Opinie o AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Firma żałosna pod każdym względem. Totalnie niekompetentny dyrektor handlowy. Szkoda czasu na pracę tam.

@Iskra

możliwe, że o dziale handlowym mało kto co wie skoro do teraz nikt tematu się nie podjął? Jakie inne jeszcze składają się na strukturę, w których teoretycznie można się zatrudnić? w tamtych jaka może być atmosfera?

Nie jestem ani pracownikiem (obecnym czy byłym) ani kandydatem. Jestem klientem tej firmy i muszę przyznać że profesjonalizm, jakość wykonywanej pracy, zarówno na etapie doboru i kompletowania oferty i finalizacji zamówienia jak i sprawny i profesjonalny montaż, nie pozwala dać innej oceny niż w pełni pozytywnej. Panie: Estera, Agnieszka oraz Alicja które mają bezpośredni kontakt z klientem jako specjalistki i doradczynie klienta, Pan Przemysław - ekspert w dziedzinie wykonywania pomiarów i doboru konkretnych już rozwiązań oraz Panowie Gracjan i Michał - montażyści całości zamówienia to każdy z osobna jak i wszyscy razem to eksperci w swoich dziedzinach. Dla jasności. Nie chce nikomu słodzić czy jak większość tutaj może zarzucić że robię płatna reklamę czy sponsorowaną wypowiedź, ale na każdym kroku - od wyboru produktu, przez pomiary, produkcję i finalnie do montażu - czułem się zaopiekowany przez ludzi którzy wiedzą co robią. Serdecznie polecam jako klient - doradztwo, pomiary, finalizacja umowy i warunków jak i montaż - który jest niezwykle ważny gdyż to montaż i jego jakość jest tak naprawdę wyznacznikiem jak dobrze firma prosperuje - wszystko działa jak należy i takich firm i osób na odpowiednich stanowiskach to ze świecą szukać. Pozdrawiam i dziękuję.

Ewa Nowy wpis

Witam na stronie jest wystawiona oferta pracy dla specjalisty ds. eksportu. Czy można prosić opinie? tak się składa, że już posiadam doświadczenie a znalazło się ono w mile widzianych. Ile docelowo można zarabiać? Interesują mnie te prowizje z opisu

Paweł Nowy wpis

W nawiązaniu do tych rekrutacji na stronie ja to jak na razie widzę tylko oferty na produkcje, co natomiast z handlem? I czy faktycznie można stwierdzić, że „firma nie ma przyszłości”, tak jak ktoś napisał…? A czy są jakieś plany co do nowego roku? z tego co wiadomo maja być ogólne podwyżki

Jacenty Nowy wpis

Firma jest po prostu słaba zarówno technologicznie, jak i ma bardzo słabych handlowców (a dyrektor handlowy to aż żal wdpominać). Ogromna rotacja pracowników zarówno na hali, jak i w biurze. Firma bez przyszłości.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Na jakie wsparcie w AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Lutek

Witam chciałbym odnieść sie do wypowiedzi niektórych osób . Pracowałem w am jakiś czas temu ,miałem także bezpośredni kontakt z klientem i co? Żenada okna produkowane zle jakosciowo . Montazysci często zglaszali problem do kierownika działu Pana Jarka on zaś zglaszal to do kierownika produkcji pana jaskółki (specjalnie napisane z małej litery) a ten miał to głęboko w d....ie . Szefostwo Państwo Szymkowiak tez patrzą tylko na to by kasa regularnie wplywała na konto , wiec wiec na wiele rzeczy są glusi. Stanowiska Dyrektorskie obstawiaja ludźmi ze swojego otoczenia którzy są Narcyztyczni ,aroganccy i hamscy jak i mają tez gdzieś co się dzieje w firmie . Następna rzecz to szukanie oszczędności przez zarząd . Tam gdzie uciekają pieniądze z firmy to ich nie szukają a tam gdzie wszystko funkcjonuje normalnie są wprowadzane nieprzemyslane oszczędności Żenada! Parę dni temu spotkałem sie z kolegą który również pracował w tej jakże"wspanialej " firmie i usłyszałem ze zachodzą zmiany lecz moim skromnym zdaniem na gorsze. Pan Jarek L. Został zwolniony z pracy bo niby nie był odpowiednią osobą jako kierownik działu montażu . Idiotyczne jest to ze facet pracujący parę lat jako kierownik działu zostaje nagle zwolniony . Moim zdaniem to właśnie Jarek wyprowadził dział montażu , facet który robił wszystko by całość fajnie funkcjonowała . Co głupie lecz mnie nie dziwi ze względu na poczynania właścicieli firmy , na miejsce Jatka został wciśnięty oczywiście następny znajomy Szymkowiakow i znając życie następna osoba bez doświadczenia i kompetencji ktora doprowadzi do rozłożenia na łopatki działu montażu . Parę lat temu w sumie do niedawna Firma miała dobrych montażystów . Chłopaki nawet często jeździli na poprawki po podwykonawcach oczywiście ci drudzy zarabiali i zarabiają wiecej niż Montazysci mieli kiedykolwiek. Na podsumowanie mojej krótkiej wypowiedzi chce tylko dodać iż jeżeli dalej w Am będą przyjmowani na stanowiska Dyrektorskie lub kierownicze osoby niekompetentne które są tylko po to by brać spore pieniądze to. Am za parę lat bedzie mało znaczącą firmą w regionie . Szymkowiaki otwurzcie w końcu oczy i uszy wysluchajcie pracowników ,dajcie im sie wypowiedzieć i doceńcie ich poświęcenie w prace a będziecie mieli szacunek u wszystkich. Szkoda ze niszczycie wszystko co stworzył Pan Mariusz jedyna normalna i kompetentna osoba ktora była w zarzadze firmy ! I osobiście nie polecam pracy nikomu w tej firmie .Szkoda czasu

Halina

ciekawa bym była w czym konkretnie doszukujesz się tego wspomnianego braku kompetencji, że tak szkoda czasu. Coś w zarządzaniu czymś pewnie ale w czym masz problem?

Iskra

Żałosny to jest twój wpis. Zero konkretów, nie wiadomo o co chodzi... Poczytaj proszę fora o innych firmach, jest to samo opisywane, notoryczne narzekanie na wszystko. Wszystkie firmy są beznadziejne? Czy może problem jest gdzie indziej?

Włodek
@Iskra

Idę może mnie wspomną na osiedlu :) nie wy to mondrale

@Iskra

czyli zdanie co do działu masz jakieś inne? jeśli tak to jest szansa na wyjaśnienie? niby opinia nieuzasadniona niczym ale już wzbudza zastanowienie. jakie warunki pracy mogą tam występować?

@Halina

Też czekam na wyjaśnienie, co konkretnie jest nie tak w tej firmie. Ktoś pisze, że szkoda czasu, ale dlaczego, to już nie wiadomo. Dyrektor jaki by nie był, to i tak wszystkim nie będzie odpowiadał. We wszystkich firmach tak jest, narzekanie na zarządzająch. Tak było, jest i będzie.

Michal

Czy jest możliwość pracy zdalnej na stanowisku specjalista ds.exportu z j. niemieckim?

Hej. W zakładce kariera na stronie mają ofertę dla Specjalisty ds. zamówień i gospodarki magazynowej. Jestem ciekawa tego jak firma dba o pracowników, a w zasadzie o integrację i dobrą atmosferę? Czy są jakieś spotkania i wyjścia firmowe właśnie dla budowania zespołu?

Ch
@Karolina

Sami roszczeniowy ... Pokaż co potrafisz to firma zadba o ciebie a jak nie nadajesz się to nikt w ciebie nie będzie inwestował

Ilona
@Ch

Wiesz, wydaje mi się, że to nic dziwnego, że ktoś myśli nad pracą w dobrych warunkach. Szczególnie, że to nie te czasy gdy ludzie biją się o pracę w firmie, powiedziałabym, że wręcz przeciwnie :) Pytanie czy firma potrafi zadbać o pracownika? I w jaki sposób w niego "inwestuje" w tym miejscu?

Wierzyć się nie chce

Pracowałem w tej firmie kilka lat temu. Zajrzałem z ciekawości, nigdy wcześniej nie wypowiadałem się na temat tej firmy, ale widzę że mijają kolejne lata i nic się nie zmieniło. Z moich doświadczeń powiem tyle, sam produkt ok ale ludzie tam zatrudnieni to totalna porażka. Nie wszyscy oczywiście. Osobiście dla mnie największym nieporozumieniem był p Sławek kierownik działu handlowego. Człowiek kompletne nieprzygotowany do kierowniczego stanowiska, bez krzty kultury i obycia. Lubiący spoglądać na spódnice. Z takim brakiem profesjonalizmu nie spotkałem się przez 20 lat swojej dotychczasowej pracy.

Rajmund

Panie Prezesie-Pracodawco Gdyby w tej firmie było bardO dobrze lub co najmniej dobrze to opinie były by pozytywne i nie było by problemów kadrowych Krótko mówiąc wystarczy szanować i dbać o personel niższy oraz o stalych klientów ktorzy tak.naprawdę dają w większości chleb Nie musiałby Pan tutaj tak.obszernie się wywodzić ,wybielać ,sypać paragrafami itp itd bo to ludzie którzy maja lub mieli do czynienie z tą firma sa obiektywni

Sławek

Pracowałem w firmie Am okna i dziwi mnie większość tych komentarzy oderwanych od rzeczywistości. Ja miałem bezpośredni kontakt z klientem z uwagi na to że dostarczałem do nich gotowy produkt i mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć że 95 % klientów zawsze było zadowolonych. Oczywiście jakiś drobnych wpadek nie da się uniknąć ale zdarzało się to bardzo rzadko. Jak najbardziej mogę polecić współpracę z firmą. Okna i cały asortyment jest naprawdę bardzo dobrej jakości jak i dostawa do klienta na wysokim poziomie. Kierowcy robią tutaj kawał dobrej roboty i klient często to docenia.

Opinia

Najgorsza firma z najgorszych,OSZUŚCI!!!!!!!! Przestrzegam przed praca w tej firmie oraz o zawieraniu kontraktów!!!!!!!Nie polecam!!!!!!!!! Najgorzej!!!!!!!!

@Opinia

No tak... Słabo w sumie mieć tego typu zdanie o firmie. Ale szerzej uzasadnić to nie możesz? Bo takie same ogólniki niestety mało co wnoszą...

Alex

Firma która nie ma pojęcia i transporcie!!!

@Alex

Ciekawa jestem na podstawie jakich argumentów taki ostry wniosek?

Mimi

Czy na produkcje przyjmują kobiety? Jak wyglądają godziny pracy? Praca na zmiany?

@Mimi

Przyjmują, na aluminium mają być tworzone stanowiska dla kobiet, natomiast teraz głównie rekrutacja na stanowiska męskie

Mariusz

O, fajnie że o tym napisałeś. Powiesz na jakie stanowiska teraz przyjmują facetów? Łatwo się dostać czy weryfikacja na rozmowie jest spora? Bo właśnie szukam pracy.

Czy AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Jaśka

Brak karty multisport nie ma żadnych dodatków.

Beata
@Jaśka

A finansowe, jakieś premie? No chyba nie dostajecie samej słuchaj „golej” pensji

Rem

Jak te komentarze czytam, to się zastawiamy dlaczego Ci oczytani,inteligentni i kulturalni wielce ludzie szukają pracy,a nie pracowników.Tacy genialni

Gosia

Znalazłam ogłoszenie o pracę: doradca klienta z j. niemiecki. Jaki jest przedział wynagrodzenia? bo w niektórych waszych ogłoszeniach jest to podane a na to stanowisko nie.

Barbara
@Gosia

Też właśnie widziałam ogłoszenie i zastanawiało mnie, czemu nie podali. Może sami nie wiedzą i liczą, że ktoś rzuci na rozmowie jakąś niską kwotą?

rozbiegowy

Firma, która działa w sposób bardzo nieprofesjonalny. Do jakiegokolwiek klienta wysyłaliby towar, zawsze są braki: czy to osłonki, czy klamki, czy jakieś łączniki, czy też jednocześnie kilku akcesoriów. W ten sposób straciliśmy już wielu klientów. Ale nikt o to nie dba, nikt nie robi nic, żeby to polepszyć. Na czele działu handlowego stoi osoba, która nie ma zielonego pojęcia o technikach sprzedaży ani o ustalaniu strategii sprzedażowej. Firma ma potencjał, ale musiałaby zatrudnić profesjonalnego dyrektora handlowego i profesjonalnych i skutecznych handlowców, a także ustawić się frontem do klienta i dbać o niego.

Roller
@rozbiegowy

No mój już na szczęście były dyrektor handlowy, a ciągłe obecny w AM Okna ma takie kompetencje do zarządzania grupą handlowców jak akwizytor z początku lat 90tych. W mojej obecnej firmie dyrektor handlowy to zupełnie inny poziom - pełny profesjonalizm. No i też są wyniki - wzrost sprzedaży każdego roku o 50-70 procent. Potwierdzam też, że rzeczywiście w każdej wysyłce są braki - firma ośmiesza się przed klientami. Zdobywa się nowych, ale też traci się innych przez brak profesjonalizmu. Atmosfera w firmie kiepska, pełno zawiści. Wynika to ze złego zarządzania właścicieli i dyrektora sprzedaży, którzy nie mają zielonego pojęcia o tym, jak motywować pracowników. Dla firmy niezbędny byłby dopływ świeżej krwi, czyli ludzi z doświadczeniem i świeżym spojrzeniem. Inaczej firma udusi się we własnym sosie. Pozdrawiam niektóre sympatyczne osoby ciągłe pracujące w AM.

pierogowy
@rozbiegowy

Hmm, piszesz o zatrudnieniu profesjonalistów i handlowców ekspertów. Tylko skąd taka prowincjonalna firma że Skwierzyny ma ich brać? Można ich znaleźć w dużych miastach, ale myślisz, że ktokolwiek kto jest naprawdę dobry ze Szczecina, Poznania czy Warszawy zechce związać się z taką firmą jak AM Okna, która nie ma w gruncie rzeczy nic do zaoferowania? W dodatku jeżeli ktoś czyta to forum (a chyba każdy czyta zanim zwiąże się z jakąś firmą), to od razu wyłania się obraz firmy kiepsko zarządzanej i nieprofesjonalnej firmy. I kto tu zechce przyjść? Gdyby udało się kogoś dobrego znaleźć nasi Jarek i Beata powinni całować go cały czas po pewnej części ciała.

Gucio
@pierogowy

Bawią mnie takie komentarze jak Twój oraz @rozbiegowy. Firma się rozwija. Została zbudowana nowa hala. Panuje wirus, ludzie tracą pracę a AM OKNA zwiększa zatrudnienie, rozwija rynki eksportowe, daje stałą pewną pracę w trudnych czasach, stawki konkurencyjne a nawet większe. Wszystko zależy od doświadczenia i wykształcenia. Myślisz, że skąd są na to fundusze skoro brakuje "handlowców ekspertów"? kto zarobił dla firmy na to wszystko? Przytaczasz przykład kogoś ze Szczecina, Poznania czy Warszawy do Gorzowa Wlkp/Skiwerzyny? Z choinki się urwałeś? Te miasta mają mnóstwo możliwości pracy i to niekoniecznie w tej branży. Odnoszę wrażenie, że jesteście Panowie bardzo oderwani od rzeczywistości. Jesteśmy liderem w regionie mimo innych firm konkurencyjnych. Wytłumacz dlaczego tylko my się rozwijamy i to w niekorzystnym czasie? o czymś to świadczy.

Maja - były pracownik
@Gucio

Ja akurat uważam, że w firmie pracują ludzie o wysokich kwalifikacjach. Dział handlowy ciężką pracą realizuje postawione cele, a firma z roku na rok zwiększa swój potencjał produkcyjny rozwijając równolegle wszystkie działy. W tym momencie jest prowadzona szeroka rekrutacja na stanowiska produkcyjne oraz handlowe. Każdemu na tym forum życzę osiągnięcia szczęścia w życiu zawodowym. Pozdrawiam pracowników AM.

Colin
@pierogowy

Skąd te kompleksy? Czy uważasz, że ludzie ze Skwierzyny lub Gorzowa są gorsi od tych z Poznania czy Warszawy? Przykro czytać te głupoty. Proszę podaj te świetne firmy z Poznania, Warszawy itd. Liderzy branży mają swoje siedziby w mniejszych miejscowościach i odnoszą sukces. A zakompleksieni i rozgoryczeni są wszędzie...

spartakus
@Gucio

Niestety, ale obiektywnie trzeba przyznać, że rozbiegowy i inni mają rację. Weźmy takie Ekookna jako pierwszą z brzegu firmę. Gdzie byli 10-12 lat temu, a gdzie są teraz? W tym okresie zwiększyli obroty o może 10 tysięcy procent? A w tym czasie AM Okna? Może o 10-15 procent. Eko to była kilkanaście lat temu niewielka firma, a ile tysięcy okien dziś produkuje? A AM produkuje właściwie tyle samo ile 10 lat temu, wzrost jest bardzo niewielki. Chyba jest różnica. Ktoś tutaj napisał o szeroko prowadzonych rekrutacjach na stanowiska handlowe i produkcyjne i rozwijaniu nowych rynków zagranicznych. Gdzie? Jakich? Panuje bierność i nieudolność. A nowa hala? Łatwo jest ją uruchomić, ale trudniej zapewnić obłożenie produkcji. Setki firm już się przeliczyły w taki sposób i padły. Z AM Okna będzie to samo, bo należało wcześniej zatrudnić dobrych handlowców, a później kupować halę. Skoro przez 10 lat zwiększało się sprzedaż nieznacznie, na jakiej podstawie liczy się, że nagle zwiększy się ją dwukrotnie w krótkim czasie, żeby nowa hala miała sens?

Przedłużacz
@Gucio

Gucio, Mają i Colin to ta sama osoba. Niemożliwe, żeby były na forum były same negatywy, a nagle w ciągu pół godziny pojawiły się trzy pozytywy (w tym dwa minuta po minucie). To piszę prezes albo ktoś z jego rodziny, żeby przekonać wszystkich, jak wspaniale jest w naszej firmie. Tylko, że jak już to chce się robić, trzeba to zrobić w sposób w miarę inteligentny, a żeby to zrobić, trzeba po prostu posiadać trochę inteligencji. Wszyscy doskonale widzą, co dzieje się w firmie. Atmosfera kiepska, zarządzania brak. Ja z tej firmy odchodzę, kiedy tylko skończy się covid.

Colin
@Przedłużacz

Ale tępa sztuka z ciebie. Skoro ty jesteś taka świetna, to nie marnuj czasu, idź tam, gdzie na ciebie czekają ;-)

Gucio
@spartakus

@spartakus nie mają racji. Wszystkie argumenty dlaczego nie mają racji można przeczytać we wcześniejszych komentarzach, sytuacja dotyczyła rozwoju firmy, porównania wynagrodzenia, wykształcenia osób zarządzających, w porównaniu do firm konkurencyjnych w regionie, nie w całej PL. Złośliwe komentarze są pisane przez konkurencję bo ich pozycja ze względu na nasz rozwój jest bardziej zagrożona. Uważam, że to nie jest profesjonalne ponieważ pretensje o brak rozwoju można mieć do osób za to odpowiedzialnych. Ale jak zatrudnia się osoby bez wykształcenia/doświadczenia po podejrzewam dużo niższych kosztach i oczekuje cudów to jest to po prostu średniowiecze. To znak, że czas na emeryturę. Firma pomału tonie. Poza tym klient nie jest najważniejszy, najważniejsi są pracownicy. Zatroszcz się o pracowników, a oni zatroszczą się o klientów. Natomiast jeśli chodzi o porównanie Ekookna to całkowicie się z Tobą zgodzę. Zarówno my jak i konkurencyjne firmy jesteśmy daleko w tyle. Jednak trzeba przyznać, wypadamy dużo lepiej pod każdym względem od firm w regionie. Chociażby rozwój, powolny, ale rozwój. Jeśli chodzi o osobę/osoby zarządzające handlowcami to też zgodzę się z niektórymi opiniami, że należałoby zatrudnić odpowiednio kompetentne osoby. Tak naprawdę handlowcy sami wiedzą co mają robić, często ich wiedza jest dużo większa niż ich przełożonych, no ale to już polityka firmy. Z tego co wiem to w chwili obecnej jest poszukiwany kierownik dziełu handlowego z odpowiednim wykształceniem oraz doświadczeniem. Jest to bardzo dobre posunięcie. Czas pokaże jak na tym wyjdziemy.

@Przedłużacz

Zwolnij się już! Pytam się na co czekasz ? Jest tak źle, to dlaczego tutaj pracujesz ? Powiem Ci dlaczego tacy ludzie jak Ty tutaj pracują ( narzekają , ale pracują ) : bo wypłata jest zawsze na czas , bo firma się rozwija , bo jeżeli masz mózg z którego umiesz zrobić użytek to będziesz awansował . Bardzo często jest tak , że taki bohater się zwalnia , ale po pewnym czasie wraca i cieszy się , że ma pracę.

@Iskra

A ja zawsze myślałem, że konstruktywna krytyka w dobrej firmie jest jak najbardziej pożądana. Jeśli dla Ciebie to, że firma daje wypłatę na czas jest wystarczające, żeby powiedzieć, że firma jest dobra, to gratuluję. Dobry pracownik dba o firmę i chcę, żeby ona się rozwijała.

Iskra

Widzę , że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem . Najważniejsze jest to, że firma ciągle się rozwija , że docenia ludzi którzy chcą pracować , którzy nie boją się korzystać ze swojego potencjału. W czasach Covid wiele firm boryka się z problemami finansowymi, wiele firm jest zamykanych. Dlatego wypłata na czas jest naszym atutem. Powiedz, że pracujesz nie dla pieniędzy, tylko dlatego, że się nudzisz .

Putin
@Iskra

To jest kompletna bzdura - mam kontakty z handlowcami w różnych firmach z naszej branży i akurat wszystkie firmy z tej branży odnotowały wzrost sprzedaży w czasach covidu, i to raczej dosyć duży. I tutaj znów nasza firma wygląda blado. Ale wmawiajcie sobie dalej (a właściwie dajcie sobie dalej wmawiać), jakie to AM jest doskonałe.

@Putin

Jesteś pracownikiem naszej firmy ? Widać nie masz informacji , na temat jak zakończyliśmy rok , pisząc bzdury , że : nasza firma wygląda blado ... Co to ma na celu ?

Putin
@Iskra

No to niech pan prezes szczegółowo przedstawi, o ile zwiększył obroty firmy na przestrzeni 10 lat? Poza tym, skoro byłoby tak doskonale, to dlaczego zmienił pan dostawcę profili? Jeśli coś funkcjonowałby tak super i rozwijało u się dynamicznie, każdy zachowałby tę tendencję. Próbuję pan wciskać pracownikom kit.

@Putin

Putin nie sądzę żeby jak to wspomniałeś handlowcy z innych firm w branży udostępniali ci szczegółowe dane na temat obrotu ich firmy. Poza tym takie podsumowanie roku jest przeciez robione. Swiadczy to o dwoch sprawach: 1. nie jestes naszym pracownikiem 2. probuejsz siac zamet. Czy ty myślisz ze ktoś w to uwierzy? ile klas podstawowki skonczyles?

Arek

tak

PracownikAM_TRANSPORT

Witam wszystkich obserwowałem to forum od 1.5 roku i już nie wytrzymałem czytając stek tych bzdur więc muszę napisać co myślę. Pracuję w tej firmie już jakiś czas i nie mogę powiedzieć złego słowa. Niestety opinie innych osób są naprawdę nie przemyślane. A zarazem wręcz nie do zniesienia. Jeśli firma jest tak straszna i zła to powinna już dawno zniknąć z rynku. A tu dla wszystkich hejterów mały psikus mamy się dobrze i cały czas się rozwijamy i rozwijać będziemy. Jest zespół ludzi którzy chcą pracować i pracują a co za tym idzie wykonują swoje obowiązki sumiennie i i dbają o interesy firmy tak jak powinno to robić, za to też są sowicie wynagradzani. A co do negatywnych wpisów to myślę że ci wszyscy którzy to piszą nie zasmakowali w życiu ciężkiej fizycznej pracy. Chcieli by mieć wszystko podane na tacy. Ale niestety tak się nie da. Pisanie o nie wykorzystanym potencjale firmy o tym że kierownik transportu nie ma pojęcia są to po prostu historie z sandałowego drzewa. Praca w firmie wielu osobą sprawia przyjemność z tego co robią i mają szansę się rozwijać oraz awansować co jest ważnym elementem w tak dużych zakładach produkcyjnych. Ale są osoby którym nigdzie nie będzie dobrze i zawsze będą smarować Szefostwo, kolegów z linii produkcyjnej czy inne osoby z firmy. Ale świat jest dla was otwarty nie na AM Okna świat się kończy i możecie szukać dalej lecz z waszym podejściem słabo to wygląda. Ja tym czasem życzę wszystkim pracowniką oraz dla szefów Szczęśliwego Nowego Roku i skucesów zawodowych. A dla ludzi którzy po złości piszą złe rzeczy również życzę sukcesów w nowym roku. A tak na marginesie powinniśmy się cieszyć że tak duży zakład jest w naszym regionie ciągle się rozwija i daje szansę na godziwą pracę za uczciwe wynagrodzenie. Z całym szacunkiem pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 11 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o.