Opinie o Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Miejski Zarząd Ulic i Mostów. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Miejski Zarząd Ulic i Mostów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Katowice

Inspektor nadzoru został już przyjęty czy nadal można próbować? Ogłoszenie było 17 dni temu, więc pomyślałem, że to wcale nie tak dawno. Ciekawe czy rekrutacja już się zakończyła, wiadomo coś o tym, od kiedy potrzebują do tej pracy?

Ciekawiski Nowy wpis

Czy potencjalna 20% podwyzka dla budżetówki dotyczy mzumu?

Administrator Nowy wpis

Miejski Zarząd Ulic i Mostów prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 9300 i Kierownik działu. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

YYYYY Nowy wpis

Komentarze sprzed lat nie są zbyt pozytywne, zauważyliście zmiany? Chodzi mi np. o poziom wynagrodzenia, ile to może wynosić? Warto jest się teraz zatrudnić na referenta ds. administracyjnych? Niedawno była taka oferta na ich stronie, tylko nie da się już jej podejrzeć i nie do końca wiem czy spełniałabym wymagania. Zatrudniają tylko osoby z doświadczeniem? Tam jest napisane, że pierwsza umowa jest na nie dłużej niż 6 msc. Potem jest już na czas nieokreślony?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Informatyk w Dziale Centrum Sterowania Ruchem w firmie Miejski Zarząd Ulic i Mostów? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
M.K.

Kierownictwo firmy jest z (usunięte przez administratora) i tak działa i myśli jak w PZPR. Całość do wymiany i to im szybciej tym lepiej.

No

Ryba psuje się od głowy. Tę „firmę” należałoby przewietrzyć bo jest rodem z (usunięte przez administratora)

Marian

Nie polecam kontaktu z tą instytucją rodem z PRL. Nie odbierają telefonów, zero empatii i szanowania podatnika, który ich utrzymuje. Zapomnieli, że nie niczego nie produkują poza wysyłaniem listów poleconych, marnotrawstwa papieru i środków, za co my płacimy.

Ewelina

Aż nie chce się wierzyć, że ostatni post na tym wątku pochodzi sprzed czterech lat. Ale w porządku: może teraz zaczniecie rozmawiać, bo tak się składa, że w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów chcą zatrudnić referenta ds. przekopów: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/referent-ds.-przekopow-w-sekcji-zajecia-pasa-drogowego-%28pp-5-2021%29,praca.gov.plf4bf78f31f2cda0a467aba16a98c34f3,katowice Myślicie, że to godna uwagi oferta?

Eliminator

Święta prawda o tej firmie !!! Mam znajomych i znajome które pracują w MZUiM K-ce jest to niewdzięczna praca za niewielkie pieniądze, ludzie którzy muszą być odporni na warunki atmosferyczne no i na ataki tz. Petentów którzy traktują Parkingowych jak śmieci którzy w ich oczach wykonują tę pracę za karę. Notabene ludzie którzy wykonują tę niewdzięczną pracę nie mają żadnego wsparcia ze strony swojego Pracodawcy !!!

Świnka Pepe

Cześć Opowiem Wam pewną historię o złowieszczej firmie-a raczej dziale-ku przestrodze!!!!!!!!!!!!!!! Od przeszło dwóch lat jest nowe kierownictwo w dziale nadzoru systemu parkowania. Od tego czasu zaczął się hardcore... Jeśli chcesz szkołę przetrwania za niewielkie pieniądze- w postaci miesięcznego wynagrodzenia zapraszam. W zamian firma oferuje: pracę na pełen etat w systemie jednozmianowym na świeżym powietrzu, we wszystkich możliwych warunkach atmosferycznych. Do tego gratisowo dorzuca: poniżanie ludzi(zarówno od strony kierownictwa, jak i od strony petentów),szkołę przetrwania-chodzi o kierownika, który ciągle myśli, ze jest w wojsku-Pan K., ponadto polecam kontakt z panią jasnowidz, która wie o tobie więcej niż ty sam bez szklanej kuli- chodzi tu o Panią G. Zawsze będziesz wiedział, że w niedzielę się nie napijesz-nie ominie cię alkomat, który jest naszym nieodzownym co dziennym-porannym spowiernikiem,który jest piastowany w ręku dyspozytora niczym berło w rękach króla. Są też plusy. Firma zapewnia ci 8 godzinny pobyt na świeżym powietrzu,joging, bez możliwości zapalenia papierosa, pomijając 15-to minutową przerwę, w której masz prawo zajarać, iść do toalety, zjeść śniadanie- jednym słowem dbają o to, żebyś nie umarł na raka, nie przytył i się nie odwodnił-czyż to nie piękne?! Podsumowując: Jeśli lubisz spędzać czas na pełnym słońcu, w deszczu, nie boisz się burzy, nie straszna ci plucha ani siarczysty śnieg, lubisz się trząść jak galareta, mieć mokro w butach-a w gębie sucho, i nie chcesz mieć w pobliżu żadnego znajomego, który by wyciągnął do ciebie pomocną dłoń i podał szklankę wody, poszedł za ciebie do toalety, gdyż ty nie możesz opuścić stanowiska pracy, wypalił za ciebie fajkę, pomarzył o kawie, zjadł śniadanie, bo ty nie masz na to czasu, uwielbiał poranne musztry,czekanie na zjebki, darcie kotów z kierownicwtem-to jesteś ty... Jeżeli lubisz uprawiać ture de polone-na nogach, być gnojonym jak pies i masz w sobie siłę pielgrzyma, który dziennie chodzi do Częstochowy, jesteś wytrwały psychicznie to GRATULUJĘ!!!!!!!!!!! ZAPRASZAMY- REKRUTACJA WCIĄŻ TRWA

Zostaw merytoryczną opinię o Miejski Zarząd Ulic i Mostów - Katowice

• Jak się pracuje w Miejski Zarząd Ulic i Mostów?

Zobacz opinie na temat firmy Miejski Zarząd Ulic i Mostów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejski Zarząd Ulic i Mostów?

Miejski Zarząd Ulic i Mostów
  • Józefy Kantorówny 2 A
    40-381 Katowice

Miejski Zarząd Ulic i Mostów