Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Jeśli ktoś lubi pracę na maszynach to szczerze polecam bo są nowe i fajnie sie z nimi pracuje, lecz zarządzanie cyklem produkcji nie jest mocną stroną kadry kierowniczej, co czasem skutkuje pewnymi problemami w relacji pracownik-kierownik.

Zdziwiona

Jakiś czas temu miałam przyjemność przejść przez próg tej firmy. Był (usunięte przez administratora) 2020 , tylko ja miałam maseczkę. Jakaś kobieta na wstępie kazała mi spakować kilka śrub. Potem czekałam na jaśnie p... Kierownika Dzień dobry ..nic nie odpowiedział Nawet nie wstał z tego stołka tylko pani jutro na nockę przyjdzie. Ani umowy , ani stawki o dzień dobry też zapomniał niewychowany. Ogólne wrażenie tego jegomościa było negatywne.

S.w.

Nie polecam dej firmę kiedyś pracowałem silplast najgorsza firma silplast trzeba pracować na akord za 2000 na rękę beż premi nie polecam !!!!!

Jak jest z pakietem medycznym w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Proponuję zadzwonić do biura

Byly pracownik

Tam nie ma pakietu medycznego.To są (usunięte przez administratora) i tyle

Pakowacz

Nie ma, jak potrzebują to biorą każdego

Brak

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Rrr

Normy no cóż. Końcówek obciąłem 5800 a norma była 6000. Zapytałem się czy mogę te 200 dorobić, a oni nie, chciałem się postarać i dorobić to to trzeba było. A teraz z innej beczki. Nie rozumiem. Jakim (usunięte przez administratora) cudem wpisali mi 4000 jak zrobiłem 5800?

Byly pracownik
@Rrr

Tak wiem .Oni są do tego zdolni.Oszukują pracowników jak sie da.A wymogi jak byś zarabiał 5000..Nikomu tej firmy nie polecam.

benia

dlaczego zwalniaja ludzi kturzy sa po ochrona

Mały

Nie polecam tą pracę bo nie ma nic tam tylko trzeba jebać jak osioł za najniższą wypłatę beż premi na Akord trzeba Jebać nie polecam tą pracę!!!!!!!!

zainteresowany

mam pytanie czy osoby karane mają szansę na przyjęcie

@zainteresowany

Spokojnie tam przyjmują wszystkich

Chce dodać tylko do tych opinii że 50 - 100zł premii na święta to jakaś kpina przy zarobkach jakie firma osiąga to samo jest z premia 100 zł a trzeba się narobić jak dziki wół. Nie polecam tam pracy firma nie docenia pracowników tylko wykorzystuje...

Hanna

Wiesz, w niektórych firmach w ogóle nie ma takich benefitów jak premia na święta czy za dodatkowe nadgodziny więc i tak na plus dla firmy, że takie oferuje. Dla niektórych może być to mało a dla innych będzie to dobra motywacja do jeszcze większego zaangażowania. Jaka premia w takim razie by Ciebie satysfakcjonowała?

@Hanna

Hania jeżeli Ciebie motywuje raz w roku 100 zł więcej to gratuluję Ci pomysłu na życie . Mam nadzieję że z tej stówy Ci jeszcze coś zostało na Wielkanoc.

Moi kochani nie polecam tej firmy dla osób niepelnosprawnych.Pracowałem tam 5,5 roku wciąż za najnisza krajowa.Powinni im cofńac status zakladu chronionego.Nie należa im sie te pieniadze.

Jo

1. Firma traktuje ludzi przedmiotowo. 2. Brak szkolenia BHP dla nowych pracownikow. A to obowiązek przed rozpoczęciem pracy. 3. Obowiązek pracodawcy to umowa od pierwszego dnia w pracy na jastrych zasadach. 4. Praca i wymogi nie dla ludzi z orzeczeniem. 5. Brygadziści bez pojęcia o zarządzaniu, prostacy i bez empatii. 6. Wymaganie od nowych pracowników aby byli cudotwórcami. 7. Każdy brygadzista ma inna opinie co do oceny jakości ( nie ma tam standaryzacji )- a to jest podstawa w takiej firmie. 8. Nowi pracownicy dostają dokumenty do podpisania regulaminu którego nawet nie dostali do wglądu. 9. Czlowiek dostaje po tygodniu wypowiedzenie a umowy nie miał w ręku. Ogólnie będzie na temat firmy nagłośnione i sprawa przekazana do Inspekcji pracy. To co tam sie dzieje musi trafić na droge medialną, I obiecuję że tak będzie .

Jo
@Jo

Bo zapomniem dopisać. firmie chodzi tylko o to żeby mieć ulgi i zatrudniać ludzi na tydzień/dwa a może max miesiąc, byle by odj.b.ali robote i nie generowali kosztów. Nie łudzcie i nie nastawiajcie się prace na dłuży okres. Tam tylko chodzi o siłę robocza na chwilę.

SP

Normy i zadowalające ilości tragicznie wysokie.Nie zostałem przeszkolony tylko w pierwszy dzień od razu posadzony i rób Pan.Jednemu pracownikowi podziękowali po czwartym dniu pracy co jest dla mnie mega słabe, może by tak dać troszkę więcej czasu na wdrożenie się do pracy? No, ale okej.Ludzie w porządku, przerwy długie i sama praca też dosyć przyjemna, to tyle.

Nie polecam tej firmy do pracy.Wykorzystuja tych Osób niepełnosprawnych na Maxa.Zenada z ta firma.

Praca na akort. Liczą czas jak długo robi sie zlecenie. Praca dla ludzi z orzeczeniem tylko pracodawca ma ulgi pracownik zapiepsza jak głupi. Kierownik bez empati tak jak brygadziści. Praca poźal sie boże. Nigdy więcej. Odradzam

Hanna

Jest szansa zatrudnić się bez doświadczenia zawodowego, dopiero po szkole średniej? Nauczą wszystkiego na miejscu?

UnoBombino
@Hanna

Zapomnij o tym. Tam nie ma czegoś takiego jak okres próbny czy okres do przyuczenia. Tam wchodzisz i robisz jak robocik albo wylatujesz. To nie praca dla osób niepełnosprawnych. Nie z tymi normami i płacą.

Ktoś

Masakra. Przyjmują pełno osób na umowę zlecenie na miesiąc bo potrzebują tylko wtedy gdy mają dużo towaru i nie ma kto tego zrobić. Zostawiają sobie tylko 2 osoby A resztę zwalniają. Na cały magazyn jest tylko jeden magazynier który no po prostu się nie wyrabia bo musi każdemu towar przynieść. Brygadzisci dają robotę nie wiedząc nawet czy mają towar w magazynie. Niektóre osoby są tak bardzo hamskie i nie posiadaj kultury wobec starszych . Są osoby bardzo miłe i pomocne . Ale tak ogólnie to żenada. Pracujesz jak wół za psie pieniądze!

Cleo

Powiem tak nie znam dobrze firmy ale nie podoba mi sie wiele aspektów na Śmiłowickiej . 1 Budynek powinni nieco powiększyć by ne było wąskiego korytarza przez który sooby z wóżkiem przejadą ale i tak za wąsko. 2 Bylam przyjęta na próbę i odrzucili mnie z powodu nie mówiąc mi dokładnie dlaczego. Jedynie co usłyszałam,, Narazie nie'' 3 nie czułam się tam swojo

Vivaldek

Bardzo duże wymogi co do pracy za zbyt niskie wynagrodzenie . Gorąco odradzam. Były pracownik.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Halembska 158
    41-711 Ruda Śląska
  • NIP: 9540004070 KRS: 0000202080

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o.