Opinie o VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ w Łódź Jadzi Andrzejewskiej 5

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zaopatrywanie w wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ w Łódź Jadzi Andrzejewskiej 5

Do akcjonariuszy

Jak się Wam podoba wypłata dywidendy za ubiegły rok ?

OlO
@Do akcjonariuszy

Zgromadzenie Wspólników przeznaczyło zysk, osiągnięty przez Spółkę w 2022 r., w całości na kapitał zapasowy.

Nie polecam

Odradzam pracę w firmie Veolia.

Kris
@Iwona

Zdecydowanie masz rację.Daj przykłady jak odradzasz.Wiadomo że system jest ciężki ale o co chodzi?

Wacek Nowy wpis

Ile mozna zarobić? 9 gydiecy brutto dadzą elektrykowi z 20 letnim stazem?

... Nowy wpis
@Wacek

Odejmij 2k z brutto i będzie bliżej realiów

Nie polecam

Odradzam pracę w firmie Veolia.

Iwona
@Nie polecam

A czemu odradzasz? Możesz rozwinąć? Bo tak to w sumie Twoja opinia za wiele mi nie mówi.

Kris Nowy wpis
@Iwona

Do akcjonariuszy

Jak się Wam podoba wypłata dywidendy za ubiegły rok ?

Do akcjonariuszy

Jeżeli sprzedasz akcje to dostaniesz za nie 125zł za jedną akcję. Jeżeli nie sprzedasz to w przyszłym roku dostaniesz dywidendę i nadal będziesz miała akcje.

Wojtek
@Do akcjonariuszy

Z tego co słyszałem, Dewidenda za 2022 rok nie została wypłacona. Jeśli się mylę, niech ktoś mnie poprawi.

OlO Nowy wpis
@Do akcjonariuszy

Czy można liczyć w VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ na prywatną opiekę medyczną?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Mordka

Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie. Głównie ze względu na układ Pani Ani i Pana Grześka ???? osoby z zewnątrz mimo iż się starają nie są awansowani. Specjalistami zarządzają ludzie bez wiedzy technicznej. Sprzęt i narzędzia najtańsze i wiecznie nie ma, a wymagania jak z kosmosu

Czy VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ organizuje staże dla studentów?

Niedoszła

Ogólnie mają niezły bałagan. Zacznę od tego, że oczywiście rozumiem, że nie dostałam się do pracy. Ale cała akcja: Rekrutują na zastępstwo na asystentkę. Zadzwonili, zaprosili na rozmowę. Dopiero na rozmowie dowiedziałam się, że zatrudnienie przez agencję. Kolejne: asystentka ma być Pani Prezes, ale formalnie podlegać pod jakiegoś Pana Dyrektora niżej od Pani Prezes. Taką "dwuwładza" zawsze tworzy problemy. I w ogóle po co takie kombinacje. Rozmowa normalna, zwyczajna. Dalej: zaproszenie do kolejnego etapu. Pani zadzwoniła, później zgodnie z rozmową wysłała email z linkiem do google meet, ale pomyliła godzinę (zdarza się). Po chwili sama się poprawiła i wysłała z właściwą godziną. Po kolejnej chyba godzinie wysłała email z standardowym tekstem "dziękujemy za udział w rekrutacji, nie będziemy mogli zaoferować państwu pracy". Olałam temat. Po dwóch dniach było nowe ogłoszenie.

Katarzyna
@Niedoszła

no to ja jestem ciekawa teraz co przeważyło o tym. sądzisz, że to "błąd systemu" czy cv dopiero weryfikowali dogłębniej? wszystko z wymogami się zgadzało? i ciekawa jestem jak pracuje się ostatecznie wybranej asystentce skoro ta opinia jest z listopada. Jak ktoś pracuje/pracował da znać?

Aa
@Katarzyna

Nikogo nie szukali.. wystawiane puste ogłoszenia o pracę że niby firma kogoś szuka

Akcjonariusz

Kiedy będą wypłacane tegoroczne dywidendy?

Wiecie, czy VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Nie polecam. Kadra ograniczona, wynagrodzenia w miarę. Ale brak jakiejkolwiek jasnej ścieżki awansu. No może dla tych co mają nadmiar wazeliny. W firmie nie wiadomo kto i jak zarządza. Polityk, pomimo milionów wydanych na broszury jest ustalana na tu i teraz. Rodem z socrealizmu.

Mule

Ogólnie nie polecam. Jak już to wybierać EC4, bo EC 3 to średniowiecze, najważniejsze jest sprzątanie i wchodzenie w tyły kierownictwa, które czasem potrafi pokazać twarz i nagradza premia w kwocie 150zł raz na rok.

Teresa
@Mule

To nie można liczyć na jakieś inne , wyższe premie w całym roku, tylko na taką w wysokości 150 zł na rok ?

Gred
@Mule

Veolia jest firmą nastawioną tylko i wyłacznie na zysk. Kosztem pracowników pracujących na 3 zmiany w ruchu ciągłym zbijają kokosy. Kolejna sprawa którą powinien się zainteresować UOKIK to kolosalne podwyżki cen ciepła dla odbiorców indywidualnych. Cały zysk idzie do Francji a mieszkańcy łodzi płacą za utrzymanie firmy w łodzi. Pakiety socjalne są obecnie znikome do tych które były kiedy elektrociepłownia była państwowa.

A jak pracuję się w dziale finansowo księgowym???? Chodzi mi bardziej na stanowisku kontrolera finansowego???? Jak atmosfera, zarobki, możliwości rozwoju????

Xyz

(usunięte przez administratora) Żerują na mieszkańcach podnosząc stawki o przeszło 100%

Jurgen

Człowiek by chciał tam iść, ale dobre duszki ostrzegają przed pochopnymi decyzjami.

Katarzyna
@Jurgen

No i ciekawa jestem, za czyim głosem poszedłeś... Te Twoje duszyczki to jakoś rzeczowo chociaż to wyjaśniły? Jak?

Kkkk

Na czym polegapraca w sevisie Veolii?

Mmmmmmmm

Chciałbym zapytać jaki jest socjal? Bony świąteczne, wczasy pod gruszą, karty sportowe??

Zadowolona

Same bzdury są tu wypisywane. Veolia jest bardzo dobrym pracodawcą, z ponadprzeciętnym socjalem, z mozliwością udziału w ciekawych projektach, ktore są wynagradzane, z przyjazną atmosferą w pracy. Narzekacie, ze Wam tyle zabrano, ale uwierzcie, że to co zostało to i tak dużo więcej niż w niejednej łodzkiej firmie. Ważny aspekt wyróżniający Veolię to szacunek do drugiego czlowieka.

Krzysztof R
@Zadowolona

I to dopiero są bzdury... 26 lat pracy... Zwolnienie jak psa za nie swoje winy.. przekupiony sąd pracy.. przestań człowiek u pieprzyć takie bzdury ...

@Zadowolona

Wypisujesz bzdury socjal niedługo zginie tak jak 1 dzień (dodatkowy urlopu) za każdy przepracowany miesiąc (z 12 pozostało już 6 dni), zniżka na energię elektryczną, dopłata do wczasów na całą rodzinę, premia węglowa, kwartalna, świąteczne itp. Długo by można wymieniać

@Zadowolona

Nie wiem jak długo pracujesz ja pracowałem 36 lat + 8 lat w innym zakładzie. Były lata chude i tłuste lecz obecnie jest coraz gorzej co prowadzi do upadłości. Veolia we Francji była nic nie znaczącą firmą która zajmowała się śmieciami (małą firmą) u nas pozwolono jej wypłynąć.

Kowal
@Zadowolona

Widzę , że Zadowolona reprezentujesz Zarząd lub NKK . Twoje wypowiedzi to są dopiero bzdury. Dokładnie taką sama jest sytuacja pracowników w Veolia Energia Poznań S.A. . Nieustannie wciska się propagandę wewnątrz firmy i na zewnątrz jaki to jest super pracodawca. Niestety prawda jest zupełnie inna.

Kowal
@Zadowolona

Nie.......tu pojechałaś ! - Ważny aspekt wyróżniający Veolię to szacunek do drugiego człowieka. To jest dopiero BZDURA !!!

@Zadowolona

Jeżeli nie pracujesz w CD to się zgadza, że pracuje się dobrze i jest szacunek. Natomiast, żal patrzeć jak w CD się męczą ze swoim kierownikiem.

Zadowolona

Jak się porównuje czasy obecne do PRLu, to zawsze będzie różnica, w każdą stronę. Proszę porównać Veolię z innym pracodawcą w czasach obecnych. Naprawdę jest tak źle? Wiesz mi, że jest dobrze.

Bb

Ile zrobię jako nowy pracownik

Młody pracownik
@Bb

Mało :) tyle co na kasie w dobrym dyskoncie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ?

typek+

pracuję w ec-3 już dość długo i o atmosferze w zakładzie dobrego słowa powiedzieć nie mogę. a na poprawę nie ma szans.

To zależy gdzie trafisz, mnie jest dobrze. To wszystko zależy, czy Twój bezpośredni kierownik Cię doceni. Jest różnie. Ale tak jest wszędzie. Pracuję od 3 lat i nie zamierzam uciekać.

Jakub

Na pracuj.pl znalazłem ofertę stażu, która wydaje mi się interesująca https://www.pracuj.pl/praca/stazysta-w-obszarze-innowacji-lodz%2Coferta%2C7061017 Zastanawiam się, jak wygląda realna możliwość pozostania w firmie i zdobycia doswiadczenia dla młodej osoby kończącej dopiero studia?

@Jakub

Ta firma francuska pijawka wysysającą pieniądze z Polski . Jedynie w czym są innowacyjni to wypowiedzenie ZUZP (zakładowy układ zbiorowy pracy ), ciągle oszczędności marne podwyżki i jeszcze zarzad ciągle kłamie pracowników i myśli że pracownicy w te kłamstwa wierzą . Atmosfera w firmie fatalna , zero motywacji. Ogólnie odradzam pracę w veolii , ale może na praktyki to i warto się zahaczyć, nic się nie ryzykuje .

Danuta

Dziękuję za opinię o VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ. A co musiałoby się według Ciebie zmienić, żeby w firmie pracowało się lepiej? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś szkolenia w pracy?

Były młody pracownik
@Jakub

Zapomnij o tej "firmie". Korporacja nastawiona na zyski kosztem pracownika. Młodych wykorzystują bo "starym" pracownikom już się nie chce zasuwać ponad siły, a praca musi być zrobiona. Pieniądze liche, a dodatki to śmiech...

ant
@Były młody pracownik

To nie opcja "się chce" / "się nie chce". Czują się wyeksploatowani. Popracuj powyżej 30 lat,, zobaczysz. Tylko nie chodzi o pracę za biureczkiem, kaweczki i takie tam!

Zostaw merytoryczną opinię o VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ - Łódź

• Jak się pracuje w VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ?

Zobacz opinie na temat firmy VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ?

Kandydaci do pracy w VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ

VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ