Opinie o Hk Logistic Sp. z o.o. w Pszczyna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hk Logistic Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Hk Logistic Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hk Logistic Sp. z o.o. w Pszczyna

Xyz

Co Ty piszesz za głupoty? Nie Henryk Kania, tylko prezes który sprawował władzę od 2012 albo 2014r do czerwca 2019r. Po wejściu Henryka Kani na fotel prezesa w czerwcu tego roku ten aresztowany zajmował stanowisko wiceprezesa. Mowa o Grzegorzu M.

Kierowca

Witam. Jak wygląda sytuacja w tej firmie? Chciałbym zmienić pracę, a podobno szukają kierowców. Pozdrawiam

krzemisnki

i po firmie. Kilka milionów wisza dla firm paliwowych, karty i drogi. Prokuratura już si też zajęła przekretami

Janek

Dzisiaj się dowiedzieliśmy że wynagrodzenia nie będzie . Firma bedzie upadać.

Król szos
@Janek

A gdzie się to dowiedzieliście? Sam chętnie posłucham jak ktoś wie coś więcej. Daj znać, daj link co to za info. Chyba, że na parkingowym grillu poszalałeś?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Hk Logistic Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Nwd

Jak to tutaj czytam, to zastanawiam się czy można jeszcze niżej upaść i dać się zeszmacić. Ale to kierowcy... wy dajecie się dmuchać gorzej niż te panie z drogi! z wami można wszystko zrobić. Wstyd być kierowcą,

Janek
@Nwd

Tak jest jak kierowcy poodchodzili od swoich firm i teraz jest im wstd. Tak jak napisałeś . Gorzej jak dziwki. A teraz narzekaja że nie ma kasy ?!!! Sami sobie wybrali taki los. Takich frajerów to szukać .....

Miał

JOHNSON

Poczatek konca firmy.Wyplata 12go dieta pozniej.Brak kasy na splacenie faktur UTA przez co platnosc na stacjach zablokowana przez 2 dni.

Król
@JOHNSON

Ciesz się, że wypłatę wgl dostałeś JOHN . Slyszalem na la jonquera , że niektórzy kierowcy w tej firmie nie potrafią najprostszych rzeczy wykonać w samochodzie. Siąść i jechać przed siebie.

@Król

Nie wiem co to ma do mojej opini ale tak jak piszesz sa tacy kierowcy owszem ale nie dziw sie bo jak jest w firmie jak jest to przyjmuje sie kierowcow z lapanki i potem to tak wyglada.

Król
@JOHNSON

A skąd mają przyjmować kierowców? Chętnie się dowiem gdzie są portale z kierowcami tak skrupulatnymi i tak świetnie poinformowanymi jak mój przedmówca.

JOHNSON

Powtorka z rozrywki(usunięte przez administratora)ZENADA. sa dni kiedy zjezdzasz z trasy i musisz zaladowac naczepe innemu kierowcy oczywiscie za free.

Icetea

Witam, ktoś mógłby wyrazić opinie na temat firmy ? Chodzi tu, jacy są spedytorzy, jaki system pracy (tzn. ile dni w trasie , ile w domu), jaki pieniądz i ogólnie jaka panuje tam armosfera. ? Pytam gdyż widzę że są oferty pracy i zastanawiam się czy tam nie pójść. PS. Czy wymagają dużego doświadczenia czy można z małym doświadczeniem podjąć pracę. ? Pozdrawiam

Kierowca HK
@Icetea

Niewymagaja doświadczenia. Kasa jak wszędzie. System jazdy do dogadania. Dużo nocek

Ktoś chętny do hk na podwójną jak tak zostaw kontakt

@Nowy

chyba zartujesz ze chcesz na podwojna? zarobki na podwojnej sa takie same jak w pojedynczej wiec zadaj sobie pytanie czy sie oplaca no chyba ze chcesz jezdzic z partnerka

Kiero
@Nowy

Jakie warunki pracy na podwójnej, byłeś pytałeś? Bo sądząc po opiniach to chyba kokosów nie ma.?

Rex
@Kiero

Zadzwoń do firmy to ci powiedzą.

Rob86

Zgadzam się z marianem, trzeba jeszcze dodać że dla hk Słowacja i Czechy to jest jazda po kraju. Czas pracy wykorzystywany na maxa, przerwy weekendowe raz 45 a raz 24, spedytor ci to ustala, nie ma prawa wyboru. Jeszcze jakby płacili godnie za tą pracę to można by przymknąć oko, ale za 4 tysiące jazda na zapałki, święta, weekendy to są trochę jaja. Jedyny plus to że tabor mają w miarę nowy, ale nie samym żelastwem człowiek żyje. Tak czy inaczej, nie polecam, nie za tą kase.

Marian

Polecam wszystkim amatorom i miłośnikom prac społecznościowych, w tym wypadku jest to darmowa praca na rzecz HK, (usunięte przez administratora) pseudo kierowników i spedytorów, bo żeby darmozjady miały co jeść, to najpierw muszą kogoś wykiwać, a najprościej robi sie to z kierowcami. Kadrowa pomyliła sie z powołaniem, (przestrzegam głównie chętnych na przerzuty międzyzakładowe, bo ktoś pomyśli fajna praca, 8 h, więcej stania niż jeżdżenia itp. owszem, ale za to stanie pod rampą wam nie zapłacą, nawet jak se będziecie wbijać te młotki na tachografie, więc za 8-godzinny przepracowany dzień policzą wam 4 :) jeżeli jednak jakiś desperat z nożem na gardle nie wierzy mi, ani większości opinii, i bardzo chce tam iść i spróbować sił, to przed zrobieniem badań, pobraniem ekwipunków w postaci ładnej kurtki, i butów, karty która uprawnia wejście na stołówkę, to radze dokładnie przeczytać umowę o prace i to ze zrozumieniem, no chyba że ktoś ma ochotę popracować za strawę i odzienie, pozdrawiam :) Moje sugestie dla Hk Logistic Sp. z o.o.: Czas zacząć liczyć się z ludźmi. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić nastewienie swoje i kierownictwa.

Morawiec
@Marian

Marian masz rację w 100% Manipulują ludźmi i pracowników mają za stado baranów

@Marian

Potwierdzam opinie Mariana zgadzam sie calkowicie ze tak jest

Ktoś chętny do hk na podwójną jak tak zostaw kontakt

Eryk

Pewni jesteście , że firma nie jest dobrym pracodawcą? Może czasami mają gorszy czas

driver

Nie polecam firmy hk , na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują kokosy a gdy przyszedł 1 dzień pracy zamiast obiecanego Volva zajechany DAF.(ktoś zapomniał że kabina na czas pracy to dom a nie chlewik...!) Kobieta zajmująca się zatrudnieniem jest nie miła , natarczywa przez telefon (nie rozumie że jak ktoś nie odbiera telefonu to nie dzwoni się 300 razy tylko czeka aż oddzwoni )Bez podpisania umowy (nieodpłatnie i kilka razy) mam przyjechać odebrać telefon służbowy,odebrać papiery dot.zatrudnienia,zobaczyć te nowe Volvo o którym mowa była :D Finał był taki że powiedzieliśmy dziękujemy. Szkoda tylko że hk nie chce zwrócić kosztów za badania (faktura wypisana na hk) zostało to zgłoszone w PIP.

JOHNSON

Nie ma miesiaca w ktorym kierowca lub nawet kilku sie nie zwolnilo a pozostali musza nadrabiac robote za tych co nie ma.Ogloszenia wisza non stop nawet po ukrainsku i nawet oni nie chca pracowac w tej firmie.W tej firmie nigdy nie zaczna normalnie traktowac i szanowac kierowcow czego zaluje.

Driver
@JOHNSON

Myślisz, że w innych firmach jest inaczej ??? Koleś weź się i ogarnij albo zrób wszystkim przysługę i się w końcu zwolnij ! Nikogo na siłę tam nie trzymają ????

Szybkiiii
@JOHNSON

Dokładnie w sierpniu kilu się zwolniło i we wrześniu tez auta stoją kierownik ma to gdzieś a spedytor który zasłynął z kzywy Emil (usunięte przez administratora) jest bogiem dziwie się ze bo logo na nacepach mowi za siebie ale on nauczył się przecinek w radomi a ta się sie cieszyli jak odszedł jego żonie kwiaty chciel dać a teraz jest tu bogiem

wolny
@Szybkiiii

Szybki... Ale, że o co Ci chodzi??? Przepisz to na trzeźwo ;-)

@Driver

Napisz kim jestes bo kierowca z pewnoscia nie.

Grzegorz

@Kierowca Hk czy już została wypłacona Wam wypłata? Czym spowodowane są te opóźnienia z wypłatami od firmy Hk Logistic? Który raz już się powtórzyła ta sytuacja? Czy rozmawialiście na ten temat z działem kadr? Jeżeli nie to może czas to zrobić? Jak dostaniecie odpowiedź to dajcie nam tutaj znać.

@Grzegorz

tak wyplacona trzeciego dnia po terminie,opoznienia spowodowane sa tymco pisalem w mojej opini(czytaj ze zrozumieniem)sytuacja powtarza sie co miesiac tez pisalem o tym,dzwoniac do kadr telefonow nie odbieraja a jak juz uda ci sie dodzwonic to stala gadka "pieniadze beda dzisiaj lub jutro"Nie mysla sobie ze nikt nie interesuje sie swoja kasa i nie dzwoni i pyta co sie dzieje z kaca i dlaczego jej jeszcze nie ma.

Szybkiiii
@Grzegorz

Niech naucza się szanować kierowcy bo dobrzy się zwolnili wszystko było Ok auto ma jeździe i zarabiać a nie stać bo spedytor niema nic wtedy wszyscy będę zadowoleni e. D e. Jest tam najlepszy

wSCIEKLy

kasa na czas mimo ze do 10 a czasami jest ok 13 to jest pewne i a co do rozliczania diet to jescze musza sie sie podszkolic albo puki co kobinuja sz.p (usunięte przez administratora) eozlicza kierownik ze spedytorem potem zatwierdzaja hhhheee i czasami trzeba samemu sobie to liczyc i sprawdzac niema jasnosc bo system tak wyliczyl dobre kto ma rozumu to wie oco chodzi druga strona to ze co po niektorzy spedytorzy mineli sie z powolaniem itraktuja kierowcow jak mongokli , kieroecy sa ruzni sa ekipy zgrzne jak ci co jezdza na danie i maja inna stawke co do roboty do powiem tak wszedzie sie jezdzi i po 3 tygodnie i po 4 nawet kto jak chce ale wybrancow i elitarnych jest sporo robota jak inna fakt ze kasa w budrzecie byla by wieksza za czym idzie dla kierowcow ale jak spedytorm ma problem ze znalezieniem ladunku i czasami sie stoi po kilkanascie dnia hhhaa bo niem anic wiec moze(usunięte przez administratora) wkoncu zauwazy i zrobi pozadek sz.p (usunięte przez administratora) jest tylko pionkiem jak i byly magazynier sz.p (usunięte przez administratora) im sie kasa moze zgzdza filli w murcji to pewnie kolejna wpadka kierownika a na czele stoi (usunięte przez administratora)gwiazd aprogramu nr 1 frachty za kasa ciekawe czy (usunięte przez administratora)wie o tym grunt ze kierownik go kryje a ze ostatnio jest w firmie nie ciekawie kierowcy sie zwalniaja a inni przychodza a kto kumaty przyjdzie na spotka i odrazu dziekuje szkoda ze na wysokich stanowiskach sa nie odpowiedni ludzie i robia (usunięte przez administratora) w konia

dasdasdasd
@wSCIEKLy

błagam tego tekstu sie nie da czytać wstyd nie uczyli cie pisać w szkole ?

Johnson

Potwierdzam wypowiedź wSCIEKLEGo ta firma i ludzie pracujący na stanowiskach typu kierokierownik T.B,Ł.K Kadrowa J.S to jedna (usunięte przez administratora) aby udupic kierowców na kasie,po za tym kasa nigdy nie jest na czas a to dlatego żeby mieć czas na kombinacje komu ile zab rac.Ogolnie nie polecam tej firmy bo będziesz robił miesiąc jeżdżąc za granicę a zarobisz w porywach 5tys.

Driver
@Johnson

Stary nie rób fermentu, ja jeżdżąc za granicę zarabiam dużo więcej niż 5 tysiaków, a jak siedzisz na urlopie to myślisz, że ile zarobisz ???

Johnson

Gdzie są moje pieniadz e na koncie ja się pytam?

Zostaw merytoryczną opinię o Hk Logistic Sp. z o.o. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Hk Logistic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hk Logistic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hk Logistic Sp. z o.o.?

Hk Logistic Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Janusza Korczaka 5
    43-200 Pszczyna