Opinie o DFDS Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DFDS Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DFDS Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DFDS Polska Sp. z o.o. w Poznań

Zwolnienia

Ile firma rocznie wydaje na prad? Czy mozna obnizyc jego koszt aby nie zwolnic pracownika tylko wylaczyc np swiatlo drukarki i sprzedac przedluzacze nie wykorzystane w 100%??

Doplaty
@Zwolnienia

A czy można dostać doplaty do butów za ich wytarcie codziennie ściera mi się podeszwa. Dfds może mi doplacic do bucików? Nie jakieś airmaxy zwykle tramposzki?

Plotkara

Jeżeli to prawda i zwolnili "rewolucjonistę" z customs to nie ma sensu pracować w tej firmie, skoro cokolwiek zgłosimy. Jest to ignorowane i odwracane przeciwko nam.

Rebelia
@Plotkara

Nie spuszczam wody zbieram na premie dla szefa każdy grosz się liczy! Gaszę światło oszczędzam prad będzie szef bogaty dzięki oszczędzaniu.

Zaciekawiło mnie to zapytanie odnoszące się do oszczędności poprzez sposób korzystania z toalety. Cos kiedyś pisali o jakichś oszczędnościach właśnie ale było tez zapytanie o socjal. a mieliście jakieś paczki na święta? Albo czy organizuje się wigilie?

Szczurek
@Prawdziwy Stary Pracownik

Fajna roczna premia na pewno na 100%?

Izabela Nowy wpis

Dzień dobry PtP Manager nie ma niestety w ogłoszeniu wpisanych żadnych widełek płacowych a ich wysokość wstępnie by mnie interesowała. Czy może mi je ktoś wskazać i ocenić czy warto kandydować na to stanowisko?

Albatros Nowy wpis
@Izabela

17-22k PLN szukaj a znajdziesz

Spiwor Nowy wpis

Dzięki temu że cała zimę spałam w kurtce w domu teraz jestem bogata i latem mam pieniążki. Nauczyli mnie tego w dfds oszczędzaj oszczędzaj i gas światło będzie na czyjes niepracowanie 8stow. Muszę tylko pamiętać że zima znów przyjdzie i będą spała w kurtce.

Aplikacja

Postanowiłam napisać z ciekawości do firmy dfds o praktyki zawodowe. Firma przezabawna… Podczas sprawdzania mojego portfolio Pani z HR była tak zawiedziona moim poziomem, ze postanowiła przekazać moja wiadomość Juniorowi z HR aby poinformował mnie, ze się nie nadaje. Bo jak to sama napisała w wiadomości do Juniora „to jest takie złe, że nie mam dla niej miłych słów :p :)”. Polecam następnym razem usuwać wiadomości, które wysyłacie gdzieś dalej. Miłego dnia!

Pioter Nowy wpis
@Aplikacja

Haha, this is the DFDS way! XD

Plotkara

Ten z Channela
@Plotkara

Podobno tak, zresztą spodziewaliście się czegoś innego? Gościu z kręgosłupem moralnym to co wysłał w poprzednim roku WOW chylę czoła i pewnie nie tylko ja, przecież ten temat był wałkowany w całym dziale, przez miesiąc. Ciekawe czemu go wtedy nie zwolnili.

J
@Ten z Channela

Z mojej obserwacji domyślam się że to ze wskazania jak cały dział ledwo co dyszy. Przecież nie powiedzą "tak ma rację pracownik" bo polecą stołki zarządzające. Zresztą chyba większość osób się bała wypowiedzieć. Sam dużo nie zdziałasz. Nawet jeśli to zwolnienie za to, że wskazało się gdzie firma popełnia błędy to jest zdecydowanie nie na miejscu. Dla mnie DFDS straciło po tej akcji w oczach, a sądząc po wpisach na tej stronie, szkoda że weszłam tutaj dopiero teraz...

Rebelia
@Plotkara

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy DFDS Polska Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Junior Accountant with English (SSC)? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Lalqa

Czy to prawda że liderzy wraz z zarządem obcinają ludziom premię?

Możecie przy tym podać nieco szersze uzasadnienie powodów? Rozumiem, że już podczas samego rekrutowania będę wiedzieć jakie są zasady premiowania i na co warto uważać?

Prawdziwy Stary Pracownik

Premia jest określona w regulaminie, nie słuchaj bzdur zawistnych ludzi. Masz premię roczną na stanowisku seniora, możesz dostać też premię uznaniową.

PO
@Prawdziwy Stary Pracownik

A czy ta regulaminowa premia roczna na stanowisku senior to zawsze i bez wyjątku przysługuje i jest wypłacana?

Nawet zabieraja
@Lalqa

Człowieku nawet papier i wode w toaletach pilnują. Na móc lodówkę wyłączają. To myślisz że premie dostaniesz od takich ludzi?

Zwolnienia

@Zwolnienia

O jakim stanowisku teraz myślisz pisząc o jakichś redukcjach? Właśnie są dwie oferty w internecie, RtR Accountant oraz Junior Customer Service Specialist. Skoro szukają to jednak jakaś praca jest do wykonania? W których obszarach to zapotrzebowanie się zmniejszyło?

Redukcje 2.0

A wlasnie zwolniono seniorow aby zatrudnic juniorow i specjalistow. Czy redukcja kadr 3.0 obejmie zwolninie juniorow i zatrudnienie studentow

Hanka
@Redukcje 2.0

Chyba jeszcze w temacie za bardzo nie jestem albo po prostu nie łapię o co chodzi. dlaczego seniorzy są redukowani? Co to ma na celu? Ten plan redukcji był przedstawiany jakoś pracownikom, żeby wiedzieli w czym rzecz? Skąd te zmiany?

@Hanka

Chyba coś mnie ominęło, bo ilość seniorów nadal zdadzą się ze stanem poprzednim ???? oczywiście co jakiś czas ktoś odchodzi, ale rotacja jest w każdym miejscu pracy. A jeśli na miejsce seniora przyjęto juniora i ten daje radę - to może jednak senior nie był potrzebny ale robił za łatwe rzeczy?

Jagoda
@Prawdziwy Stary Pracownik

Idąc tym tokiem myślenia, to można na miejsce TL też przyjąć juniora. Może też da radę :-P. TL nie robi zadań operacyjnych więc wiedza merytoryczna nie jest mu potrzebna. Od weryfikacji i przydzielania zadań na poszczególnych stanowiskach nie jest odpowiedzialny czasem TL, czy coś mi umknęło? Pod rozwagę proponuję również weryfikację merytorki i obowiązków kadry zarządzającej. Bo organizowanie co miesięcznych team lunchów to chyba za mało ;-)

Doplaty

Iza

witam, interesują mnie zarobki kontrolera finansowego SSC. Jest teraz wystawiona oferta, wymagania są przeze mnie spełnione, zobaczymy co wyjdzie na rozmowie. możecie przed tym jednak opisać atmosferę, która występuje w tym 11-osobowym zespole z opisu?

Lidka
@Iza

Podpinam się do pytania :) Na jakie wynagrodzenie może liczyć SSC Financial Controller w DFDS? Jakie są warunki pracy? Jaka atmosfera w zespole? Czy jest tam ludzki i empatyczny manager? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Żaklina
@Lidka

Hej, udało się wam aplikować na te ofertę dla kontrolera finansowego? Mnie już ona się niestety nie wyświetla, pełnię te funkcje w pobliskiej firmie i zastanawiam się jak tu maja z trybem hybrydowym. Jaki podział dni? Może będzie lepiej niż u mnie

Lidka
@Żaklina

Oferta znowu się pojawiła na linkedinie :) Ponawiam pytanie - na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Czy to fajny zespół? Spoko manager? :) będę wdzięczna za jakieś informacje :)

Top Controller
@Lidka

Zespół spoko, zarobki nie odbiegają od poznańskiej średniej, managerka nowa, ale daje radę!

Klara

Hej. Jest teraz widoczna oferta dla Asystenta celnego, z treści której wynika, że doświadczenie wcale nie będzie konieczne. jeśli nie to proszę mi powiedzieć jak rozmowa rekrutacyjna może teraz wyglądać? co ewentualnie sprawdza? Chce wiedzieć jak się do niej przygotować

Tomuś
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy są w DFDS paczki świąteczne na Wielkanoc lub bonus pieniężny?

Pozyczka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy firma oferuje 0% pożyczki na zapłaty podatku pit i vat ze śniadania?

Druk i tusz

Czy można w firmie zaproponować kupno 2000 długopisów bic i sprzedaż tuszów i drukarek. Będzie taniej i wiecej pieniędzy na premie. Jeśli nie będzie wydatków na prad drukarki i tusze. Poprostu ręcznie spisujemy co chcemy.

Johny
@Druk i tusz

To i tak nie ma sensu bo na premię dla pracowników i tak nie będzie. Leaderzy z kumplami wszystko zabiorą o tak.

A nfz i zus
@Johny

A jeśli nfz i zus już zabrał i zaczyna brakować leaderom i dyrekcji to czas zwolnic pracownikow?

Zus a dfds

Dlaczego dfds codziennie odciąga mi 20zl na zus jak on sam codziennie wypłaca 300mln zl na 800plus? Czy ja kiedyś dostanę te 20zl co dfdsowe księgowe przelewają do zusu?

@Zus a dfds

Cześć, czy udało Ci się już rozwiązać ten problem? Nie można było do kadr się z tym zgłosić bezpośrednio z zapytaniem? Ciekawi mnie czemu te 20 zł odciągano i czy więcej osób tak miało? Czemu pracownicy nie są o tym informowani?

Usprawnienia

Ile kosztuje prad w biurze? Czy jest za darmo czy trzeba z pensji cos doplacic firmie? Szukam dobrej korpo na start. Czy naprawde szefostwo u was wylicza koszt wody papieru i pradu? Ja rozumiem faktury zamowienia ale jak czlowiek sie zastanawia czy isc do wc w biurze bo to bedzie kosztowne to chore sie zaczyna podejscie. Moze naprawde tak kiedys sie awansowalo ale ja bym chcial sie czegos nauczyc a nie oszczedzac na takich sprawach.

Prawda boli

Czyli to prawda że 90% ludzi robiących robotę w tej korpo dostaje minimalna pensje :(. Studencie aplikuj tu albo do McDonald's KFC tam dostaniesz premie i nadgodzin ki. A tu musisz się rozliczyć z papieru toaletowego bo w każdym listku 23% należy do kogoś kto dostaje darmowe sianko. Czy za wydrukowanych 10 kartek trzeba zaplacic 1zl? Bądźmy ekologiczni siedzmy w ciemnym biurze i oszczedzajmy pradzik bo każda kWh kosztuje 1.30 czyli więcej niż kartki papieru

Faktycznie benefitów praktycznie żadnych tu nie ma? teraz w ofercie ze strony dla młodszego analityka było napisane, że bardzo stawia się na rozwój, głównie podkreślone są szkolenia. jakie tak konkretniej? Pod względem rozwoju warto przyjść?

Prawdziwy Stary Pracownik

Popatrz na wpisy z ostatnich miesięcy, jakiś (usunięte przez administratora) uwziął się i pisze te same bezsensowne komentarze na temat prądu czy wody. Co do rozwoju - masz szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne (dofinansownie do kursów/studiów), platformę szkoleniową. Rozwój - jeśli chcesz, to zawsze masz możliwość rozwoju, czy to technicznego czy merytorycznego.

Szczur korpo
@Prawdziwy Stary Pracownik

Prawdziwy czy nie prawdziwy. Sluchaj jak zuzyjesz mniej wody i pradu i recznikow to firme bedzie stac na szkolenia dla wszystkich a nie tylko wybranych (usunięte przez administratora). Podziel sie 800 plusikiem i zrobmy wiecej plusikow oszczedzajac na wodzie i pradzie

@Szczur korpo

Jakbyś wiedział Szczurku ile kosztuje prąd czy woda vs szkolenia, to nawet nie ruszał byś tego tematu, bo porównujesz mrówkę do słonia. Dostałeś kartę na święta, masz dwie duże imprezy w roku, jak jesteś ogarnięty, to przejdziesz na seniora i fajną roczną premię. Jakie masz szkolenie, na które mogą iść wybrani?

Szczurek
@Prawdziwy Stary Pracownik

Fajna roczna premia na pewno na 100%?

Można dostać po premii jakiś koszt biura? ciekawe jak mogłoby to być uwzględnione w samej umowie? ktoś wie? jest teraz oferta dla Księgowego, wpisuje się w ten warunek o stażu od 1 do 2 roku. czy jest tu ktoś kto był na rozmowie teraz niedawno i mógłby ją opisać? mam nadzieje, że u mnie pójdzie ok, widzę po niektórych relacjach ze gorzej to wychodziło

Worst place

The worst place I forked at. Worked with a few nice ppl but it couldnt compensate for the unrealistic kpi's and the chaos that seems to be present in every single team on each level. The company is underpaying ppl, so they are leaving one by one and most crucial teams are always undrestuffed. The pay for my experience and multilingual skills was, to be honest, a joke. I was expected to communicate with customers in 3 languages while receiving a "language bonus" only for one. Not to mention the attempts to cut my salary whenever possibile.... Managed to go through a year there, only because I had a mortgage to pay each month, and I get anxious even remembering how unappreciated and stupid I felt because of this sick, shitty workplace...if you value your time and mental health STAY AWAY

junior customs advisor

Praca na dwie zmiany, w weekendy i swieta, ilosc pracy bardzo duza, czasem nie robilem nawet przerw. Najgorsze to wyplata 4500 brutto.

Czemu ludzie we wpisach wymyślają jakieś nowe waluty, o co chodzi? :D tak dla jasności tutaj wypłaty są w PLNach? Możecie przy tym opowiedzieć mi o pracy jako młodszy analityk od Master Data? Będę aplikować i chce po prostu poznać szczy głównie odnośnie atmosfery na dziale, obowiązki myślę ze ogarnę. W razie czego przeszkolą?

A krypto?

Hej a jak zamienisz pln na kryptowalute to zarobisz i po podwyzke nie bedziesz musial sie prosic. Tylko nikomu nic nie mów managerowie i leaderzy tez kupują btc ale cichutko. Spusc im wode 3x w toalecie to po premi dostana za koszt biura.

Zmiany

Dzień dobry. Jestem nowym szefem dfdes Mam nadzieję, że współpraca z Wami będzie przebiegała bezproblemowo. Na początku trzeba podnieść wynagrodzenia oraz zatrudnić nowych pracowników. Dyrektorzy oraz kierownicy, którzy stosują (usunięte przez administratora) w pracy zostaną zwolnieni ! Pozdrawiam :)

Brzeczyszczykiewicz

Nie pracowałem w tej firmie. Mogę jedynie powiedzieć o odczuciach po rozmowie kwalifikacyjnej. Umówiona na godzine X, czekam czekam i nic. Po zadzwonieniu pani x HR-u paliła głupa ze byliśmy umówieni na inną godzinę... Zgodziłem się i przełożyłem. Na rozmowie wyszło ewidentnie że pani z którą rozmawiałem nie przeczytała nawet CV... Najgorsze jest to, ze mija miesiąc a jakiejkolwiek odpowiedzi brak. (usunięte przez administratora). Mam wrażenie, że to była ustawka ta cała rekrutacja... Odradzam szkoda czasu

Copy paste komentarzy
@Brzeczyszczykiewicz

(usunięte przez administratora) To nieetyczne wprowadzać osoby poszukujące pracy w błąd. Łatwo obalić te wyssane z palce komentarze, bo rekrutacji w dfds to sztos i nic podobnego nigdy by się nie zdarzyło (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o DFDS Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w DFDS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DFDS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DFDS Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 6 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DFDS Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 535 ocen.
  • Roosevelta 18
    60-829 Poznań