Opinie o Clickmeeting Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Clickmeeting Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Clickmeeting Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clickmeeting Sp. z o.o. w Gdańsk

expracownik

Wynagrodzenie to żart. Wpisałam oczekiwaną kwotę w formularzu rekrutacyjnym, podczas rozmowy telefonicznej zapytałam czy mieszczę się w widełkach, otrzymałam informację, że tak, więc przeszliśmy do spotkania online z dyr. Podczas różowy z dyr. i team leaderem (która przebiegała idealnie, czułam że dostane stanowisko) zapytałam czy moje oczekiwania finansowe zostaną spełnione, potwierdzono. Na umowie o prace wpisano połowę! Dyr. bronił się, że jest gwarant, dodatek na rozruch na okres 3 miesięczny, a później kolejna umowa będzie już wyglądała inaczej i będą prowizje, bo jesteśmy zasypywani propozycjami współpracy. Przez 1 miesiąc onboarding, chaos nikt nie wiedział co mam robić i czego mnie uczyć. 2 miesiąc dostałam obowiązki innego stanowiska, SDR, na rozgrzewkę umawianie prezentacji. 3 miesiąc zaczęto mnie szkolić z obowiązków które miały mnie dotyczyć Po 3 miesiącach miałam otrzymać umowę o pracę z kwotą na którą się umówiliśmy podczas rekrutacji.. a tu niespodzianka.. Na spotkaniu ewaluacyjnym dyr. oznajmił, że oboje wyraziliśmy wole kontynuacji współpracy i umowa jest na @ Była, nadal z kwotą w wysokości połowy tego na co wpisałam w formularzu i potwierdziłam jako oczekiwane przeze mnie wynagrodzenie. Dalszy ciąg? Wymyśliłam jak zacząć zarabiać, wziąć sprawy we własne ręce. Szok, nie wolno samemu szukać dużych klientów aby mieć sensowne prowizje, dział wybiera klienta, SDR, kierowany przez Dyr. umawia prezentacje z przypadkowymi osobami, małe firm i.. New Sales ma zamykać klientów, umowy około 40zł miesięcznie.. czyli.. można zarabiać bardzo dużo, ale 6zł. Potwierdzam, jak ktoś potrafi, ma szanse sprzedawać bardzo dużo! Bo nawet 3 dziennie!!! Kategorycznie odradzam prace w dziale Handlowym

Expracownik
@expracownik

Jak zwykle niekompetencja. Przypominam, że Świadectwo Pracy zawiera informacje o ilości dni na l4 i może być dokumentem, dowodem w sądzie jeśli moje dobre imię będzie szargane.

expracownik

Ta firma to pomyłka. Stara się utrzymać renomę firmy rodzinnej, nastawionej na dobro pracownika, dającej poczucie bezpieczeństwa mimo niskich dochodów. Niskie dochody, potwierdzam - polowa tego co u konkurencji Ludzkie podejście - nie, zostałam zwolniona chwile, kolejny dzień roboczy po szczerej rozmowie z przełożonym gdy przyznałam ze mam problemy zdrowotne. W czasie prób diagnozy zabrano mi pakiet medyczny i wystawiono za drzwi! Jestem przerażona, bo do czego ta firma dąży?

@expracownik

Chyba z powodu nadmiaru emocji pominęłam istotne kwestie. W ciągu jednego miesiąca otrzymałam pochwałę od dyrektora działu na forum firmy "Dziękujemy Ci.." i zwolnienie. W przeciągu kilku dni, zgodę na bardziej niezależnie działanie, lepiej mi wychodziła praca z dużymi przedsiębiorstwami, niż współpraca w wydaniu: sprzedaż w 3 osób do 5 osobowej firmy, i, zwolnienie. W jednej rozmowie jestem na czele zmian, posiadam największą wiedze i znajomości sprzedaży produktu na krajowym rynku IT, i mam się pakować... Smutne, bo jeśli miałam takie super kwalifikacje, to chyba powinnam otrzymać awans i niezależne stanowisko lub zespół do zarządzania, nie wypowiedzenie. Tak to niestety w wielu firmach jest, zarząd chce więcej $, ale na stanowisku kierowników i dyrektorów utrzymuje osoby niekompetentne.

Cześć, to ze tester ma wpisany tryb zdalny w ofercie to wcale nie oznacza ze nie mogę być w biurze? tak byłoby mi szczerze wygodniej, zwłaszcza że Arkońska to moja okolica. Ktoś z IT jest jeszcze na miejscu?

Iza
@Sandra, HRBP, ClickMeeting

a w praktyce jak wychodzi ostatecznie korzystanie z tego dobrze wyposażonego biura? Szczerze zastanawiam się czy teraz więcej osób nie pracuje częściej z biura niż zdalnie. Stale też czekam aż zostanie uruchomiona rekrutacja dla testera. Czy w maju nabory będą możliwe?

MB

Firma od listopada 2022r. działa w biurowcu Neon na Grunwaldzkiej, więc niewiele dalej ????

Sandra, HRBP, ClickMeeting Nowy wpis

Cześć, nasze biuro od ponad roku mieści się na Alei Grunwaldzkiej 413 (to niedaleko Arkońskiej). Mamy obecnie znacznie bardziej komfortowe biuro, ze świetnym wyposażeniem, z którego pracownicy mogą pracować nawet 100% czasu pracy. Są pracownicy z Trójmiasta i okolic, którzy bywają w biurze codziennie, średnio zespoły pracują z biura minimum 1 raz w tygodniu.

@Sandra, HRBP, ClickMeeting

Faktycznie w ofercie na stanowisko Marketing Automation Specialist z teraz jest napisane wprost, że 4 dni w miesiącu pracuje się z biura. w jaki sposób taki dzień pracy wygląda? Wcześniej pracowałem w trybie zdalnym

Sandra, HRBP, ClickMeeting Nowy wpis

Cześć :) Rzeczywiście osoby z Trójmiasta i okolic obecnie pracują 4 dni w miesiącu z biura. Wraz z zespołem wybierają, czy będzie to wspólny, teamowy dzień, w którym spotykają się zespołowo/ cross-zespołowo, czy dzień wybierany dowolnie, wg indywidualnych potrzeb. Dzień jest podobny do pracy zdalnej, z tym, że praca odbywa się z bardzo dobrze wyposażonego, nowoczesnego i komfortowego biura, w którym można spotkać współpracowników face to face :) Ponadto znajdziesz w nim m.in. game room, dogodne salki spotkaniowe oraz salki na pracę głęboką, a także zjesz śniadanie, na które zapewniamy bardzo zróżnicowane produkty :)

Iza Nowy wpis
@Sandra, HRBP, ClickMeeting

Cześć, nie wiem czy nabory teraz są prowadzone, bo mam dawniejsza ofertę ale chce się zorientować w zarobkach testera aplikacji. kiedyś w golu pisali o widełkach do 8 000 zł przy UoP. taka forma by mi odpowiadała, więc w tym roku ile maksymalny próg mógłby wynieść?

Sandra, HRBP, ClickMeeting

Cześć, aktualnie nie mamy otworzonej rekrutacji do zespołu testerskiego. Przed każdym uruchomieniem rekrutacji wykonujemy analizę wymagań na dane stanowisko oraz wynagrodzeń na rynku i na tej bazie ustalamy widełki, jakimi będziemy operować i je publikujemy. Nie określamy widełek, jakimi hipotetycznie byśmy operowali w tym roku, gdybyśmy potrzebowali uruchamiać rekrutację. W razie zainteresowania, zapraszamy do śledzenia naszych ofert pracy: https://clickmeeting.traffit.com/career/

madder
@expracownik

A jesteś w stanie podać w przybliżeniu ile sobie wpisałaś w tych oczekiwaniach na New sales ? CIekawi mnie jaki stawkami operują .

Kataa
@expracownik

Właśnie aplikuje na to stanowisko. Czy kwota 6 tys netto plus prowizja jest realna ? Ile da się wyciągnąć z prowizji ?

@expracownik

Wychodzi na to że można czekać w nieskończoność na wyższe zarobki. Ta dodatkowa prowizja do 40 zł od klienta? Czy źle cię zrozumiałem?

pracownikmarzeń
@expracownik

Droga B. biorąc pod uwagę Twoją frekwencję - 80% czasu na l4 liczyłaś na prowizję z nieba? żeby zarabiać trzeba pracować ;)

Sandra, HR, ClickMeeting
@expracownik

W dziale Sales w ClickMeeting wynagrodzenie składa się z podstawy oraz premii, skorelowanej z osiąganymi wynikami. Opierając się na dostępnych nam danych, w tym wynikach uzyskiwanych przez zespół, szacujemy czy wysokość wynagrodzenia oczekiwana przez kandydata jest realna do osiągnięcia. Zależy nam na długofalowej współpracy z każdą osobą, której składamy ofertę, czego nie bylibyśmy w stanie osiągnąć nie zabezpieczając tak ważnego obszaru jak adekwatne wynagrodzenie. Dlatego nasze warunki, w tym system prowizyjny, przedstawiamy transparentnie na etapie składania oferty. Nasz proces sprzedaży podzielony jest na etapy. Stanowisko SDR odpowiada za znalezienie nowego klienta i umówienie spotkania, rola NSE zaś za odbycie spotkania (demo produktowe) w taki sposób, aby doprowadzić do sprzedaży. Etapem wdrożenia na stanowisko NSE jest poznanie pracy SDR od podszewki, by w pełni rozumieć całe flow w dziale sprzedaży i móc efektywnie współpracować jako zespół. W ClickMeeting stawiamy na efektywność i satysfakcję naszego Teamu, czego odbicie pokazują dane: NPS pracowniczy: cała firma = + 48, dział Sales = +57 (skala -100; +100) Satysfakcja z pracy: cała firma = średnia 8/10, dział Sales = średnia 8,3/10 Ocena zadowolenia ze współpracy z menedżerami: średnia 9/10 w całym ClickMeeting, w dziale Sales średnia zadowolenia ze współpracy z dyr. sprzedaży = 9,4/10 Ocena zadowolenia ze współpracy z członkami zespołu Sales = średnia 8,7/10 Duma zespołu Sales z bycia częścią ClickMeeting = średnia 9,3/10 Rotacja w zespole Sales po okresie próbnym z decyzji pracownika w ostatnich 3 latach = 0% Sandra, HR Business Partner ClickMeeting

Katarzyna, ClickMeeting
@Kataa

Prowizja sprzedażowa jest powiązana z efektywnością pracownika – dokładnie to wyjaśniamy i przedstawiamy prognozy w momencie rozmowy o ofercie współpracy z konkretnym kandydatem. Co do zasady nie stawiamy górnego limitu prowizji, a więc tutaj naprawdę wszystko zależy od pracownika. Serdecznie zapraszam do aplikowania na ogłoszenie an NSE. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania bezpośrednio.

Expracownik

Sandra, ClickMeeting
@expracownik

Rozumiemy, że nasza decyzja o zakończeniu współpracy wywołała w Tobie emocje. W ClickMeeting taką decyzję podejmujemy bardzo rzadko i zawsze poprzedzamy ją próbami wdrożenia takiego rozwiązania, które zagwarantuje obustronną owocną i satysfakcjonującą współpracę. Jeśli jednak te działania korygujące nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, co jest niezwykle rzadkie, decydujemy się na zakończenie współpracy - co i dla nas jest trudne, bo wiąże się z niepowodzeniem w tym aspekcie. Staraliśmy się przedstawić Ci jasno motywy rozwiązania umowy, jak i wszystkie inne kwestie. Natomiast z tego, co piszesz, gdzieś się rozminęliśmy w komunikacji, czego przykładem są benefity - możesz z nich korzystać do końca trwania umowy, jak i z innych świadczeń. Dlatego, jeśli cokolwiek budzi Twoje wątpliwości, odezwij się do nas bezpośrednio, a na pewno na nie zareagujemy. Sandra, HR Business Partner Clickmeeting

@expracownik

Na jakiej umowie byłaś że tak szybko mogli cię zwolnić? Nie miałaś żadnego okresu wypowiedzenia? Jak miałaś problemy zdrowotne to byłaś na L4 i dlatego cie zwolnili czy co innego było przyczyną?

Sandra, Clickmeeting
@Marek

Bez względu na rodzaj umowy (umowa o pracę/B2B) zawsze przestrzegamy zawartych w nim zapisów, w tym dotyczących okresu wypowiedzenia oraz przepisów prawa pracy. W historii ClickMeeting zdarzały się sporadycznie decyzje z naszej strony o rozstaniu ze współ-/pracownikiem, jednak nigdy nie wynikało to z nieobecności spowodowanych problemami zdrowotnymi. Zdrowie jest jedną z kluczowych dla nas wartości, które wspieramy na różne sposoby i na powrót do pracy każdej osoby przebywającej na dłuższym zwolnieniu czekamy, próbując ją wspierać w powrocie do zdrowia. Sandra, HR Business Partner Clickmeeting

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Witam. :) nie widzę z ostatniego czasu zapytań względem warunków pracy ale właśnie poszukiwany jest Engineering Manager. Liczę na wasza opinie głównie względem procesu rekrutacyjnego, czy w ostatnim ktoś z tu obecnych brał udział i wyraziłby opinie? Myślę wstępnie o złożeniu dokumentów. Macie jakieś konkretne spostrzeżenia? I czy możecie wstępnie polecić Pracodawcę?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Clickmeeting Sp. z o.o. na Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży? 19 grudnia ogłoszenie na Pracuj.pl.

Katarzyna,HR Team,ClickMeeting

Co prawda dokładnie na takie na stanowisko (Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży) w tym czasie nie prowadziliśmy rekrutacji, ale już wyjaśniamy jak wygląda u nas system wynagrodzenia w dziale sprzedaży :) Wynagrodzenie składa się z podstawy i prowizji naliczanej zgodnie z regulaminem wewnętrznym. Prowizja sprzedażowa jest ściśle powiązana z efektywnością pracownika. Zasady jej naliczania wraz z prognozowaną jej wysokością wyjaśniamy w trakcie rozmów z kandydatem w odniesieniu do konkretnej roli - zależy nam, by uzyskał od nas rzetelne informacje zanim do nas dołączy.

Doma

A senior fullstack dev? Ogłoszenie ma chyba dwie strony, ale zabrakło tego, co w standardach IT chyba już jest ugruntowane, widełek. Ktoś z zespołu mnie oświeci, jakie są?

Katarzyna, HR, ClickMeeting
@Doma

Widzimy wartość w publikowaniu widełek i podajemy je dla większości stanowisk IT, publikując ogłoszenia na portalach dedykowanych ofertom z tego obszaru - w przypadku Senior Full Stacka był to portal justjoin.it. Aktualne ogłoszenia IT z jawnymi wynagrodzeniami można znaleźć tutaj: https://justjoin.it/?q=ClickMeeting@company_name A nasze ogłoszenia rzeczywiście zawierają wiele treści, bo zależy nam na transparentnym pokazaniu z czym się wiąże dane stanowisko :)

aj

Jeśli lubicie sztuczną, pseudo korpo atmosferę to aplikujcie:)

@aj

A w czym się ta sztuczność objawia bo nie do końca rozumiem? Większość osób w komentarzach chwaliło relacje z ludźmi. Ty pracujesz zdanie czy w biurze na miejscu? Powiesz co ci konkretnie przeszkadza?

Pracuję w ClickMeeting już wiele lat i mogę tylko polecić pracę w tej firmie. Atmosfera w firmie jest ekstra, bardzo przyjacielska i rodzinna. Firma dba o integrację między pracownikami. Praktycznie co chwila organizowane są fajne atrakcje, których celem jest lepsze zżycie się z kolegami i koleżankami nie tylko z własnego działu, ale i innych. Firma dbała o to nawet w trakcie pandemii np. organizując ciekawe szkolenia z pierwszej pomocy z najlepszymi ekspertami czy warsztaty kulinarne online. Każde ogłoszenie kolejnej inicjatywy budującej więzi pomiędzy pracownikami wzbudza uśmiech na twarzy. Wyjazdy integracyjne, zabawy i inne inicjatywy naprawdę budują klimat i sprawiają, że lepiej poznaje się ludzi, z którymi się pracuje. Ktoś pisał, że spora część pracowników to tacy, którzy pracują po 8-10 lat i to świadczy o tym, że fajnie się tu pracuje. W ostatnich latach firma mocno się rozrosła, więc jest sporo nowych pracowników. Wiadomo rotacja na niektórych stanowiskach się zdarza. Benefity są spore i to na pewno fajny dodatek do pracy.

Do Pracownika

Potwierdzam!

@Do Pracownika

Czyli z benefitów też zadowolony jesteś? Dasz znać na jakie można liczyć, skoro on pisze że spore?

@Edyta

Benefitów jest sporo. Od standardowych - ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie LuxMed i karta multisport. Dodatkowo mamy zwrot za bilet miesięczny na komunikację miejską. Jeśli jeździsz do pracy na rowerze lub biegasz to też jest program, który daje za to dodatkowe pieniądze. Są zajęcia językowe, sporo jest ich do wyboru, na różnych poziomach, więc każdy znajdzie grupę, która go interesuje. W czasie pandemii doszedł benefit w postaci konsultacji z psychologami. Benefity w samym biurze się trochę zmieniły. Przed pandemią, kiedy wszyscy do biura codziennie przyjeżdżali, to codziennie były świeże kanapki i soki, owoce co poniedziałek i ciasto co piątek. Od czasu lockdownu te benefity trochę się zmieniły. Wiadomo, że teraz w biurze mniej osób, więc nie opłaca się zamawiać codziennie kanapek. Zamiast tego czeka na nas pełna lodówka w kuchni, więc każdy może sobie samemu przygotować posiłek. Od czasu lockdownu firma też oferuje specjalny dodatek do pensji na pokrycie części kosztów pracy z domu. Każdy pracownik dostaje też kartę sodexo Lunchpass. Doładowywana jest na początku miesiąca. Kwota wyliczana jest na podstawie tego ile dni przepracowaliśmy w poprzednim miesiącu. Średnio wychodzi około 160 zł. Kartę można wykorzystać na zakup jedzenia w restauracjach. Jest też sporo benefitów okazjonalnych. Na urodziny dostajemy kartę podarunkową, to samo na Dzień chłopaka czy Dzień kobiet. Jest sporo atrakcji dla dzieci pracowników, bo karty podarunkowe otrzymaliśmy na dzień dziecka, na 6.12 też są przewidziane prezenty. Jest też świąteczny bonus. Na rocznicę zatrudnienia dostaje się voucher do restauracji. Większość benefitów jest darmowa, oczywiście można je rozszerzyć, za co będą potrącane odpowiednie opłaty (np. pakiet rodzinny w LuxMed, wyższe ubezpieczenie na życie, karta multisport dla drugiej osoby). Benefity mają też swoje regulaminy. Np. zwrot za komunikację przysługuje jeśli jest się w biurze X dni. To chyba wszystko, mam nadzieję że niczego nie pominąłem :) Jak widać jest tego sporo.

Kurczę, fajnie to wygląda :D Szczególnie zwrot za dojazd :) A powiedz mi, jak w takim razie wygląda proces rekrutacyjny w firmie? Jakieś rady?

@Ewa

Niestety za bardzo konkretnie nie pomogę, bo sam swoją rekrutację przeszedłem lata temu, jak firma była jeszcze częścią GetResponse, więc od tego czasu zmieniło się wszystko :) Myślę, że generalnie trzeba pokazać swoje najlepsze strony. Wiadomo, że różne stanowiska mają różne wymagania, ale z uśmiechem na twarzy wszystko powinno się udać.

HRBP ClickMeeting
@Ewa

Cześć Ewa :) Rekrutacje u nas składają się z kilku etapów, zależnie od stanowiska. Przykładowo rekrutacje na stanowiska menadżerskie mają więcej kroków niż pozostałe rekrutacje. Pierwszym z nich jest rozmowa telefoniczna z naszym Rekruterem, na której pytamy o najważniejsze dla nas umiejętności na danym stanowisku, opowiadamy krótko o roli oraz odpowiadamy na pytania kandydata. Drugi etap to najczęściej zadanie, które wysyłamy do wykonania w domu, do którego otrzymasz feedback w ciągu kilku dni :) Kolejnym etapem jest już spotkanie, po którym podejmujemy decyzję o współpracy. W przypadku menadżerów jest jeszcze sesja menedżerska, na której sprawdzamy ważne dla nas kompetencje liderskie. Bardzo zależy nam na wspólnym dopasowaniu potrzeb w pracy, stąd staramy się traktować rekrutację bardzo partnersko, stawiając na to, by jak najwięcej dowiedzieć się o kandydacie, a jednocześnie odpowiedzieć na wszelkie pytania kandydata o firmę i team. Nasze rady odnośnie do rekrutacji - bądź autentyczna, daj się poznać i śmiało zadawaj nam wszelkie pytania, aby sprawdzić, czy pasujesz do Clicka oraz czy Click pasuje do Ciebie :) Zapraszamy do rekrutacji - tutaj znajdziesz otwarte pozycje: https://clickmeeting.traffit.com/career/ Sandra, HR Business Partner, ClickMeeting

Maja

dobra , a jak się dojeżdża autem , to zwracają jakąś kasę za transport czy jak ?

@Maja

Nie, firma zwraca koszty dojazdu środkami transportu publicznego i płaci za jazdę na rowerze/bieganie do pracy. Każdy z programów ma określone regulaminy. Zwrot za bilet miesięczny dostaniesz tylko, jeśli pracujesz w biurze określoną liczbę dni. Za dojazdy autem firma nie zwraca za paliwo :P

Edyta

A że akurat serio lubię biegać to powiesz mi ile bym na tym mogła sobie "zarobić" dodatkowo? Może na jakimś przykładzie? ;)

@Edyta

1 zł za kilometr jazdy na rowerze, 2 zł za kilometr biegu. Liczy się droga w jedną stronę (czyli albo do pracy albo z pracy). Jeśli biegasz w dwie strony to trasy nie mogą od siebie znacząco odbiegać (np. do pracy biegniesz naokoło 4 km, a z pracy wracasz skrótem 1km). Wszystko zliczane jest na podstawie aktywności w aplikacji Strava. Pod koniec miesiąca wysyłasz do odpowiedniej osoby wypełniony plik xls z datami i długością biegu/jazdy na rowerze. Z góry zaznaczam, że nie ma ściemniania. Jest to sprawdzane i weryfikowane. Ktoś kiedyś zaznaczył, że biegł do pracy, a jechał autobusem i liczył, że się nikt nie połapie :) Oczywiście to ile sobie dorobisz w dużej mierze zależy od tego jak daleko od biura mieszkasz. Ja np. mam 12 km, więc dziennie wychodziło mi 12 zł za jazdę rowerem. Rekordziści dojeżdżali po 20-30km.

Edyta

Haha, a to spryciarz aż ciekawa jestem jak mu o tym powiedziano. Czyli serio fajna sprawa przypuszczając, że mam 10 km 5 dni w tyg to faktycznie ze dwie / cztery stówki można przytulić. Oprócz tego to już więcej takich wyjątkowych inicjatyw to tu nie ma?

@Edyta

No generalnie zapowiedziano, że w najbliższych miesiącach część benefitów ma być rozbudowana i mają dojść nowe. Min. dodatkowy dzień wolny za pracę odpowiednią ilość dni z biura. Szczegółów jeszcze nie znamy.

Edyta

Czemu tak na biurze im zależy?

@Edyta

Nie zależy. Można w 100% pracować zdalnie. Zresztą mamy ludzi, którzy mieszkają w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu itd. którzy siłą rzeczy w biurze się nie pojawią (poza może jakimiś wyjątkowymi okazjami). Dodatki dla pracujących z biura (bo wbrew pozorom są ludzie, którzy wolą w biurze pracować, bo np. w domu nie mają do tego warunków) służą temu by w jakiś sposób wynagrodzić im czas, jaki poświęcają na dotarcie do biura.

Ninenine

STANOWCZO ODRADZAM APLIKOWANIE!!! Aplikujesz, bo wygląda na firmę marzeń, w której każdy chciałby pracować. Odpisują, że wstępnie Cię zaakceptowali i że zadzwonią w ciągu najbliższych 4 dni (kolejny etap). Cieszysz się i czekasz na tel., bo przecież bierzesz też udział w innych rekrutakcjach... Czas mija, 5 i 6 dni mija, tel. nie ma, więc nieśmiało przypominasz się, pisząc maila. Zero odzewu. Myślisz - nieaktualne. Po blisko 2 tyg. dzwoni jednak pani (usunięte przez administratora), umawia Cię dopiero na rozmowę tel. za kilka dni. Po rozmowie przechodzisz do kolejnego etapu, masz wykonać zadanie. I OCZYWISCIE W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ - BEZ WAHANIA MASZ PISAĆ MAILA LUB DZWONIĆ DO PANI (usunięte przez administratora). Na wykonanie zadania dostajesz 1 dzień. W tym samym dniu piszesz maila, dopytując o szczegóły zadania - nie otrzymujesz żadnej odpowiedzi. ???????? Odpowiedź od pani (usunięte przez administratora)przychodzi po 2 dniach, kiedy już zdążyłeś zrezygnować...

Kasia, HR
@Ninenine

Bardzo nam przykro, że coś takiego miało miejsce. Zawsze staramy się przestrzegać czasu kontaktu z kandydatami między kolejnymi etapami rekrutacji, szczególnie, że sami go sobie wyznaczyliśmy. Mamy też automatyzację powiadomień, w których informujemy, że w ciągu 4 dni zadzwonimy - dlatego też taka informacja trafiła do Ciebie po tym jak zaakceptowaliśmy Twoją aplikację do następnego etapu. W ocenianym tutaj procesie rekrutacyjnym otrzymaliśmy więcej adekwatnych aplikacji niż mogliśmy sobie wyobrazić i z tego powodu wyniknęło opóźnienie w kontakcie - po prostu nie zdążyliśmy w tym przypadku skontaktować się ze wszystkimi w określonym przez nas czasie. Wyciągamy lekcję na przyszłość, by w podobnej sytuacji, jeśli do którejś z rekrutacji otrzymamy bardzo dużą ilość adekwatnych zgłoszeń, deklarować dłuższe terminy na kontakt z kandydatami z naszej strony. Jednocześnie przepraszamy, że nie udało nam się skontaktować z Tobą w zakomunikowanym czasie wynoszącym kilka dni. Termin na nadesłanie rozwiązania zawsze ustalamy wspólnie, proponujemy określony termin i dopytujemy, czy dla kandydata/kandydatki jest on realny do spełnienia. Ustalamy dzień, zaznaczając, że godzina nadesłania rozwiązania nie ma znaczenia. Termin akurat tego zadania był krótki, ale również w tym przypadku ustaliliśmy go wspólnie. Staramy się odpisać na maile w miarę możliwości jak najszybciej, choć nie zawsze jest to możliwe, żeby odpowiedzieć od razu. Nam również zależy, by kandydaci, których aplikacja została pozytywnie oceniona - podobnie jak Twoja - otrzymywali informacje potrzebne do wykonania zadania. Dlatego tym bardziej szkoda, że nie zdążyliśmy odpisać na Twojego maila od razu. Jesteśmy dostępni dla kandydatów we wszystkich kanałach – telefonicznie, mailowo, smsowo i na LinkedIn. Szkoda, że możliwość skorzystania z kontaktu telefonicznego, który jest znacznie szybszy niż mail, nie została wykorzystana - wtedy moglibyśmy wyjaśnić od razu wszelkie wątpliwości i po prostu porozmawiać, np. o wydłużeniu terminu na wykonanie zadania, co niejednokrotnie robimy, jeśli jest taka potrzeba. Katarzyna HR & Recruitment Specialist

@Kasia, HR

odpowiedź odnosi się do wcześniejszej wypowiedzi

Norma
@Kasia, HR

racja

Matylda
@Ninenine

@Ninenine Nie zgodzę się. Kontakt z firmą przy rekrutacji był bardzo fajny. Po każdym etapie był mail, można na spokojnie dzwonić i rzeczywiście odbierają. Nawet rekrutowała mnie chyba wtedy ta sama Kasia (pozdrawiam ;>). Jak dla mnie jeden z lepszych procesów HR, w jakim brałam udział. Inne firmy powinny się uczyć. Klasa!

Mam doświadczenie w pracy jako Account Manager. Myślicie, że firma Clickmeeting Sp. z o.o. będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Asia

Wiem, że szukali na początku tego roku. Brałam udział w rekrutacji, ale stawki nie powalały. Rekrutacja była bardzo miła i super się z nimi rozmawiało, ale samą atmosferą człowiek się nie naje ;)

Moja aplikacja do ClickMeeting wynikała z nieszablonowych wiadomości na LinkedIn od ich rekruterki. Widać, że zespół wie, w jaki sposób pozyskać kandydata i go "złowić". Pani Izo, super robota i trzymajcie ten poziom dalej! :) Jedyną moją bolączką były stawki, które jednak dalej są w dolnych granicach. Może to byłby dobry obszar do poprawy? Fajnie się sprzedajcie i widać, że jesteście zaangażowani. Produkt się rozwija a Wy szukacie ekspertów, więc może powinny rosnąć wynagrodzenia?

@Kandydat

Cieszymy się, że kontakt ze strony Clicka był dla Ciebie zachęcający i wzbudził pozytywne odczucia ???? Dziękuję za Twoją opinię odnośnie wynagrodzenia. To dla nas ważne, aby nasza firma zapewniała nie tylko ciekawe zadania i świetną atmosferę pracy, ale także, aby dawała możliwości dobrych zarobków. Płace w Clicku regularnie aktualizujemy w oparciu o dane rynkowe (kupujemy płatne raporty wynagrodzeń, które są aktualizowane kilka razy w roku). Dodatkowo dysponujemy benefitami płacowymi i okołopłacowymi w wysokości ok. 600 zł miesięcznie. Zdajemy sobie sprawę, że pewnie nie dla każdego wynagrodzenie, które oferujemy na dane stanowisko będzie wyższe niż obecne. Każda firma na dane stanowisko potrzebuje nieco innego poziomu wiedzy, doświadczenia i kwalifikacji - poszukiwany profil idealny różnią się i stąd też między innymi różnice w wynagrodzeniach. Wg nas, mimo wszystko warto czasem porozmawiać, bo może w toku rekrutacji, po wykonaniu zadań merytorycznych i spotkaniu oceniającym kwalifikacje, okaże się, że kandydat przewyższa wymagania na dane stanowisko i np. może dołączyć do nas jako Senior, a nie Mid. Wówczas możemy zaoferować wyższe wynagrodzenie. Warunkiem tutaj jest jednak gotowość do inwestycji czasowej obu stron ???? Pozdrawiamy! Sandra, HR Business Partner ClickMeeting

Peter
@Kandydat

Chciałem tylko dodać, że oferowana jest również opcja współpracy w ramach B2B na ciekawych warunkach, o ile prowadzisz własną działalność. Można liczyć na wyższe finalne wynagrodzenie i rozważyć jednocześnie skorzystanie z dostępnych benefitów :)

kandydat

Brak odpowiedzi po procesie rekrutacyjnym, mimo zapewnień, że bez względu na wynik odpowiedź się pojawi. Mnóstwo nic nie wnoszących pytań (np. "gdzie widzisz siebie za 10 lat?"). Strata czasu

@kandydat

Bardzo nam przykro, jeśli coś takiego się zdarzyło. Staramy się bardzo dbać o feedback po rekrutacji, posiadamy system, który informuje kandydata na bieżąco na jakim poziomie rekrutacji jest, więc taki sygnał o braku informacji jest dla nas bardzo ważny. Co do pytania o perspektywę 10-cioletnią - rozumiemy, że odpowiedź na tak zadane pytanie jest dużym wyzwaniem i może budzić zdziwienie. Działamy w metodyce zwinnej, ważne jest dla nas łączenie perspektywy krótkofalowej i elastyczne reagowanie na bieżąco z planami nieco dłuższymi – 1-3 lata. O perspektywę dekady nie mamy zwyczaju pytać ???? Sandra, HR Business Partner, ClickMeeting

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Manager w Clickmeeting Sp. z o.o.?

HRBP, ClickMeeting

Cześć :) Doświadczenie, którego poszukujemy zależy między innymi od wielkości zespołu, którym dany menedżer ma zarządzać, od poziomu zarządzania oraz celów/ wyzwań w danym obszarze pracy. Takie informacje zawsze zawieramy w ogłoszeniu i najcześciej jest to minimum 2-3 lata doświadczenia dla menedżerów liniowych oraz > 4 dla menedżerów wyższego szczebla. Ważne są dla nas nie tylko lata doświadczenia, ale przede wszystkim na umiejętności menedżerskie, które sprawdzamy poprzez case study oraz podobieństwo wartości związanych z zarządzaniem zespołem :) Pozdrawiam :) Sandra HR Business Partner ClickMeeting

Miał ktoś wideorozmowę ?

Asia
@Marta

Brałam udział w rozmowie online z ClickMeeting. Początkowo informowano mnie, że rozmowa zajmie do 1,5h, jednak skończyliśmy trochę wcześniej. Na rozmowie obecna Pani z HR i dwie liderki. Bardzo miłe i profesjonalne. Pytały głównie o motywację, oczekiwania względem firmy i stanowiska, moje doświadczenie oraz o konkretne sytuacje z pracy.

Marzena
@Asia

Chętnie przeczytam więcej na temat rozmowy kwalifikacyjnej. Twoja opinia zachęca do szukania ofert pracy w tym miejscu. Może dowiemy się jak poniżej potoczyła się Twoja droga z firmą, napisz. Interesuje mnie również, jakie benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Czy Clickmeeting Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

ClickMeeting

Cześć! Jako ClickMeeting jesteśmy otwarci na stażystów, chociaż nie prowadzimy aktualnie kompleksowego programu stażowego. Oznacza to, że co prawda aktywnie nie poszukujemy stażystów, ale rozpatrujemy każdą aplikację, która do nas trafi i jeśli ocenimy, że dana osoba w roli stażysty może nas wesprzeć, a jednocześnie my jesteśmy w stanie zadbać o jej wdrożenie i rozwój – decydujemy się na taką współpracę. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do złożenia aplikacji poprzez nasz formularz: https://clickmeeting.traffit.com/public/form/a/TVE9PQ== W polu „Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany/a?” należy wpisać „Stażysta” oraz wybrać obszar, który jest Ci najbliższy – łatwiej będzie nam dobrać odpowiedni zespół. W razie potrzeby, pozostaję do dyspozycji! Izabela Grzymała Recruiter, ClickMeeting

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Clickmeeting Sp. z o.o.?

Beniu

Nie musiałem rozmawiać po angielsku podczas rozmowy rekrutacyjnej.

ClickMeeting

Cześć! :) Jesteśmy firmą lokalną z Gdańska, dlatego wewnątrz firmy komunikujemy się na co dzień w języku polskim. Niemniej, działamy na rynkach międzynarodowych. Jeżeli dane stanowisko uwzględnia kontakt z klientem zagranicznym, wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego. W zależności od wymagań na danym stanowisku, język angielski jest sprawdzany w rozmowie z rekruterem(bardziej luźna rozmowa dot. stanowiska i motywacji), a także poprzez rozwiązywanie zadań lub przeprowadzenie prezentacji w języku angielskim. Informacje dot. wymagań językowych publikujemy w poszczególnych ofertach pracy na naszej stronie: https://clickmeeting.traffit.com/career/ Powiedz mi – jakie stanowisko Cię interesuje? Chętnie damy znać, jaki poziom angielskiego jest wymagany :) Zapraszam do aplikowania oraz oczywiście życzę miłego dnia, Izabela Grzymała Recruiter, ClickMeeting

Henry

Powiedzcie jakie są szanse na pracę w firmie? Jakieś podpowiedzi o zarobkach?

@Henry

Hej! W przeciągu ostatniego roku nasz zespół zwiększył się o 25% i planujemy dalszy rozwój. Warunki finansowe zależne Twojego doświadczenia oraz stanowiska, na które aplikujesz. Tutaj możesz sprawdzić otwarte wakaty lub/i dodać swoje CV do naszej bazy: https://clickmeeting.traffit.com/career/ Miłego dnia, Izabela Grzymała Recruiter, ClickMeeting

Czy Clickmeeting Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

ClickMeeting

Cześć! Tak, jak najbardziej zatrudniamy studentów. Określamy wymagania pod kątem każdego stanowiska, więc każdy kto je spełnia, jest mile widziany (w tym studenci). Ważna jest dla nas dyspozycyjność na pełen etat, więc jeżeli ktoś czuje, że jest w stanie połączyć studia ze zdobywaniem doświadczenia zawodowego, zapraszamy do aplikowania :) Istnieje możliwość rozpoczynania pracy między 7:00 a 10:00 lub w przypadku Customer Success Team – pracy w godzinach zmianowych (9-17, 12-20, 15-23). Jeżeli możemy odpowiedzieć na więcej pytań, koniecznie daj nam znać! Izabela Grzymała Recruiter, ClickMeeting

Czy Clickmeeting Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Sandra, HRBP, ClickMeeting

Cześć! :) Tak, oferujemy kartę Multisport dofinansowywaną przez firmę. Koszt takiej karty dla pracownika wynosi na chwilę obecną 31,60 zł (Multisport Classic). Ponadto oferujemy naszym pracownikom szereg innych benefitów, takich jak: • Darmowe śniadania dostarczane do pracy • Dofinansowanie do codziennych obiadów • Codziennie świeże soki z owoców i warzyw oraz ciepłe i zimne napoje do wyboru • Pyszne ciasto w każdy piątek i świeże owoce co poniedziałek • Zwrot kosztów dojazdu do pracy oraz dodatkowy bonus za bieganie do pracy lub dojazdy rowerem • Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i najbliższych • Ubezpieczenie na życie dla pracowników i najbliższych • Paczki urodzinowe i bony rocznicowe • Wspólne wyjścia po pracy, firmowe imprezy integracyjne • Bezpłatny udział w szkoleniach oraz w kursach językowych Co myślisz o tych benefitach? :) Zapraszam do aplikowania do nas! Pozdrawiam, Sandra, HR Business Partner, ClickMeeting

Zostaw merytoryczną opinię o Clickmeeting Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Clickmeeting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Clickmeeting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clickmeeting Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Clickmeeting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Clickmeeting Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Clickmeeting Sp. z o.o.
  • Aleja Grunwaldzka 413