Opinie o ENERGY-MONT w Włodowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ENERGY-MONT. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ENERGY-MONT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENERGY-MONT w Włodowice

SPAWUN.PL

CZY TO JEST TA SAMA FIRMA O KTÓREJ PISZECIE W POSTACH..OFERTA JEST DLA SPAWACZY W SZCZECINIE NA STOCZNI..30 ZL NA GODZINE..JAK NIE PLACĄ TO NAWET MOGĄ 50 DAC...

Sergiej
@SPAWUN.PL

Ta firma to tragedia odradzam każdemu brak jakiego kolejek kontaktu z panią u zanim cie przyjmą obiecują złote góry a potem to już samo dno

Mariusz piętak nowa wieś

Firma super dużo się nauczyłem jak ktoś nie umie pracować to do łopaty pozdrawiam firmę i chłopaków

Iwona
@Mariusz piętak nowa wieś

Wspomniałeś, że dużo nauczyłeś się w firmie. Zatem wnioskuję, że ENERGY-MONT umożliwiało rozwój kompetencji pracowników. Czy odbywało się to poprzez organizowanie szkoleń lub kursów podnoszących kwalifikacje? Możesz również podzielić się informacją z jakiego były one zakresu wiedzy.

Damian_1234

Wszystko jest dobrze u pani Urszuli dopóki sie u niej pracuje, a gdy już zwolni pracownika to nie można sie do niej dodzwonić, kłamie że wysłała pieniądze które w ogóle nie dochodzą do byłego pracownikami, po za tym od zatrudnienia do zwolnienia to ja nawet umowy do ręki nie dostałem

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w ENERGY-MONT? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu?

Tak poszukują cały czas ludzi. Dziwne to co piszecie bo ja tam pracuję i wszystko jest ok kasa na czas i tak jak pisze kolega zaliczki kiedy chcę. Polecam takiego pracodawcę.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ENERGY-MONT? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Wiktor

Dziwne jest to, że firma ma opinię dobrego pracodawcy a tu takie oskarżenia!!!

Znany

US Consulting CO. Urszula Socha, Przedsiębiorstwo Usług i Zaopatrzenia Energetyki "ENERGY-MONT" Socha Urszula to firma powstała na krzywdzie Pana Bogusława Trepki uczciwego pośrednika pracy. U tego gościa słowo dane było święte. A ta lafir.ynda go wyr.cha.a. Nie polecam tej firmy. Oszukują ludzi :(

zenek nieznany
@Znany

Trepka uczciwy hahhahhaaaa. On nie krzywdzi ludzi..... hahhhhaaaaaaa Tylko doji.

SPAWUN.PL

WITAM,ZNALAZŁEM OFERTĘ PRACY Z FIRMY ENERGY-MONT W SZCZECINIE NA CERMAŻE CZY WIE KTOŚ COŚ OTEJ FIRMIE PODOBNO PROPONUJĄ NIEZŁĄ STAWKĘ ALE INTERESUJE MNIE JAK Z WYPŁACALNOŚCIĄ...... PODOBNO KAŻDY PRACUJE U KOGOŚ INNEGO SA SŁUPY CZY COŚ TAKIEGO....... DZIEKI ZA ODPOWIEDZ...

roberto
@SPAWUN.PL

to rpawda niestety i z kasa czasem lipa a dodzwonic sie to masakra

pracoenik1

Pracuję w tej firmie od 2015 roku i to co czytam to wielkie bzdury. Kasa na czas a nawet przed czasem, zaliczki jak tyko potrzeba wypłaca. Sam ściągnąłem do niej kilku kumpli i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Płaca za mieszkanie i stawki są ok.

Buli666

Witam jestem pracownikiem tej firmy od czerwca tego roku i nie mialem i niemam żadnych problemów w kwestii wypłacania pieniędzy zawsze są na czas a nawet i prędzej a co do stawki jest taka sama jak została uzgodniona przez telefon przed pierwszym dniem pracy . Dlatego ciężko mi czytać takie komentarze ..Pozdrawiam

Mateusz

tak ula wydymała Pana Trepke i Barana bez mydła to była ich księgowa

witam. omijajcie szerokim lukiem. mialo byc pieknie i kolorowo wiele obiecywali. a okazalo sie ze umowa smieciowa, a i stawka nie ta co byla mowa na poczatku. nie wyplacaja pieniedzy. patrza tylko jak wydynac uczciwego pracownika. OMIJAC SZEROKIM LUKIEM!!! wole robic na miejscu za najnizsza krajowa.

majlo

Mowa o Trepce z tech polu? No to panowie jak to jest z ta firma w koncu jedni chwala a teraz czytam takie opinie. Mielismy zamiar z kilkoma kolegami podjac u nich prace bo stawki maja w miare dobre a teraz mamy mieszane uczucia.

pipi
@majlo

Ja też nie polecam mi do dzisiaj nie zapłacili naciągacze obiecują i tylko tyle,też słyszałem że ona jest od Trepki i podobno to prawda. Omijać tę firmę (pseudo firmę)szerokim łukiem. Manitka ma rację.

Albert
@pipi

O widzę że wreszcie jest temat o następnych oszustach czekałem i sie doczekałem Panie i Panowie i ja dopiszę coś od siebie dajcie sobie spokój z tymi naciągaczami znam dwóch gości którym nie wypłacili do dziś prawie 15 000 zł. obiecują i na tym się kończy nie zobaczycie pieniędzy pozdrawiam uczciwych.

Sergiej
@majlo

Odradzam lepiej mieć 1-3zł mniej i mieć święty spokój a nie się z nimi urzerac to(usunięte przez administratora)

MANITKA

Oj nie polecam do dziś mi nie zapłacili naciągacze sprawa poszła do sądu zresztą uwaga na niejaką ULĘ czy jakoś tak ta co pracowała u Trepki ale go wydymała ( Podobno ) JAK JEGO TO INNYCH TEŻ Panowie I Panie OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Tomaszek dobra rada

Kłamcy oszuści, obiecują złote góry a wychodzisz z niczym. Trzeba sie upominać o pieniądze. Przelewy na czas nigdy nie dochodzą. Nie odbierają telefonów. Ta firma to strata czasu, nerwów i pieniędzy

Zostaw merytoryczną opinię o ENERGY-MONT - Włodowice

• Jak się pracuje w ENERGY-MONT?

Zobacz opinie na temat firmy ENERGY-MONT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENERGY-MONT?

ENERGY-MONT
2.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Okrężna 7
    42-311 Włodowice