Opinie o Sako-Expo Techtextilplast H.Sakowski Sp.J w Ozorków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sako-Expo Techtextilplast H.Sakowski Sp.J. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sako-Expo Techtextilplast H.Sakowski Sp.J o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sako-Expo Techtextilplast H.Sakowski Sp.J w Ozorków

Jakie są warunki zatrudnienia w Sako-Expo Techtextilplast H.Sakowski Sp.J?

MARIUSZ TRANS ADR

Robiłem dla nich transport i nie popatrzyłem na ich ocene, po transporcie okazało się, że nie płacą i tak było w moim przypadku, sprawe zleciłem w sądzie i poszedłem do komornika który ogłosił bezskuteczną ale nie popusciłem i poszedłem do kancelarii która obrała inną drogę i po kilku miesiącach walki udało odzyskać się 100% tego co mieli zapłacić, gdyby ktoś był zainteresowany kancelarią to polecam, zostawiam do nich numer 73O 361 496

Transport Nowy wpis
@MARIUSZ TRANS ADR

Co Ty piszesz. Zawsze płacą. Nigdy nie miałem problemu.

Mariusz Nowy wpis

Polecam. Materiały na jakich pracuje nie można znaleźć na polskim rynku. Oni mieli. Pomimo że produkty są specjalistyczne cena jest bardzo atrakcyjna. Obsługa bez zastrzeżeń. Trzeba wiedzieć tylko z kim u nich rozmawiać.

Sebastian Nowy wpis

Zdecydowanie polecam. Materiał 650g 2 stronnie lakierowany. Jeden z lepszych na jakich pracowałem. Materiał innych firm jest niższej jakości lub tylko jednostronnie lakierowany. Materiał nie ma zaniżonej gramatury i jest mięso do pracy lub napraw.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sako-Expo Techtextilplast H.Sakowski Sp.J? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
Klient

Proszę mi wyjaśnić jakim cudem w XXI wieku w firmie gdzie trzeba za produkty zapłacić minimum kilkaset złotych żeby cokolwiek kupić nie ma możliwości płatności kartą. Myślałem że firmy w Polsce wyszły już z średniowiecza, a tu taka niespodzianka. Dobrze że jeszcze na liczydle nie liczą. Na ich szczęście nie ma konkurencji to każdy musi się z tym męczyć

Czy można liczyć w Sako-Expo Techtextilplast H.Sakowski Sp.J na prywatną opiekę medyczną?

...

@pytanie ???????????? Jeśli sobie gdzieś wykupisz Firma jest biedna, cud że na wypłaty wystarczało, a nie raz dla kogoś zabrakło. A to jeszcze przed covid było. Teraz to tam dramat musi być

@...

uhuuu, dobre. Sako zdarzalo się mieć różne problemy z pracownikami, głównie forma komunikacji z pracownikami:D ale to, że nie płacą?! Naprawdę, dobre XD, to chyba jedna z żelaznych stron Sako. Nawet jak kogoś chcieli wyrzucić to w pierwszej kolejności mu płacili i kazali spadać.

Jaki jest wkład kierownictwa Sako-Expo Techtextilplast H.Sakowski Sp.J w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

...

Rzaden. Tam nie ma atmosfery

Błażej

@Były pracownik Jak wobec tego wygląda atmosfera w firmie? Jest szansa już w pracy dogadać się z szefostwem?

Nn

Witam w skrócie pojechałem na rozmowę z czystej ciekawości.Prezes myśli że wszystkich zagnie swoją gadką.Jeśli z natury jesteś operatywny i masz swoje zdanie to nie masz szans na pracę w tej firmie.Oni szukają chyba tumanów i desperatów.Omijać szerokim łukiem tą firmę.

@Nn

Ma Pan racie to człowiek który myśli że jest mądry

osobnik

Jest taki jeden w tej firmie kogucik w biurze, który zniechęci do pracy i spowoduje ze nabawisz się mega stresu:( zmiesza z błotem i przejdzie do porządku dziennego tak jakby nic się nie stało a słowo przepraszam u niego nie istnieje////

Daw
@osobnik

Zgadzam się z tym co jest powyżej napisane.Jakis baran odbiera telefony i jeśli nie powie się pełnej nazwy firmy tylko czy dodzwonilem sie do sakoexpo mówi że pomylka ...masakrs.Mowie ze pisałem maile w sprawie współpracy to powiedział że oni nie zabiegają o współpracę.sami dobierają z kim chcą pracować i muszę wykazać się cierpliwością.heh

Jak zarząd nauczy się relacji międzyludzkich i potwierdzi to zdanym egzaminem to możecie myśleć o szukaniu zatrudnienia w tej firmie. W przeciwnym razie szkoda czasu. Szukajcie innego pracodawcy. To samo mówią klienci , którzy nie są zatrudnieni w firmie. Po pierwsze - szacunek dla drugiego człowieka, po drugie - profesjonalizm, po trecie - awrto być przyzwoitym. Greta Garbo

Iwona

@były pracownik - a czy o tej sytuacji jest poinformowany Prezes Sako-Expo Techtextilplast H.Sakowski Sp.J? Czy były przeprowadzone działania, aby poprawić sytuację w firmie?

O jakim HR mowa? O ulubienicy prezesa? Która dba tylko o siebie. Dział HR w tej firmie to fikcja. Nic takiego nie istnieje. Nikt wam tyle nie da co prezes obieca.

Iwona

@braksłów co sprawia, że w firmie panuje tak duży stres? Jakie czynniki na to wpływają? Wspominasz o tym, że pracownicy nie są dobrze traktowani. Czy zgłaszałeś to, choćby do działu HR?

braksłów

Jeżeli chcesz być mieszany z błotem i traktowany jak (usunięte przez administratora) debil to śmiało aplikuj do sako :) Szkoda tracić czas na taką firmę. Jedyne czego się nabawisz to nerwicy i słabej samooceny. Atmosfera - TRAGEDIA !! Nie da się tam pracować bez stresu, o życzliwym podejściu do klienta można zapomnieć. Współpracownik nie ma prawa głosu, boi się postawić, powiedzieć swoje zdanie.

Iwona

@szkodagadacco sprawia, że masz taką opinię na temat firmy? Chętnie poznamy szczegóły odnośnie pracy w Sako-Expo.

szkodagadac

Prace w tym zakładzie lepiej sobie darować . Na nic tam nie można liczyć chyba że uwielbiasz być popychadłem .

Iwona

Pracujesz obecnie w Sako-Expo Techtextilplast? Chętnie dowiemy się jakie są największe plusy pracy w firmie.

DYM

Matko co za syf!

niepowazny

Czy ktoś ta firmę traktuje jeszcze poważnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Sako-Expo Techtextilplast H.Sakowski Sp.J - Ozorków

• Jak się pracuje w Sako-Expo Techtextilplast H.Sakowski Sp.J?

Zobacz opinie na temat firmy Sako-Expo Techtextilplast H.Sakowski Sp.J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sako-Expo Techtextilplast H.Sakowski Sp.J
1.7/5 Na podstawie 40 ocen.

Sako-Expo Techtextilplast H.Sakowski Sp.J