Opinie o 8Ep Trans Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy 8Ep Trans Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w 8Ep Trans Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 8Ep Trans Sp. z o.o. w Gdańsk

Mariusz Nowy wpis

Hej, czy wykształcenie zawodowe wystarczy żeby dostać się do tej firmy ?

Dawid szymczak Nowy wpis

Pracowalem w tej firmie przez rok. Kasa na czas tylko ze zawsze jakies żale ze za duzo km I ten grubas tomeczek po naradzie ze swoja szkarładna Milenką obcina kase kierowcy. Atmosfera straszna, kierowca to śmieć..Umowa o prace na 3 tyg a jezdzisz po 6-7 spedytorkì maja w (usunięte przez administratora) robote I adresy zawsze pomylone jak caly ten DziadTrans. Radze omijac to miejsce chyba ze jestes z Ukraine. Pozdro dla wiesniaka na maxa leszka

Robert Nowy wpis

Witam serdecznie, co nowego możecie napisać w odniesieniu do atmosfery jaka panuje w 8ep Trans? czy sytuacja jaka tam panuje jest bez zmian? A może zmieniło się coś na korzyść bądź niekorzyść firmy? Jak pracodawca podchodzi w tej firmie do pracownika? Czy można liczyć na szacunek i dobre traktowanie?

Pawel

Firma dziad jakich mało. Wymagania ogromne a pensja 15gr za kilometr i śmieszna podstawa 1000zl o ile dobrze pamiętam. Nigdy pieniędzy na kącie niema na paliwo. Dziad jakich mało. Dostajesz 300km i 3h na dojazd po francuskich Landach. Ch... z taką firmą. Spedytorzy pojęcia o pracy nie mają.

Brałeś udział w rekrutacji do 8Ep Trans Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
seba

Ta firma to smiech na sali.Niby placa,szef wielkiego prezesa gra a kreci na kazdym kroku.Odradzam kazdemu.Niby wszystko ladnie a kierowce najlepiej za wszystko obciazyc.Spedytorom placa po pare zloty.Partnerka tego niby szefa Tomka zadziera nosa,a na niczym sie nie zna.I wydziera morde jeszcze.Porazka totalna

Macias

Witam też jako były już pracownik chciałbym dodać swoje trzy słowa, odszedłem z tej firmy namówiony przez innego ziomka do odejścia do innej konkurencyjnej firmy która obiecywała złote góry, i to był mój błąd, pracowałem w tej firmie ponad pół roku i z perspektywy czasu i firm w których pracowałem mogę powiedzieć że był to najlepszy mój pracodawca. Co obiecane było nam dane, najważniejsze, pensja na czas, auta nowe, serwisowane. Żałuje tylko że nie do końca dobrze odszedłem i nie mam tam raczej już powrotu, ale za głupoty trzeba płacić

Dawid

Powiem tak, pracowałem w tej firmie prawie rok, płacili może nie najwięcej, ale rozsądnie i co najważniejsze na czas. Atmosfera w porządku, szef się nie czepia zbytnio, sprzęt nowy. Piszę bo znalazłem już kilka złych opinii z którymi się nie zgodzę i pisali je zapewne byli pseudo kierowcy których szef wyrzucił, a poznałem już wielu (usunięte przez administratora) którzy się przewinęli przez tę firmę.

były
@Dawid

Posłuchaj się sam co piszesz..... spotkał wielu co się przewinęło przez firmę ... ciekawe czemu tak wielu się przewija przez te firmę ??? Bo to oszuści i wtryskiwacze a ty zapewne dostałeś 20 zł żeby zrobić tutaj pozytywny wpis... potwierdzam B.złe opinie i przestrzegam wszystkich żeby jak najdalej od nich .

były Nowy wpis
@Dawid

Posłuchaj się sam co piszesz..... spotkał wielu co się przewinęło przez firmę ... ciekawe czemu tak wielu się przewija przez te firmę ??? Bo to oszuści i wyzyskiwacze a ty zapewne dostałeś 20 zł żeby zrobić tutaj pozytywny wpis... potwierdzam B.złe opinie i przestrzegam wszystkich żeby jak najdalej od nich .

Zostaw merytoryczną opinię o 8Ep Trans Sp. z o.o. - Gdańsk

8Ep Trans Sp. z o.o.