Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Xoxo

Co to za firma która do biura bierze ludzi z woreczków???? Czytając te opinie na pewno ludzie sami sobie nie zasłużyli na zwolnienia, oni są na pewno mądrzejsi od was niż Ci wszyscy w biurze bez mózgowcy nie szanujący ludzi, sami sobie wystawiacie opinie, a psychologa i psychiatry potrzebuje sam Pan kierownik który nie umie zarządzać ludźmi dziwne że prezes go jeszcze utrzymuje na stanowisku kierownika wystawiając mu taką opinie..już nie mówiąc o niektórych brygadzistkach które nie powinny być brygadzistkami!!!! Najpierw nauczcie się sami siebie szanować, nie jesteście ideałami za jakich się uważacie, żebyście nie wylądowali na pierwszych stronach gazet, pamiętajcie że jesteście takimi samymi ludźmi jak każdy, niczym się nie różnicie, nie jesteście kimś wyższym żeby poniżać drugiego człowieka, aha i jak szukacie sekretarek do biura to wstawcie ogłoszenie oferty pracy z kwalifikacjami, firma żałosna, niekompetentna, niewywiązująca się z umowy, z tych wszystkich opini którzy ludzie piszą i czytają jesteście bardzo słynni !!!

O jakich wymaganiach tu mowa? Wyżej pisano, że czasem nie ma wręcz zamówień i zleceń, to jednak są takie okresy, że ledwo z pracą się nadąża? Mówię o zwykłym dniu pracy, a nie, że "ktoś zawalił". Co do tych nadgodzin, one są w pełni płatne zawsze? I w sumie zaciekawila mnie ta cała czarna lista, co się dzieje jeśli ktoś się już na niej znajdzie?

Ktoś

Zwalniają dobrych ludzi ,po czym zatrudniają nowych i to z urzędu żeby tylko nie płacić . Zwalniają bez przyczyny , tłumaczą się czymś co jest nieprawdą. P.brygadzistka A , udaje miłą po czym od razu leci do kierownika, się skarży i wymyśla coś . Ogólnie FAŁSZYWA firma

Ona
@Ktoś

To prawda! Nic ci nie tłumaczy brygadzistka co masz robić i jak tylko trzeba się dowiadywać od os co tam robią a te "strasze" pracownice nie chętnie pomagają bo liczy się ilość i szybko żeby zrobić albo każą tłumaczyć kobiecie co jest tam od 3 dni czy 2 tyg i sama dana rzecz robiła na początku.

ciew

Ile jest zmian w SIlplast i od której do której oraz czy weekendy pracujące ?

On
@Amelia

Idź lepiej do Mc Donalda pracować.

ciew

Ile jest zmian w SIlplast i od której do której oraz czy weekendy pracujące ?

@ciew

A o jakie stanowisko ci chodzi? Może Ty właśnie wiesz coś o jakichś nowszych rekrutacjach, bo ja dawno nie widziałam nic nowego do nich, poza tą pracą jako pakowacz, co już pisałam o tym. Jak nie praca na pełen etat, to może potrzebują na część? Albo tymczas?

@ciew

Zależy na jakim dziale będziesz pracować ale i tak jak im brak ludzi to cie rzucają na jaką zmianę im się podoba rano, druga albo nocka.

To słabo, ja np. nie zawsze mogłabym na nocki przychodzić. Biorą w ogóle pod uwagę dyspozycje w takich przypadkach? Często się zdarza, że brakuje ludzi? Czytałam wyżej, że bywały zwolnienia w firmie, więc ciekawi mnie czy to nadal z tego wynika.

Pracownik A.J

Dokładnie i mają gdzieś czy masz rodzinę czy jesteś chora itd masz chodzić tak jak oni ci każą a jak się odezwiesz to tylko czekaj na "piątek" i nara

Kasia Nowy wpis
@Pracownik A.J

A w starym ogłoszeniu na pakowacza pisano o dwóch zmianach, więc wychodzi na to, ze nocek się nie robi czy teraz się to pozmieniało? No i było to ogłoszenie dodane przez pup, więc jestem ciekawa czy z tak prywatnej stopy też można dostać się do pracy...

hermes Nowy wpis
@Kasia

To jeżeli to jest ogłoszenie z PUP to najpewniej zatrudnienie w formie stażu na 6 miesięcy za śmieszne pieniądze :) Tak robili w zeszłym roku -tam się nigdy nic nie zmieni. Jak szanujesz siebie i swoje zdrowie to wybierz pracę chociaż przy frytkach w MCD tam dostaniesz większy szacunek niż w SILPLEŚCIE :)

Amelia Nowy wpis
@hermes

A obecnie firma jak szuka pracowników to tylko przez PUP? Bo w internecie nie widziałam nowych ofert pracy i zastanawiam się, czy to dlatego, że nie ma wakatów, czy szukają gdzieś poza siecią. Np. na stanowisko pakowacza, to gdzie teraz znaleźć rekrutację?

On Nowy wpis
@Amelia

Idź lepiej do Mc Donalda pracować.

Ida

Czy obecnie istnieje stanowisko operatora wtryskarki? Pytam, bo chciałbym się tu zatrudnić, a w sieci znalazłem tylko ofertę dodaną ładnych kilka lat temu. Wtedy mile widziane były osoby niepełnosprawne, a teraz ma się szansę nawet bez orzeczenia? Pisano o (usunięte przez administratora) zmianowej, więc dajcie znać jakie teraz obowiązują godziny (usunięte przez administratora)

Na pewno miałbym więcej czasu dla siebie. Chociaż wiele też zależy, na ile zmian jest zakład nastawiony. Ale jeśli możesz, to wyjaśnij, skąd ta negatywna ocena? Przecież pisali lata temu w ofercie dla Operatora Wtryskarki i Wytłaczarki, że wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

On_

No właśnie kilka lat temu...kilka lat temu było zupełnie inaczej. Pracowałem wtedy później się zwolniłem i znów wróciłem do silplastu i to był błąd mojego życia ☹️ dla nich twoje umiejętności zawsze będą na najniższym poziomie żeby zapłacić ci tylko najniższą krajową a jeszcze najlepiej jakbyś mial grupę niepełnosprawności.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o.?

Ktoś

Gocha
@Ktoś

Bez przyczyny, nigdy nie ma zwolnienia :) czymś sobie zasłużyłaś/łeś najwidoczniej, że Cię wybrali :) a brygadzistki czy teamleaderki są od tego, żeby zgłaszać chyba kierownikowi komu się chce robić, a komu nie. Uwaga bez zdziwienia, ale...WSZĘDZIE TAK JEST :) powodzenia w nowej pracy

winda
@Gocha

Brygadzistki może są od tego żeby pomagać a nie (usunięte przez administratora) .

Pan wiosełko
@winda

A Ty byłaś w pracy, czy na wakacjach ? Osoba odpowiedzialna za Ciebie czyt. Brygadzista, kierownik jest od przekazania Ci informacji co masz w danym dniu robić. Skoro byłaś takim dobrym pracownikiem , to w czym potrzebowałas pomocy? Dobry pracownik radzi sobie sam. Chyba , żeby ktoś potrzymał Cię za rękę, to bardziej w tej kwestii mąż/ psycholog/ psychiatra.

winda
@Pan wiosełko

A pani pracowała na woreczkach czy maszynach pakujących?

@Gocha

W tej firmie są zwolnienia bez przyczyny. A jak już to powinni powiedzieć jaki jest powód naprawdę jak ktoś pyta, a nie kłamać. Tym bardziej jak ktoś ma dzieci i nie ma z kim zostawić lub zajmuje się chora osoba w domu to nie będzie chodził cały czas na jedną zmianę jak jest możliwość żeby przyjść na drugą i też wykonać swoją pracę. Trochę życzliwości i zrozumienia.

A.
@...

Dokładnie, z dnia na dzień wyrzucają, tak jak mnie na początku roku. Same fałszywe osoby tam pracują, a głównie w biurze. Do baby od spraw pracowniczych jak pójdziesz to po pół roku dopiero dostaniesz odpowiedź, bo to ta wiecznie zapracowana i zmęczona życiem :)

Ona

Pakowacz

Nie ma, jak potrzebują to biorą każdego

Brak

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Szukam pracy, znalazłem ofertę na stanowisko Operator Wtryskarki i Wytłaczarki, ogłoszenie dodane jest kilka lat temu a nic świeżego nie widzę. Oczywiście interesują mnie warunki finansowe. Poda ktoś jakieś widełki? W ogłoszeniu było napisane, że pensja uzależniona jest od posiadanych zdolności i kwalifikacji, i jedno i drugie posiadam, na ile mógłbym liczyć? Odzież robocza po stronie firmy?

Byly

Na umowie zlecenie to nie całe 3tys brak odzieży robisz w swoich.

Xoxo

Vvvvv
@Xoxo

Ile trzeba mieć jadu w sobie, żeby po zwolnieniu wypisywać bzdury. Widocznie Ci ludzie barni z woreczkow się nadają.. A nie każdy się nadaje. Zazwyczaj w firmach są " awanse" dla ludzi, którzy potrafią coś więcej, niż tylko wyladowywac swoje żale w internecie. Proszę o podanie firmy, w której nigdy nikogo nie zwolniono. Niestety są takie czasy, że nikt nie będzie utrzymywać pracowników, którzy nie dają nic od siebie. Proszę znaleźć inna pracę na kierowniczym bądź podobnym stanowisku, ogarnąć tyle ludzi A potem sie wypowiadać. To nie jest lekki kawałek chleba.

@Vvvvv

Akurat jesteście jedyną taką słynną firmą która wykańcza psychicznie ludzi, niestety wiedzą to już lekarze jak i ludzie z otoczenia, czyste dno na bardzo niskim poziomie, zresztą jaki kierownik taka firma. Omijać szerokim łukiem. Sami sobie wyrabiacie opinie. Za nim kogoś osądzicie spójrzcie na prawdę i siebie bo dobrze wiecie ale szukacie obrony tylko wam nie wychodzi i nie wiecie już co robić śmiechu warte. Firma która nie istnieje co to za firma..żal.pl

Huehue
@...

Żal pl? Wypowiedź na poziomie gimnazjum. Najwidoczniej za niskie progi masz, skoro jakiś żal pozostał po tej firmie. Użyj maści na ból ???????????? :)

Obecna pracownica
@Vvvvv

Muszę się nie zgodzić,pracuję to widzę że osoby które zostały zwolnione pracowały lepiej niż te co zostały. Przy pakowaniu zbiorczym trzeba patrzeć na wszystko żeby reklamacji nie było na śrubki na naklejki co chwila coś pomieszane nie ten materiał ilość nie ta i kto za to odpowiada? Zbiorczy oczywiście bo jak przyjdzie reklamacja to jest po premii a przecież wcześniej pakowaly to woreczki lub maszyny. Osoby zwolnione nigdy nie miały reklamacji to znaczy że sprawdzały wszystko przed pakowaniem nie tak jak inni pakują na ilość a nie na jakość (wiem bo jestem i można powiedzieć że zajmuję się tym) Co do awansu oczywiście że można awansować ale dlaczego tylko młode ładne dziewczyny? A nie np którąś ze starszych Pań? (bez obrazy) Szkoda mi dziewczyn bo naprawdę pakowały dobrze a to jak ktoś napisał o ubikacji to chyba można iść na przerwie czy to (usunięte przez administratora) jakiś? No bo nigdy nie widziałam żeby w trakcie pracy chodziły parami do ubikacji. To samo zmiany były na południe ale za zgodą kierownika mógł powiedzieć nie ale zgodził się więc w czym widzicie problem?

Czesław

Chcesz powiedzieć, że zwalniają pracowite osoby, dobrze wykonujące swoje obowiązki? Jaki jest powód takich ruchów, jeśli to prawda? Czy czyniąc tak, firma nie strzelałaby sobie w kolano?

Xxx
@Czesław

Powód jest taki że nie ma zleceń, zamówień , logiczne jest to że jeśli pracuje się w danej firmie tyle lat i przez te wszystkie lata pracodawca jest zadowolony i dalej umowę na stałe, po co bym miał kłamać, zresztą takich osób co ja jest mnóstwo

Xxx
@Czesław

Zresztą nie ma co dyskutować już na ten temat , Ci co tam pracują bądź pracowało dobrze wiedzą jak jest ????

Ktos
@Czesław

Tak dokładnie ktoś pracuje i chce to robić to zostaje zwolniony bo nie wchodzi w (usunięte przez administratora) tym co powinien to z automatu się nie nadaje. Ich idea to nie ta to inna.

@Ktos

Dokładnie, a wymagania mają takie że czasami zdrowy człowiek nie da rady. A jak biuro zawali bo "zapomniał"o zamówieniu które bylo na wczoraj to ty człowieku (usunięte przez administratora) i niema za masz rodzinę i musisz iść do domu bo nie może dłużej pracować. Owszem puszcza cię do domu ale jesteś już na czarnej liście

Goździk

Firma ma nową ofertę pracy na olx na pakowacza towaru. Nie polecam nawet największemu wrogowi. Wynagrodzenie to śmiech na sali. Na dzień dobry umowa na 3 miesiace, a po tygodniu juz nie musisz przychodzic bo nie ma pracy. Wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Jesteś traktowany jak numerek, nie ty to następny. Na tym profilu nie ma chyba ani jednej dobrej opinii o tej firmie co chyba mówi samo za siebie. Na urlopach też (usunięte przez administratora) pracowników. Dzisiaj masz 20 dni urlopu, jutro nagle 12. Ta firma nic nie robi, żeby pracowalo sie lepiej, za to biuro dobrze grzeje stołki i zbiera kase za pracowników z orzeczeniem. Lepiej już myć kible niż tam robić. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

Halina
@Goździk

W takim razie jak po tygodniu nie na pracy a ma się umowe na 3 miesiące to co wtedy się dzieje? Zwalniają, wysyłają na urlop czy jak to wygląda? Miałeś taką sytuację że znikającymi dniami urlopowymi? Dało się to jakoś wyjaśnić ? Czy ktoś bierze udział w tej rekrutacji ?

@Halina

Nie da się tego wyjaśnić, odpowiedź w biurze " tak ma Pani wyliczone i tak jest" A co się wtedy dzieje ? Zwalniają i tyle

Mary

I to tak z dnia na dzień zwalniają? A jaki podają wtedy oficjalny powód? Może ten urlop jakoś jest rozpisywany na godziny? A listy obecności się tu podpisuje? Bo może po tym jakoś idzie dojść to tego, gdzie się te dni podziały?

Ktos
@Mary

Oni maja to gdzieś im się zgadza i tobie też ma się zgadzać i zwalniają bez powodu albo brak zamowien,brak pracy. Firma porażka.

Byly pracownik

Firma to jakies nieporozumienie..... ludzi pełnosprawnych co chcą pracować maja za nic gorsze umowy niż Ci z orzeczeniem ,a mamy pracowac jak "strus pędziwiatr" . Koniec roku ludzi zwalniają albo dają umowy na miesiąc czy dwa i mówią, że zadzwonią po nowym roku ,a się okazuje, że zatrudniają na Twoje stanowisko kogoś innego nie uprzedzajc jaka jest sytuacja . NIE POLECAM

Dzień dobry! Chcę wiedzieć u was w pracy ile zarabia? Pozdrawiam serdecznie ????

No przez jakiś czas się tam.Z tych komentarzy i opisów , że nadal wykorzystują ludzi...Szkoda mi tych ludzi. Życzę im tylko więcej szacunku do ludzi i siebie.

Nie zrozumiałam pierwszego zdania... A jak oceniasz zarobki, tzn. jakie konkretnie one były? Bo sam wiesz, inflacja już prawie 20 procent dobija.

Łon
@Monika

Zarobki zero bo i godzin zero. Masz umowe zlecenie ? Fajnie, ale nie ciesz sie na długo bo zamówień jest na tyle mało, że długo nie porobisz dziołcha, tydzień dwa i koniec, a wypłata ? Hahaha jo tam byłch jak magazynier i w życiu nie poleca nikomu, NIGDYYYY!

@Łon

czyli jest za dużo ludzi co do zamówień? to obecnie przyjmują czy zwalniają, bo teraz nie wiadomo gdzie patrzeć?

Mejna
@Wiktoria

Dokładnie tak- czyli za dużo niepotrzebnych ludzi, a mało pracy. Zwalniajà jak leci i nie patrzą na nic. Znieczulica

Czesław
@Mejna

Ilu ostatnio zwolnili w porównaniu do liczby wszystkich pracowników? Dają tym ludziom jakieś odprawy?

Hey
@Czesław

Zero odpraw. Mataczenie w dokumentach. Zatrudniają na umowe zlecenie na 3 miesiace, a potem żegnam. Raz do pracy jesteś wezwany, a raz nie bo nagle nie ma pracy. Pensje to porażka. ODRADZAM!

Jo
@Hey

A sama praca? Ciężka?

Jula
@Hey

Co to znaczy mataczenie w dokumentach? Czy początkowo obiecują, że po 3 miesiącach przechodzi się na inną umowę? O jakich kwotach piszesz odnośnie pensji?

Jakie normy teraz mają dla pakowaczy? Takie ogłoszenie tutaj do Silplastu było do pracy swego czasu. Czy cele są realistyczne do osiągnięcia w zakładzie, zwłaszcza dla początkujących osób?

Interesuje mnie praca na stanowisku Pakowacz. Czy 2800 PLN podczas pracy na pełen etat są w tej branży satysfakcjonujące?

Hhj

Nie

Katarzyna
@Hhj

A ile Twoim zdaniem powinny wynosić zarobki tutaj?

Halina

To tyle tygodniowo da się tutaj zarobić? Co wchodzi w skład wynagrodzenia? Są premie?

Nie polecam Firmy Silplast! 1. Brak szacunku dla ludzi szczególnie chorych z orzeczeniem, wmawiając im że udają swoje schorzenia i wyśmiewając się z nich i ich chorób 2. Według prawa osoby niepełnosprawne powinny pracować 7 godzin, ale gdy nie podpiszesz podsuniętego Ci papierku na 8 godzin ZWALNIAJĄ! 3. Kierownictwo produkcji bez jakiego kolwiek szacunku do drugiej osoby, odbierają pracownikom godność, obrażają za ciężką pracę i opisują człowieka po wyglądzie 4. Praca na akord, w stresie, na procenty które zależą od tego czy Cię zwolnią czy zostajesz, a przecież firma afiszuje się na stronach internetowych że zapewniają stałą dobrą pracę 5. W biurze na produkcji ciągła zmiana osób szczególnie MŁODYCH DZIEWCZYN , zależąca od tego czy ta osoba spodoba się KIEROWNIKOWI i czy spełnia jego oczekiwania w układaniu sobie Z NIM ŻYCIA.. 6. Atmosfera niestety fałszywa, nie licząc paru osób z hali które są spoko Oby tą firmą się ktoś zajął i to poważnie, telewizja powinna być tam już dawno!!!

Hahaha świetnie naprawdę xD widzę ktoś zakochany w kierowniku dostał kosza DZIEWCZYNY tak ciężko zrozumieć, że uprzejmość różni się z ukladaniem sobie z kimś życia ale podziwiam za wyobraźnię haha

Wszystko się zgadza co jest wyżej napisane

xssdsd

Ponieważ to prawda

Prędzej czy póżniej przyjdzie pora na skład w biurze do wyjebania, a wtedy na Żanetke kotletke przyjdzie pora ;) wiekiem już nie bedziesz młodsza, wiec sorry bejb, jesteś już stara ;) ŻENADA ;) czekam na to PANI KADROWA, z wytesknieniem aż wylecisz bo karma zawsze wraca ;) tak fałszywej firmy w życiu nie widziałem i nie polecam. Dno i (usunięte przez administratora) Nie warto nawet składać CV o umowe zlecenie bo i tak Cię oszukają ???? popracujesz tydzień i sajonara bo nie ma zamówień- czekaj aż łaskawie kierowniczek Ci zadzwoni, żeby przyjść do pracy bo (usunięte przez administratora) im zabrakło hahaha to już jest kolejna skarga PUBLICZNA na kierownika Ł. i „kadrową” od siedmiu boleści Ż. ;) zrobisz coś z tym panie PREZESIE? Czy dalej będziesz pozwalać na to, żeby takie osoby nie rozwijały się zawodowo w twojej firmie i oczerniały „ jej dobre imie” xD ? To jednak opinia publiczna i mieć takie osoby w składzie ? :) powodzenia strzała

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Praca.gov.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pakowacz.

Hhj

Najniższa krajowa. Teraz bez premii :)

Urszula
@Hhj

Czemu teraz bez premii? To wcześniej była? Kiedy znów będzie?

Firma porażka. Jeśli masz koleżankę w biurze i brygadzistke to masz pewna pracę a jak nie to dostajesz byle co. Dobrych pracowników zwalniają a tych co nie patrzą na nic to zostawiają. Omijać z daleka Silplast packing

Wiktoria

Ale czemu tak właściwie mieliby mieć taką właśnie strategię? Czemu Ci dobrzy tak tu zawadzają niby?

Szymon

Skoro taki z Ciebie był dobry pracownik, to jaki był powód twojego zwolnienia ? nie miałaś układów czy co? nielogiczny komentarz ....

Xxxx
@Szymon

Bo taki z niej był dobry pracownik , chodzić do pracy jak się chce i kiedy chce, później mieć pretensje do całego świata. Jak nawet do ubikacji trzeba wyjść z koleżanka I nie patrzy się na swoje dobro to pozniej tak jest.. dorosłe życie się kłania.

Filip

A Ty byłaś taka aspołeczna, ze w pracy nie miałaś znajomych? Bardzo mi Cię szkoda! Napisz do przyjaciółki.

@Xxxx

Tak się składa że nie jestem kobietą ale spoko że tak myślisz

@Filip

Tak się składa że pracowałem tam na magazynie i widziałem jak zmieniają ludzi co chwilę tylko układy układy...

@Xxxx

Chciałbym chodzić z koleżanką do ubikacji, ale żadna nie chciała iść ????‍♂️

Maja

A po co tego typu opinia? Co ona wnosi?

@Maja

Bo ktoś napisał że chodzę z koleżanką do ubikacji tylko ze jestem facetem a ten ktoś mnie pomylił z kimś innym z jakąś dziewczyną

B.

@Sombrero

Niestety

Kewin
@B.

Niestety. każdy wie co się tam dzieje to już nie ta firma co kiedyś

grazyna

nie narzekalam co mialam robic to robilam a ze jestem osoba z orzeczeniem chcialabym dalej pracowac ale przez wypadek kturego doznalam w autobusie firma nie przedluzyla mi umowy niewiem czy jak bym zadzwonila czy by mnie przyjeli spowrotem jestem zarejestrowana w urzedzie pracy ale proponuja takie roboty ze czlowiek zdrowy niepodejmie a co dopiero chory

@grazyna

Takie roboty, że człowiek zdrowy się nie podejmie tzn., jakie tak właściwie? Co masz na myśli

@Wiktoria

Zwalniają ludzi niepełnosprawnych, a w urzędzie o nich nie dbają, nie ma pracy dla ludzi z orzeczeniem, myślą że mają przed sobą zdrowe osoby, albo że nie chcemy pracować, niech się rząd zajmie budowaniem prac dla ludzi niepełnosprawnych dostosowanych dla nich którzy mają ciężko z pracą. Jak pytamy o pracę to nigdzie nie chcą z powodu zdrowia. To gdzie Ci ludzie mają iść? Co mają zrobić? Nikt nie umie się tym zająć?

serio z tymi ON, nawet dofinansowanie z pfronu nie działa na firme by takich ludzi nie zwalniac?

Donia

Straszny ,okropny, wyzyskujący zakład porażka!!!

Łucja
@Donia

Współczuję, że miałaś takie doświadczenie. Mogłabyś powiedzieć coś więcej? Dlaczego jest to taki straszny i wyzyskujący zakład? Co konkretnie było nie tak? Warunki, atmosfera? Byłabym wdzięczna za odpowiedź :)

@Łucja

Jeśli chodzi o ten zakład to wogóle nie figuruje w ogólnopolskiej bazie pracodawców osób niepełnosprawnych, przyjmują osoby niepełnosprawne, poganiając ich jak w (usunięte przez administratora), wykorzystując i poniżając Zachowanie kierownika na pewno źle wpływa na opinie zakładu Zapominają że przyjmują osoby niepełnosprawne!!!!!!!!!!!!!!

Wingtech

Firma afiszuje się jako firma dla osób niepełnosprawnych. W praktyce przed przyjęciem każą podpisać papierek, że niepełnosprawna osoba będzie pracować 8 godzin dziennie + nocki. Pensja? Minimalna krajowa i nic ponadto. Premie są tylko do czasu jak ktoś nie zachoruje i pójdzie na L4. Nie są oszałamiające bo jakieś 140-170 brutto. Są też premie za kompletacje, ale też nie powalają względem tego ile trzeba się narobić by je dostać. Normy mocno wywindowane by premię dostać. Pamiętajmy, że chodzi o osoby niepełnosprawne. Na Halembie niepełnosprawni mają narzucane normy niczym dla pełnosprawnych. Bywały sytuacje, że narzekano, że za wolno idzie kompletacja, produkcja itd. Ktoś chyba zapomniał, że to zakład pracy chronionej. Grafik pracy jest zawsze w piątek pod koniec tygodnia więc jeśli chcecie coś na weekend zaplanować, to zapomnijcie. Pracodawcy to nie obchodzi. W innych firmach grafiki 2 tygodniowe- miesięczne są normą. Tu są pod koniec tygodnia i tylko na tydzień. Atmosfera? Mogę jedynie powiedzieć, że duża większość pracowników w firmie (nie włączam w to tzw. góry) jest bardzo w porządku. Są to ludzie na poziomie, z dobrym sercem, z którymi można porozmawiać, pożartować, którzy też pomogą. Życzę im by mieli w życiu jak najlepiej :). Mogę dodatkowo zarzucić, że latem na Halembie warunki w czasie upalnych dni/ciepłych są po prostu tragiczne. Inaczej tego nie mogę określić. Taki jakby wielki piekarnik. Kilka wiatraków, to śmieszne rozwiązanie. Napoje też nie zawsze bywały, a powinny być zapewnione. W końcu woda, to nie majątek. Gdybym miał odpowiedzieć na pytanie: Czy warto podjąć pracę w tej firmie, to odpowiedziałbym, że jest wiele lepszych miejsc za minimalną krajową.

Jojo
@Wingtech

Grafik w piatek?(usunięte przez administratora)

Gdzie są lepsze warunki?
@Wingtech

Gdzie są lepsze warunki?

...
@Gdzie są lepsze warunki?

Nie ma i raczej nie będzie

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Halembska 158
    41-711 Ruda Śląska
  • NIP: 9540004070 KRS: 0000202080

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o.