ASMO Solutions Sp. z o.o.

Opinie o ASMO Solutions Sp. z o.o.

A.B

Witam, z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tej firmie. Jest to oczywiscie moja subiektywna opinia. Wiadomo, że jest to agencja pracy i pracownicy trafiają do róznych miejsc. Ja trafiłem w dobre miejsce i naprawdę jestem zadowolony, chociaż bywają dni cięższe i lżejsze. Mam doświadczenie w pracy z innymi agencjami. Ta naprawdę dba, lub chociaż stara się sprawić wrażenie, że pracownik jest dla niej ważny - i wychodzi jej to. Nawet jeśli zadrzy się jakaś wpadka, jest załatwiana professionalnie z kulturą, tak aby pracownik był zadowolony. Co bardzo ważne, u mnie Kasa zgadza się w 105 % i piszę to całkiem poważnie. Jestem naprawde bardzo pozytywnie zaskoczony professionalizmem, tej Agencji, i sposobem w jaki działają i jak traktują pracowników. A i takie zachowania procentują dla ich samych, już jeden kolega polecony, prawdopodobnie nie długo zacznie pracę. Dziękuję za miłą współpracę. Pozdrawiam.

Witam, uczestniczyłem w procesie rekrutacji do tej firmy na stanowisko biurowe. Moja kandytatura została na ostatecznym etapie odrzucona. Jak najbardziej to rozumiem i do tego czasu przez myśl mi nie przyszło napisanie swojej opinii. Po 2 tygodniach Pan (usunięte przez administratora)zaproponował mi inne stanowisko i po ustalonych paru dniach nawiązałem kontakt wyrażając chęć współpracy. Po porannej miłej rozmowie umowiliśmy się na kontakt po południu w celu ustalenia dnia podpisania umowy w Warszawie. Niestety w tej rozmowie dostałęm informacje o wyborze (usunięte przez administratora)innego kandydata na to stanowisko. Nigdy w życiu nie spotkałem się z takim brakiem szacunku ze strony potencjalnego pracodawcy. Proponując mi stanowisko nie miałem pojęcia, że uczestniczę w "procesie rekrutacyjnym". Nie poważna sytuacja i firma.

Kudłaty
@Michał

Nie bądź Marcinku taki słaby(właściciel firmy Asmo) i nie publikuj tekstów własnych troli. Masz ludzi którzy piszą tylko pozytywy!

Marcin Obiegly
@Michał

Panie Michale, Podczas pierwszej rozmowy zadeklarował Pan kwotę poniżej, której Pan nie chce zejść. Zaproponowaliśmy Panu kwotę w pierwszych trzech miesiącach o 2 tys. złotych wyższa od Pana wymagań, a od trzeciego miesiąca jeszcze dodatek w formie premii. Po otrzymaniu propozycji, która znacząco przekraczała Pana wcześniejsze deklaracje, stwierdził, ze koszty życia w Warszawie są bardzo wysokie i podniósł Pan swoje wymagania dwukrotnie od początkowej deklaracji. Pan nie przyjął naszej oferty i zrezygnował, a nie nasz pracownik odrzucił Pana z procesu rekrutacji. Pomimo Pana decyzji pracownik ASMO-Solutions postanowił do Pana zadzwonić i zaproponować Panu inna ofertę pracy, która odpowiadała Pana kwalifikacjom i wymaganiom finansowym. Jako że umowę podpisuje ja, po otrzymaniu informacji o formie negocjacji prowadzonych przez Pana, stwierdziłem, ze jej nie podpisze. Pozdrawiam, Marcin Obiegly prezes zarządu

@Marcin Obiegly

Panie Marcinie, chciałbym się odnieść do Pana komentarza - niestety nie można naspisać wiadomości prywatnej. Czytając go zrozumiałem, że nastąpiło nieporozumienie. Podczas pierwszej rozmowy Nie zadeklarowałem żadnej minimalnej kwoty, na pytanie o zarobki użyłem słów "planując powrót z DE do PL orientując się w ogłoszeniach pracy, pomijam te które mają podane zarobki X tys. zł brutto". Podczas kolejnej rozmowy o zarobkach, padła propozycja " proponujemy Panu o 2 tys zł brutto więcej niż zadeklarowana Pana minimalna kwota", od razu sprostowałem, że kwota X tys. zł brutto nie była żadną deklaracją. Po przedstawieniu Państwa propozycji, zaczerpnąłem opinii wśród znajomych w Polsce, ponieważ pracowałem tylko w Niemczech. Moje wymagania nie zostały podniesione dwukrotnie od początkowej deklaracji, ponieważ jej nie było, a punktem wyjścia negocjacyjnym dla mnie była dopiero propozycja przedstawiona przez Państwo. Wnioskuję również po Pana komentarzu, że druga propozycja pracy odbyła się w Pana niewiedzy i nie powinna w ogóle mieć miejsca. Dziękuje za odniesienie się do sytuacji, jak widać małe nieporozumienie może spowodować zupełnie odmienny punkt widzenia. Pozdrawiam Michał

Janek

Witam, proszę o informację kto pracuje lub pracował na śmieciarce okolice Hanoweru. Dziekuje bardzo.

NoName
@Janek

Też bym był zainteresowany opinią osób co pracowały lub pracujące Hanover na smieciarkach(ładowacz)

Inka93

Cześć czy ktoś pracował jako kierowca C+E z asmo rozwożenie części samochodowych,okolice Norymbergii ?

Firma ASMO Solutions prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C+E 2600-2800 euro na rękę, plandeka, pewne zarobki,. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Magazynier.

Witam, staram się o pracę na magazynie w wyżej wymienionej firmie. Mógłby mi ktoś mniej więcej opisać sprawy urlopów?

Witam czy pracuje ktoś w media markt lub saturn za pośrednictwem samo? Jakie są warunki mieszkalne w pensjonacie i czy praca jest ok

Kobietka

Też bym była ciekawa

Un
@Anonim

Zero opinii czyżby podana oferta nie istniała?

@Un

Może i istnieje ale nikt się nie wypowiada, nie chce ryzykować , są bardziej pewne oferty.

@Anonim

Miałeś już do czynienia z tą agencja z pracą na magazynie? Jak przebiega proces rekrutacji?

Nie miałem , dlatego pytam czy ktoś pracował na magazynach przez ta agencje bo chciałbym zacząć pracę a nie znalazłem żadnej konkretnej opinii

Bel

Co do opinii na temat asmo ...... Panuje (usunięte przez administratora) nikt nic nie wie, ciągle zbywanie. O chajsie na razie się niewypowiadam czekam na pierwszą wypłatę. Niewiem z czego ja naliczą skoro nawet niema gdzie sczytać karty tacho.

Andi
@Bel

Wypłatę dostaniesz kolego beż problemu.. co do karty ..To nie Asmo jest odpowiedzialne tylko firma fo której jesteś wypożyczony ..Asmo to jest rzetelna firma i nie masz się co obawiać..

pracowałem tu

Nie polecam nikomu tej agencji pracy, mocno utrudniony kontakt telefoniczny, wciskają kit kierowcom żeby tylko ich zbyć jak najszybciej gdy coś jest do wyjaśnienia. Jedna z ważniejszych spraw to wypłaty, wystarczy sobie popatrzeć ile jest brutto, ile netto, ile różnych dodatków (wpisywanych byle było)... Ogólnie jeśli zachorujesz możesz z tych (kombinowanych) zarobków liczyć na ok 600-700 euro będąc na L4, gdzie pracując pod inną jakąkolwiek niemiecką firmą byłoby to ponad dwa razy a nawet i trzy razy więcej. Pozdrawiam i odradzam!

Tajemniczy

Polecam agencje

Fasolek22

Witam. Staram się o pracę w Asmo . Dokumenty złożyłem 2 tygodnie temu i zero informacji kiedy mogę zacząć. Po pierwszym telefonie ustalone zostało ze praca będzie od 01.05 . Dziś jest 26.04 i zero kontaktu. Dzwoniłem ,prosiłem o kontakt ale tylko słyszałem ze oddzwonią i cisza.

Alek
@Fasolek22

Zadzwoń i poproś o inną oferte..ale jak znam tą firmę to wszystko jest na ostatni dzień..Nie mieli może dogranej pracy..i każą Ci czekać aż wszystko dograją..

fasolek22
@Alek

Dzwoniłem kilka razy i prosiłem o inną ofertę, ale oni stwierdzili ze mam czekać bo oni czekają na decyzję klienta. Po czym zadzwonił do mnie Pan z Niemiec i zaproponował mi ofertę nie odpowiadającą mojemu prawu jazdy. Potrzebował kierowcę c+e a ja mam tylko c. Dziś dzwonili ze klient się zdecydował na moją prace od poniedziałku tylko ze ja już czekam na odpowiedz od innego pracodawcy odnośnie zatrudnienia. Powiedziałem im to a oni stwierdzili ze zadzwonią dziś jeszcze o 14.00 i mam się określić . Jest 14.15 i coś nie dzwonią. Dla mnie jako kandydata to ta pod firma to jakaś porażka. Skoro nie szanują kandydata na pracownika to już na pewno nie będą szanowali pracownika na etacie.

Robert

Na stanowisku kierowcy pracuję już kilka miesięcy pod Asmo, wszystko jest zgodnie z ustaleniami jakie były przed rozpoczęciem pracy, warunki pracy, wynagrodzenie, zakwaterowanie, wszystko się zgadza. Bezproblemowy kontakt z biurem. Ogólnie jestem zadowolony i polecam

Zbichab
@Robert

Czyli polecasz ASMO A JESLI COŚ BY NIE PASOWAŁO I CHCESZ ODEJŚĆ Z FIRMY W KTOREJ JEŹDZISZ TO JAKIEŚ KONSEKWENCJE SĄ.PYTAM PONIEWAŻ NIE MOGĘ SIĘ ZDECYDOWAĆ. PROSZĘ O INFO BARDZO MI ZALEŻY.NAWET PRIV +48505101378 BĘDĘ WDZIĘCZNY

Firma ASMO Solutions Sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Kierowca. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Norbi

Ja pracuje i jest wszystko ok...Super firma.

Pyrus
@Norbi

Witam szukam pracuje.Mozesz coś więcej powiedzieć na temat tej firmy? Jak z językiem? Zarobki ? Jak często jestes w domu ? Dzięki pozdro

Kazik

Polecam teraz przy tym kursie euro sie oplaca porobisz 3 tygodnie a masz wiecej niz w PL przez caly miesiac

Jakub

Witam, mógłby ktoś opowiedzieć coś o pracy która polega na wożeniu opon? Jak wygląda praca ? Ile godzin ? Jak z terminowością wypłat ? I jak warunki mieszkalne ? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam

Kierowcaa

Witam, Jest ktos moze w pracy w Bremen i moze wyrazić opinie. Oferta to kontenery morskie/bdf 2200 brutto bez doświadczenia.

Rek

Czy ktoś mi odpowie jak wygląda praca na magazynie z tą agencją? Rekrutują czy tylko zbierają dane i nie mają zamiaru z realizacją wyjazdu?

Marco

Szybko mi zzałatwili prace i bez zawiedzenia na miejscu. Niemiaszki mowia do mnie z szacunkiem i trudno sie przyczepic robota idzie wszyscy sa zadowoleni

magdakk

Postanowiłam i ja dodać swoją opinię, ponieważ brałam udział w rekrutacji w Asmo :) Kandydowałam na stanowisko specjalisty ds. kadr z językiem niemieckim. Wysłałam swoje CV pod koniec stycznia. Po kilku dniach otrzymałam telefon z propozycją spotkania. Byłam wtedy na koronnej izolacji, więc umówiliśmy się na rozmowę, gdy już będę "po". Rekrutację miałam w piątek, pan Marcin dostosował się do mnie godzinowo, żebym mogła skończyć spokojnie pracę i przyjechać na rozmowę. Rekrutacja była inna niż wszystkie, a wiele ich w swoim życiu przeszłam. Warte podkreślenia jest to, że była to po prostu rozmowa, a nie przesłuchanie jak na komisariacie, jak to się w wielu miejscach niestety wciąż zdarza. Co mnie pozytywnie zaskoczyło to fakt, że zostałam zapytana co ja sądzę o różnych rzeczach jak np. prawo pracy w Polsce czy też praca zdalna. Powiedziałam co myślę, bo nie ukrywam, że zawsze zależało mi na pójściu do takiej pracy, gdzie będę miała możliwość wyrażenia swojego zdania i nikt nie odbierze tego negatywnie. Mieliśmy zupełnie inne opinie na niektóre tematy, ale rozmowa była szczera, a moja argumentacja nie została odebrana negatywnie. Porozmawialiśmy również o sprawach całkowicie luźnych, naprawdę było po prostu miło. Nie czułam się jak na rekrutacji, czułam się wysłuchana i ciepło przyjęta, mimo że mieliśmy różne zdanie na różne tematy :D Teraz co do biura: biuro robi wrażenie, jest fajnie urządzone (miałam z sali konf widok na kuchnię) i jest w nim mnóstwo obrazów. Nie wszystkie mi się podobały :D ale mam specyficzny gust i nie byłam przecież w galerii sztuki :D Tak czy siak biuro przestronne, ładne, urządzone z gustem. Otrzymałam w bardzo krótkim czasie propozycję współpracy. Wszystko było przeprowadzone profesjonalnie, otrzymałam umowę przedwstępną, miałam zacząć od kwietnia. Pojawił się jednak problem: mój pracodawca nie chciał się ze mną dogadać co do okresu wypowiedzenia. Życie zweryfikowało moje plany, więc nie zostawię tu opinii dotyczącej tego, jak się tu pracuje. Ale wiem, jak się tu rekrutuje i traktuje kandydata i naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić.

Andre

w tej firmie to są jakieś jaja i przekrety na ich tronie są oferty pracy dla kierowcy na przykład 2500 euro I klasa podatkowa - 2700 euro III klasa podatkowa po przesłanie umowy i aneksu do umowy po zapoznaniu się juz zaczynają się jaja 2500 euro I klasa - 2600 euro III klasa dzwoniłem do tej firmy w Hamburgu pani odebrała która się zajmuje ksiegowością zaczeła sie jąkać że 100 euro odkładają 100 euro na jakiś wypadek jak by co , a ja sie pytam tej pani dlaczego mnie okradaja z moich pieniędzy zaczeła coś mówić podnosem sie bardzo zdenerwowała i sie rozłączyła nie polecam pracy w tej firmie chyba że masz adwokata i chcesz chodzić do sądu i sie prosić o swoje zarobione pieniądze :)))

Kris
@Andre

Musiałeś coś kolego nie zrozumieć.lub że przeczytać umowę..Nikt tam na nic nie odkłada..jaka sumę podpisałeś taka dostaniesz do wypłaty.

Daniel
@Andre

(usunięte przez administratora) Dla kierowców absolutnie nie polecam !!! Małe zarobki, tury codziennie inne, zmienne, (usunięte przez administratora) w magazynie palety pozastawiane innymi, 3 - 4 godziny trwa szukanie palet. Na jedną turę z dojazdem 100km w jedną stronę po 20 klientów i 6 odbiorów, skandal !!! Rzucają Cię wszędzie po całych Niemczech i różnych firmach, nie wiedzą na jak długo jest praca u danego pracodawcy, odradzam współpracy z ASMO!!! Wypłaty opóźnione mniejsze sumy o połowę się nie zgadzają. Odciągają z wypłat pieniądze bezprawnie nie wiadomo za co !!! Sprawa w sądzie pracy.

Daniel

Oszuści!! Dla kierowców absolutnie nie polecam !!! Małe zarobki, tury codziennie inne, zmienne, bur... del w magazynie palety pozastawiane innymi, 3 - 4 godziny trwa szukanie palet. Na jedną turę z dojazdem 100km w jedną stronę po 20 klientów i 6 odbiorów, skandal !!! Rzucają Cię wszędzie po całych Niemczech i różnych firmach, nie wiedzą na jak długo jest praca u danego pracodawcy, odradzam współpracy z ASMO!!! Wypłaty opóźnione mniejsze sumy o połowę się nie zgadzają. Odciągają z wypłat pieniądze bezprawnie nie wiadomo za co !!! Sprawa w sądzie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o ASMO Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASMO Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 55 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASMO Solutions Sp. z o.o.