprzedzić resztę firm przed tymi oszustami. Wspólny wniosek do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, celowego doprowadzania do upadku i wyprowadzania pieniędzy ze spółek.

Wierzyciel

Możecie powiedzieć kto był prezesem, albo księgową tej firmy? Do kogo uderzyć na rozmowę i jak ją znaleźć>??

Wierzyciel 2
@Wierzyciel

Kto był prezesem jest w KRS. Ale to i tak bez znaczenia bo nie ma z nimi kontaktu. Podobno już około 6 raz robią coś takiego i nikt im się do dupy nie dobrał. Ogłosili upadłość a dalej wykonywali jakieś konstrukcję. Tak jak napisał ktoś poniżej banda złodziei i nic więcej. Chętnie się dowiem również jak można się skontaktować z księgową.

Wierzyciel 3
@Wierzyciel 2

Księgową można znaleźć w jej biurze które znajduje sie na ul. Jana Pawła 2 za budynkiem Ecorentalu w budynku firmy która zajmuje sie ceramiką budowlaną. Nie pamiętam dokładnego adresu ani numeru lokalu, ale kto będzie chciał ten znajdzie bo jest tam tylko jedna księgowa. Na imie ma Katarzyna. Nazwiska nie pamiętam.

Podwykonawca

6 września 2017 w WU SR Białystok złożono wniosek o upadłość firmy ADMT sa. Sygnatura akt VIII GU/221/17. Siedem lat temu, też padali, z tym , że Adam z Andrzejem. Teraz upadł Michał z Maciejem. Waszczeniuki chyba mają to do siebie, że często padają. Widać przechodzi z ojców na synów. Szkoda tylko, że chwilę wcześniej majątek gdzieś znika, a wierzyciele zostają z papierem toaletowym zatytułowanym nakaz zapłaty w rękach.

pracuś nie za darmoche

Szefostwo to banda złodziei , drugi raz prowadza do upadłości firmy, rozkradli pieniadze firmy a pracownikom zalegają wypłate lipcową, ukraińcom nie zapłacili tez sporej sumki, w sklepach nabierają towar na ryse a potem unikają i zapominają o uregulowaniu, inspekcja pracy przyjeżdża co miesiąc i nic jest chyba okej, dno i wodorosty

TRIO SPÓŁKA JAWNA WYSOKIE MAZOWIECKIE

Firma ta jet nam winna pieniądze za wynajem pokoi noclegowych dla swoich pracowników. Od stycznia tego roku nie możemy się z nimi skontaktować .Sprawa poszła do sądu i dalej cisza. Przestrzegamy innych przed tą firmą.

Powiedzcie coś więcej, mieszkami nie tak daleko może spróbować pogadać z kimś z ADMT?

Poważny

Popek długo tam pracujesz ?

Popek

Pracuje w tej firmie i od dwóch dni czekam na zaległą wypłatę

Zostaw merytoryczną opinię o ADMT S.A. - Sokółka

ADMT S.A.
1.9/5 Na podstawie 20 ocen.
  • 55a
    16-100 Sokółka