Opinie o ENERGY-MONT w Włodowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ENERGY-MONT. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ENERGY-MONT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENERGY-MONT w Włodowice

W tej opinii, która się teraz pojawiła została podkreślona Gdynia. Zastanawiam się czy warunki bardzo mogą się różnić ze względu na lokalizacje? już kiedyś patrzyłem na te opcje do Głogowa, teraz jak sprawdziłem wciąż oferta jest otwarta. Aplikował ktoś w ten rejon? Ciekaw jestem czy opinie byłyby zbieżne

Prawda Nowy wpis

Witam wszystkich monterów i spawaczy z Gdyni. Zatrudnienie na umowę śmieciową lub DG.Obie te umowy pomagają pracownikowi dorobić się....garba na plecach.Zapomnij o tym,że zgodnie z przepisami BHP i PP otrzymasz środki ochrony osobistej.Firmy z wieloletnim.doświafczeniem na rynku pracy nie stać na to by kupić pracownikowi buty robocze ,ubranie robocze a nawet kask ochronny.Praca po 12 godzin pod ....kamerą.Żalosne. Normy wyjęte z Księżyca.Brak osoby znającej temat montażu i spawania na szczeblu zarządzania i prowadzenia grupy. Załoga pracownicza bardzo okrojona a pracy ogrom.Wiele osób rezygnuje ze współpracy z tą firmą.Atmosfera bardzo napięta i niezdrowa.

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując jako Monter można liczyć na 4300 na rękę. Czy to prawda?

Jeszcze z rok temu była podobno umowa zlecenie i ktoś nie polecał. Jak do dziś sytuacja względem tego mogła się zmienić? Widziałem po prostu, że jakiś czas temu wisiała oferta dla spawacza na Niemcy z tą samą formą umowy. Praca po 4 tyg / 1 tyg z metodą 135. Ale jakie są zarobki? Nie zostały podane wprost. Był ktoś teraz na tym trybie i się odniesie?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ENERGY-MONT? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w ENERGY-MONT?

Umowa zlecenie lub działalność gospodarcza

@Tomek

A która najczęściej jest wybierana tutaj? I ogólnie to tak odnośnie tej firmy któraś z nich jest bardziej opłacalna czy to zależy?

Urszula
@Tomek

A co z umową o pracę? Nie ma takiej możliwości?

Amonim

Umowa zlecenie. Nie polecam

Jolanta

Dałby ktoś znać ile aktualnie spawacz tutaj zarobi? Bo ktoś zasugerował, że na pewno mniej niż 60 zł, faktycznie tak jest? To ile ostatecznie stawka wynosi?

Spawacz

Kurcze miałem już iść do nich bo w Gdyni dają 60 zł,ale jak trzeba się prosić to wolę nie !

Emilia

Jak niby wykorzystują na maxa?? Opiszesz coś bardziej szczegółowo, bo wyobrazić sobie tego nie mogę :p

Edrk

(usunięte przez administratora) dorabiają się na ludziach ,zabieraj swoich nierobów z Telemondu bo walą w(usunięte przez administratora) przez 12 h i pożądanym pracownikom obniżają premie . Dałeś tu samych Ukr i Białor którym nie chce się pracować .Przez takich ludzi będziesz miał tragiczne opinie na wszystkich portalach.

Renata

Firma która kantuje ludzi .Zbiera ludzi z Ukrainy ,Białorusi itp wzbogaca się a ci zasuwają po 12 h Tragedia .Kostrzyn nad Odrą firma Teleskop ,teleyard ,tam jest ich pełno .Zbierają ich do tych zakładów bo polacy nie chcą tam pracować taki (usunięte przez administratora) ODRADZAM I OSTRZEGAM

@Renata

Czy jest w kraju jakaś instytucja, która zajmuje się prawami obcokrajowców? Jeśli to co piszesz jest prawdą to czemu nikt się tym nie zainteresuje?

Edek

Dlaczego usuwacie komentarze które mówię prawdę o tej (usunięte przez administratora) firmie. (usunięte przez administratora) ludzi na pieniądze część przelewa reszta w kopertę pod stołem .Zabieraj ludzi tych nierobów z telemondu bo to nieudacz...ki .Firma tragiczna Na czarna Listę

Zika

Biznesmeni ,zarobasy Pani U. I jej (usunięte przez administratora) podwykonawca Pani J. Która nie myśli tylko wykonuje polecenia. Podbierają ludzi z innych firm obiecują złote góry później netto okazuje się brutto pracuje 3 tyg na kolejna prace czekam 2 tyg. Jak potrzebują ludzi to totalna łapanka po kwaterach. Szczycą się ze mają super ekipę co nie jest prawda to ulepek wszystkiego. A Pan R i Pani U zarabiają na waszej głupocie i obietnicach bez pokrycia

Vitia
@Zika

Pracowałem w Szczecin obiecali 35 zapłacili 25 jak się upomniałem o pieniądze to przestal odbierac trubku

monter

nie polecam tej firmy zero szacunku dla pracownika niczego się nie nauczysz to zwykły pośrednik pracy ani ubrania roboczego

Iro

Czy można tu dostać umowę o pracę czy nie ma możliwości?

Viktor

Dzień dobry, mam sertyfikaty spawacza , sam jestem z Ukrainy, w Polsce pracuję już 5 lat, chciałbym dostać informacje o ofertach pracy i zarobkach. Można na maila ekaterinichev.v.v@mail.ru

Mateusz

@zibi a cała wypłata jest na koncie tak?

zibi

Bzdury o nieterminowej wypłacie. Jest dokładnie odwrotnie .Na umowie mam termin wypłaty na 15 a często jest juz 10 a nawet wcześniej. Wszystko się zgadza, nigdy nie brakuje nawet godziny Pozdrawiam

Pieniadze oferuja dobre ale upominac sie o nie trzeba nigdy nie przychodza na czas ... Problemy z odbieraniem telefonow osobiscie lepiwj zarobic 3-5 zl mniej a nie sie denerwowac i martwic kiedy wszystko sie oplaci .

Janusz
@Adam

Niedogodności z wynagrodzeniem, o których wspominasz faktycznie mogą byś uciążliwe. Pisałeś jakiś czas temu. Czy coś się w tej kwestii poprawiło i można liczyć na terminową wypłatę?

Rutek
@Janusz

Nadal są problemu z dotrzymaniem terminu wypłaty, zawsze jest jakies opóźnienie choć ostatnio sie starają.

Honorata
@Rutek

A zatem to niedobrze, że w ENERGY-MONT w dalszym ciągu są problemy z terminowością wypłat. A czy próbowaliście to wyjaśniać bezpośrednio w dziale kadr firmy? Mimo że zauważyłeś małą poprawę w tej kwestii - warto byłoby to jeszcze wyjaśnić.

Jacuś

Posiadają kadrę inżynierską :) śmiech Zwykłe pośrednictwo pracy jeszcze na dorobku, więc nie wypłacalne terminowo! Wieśniacki z wlodowic. nie płacą terminowo trzeba się prosić o własną kasę!

Honorata
@Jacuś

Mimo wszystko - nie powinno się tu pisać o nikim w sposób, który mógłby okazać się dla kogoś obraźliwy. Wspomniałeś, że w ENERGY-MONT wynagrodzenie nie jest wypłacane w terminie. A jak duże są te opóźnienia? Możesz mi powiedzieć?

Dominos

CZY FIRMA PŁACI WYNAGRODZENIE?? (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ENERGY-MONT - Włodowice

• Jak się pracuje w ENERGY-MONT?

Zobacz opinie na temat firmy ENERGY-MONT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENERGY-MONT?

ENERGY-MONT
2.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Okrężna 7
    42-311 Włodowice