Opinie o AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Oliflex-bouw holandia

Opublikuje jeszcze wszystkie rozmowy i wiadomości tekstowe z dyrekcja i kierownictwem o ktorych zapomniałem dopisać iz glowny logistyka Alex po wysłaniu faktury za opóźnienie transportu ze bedzie nie na czas ktorym nie wiedziałem i za nie kompletne okna bezklamek itp groził mi sądem to jest nie poważne chyba od tego jest dyrekcja azeby rozmawiac z klientem ja nie wiem ale właściciele firmy albo maja klapki na oczach albo nie umieją firma zażądać

Oliflex-bouw holandia

Witam państwa i przestegam na zawierane kontrakty umowy z ta firma .Nie mam nic do osób pracujących tam tylko do podejścia dyrekcji i kierownictwa narażają klientów na tysięczne straty w euro nie dostarczają na czas okien a do tego sa nie kapletne brak klamek zaślepek kluczy itp należy czekać miesiącami i nadal nic a gdy im wyślesz fakturę za przestuj to odsyłają głupoty za pośrednictwem kancelarii prawnej odradzam współpracę każdemu w Holandii oraz krajów współpracę graniczących firma (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wszystkich dzisiaj to zrozumiałem 5 razy wysyłali do mnie zeczy i dalej nie kompletne ja jestem przez nich w plecy za zaniedbanie 20.000 eur i śmieją mi się w twarz

J23

W AM Okna pracuję ponad 4 lata . Stabilna firma ( wynagrodzenie zawsze na czas ) , stawiająca na ciągły rozwój . Ludzie , którzy chcą pracować i poszerzać swoją wiedzę , będą na pewno zadowoleni.

Irek

Dobry pracodawca dba o to żeby pracownikom dobrze się pracowało bo to z kolei sprzyja wydajnej i dobrej pracy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
e

Z firmą zakończyłam współpracę, a pracowałam w niej ponad 3 lata, dlatego myślę, że mogę się wypowiedzieć... Pracowałam na stanowisku specjalista ds. fakturowania i administracji. Chociaż może się nie wydawać, na pewno sporo jest do "ogarnięcia", szczególnie dla osoby, która wcześniej z podobnym stanowiskiem niewiele miała wspólnego. Po bardziej, lub mniej ciężkich początkach, praca to przyjemność. Moja rada, to nie poddawać się, a już na pewno nie na starcie. Jest to praca dla osób na pewno poukładanych, skrupulatnych i umiejących dostosować się do wprowadzanych zasad. W firmie panuje porządek, co ułatwia pracę. Można się dzielić pomysłami i wprowadzać swój schemat działania o ile spotka się z akceptacją. Z pewnością można się wiele nauczyć, rozwinąć umiejętności zarówno miękkie jak i twarde. Są organizowane szkolenia, spotkania integracyjne, paczki na święta dla dzieci, programy cykliczne typu "mAM pomysł" z nagrodami pieniężnymi .. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, to uważam, że jak na pracę w Skwierzynie całkiem przyzwoite. Warunki i atmosferę w pracy oceniam na 5 z plusem. Zawsze mogłam liczyć na pomoc nie tylko współpracowników, ale i przełożonych, którzy niejednokrotnie dodawali otuchy w cięższych momentach, a czasami bywało gorąco. Szczególne podziękowania dla Renatki ( za fachową pomoc, serdeczność i odpowiedzi na "najgłupsze" pytania), Krzysia ( który gdy schodził wszystko zaczynało działać), Asi ( za spojrzenie i pokiwanie głową, które znaczyło więcej niż 1000 słów), Moniki ( za milion rzeczy) i Dyrekcji oraz Szefostwu, dzięki którym poznałam wspaniałych ludzi. A tak na koniec, powiem jeszcze tylko, że "nie znasz dnia, ani godziny" nadal jak najbardziej jest aktualne, nawet gdy płytki są mocniej klejone ;))) Pozdrawiam i zachęcam do aplikowania, bo warto :)

Witam a jak wygląda praca kobiet na dziale produkcji?:)

Danczarska

Moim zdaniem am okna z Gorzowa to dobry pracodawca. Pieniądze zawsze na czas, premie na święta, czy paczki dla dzieci. I do tego w miarę normowany czas pracy. Wiadomo, czasem się dłużej zostawało, ale zawsze było za to zapłacone. Co prawda produkcja rzadko rozmawiała z właścicielami, ale w końcu i o czym, jak problemów nie było. Ja miałam też pakiet medyczny wykupiony.

Danczarska

Nie wiem o czym mówisz. Napisałam swoją opinię, nie jestem żadnym botem ;) .

Krzysztof
@Danczarska

W jakim systemie pracujecie? Jak oceniasz relacje pomiędzy pracownikami, a kierownictwem, bo widziałem, że też o tym wspominasz? Dzięki.

Kamil ;)

Pozdrawiam pracowników produkcji, którzy nadal pracują w AM Okna. Ja byłem tu cały poprzedni rok i nawet mile wspominam. Nadgodziny owszem, są, ale zawsze zapłacone, ja dostawałem coś więcej na święta, niż wspomnianą gęś, o samej pracy mogę powiedzieć tyle - człowiek robił, co do niego należało i wracał do domu. Nie ma na co narzekać z moim zdaniem. Dobrze mi się tu robiło.

Balon

Nie było pracownika produkcji, który wiedziałby ile w danym miesiącu zarobi, benefitów żadnych-chyba że liczyć mrożoną gęś na święta, (usunięte przez administratora)

Prawda
@Balon

W końcu ktoś napisał prawdę odnośnie wypłaty , że człowiek nie wiedział ile zarobi póki nie odbierze koperty, na które też nie ma konkretnego terminu. Może to być 5, 8, czy 10. Jest potencjał w tej firmie tylko chyba właściciel by musiał się zmienić.

Mikolajczak Daniel

Ja jakoś wiedziałem, ile zarobię, tyle, co miałem w papierach, tyle miałem. Chyba że macie na myśli to, że czasem zdarzały się nadgodziny i te były doliczane do wynagrodzenia na dany miesiąc. Nigdy nikt mi żadnej mrożonej gęsi nie proponował na święta, ale za to dzieciak paczkę dostał. Wydaje mi się, że negatywne opinie pisze 2-3 sfrustrowanych, niezadowolonych pracowników. Z jakiego powodu, nie wiem.

Wyzysk pracowników i brak poszanowania!

Halina

Pracowałam na dziale transportu w Gorzowie, dopełniałam formalności. Nie wiem, jak było na innych działach, ale u mnie wszystko w porządku. Wynagrodzenie miałam wypłacane zgodnie z umową, a także szef zaproponował pakiet socjalny, co bardzo pomagało. Zatrudniłabym się w tej firmie ponownie, jeśli miałabym okazję.

młody85

Co mogę powiedzieć - wynagrodzenie na czas, na start umowa na czas określony, praca z przerwami mniej więcej w tych samych godzinach.. Czasem było więcej zamówień, pracowało się dłużej, nie powiem, ale zawsze to było pracownikom wynagradzane. Poszedłem tam by nauczyć się czegoś o stolarce okiennej i się udało.

Mikołaj

Kłania się dział produkcji ze Skwierzyny. Byłem tu ponad rok, praca jak każda inna, Jeśli człowiek się nauczył fachu, to mógł łatwo zarobić, chociaż godziny czasem były ciężkie. Zwłaszcza kiedy trzeba było nadrabiać za innych. Dobra praca, płace w terminie, co dla mnie było najważniejsze. Miałem umowę o pracę na czas określony .

Księgowa

Pracowałam na stanowisku księgowej przez 2 lata i złego słowa nie mogę powiedzieć. Pieniądze dla ludzi rozliczane na czas, żadnych opóźnień, miewaliśmy również premie. Praca, jak większość, wymagająca skupienia, ale i dobrego przygotowanie, ale nie mogę narzekać. Kontakt z działem produkcyjnym zapewniony, szefostwo dokumenty zawsze na czas podpisywało.

Hahaha
@Księgowa

Koperta szła za to z dużym opóźnieniem

Krzysztof Krawniecki

Ja też nie narzekałem na pracę tutaj. Wygodny dojazd, jest gdzie postawić samochód. Jeśli czlowiek uczciwie pracował, to zdecydowanie właściciele umieli to docenić. Też mieliśmy paczki na świeta, jakieś premie do wypłaty... Miałem też pakiet medyczny, regulaminowe przerwy. A jeśli chodzi umowę, to na czas nieokreślony po pół roku pracy.

Mariola K.

Pracowałam w hali produkcyjnej na stanowisku montera, praca może i wymagająca, ale czasem człowiek się nachodził. No, ale firma to doceniała, wypłaty zawsze na czas, nigdy zaniżone, zawsze w pełnym wymiarze, paczki na święta też się dostawało... Fajna atmosfera, nie było żadnego reżimu, ale wiadomo, swoje trzeba było zrobić. Jestem zadowolona z pracy w AM Okna.

Czy w AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Nie.

Polecam pracę w tej firmie !!! Firma stabilna i doceniająca ludzi starających się dobrze i uczciwie pracować .

Weteran

Weteran za firme oddam życie konkretna robota....aż po GRÓB aż pragnie się pracować z takim zespołem....polecam

Zostaw merytoryczną opinię o AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 11 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o.