ASMO Solutions Sp. z o.o.

Opinie o ASMO Solutions Sp. z o.o.

Alex A.

Polecam nie kłamią , jeżdzę na BDFach na meblach za 2700 , pomogli mi załatwić kindergeld i dostałem zaliczkę jak potrzebowałem. Minus ze nie mają systemu 2/1

@Alex A.

I po to właśnie wszedłeś na forum w żeby wszystkim powiedzieć jaka Asmo Solutions to zaajefajna firma buhehehehe

@Alex A.

Hahahaha dobra bajka idz dla szefa zrob kawe i powiedz ze znowu dodajecie sami sobie pozytywne komentarze

@Alex A.

Kto ci niby załatwił niemieckie 500 plus pochwal się bo Jakoś trudno mi w to uwierzyć. Wszystkie te pochwały niemieckie Social e emerytury urlopy Przecież to jest w każdej normalnej agencji pracy. nie jest to nic odkrywczego ani coś Za co można postawić dla Asmo Solutions pomnik Jeżeli chcą mieć pracownika to jest ich zakichany obowiązek.

@Xxx

ja nie wiedzialem jak jechalem. moze komus sie to przyda po co hejt?

@Alex A.

bdf to spoko opcja. Troche praktyki i leci sprawnie

@Alex A.

to jak z tym kindergeltem jest? dostaje sie to czy nie? dla mnie to ciekawe

Biegacz
@Alex A.

Widziałem że szukają teraz na bdfy sporo ludzi. Nie jeździłem nigdy, da się to ogarnąć szybko?

Pracowałem przez asmo solutions w firmie transportowej w okolicy Bremen. Z pracy byłem dosyć mocno niezadowolony dlatego zrezygnowałem po krótkim czasie. Po pierwsze umowę podpisujemy z asmo solutions, nie tak jak w większości firm bezpośrednio z pracodawcą.(jesteśmy pracownikiem oddelegowanym ,czyli firma transportowa płaci asmo a asmo po odliczeniu niewiadomej kwoty płaci kierowcom) Firma do której mnie wysłali okazała się totalną porażką. Tak zniszczonego sprzętu nigdy wcześniej nie widziałem, praktycznie przy każdym rozładunku/ załadunku był problem( rozwalone konice, które trzeba było wybijać młotkiem i potem wbijać, drzwi od naczepy nie dało się zamknąć musiałem rozpinać bok i drzwi zamykać od środka pasem itp, wizualnie auta wyglądały tak, że wstyd tym było jeździć, zderzaki, błotniki poklejone taśma, zdjęcia zostawiłem sobie na pamiątkę.) Telefon komórkowy dostałem po ok 1.5tyg, wcześniej musiałem ze swojego prywatnego nr dzwonić do niemieckich dyspozytorów. Organizacja w firmie była na poziomie zerowym, cotygodniowe zmiany auta, auta były nieposprzatane i nie zatankowane( jak dla mnie to Polacy sprzątali auta niemieckim kierowcą i za tydzień to samo) Soboty miały być niepracujące, okazało się, że każda sobotę pracowałem. Jak dla mnie fajnie, zawsze można więcej zarobić. Od szefa asmo solutions dowiedziałem się, że firma niechętnie płaci za soboty i daje wolne w tygodniu. Żadnego wolnego nie dostałem a czy mi za to za płacili to nie wiem bo ciężko było połapać się w kwitku od wypłaty. Pracę zakończyłem w sobotę a na rozliczeniu rocznym w okresie pracy widnieje, że pracowałem do piątku.... Przez czas jaki tam pracowałem, nie spotkałem kierowcy, który by pracował tam dłużej niż 3 miesiące. Rotacja bardzo duża, niektórzy rezygnowali po tygodniu. Jedyny plus ten firmy to biuro w Polsce, w którym pracowali profesjonaliści. W razie jakichkolwiek problemów, gdy nie mogłem dodzwonić się do niemieckich dyspozytorów itp, zawsze mogłem liczyć na ich pomoc. Opinie tą piszę z perspektywy czasu. Pracuję teraz przez inną agencję i jeśli chodzi o pracę jaką mi znaleźli a pracę przez asmo to jest przepaść.

@Marcin

Marcin, taka opinia już się pojawiła na tym forum. SŁOWO W SŁOWO! Napisał ją niejaki Niezadowolony (03.04.2019 12:05). Jesteś z konkurencji?! Nawet nie chciało Ci się sprawdzić (usunięte przez administratora), a może NIEZNAJOMY że już wkleiłeś taką opinię z gotowca.

@Kapucha

A nie pomyslałes że to moze ja pisalem kiedyś.

@Kapucha

Widać że jesteś osobą z biura Asmo ponieważ nikt normalny nie śledzi na forum Od tylu miesięcy i nie doszukuje się takich komentarzy na innych forach ewentualnie na tym. Ludzie jednak mają rację że wszystkie pozytywne komentarze są pisane przez ludzi z Asmo Solutions.

@Marcin

Widać że jesteś z konkurencji bo nikt normalny nie wchodzi na to samo forum i nie wrzuca słowo w słowo tego samego tekstu pod innym nickiem. Zapomniało się że się smrodziło tu. Błąd. Wpadka.

@Kapucha

Oj urwie się wam koryto Kiedy Polacy zaczął samodzielnie szukać pracy a nie przez takie złodziejskie agencje Jak wasza.

@Kapucha

nie każdy Polak jest taki jak ludzie z Asmo Solutions że chcą sprzedać rodaka za miskę ryżu zgarnąć pieniądze i dorobić się na jego Krzywdzie. Nie wpadłeś na to że może wchodząc na forum i przestrzegając ludzi przed tą firmą próbuję ustrzec innych przed wejściem na minę.

@Kapucha

z jakiej konkurencji luksmann HR czy może Top Trucker Jobs czy może innej agencji. Powiem ci tak synu żeby coś oceniać musiałbyś popracować przez inną agencję i zobaczyć jakie oni firmy obsługują. A nie tak jak Asmo Solutions typowe tak zwane polskie dziad transy tylko ze w Niemczech

@Kapucha

Już ci kiedyś odpowiadałem mógłbyś wysilić te swoje przepalone zwoje mózgowe, A skąd jeszcze rybeńko że to nie ja kiedyś pisałem a teraz powtarzam tylko w ramach przypomnienia i przestrogi

Zgadzam się w 100%

Dominika
@Andrzej

Widzę, że wiecie bardzo dużo na temat ASMO Solutions, co świetnie się składa, ponieważ szukam tu pewnych informacji. Zastanawiałam się mianowicie nad tym, czy firma przyjmuje do pracy kierowców, którzy nie mają jeszcze jakiegoś imponującego doświadczenia?

@Dominika

Biorą wszystkich wystarczą dwie ręce dwie nogi. Oby tylko mieć kogo doić

@Dominika

Po co iść do jakiejś dziadowskiej agencji skoro 95% firm przyjmuje bez doświadczenia także w Polsce.

@Andrzej

po lepsza kaske kolego, raczej nie z uwagi na dobra kuchnie.

agencja pracy

reznia do zarzynania złotych kur? pewnie kolejne dziadostwo, aby sie nachapać moim kosztem

Dokładnie

@agencja pracy

A bogus linda mowi ze hejt to nie opinia a ty go nie rozumiesz nadal :)

Pankracy
@Kozak

Bogusia to już nikt nie słucha, a szkoda!

aDAMEK
@Pankracy

wielki szacun za kampanie! Boduś rządzi!

Sodowy22
@agencja pracy

"pewnie kolejne dziadostwo" to Ty kolego wiesz to czy się domyślasz? Zostaw to miejsce ludziom, który mają doświadczenie z firmą i chcą faktów, a nie domysłów. Boguś mistrz!

daj szczegoly kolego

Emil33

firma ok, choć ostatnio sporo ludzi zwolnili. Glownie przez wode, albo olewanie. Jak robisz swoje w normalnym tempie jest git.

Kamil
@Emil33

Często dochodzi do takich sytuacji, że pracodawca decyduje się na wręczenie wypowiedzenia pracownikom, którzy niekoniecznie przykładają się do wykonywania swoich obowiązków? W przypadku, gdy pracownik nie jest zaangażowany w prace, otrzymuje pierwotnie od pracodawcy ostrzeżenie, czy może od razu jest to wypowiedzenie umowy o pracę? Wyjaśnij, proszę.

@Kamil

jak ktoś zostawia skład w czwartek na parkingu pod berlinem zabiera kluczyki i jedzie do polski na wekend to po co takiego asa trzymać? szef ostrzegał zawsze i to nie raz, dobry kierowca jest szanowany w firmie. na mnie się nie zawiedli ja na nich tez

Jan
@Emil33

Czyli można z tego wywnioskować, że zwolnione osoby same są sobie winne, że pracodawca podjął taką decyzję? Mam przez to rozumieć, że wykonując swoje obowiązki rzetelnie, nie ma co martwić się o niezapowiedziane zwolnienie? Jest to ważna kwestia dla osób, które poszukują rzetelnego biura pośrednictwa pracy.

@Jan

tak jak mowisz. jak pracujsze uczciwie to jest spoko wszystkko. tak jak pisalem, na mnie sie nie zawiedli i ja na nich tak samo

Justyna
@Emil33

Czyli w takim razie nie ma większego powodu do zmartwienia - oczywiście jeśli ktoś jest uczciwy i rzetelnie wykonuje swoje obowiązki. Mnie z kolei interesowałaby jeszcze inna kwestia. Czytałam, iż ASMO Solutions oferuje pracownikom niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony. A jak w takim razie wygląda kwestia ubezpieczenia zdrowotnego? Zechcesz nam to wyjaśnić?

@Justyna

Tak niemiecka umowa o prace ubezpieczenie zdrowotne na cala unie emerytalne itp. Wszysko oni zalatwiali. Kolega dostawal na dziecko jak jezdzil takie ich 500+ tylko wiecej

@Emil33

W takim razie to super! Dobrze wiedzieć, że firma ASMO Solutions dba o swoich pracowników, oferując im tego rodzaju świadczenia. A powiedz mi jeszcze, jak przedstawia się kwestia związana z doświadczeniem. Czy osoby bez niego również są tam przyjmowane, czy jednak jest z tym problem?

Fahrer
@Emil33

Kamil daj namiar na firme szukam pracy

@Fahrer

Fajnie, że chciałbyś podjąć pracę za pośrednictwem ASMO Solutions. Na oficjalnej stronie internetowej agencji znajdziesz wszystkie aktualne oferty pracy. Dla ułatwienie wkleję Ci od razu odpowiedni link: https://asmo-solutions.pl/oferty-pracy-niemcy/ Widzę, iż poszukują Kierowców na różne lokalizacje. Która z nich byłaby dla Ciebie najlepsza? Pamiętaj, że zawsze możesz dzielić się tu z innymi swoim zdaniem.

@Jan

W Asmo ludzie sami odchodza . W niektorych firmach rotacja wynosi 70 % .

@Emil33

Chciałeś chyba powiedzieć że ludzie sami odchodzą. Były takie sytuacje kiedy ludzie przyjeżdżali do pracy i w ten sam dzień mówili że wracają do domu bo to nie ma najmniejszego sensu w takim (usunięte przez administratora) pracować.

@Andrzej

Ja nie wiem o czym ty piszesz. Nie słyszalem o takich sytuacjach

Dominika
@Andrzej

A wiesz czemu odchodzą? Na GoWork.pl, pojawiło się sporo ofert pracy https://www.gowork.pl/praca/asmo-solutions-sp.-z-o.o.;pr Możesz napisać coś o warunkach , jakie są oferowane? Dzięki.

@Kapucha

Jako pracownik Asmo Solutions chyba masz najlepszy wgląd do dokumentów Kiedy i w jaki sposób Kto zrezygnował.

A ja znam mnóstwo

@Jan

Ludzie przecież wy pracujecie dla Asmo Solutions Asmo Solutions was wypożycza dla danej firmy w każdym momencie firma z którą współpracuję Asmo Solutions może powiedzieć że już nie są do niczego im potrzebni i zostaniecie na przykład przeniesieni w drugi kraniec Niemiec tam gdzie jest w tym momencie praca więc o stabilności zatrudnienia nie ma absolutnie mowy

@Emil33

no pochwal się czy Asmo Solutions wysyła dla swoich pracowników odcinki z wyliczeniem ich wypłaty bo ja nie sądzę

@Alicja

Asmo Solutions na czterech literach swoich pracowników . Kiedy pracownik dostaje powiedzmy 2200 € to rzeczywiście pracodawca płaci dla Asmo Solutions coś około 3000 € dlatego też idą na ilość sztuka jest sztuka pieniądze muszą się zgadzać.

@Emil33

I ty Emilko jako szeregowy pracownik podlegający pod Asmo Solutions pracujący jako kierowca wiesz ile osób i w jakich rejonach Niemiec agencja pracy zwolniła i za co buhehehehehe

@Alicja

Asmo Solutions 2 tak samo dba swoich pracowników jak rolnik o świnie którą zamierza później zarżnąć. Po kim się to opłaca

@Dominika

Bo as-mo Solutions to (usunięte przez administratora)

@Dominika

Uwłaczajace. As-mo solutions nie daje kwitów z wypłaty jak również bezprawnie kradnie każdego miesiąca należny dla kierowcy urlop nie płacąc za niego.

@Emil33

takie warunki Proponuję każda szanująca się agencja pracy Z tą różnicą że nie robi ciebie niewolnika tak jak asmo Solutions bo pracujesz bezpośrednio u pracodawcy a nie tak jak w asmo Solutions na jakąś dziadostwa agencję. Dlaczego asmo Solutions bezpodstawnie kradnie należny dla kierowcy urlop oraz nie daje wycinków z miesięcznych wypłat??????

@Xxx

Szanowny Panie, gdyby Pan u nas pracowal to by wiedzial, ze KAZDY kierowca dostaje dostep do aplikacji w jakiej sa zamieszczane kwitki z wyplat, mandaty i wszelkie dokumenty zwiazane z zatrudnieniem. Jesli Pan takiego linku na maila nie dostal, to prosze sprawdzic SPAM, ewentualnie zwrocic sie do Pani Joanny lub Pana Pawla. Pozdrawiam

@Artur

Szanowny Panie, niestety sie z Panem nie zgodze. Oczywiscie mamy prawo zwolnic kierowce, jak kazda inna firma. Idac do "zwyklej" firmy moze miec rowniez miejsce sytuacjam ze firma straci zlecenie i bedzie zmuszona zwolnic kilku kierowcow. Malo tego, firmy transportowe regularnie podnosza pensje na okres sezonu, pracownik przyjdzie popracuje i przed koncem okresu probnego firma mu dziekuje. Co do wyslania pracownika na drugi koniec Niemiec to nie mamy takiego prawa (nie mozemy dzialac na szkode pracownika), malo tego nie jestesmy handlarzem niewolnikow i mozemy co najwyzej kierowcy zaproponowac lub sie spytac. Za kazdym razem przedstawiamy kierowcy w takiej sytuacji kilka ofert do wyboru.

@Marcin

Szanowny Panie, prosilbym zwrocic sie bezposrednio do nas jesli pensja zawierala bledy. Jesli sie pomylilismy pensja na pewno zostanie skorygowana. Co do urlopu to nikt go nie kradnie, tylko zgodnie z informacja zawarta na Informacji szczegolowej (musial ja Pan podpisac przed rozpoczeciem pracy) w systemie 3/1 i tylko w systemie 3/1 urlop rozliczany jest podczas tygodnia wolnego. W systemie ciaglym kazdy kierowca dowolnie rozporzadza swoim urlopem. Pozdrawiam

@Emil33

w kazdej robocie jak olewasz to nara, tak powinno byc. nie chcesz pracowac to nie

Pankracy
@Emil33

Tak jak pisałem, dwie nogi i dwie ręce to nie wszystko. Głowa na karku jest najważniejsza. Pozdro!

Leon
@Xxx

Az tyle nie zarabiaja. Wiadomo, ze to nie organizacja charytatywna, ale jakby pracodawca zaoferowal 3000 euro komus nawet wybrednemu, to uwierz, ze nie potrzebowaliby szukac przez agencje kierowcow.

@Leon

Jak by nie zarabiali to po co prowadzic biznes? ale 800 e to przesada ja mysle

Firma ASMO Solutions prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C+E 2600-2800 euro na rękę, plandeka, pewne zarobki,. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Kaziu

Pracowałem 3 miesiące bezpośrednio w Niemieckiej firmie i była rzeźnia , traktowanie obcokrajowców jako murzynów od czarnej roboty . Potem znalazłem ofertę ASMO w Hamburgu do tej pory u nich jeżdze . Stają za pracownikiem i nie pozwalają na wyzyskiwanie. Ratują też z tłumaczeniem jak coś nie mogę sie dogadac.

Max

Pracowałem dla nich 2 lata temu mieli wtedy kilka ofert i w sumie miałem Jeszce kontakt bezpośrednio z szefem , raca była w Hamburgu w spoko firmie wyplaxali zaliczki co było dużym plusem. Minusem był brak organizacji transportu do pracy i nie pomogli mi w znalezieniu mieszkania , chciałem wyjechać z dziewczyną bo nie da rady tak żyć na odległość, dlatego po paru miesiącach zrezygnowalem

Olo

Firma spoko, pracuje od 2 miesięcy , wypłata wpłyneła na konto taka jak było mówione, samochody w firmie są w nienajgorszym stanie i jest polski dyspozytor Po 3 tygodniach zjechałem do domu bez obsuwy

Roger

Polecam , praca z zakwaterowaniem za free, wypłata na czas.

Adamus

Pracowalem u nich, potem przeszedłem bezpośrednio do firmy dla jakiej byłem wypożyczony. Podejscie maja bardzo dobre, zanim zaczalem wynajęli mi pokoj ze sniadaniem w hotelu. Kasa zawsze była na czas. 2 razy ksiegowa walnela się z pensja, zadzwoniłem i w ciągu tygodnia skorygowali. Polecam

@Adamus

Nie kłam bo nie mogłeś pójść do firmy gdzie zostałeś wypożyczony według tego co się orientuję musiałby minąć pół roku od zakończenia współpracy z Asmo Solutions żebyś mógł pójść do tej firmy gdzie wcześniej pracowałaś. Niestety tak jak każda inteligentna Umowa jest obwarowana odpowiednimi przepisami prawnymi żeby nie było właśnie takich przypadków. Działa to bardzo podobnie do systemu sprzedaży nieruchomości kiedy tą wystawiając mieszkanie na sprzedaż nie nie możesz później bezpośrednio od sprzedać tego mieszkania dla osoby zainteresowanej. Przed upływem umowy.

@Andrzej

Szanowny Panie Andrzeju, widze, ze "swietnie" zna sie Pan na umowach jakie to ja podpisuje. Do Panskiej informacji - cala masa kierowcow przeszla po 3 miesiacach do pracodawcy uzytkownika. Wszystko zalezy od rodzaju wspolpracy jaka zawiazujemy z dana firma. Czasami firmy oddaja nam calkowicie dzial HR, a czasami chca przejac kierowcy po tzw. okresie probnym. Pozdrawiam

Marcin Obiegły

Szanowny Panie, prosiłbym nie kłamać. Wszyscy pracownicy otrzymali od nas wynagrodzenie za godziny nadliczbowe ,a wynagrodzenie nie zostało wstrzymane bo się obraziliśmy, tylko z powodu pańskiego zachowania. Najpierw zabrał Pan bezprawnie dwa komplety kluczy od ciężarówki po czym postanowiły zrobić sobie wolne, celowo narażając firme na straty finansowe. Nie generujemy żadnych fałszywych rachunków. Proszę śmiało informować PIP, nie mamy nic do ukrycia.

@Marcin Obiegły

zacznijmy od tego że pracownicy Asmo Solutions w ogóle nie dostają wycinków z wypłaty co i w jaki sposób zostało naliczone. Nie wiadomo w ogóle w jakiej wysokości zostały odprowadzane składki emerytalne już nie wspomnę o urlopach które są bezprawnie rozliczane co miesiąc

@Marcin Obiegły

każdy pracownik z Asmo Solutions Po każdym przepracowanym tygodniu dostaję od agencji maila według którego on pracuje tylko 9 godzin dziennie od 8 do 17 a w rzeczywistości npwychodzi 13. Oni balansują na granicy prawa.

Iga

Nie rozumiem niektorych opinie, mój mąz pracuje w asmo od roku i jest w porzadku, a mamy porównanie z innymi firamami w PL i Niemczech. Naprawde z nimi mozna się dogadać. Rozumieją co to rodzina. Teraz dostal trasy blizej domu, wolne weekendy, bo urodzila się nam córeczka.

@Iga

Ty jako matka wychowująca dzieci o której mąż pracuje na ciężarówkach wyszłaś specjalnie na forum żeby się podzielić swoją opinią jaka ta firma jest super. No po prostu pożal się Panie Boże. Myślałem że pracownicy Asmo Solutions są troszkę bardziej kreatywni. ŻAL.PL

Tadeusz

NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE. NIE BEDE SIE ROZPISYWAL BO JEST TEGO ZA DUZO . JAK KTOS MA PYTANIA SKAD TAKA OPONIA TO PROSZĘ NAPISAC EMAILA Z NUMEREM TEL O ODDZWONIE I CHETNIE PODZIELE SIE MOIMI DOSWIADCZENIAMI: PAFNUCY30@GMAIL.COM

Andree

Współpraca, kontakt, wypłaty, urlop jak ustalone tak było. Polecam

@Andree

O czym ty gadasz Człowieku jaki urlop podpisując umowę z Asmo Solutions Weź się na piśmie Ile macie danego urlopu

@Andree

W asmo Solutions nic nie jest tak jak jest ustalone przed przyjazdem do Niemiec. (usunięte przez administratora)

SOBOTA

Mila pani w rekrutacji, pani w Hamburgu tez symaptyczna, robota jak robota zrobić trzeba. Kasa zawsze przed 15 na koncie

Jan
@SOBOTA

Wszystkie warunki zatrudnienia, które przedstawiło Ci biuro pośrednictwa pracy ASMO Solutions zgadzały się w rzeczywistości? Jest to ważna kwestia dla osób, które pierwszy raz wyjeżdżają do pracy za granicą. Podziel się, proszę swoimi doświadczeniami na ten temat.

SOBOTA
@Jan

wszystko sie zgadzalo. praca była szybko, dostalem dobry sklad tak jak uslalilem z nimi to dotrzymali slowa. jak ktos mysli o pracy u niemcow to polecam

@Jan

absolutnie nic z tego co powiedziały Asmo Solutions przed wyjazdem nie zgadzało się z tym jak wyglądała cała firma oraz praca w niej po przyjeździe do Niemiec. Kiedy tylko próbowałem zadzwonić do agencji z jakimś problemem Oni nigdy nie odbierali telefonów. Dla Asmo Solutions liczy się tylko to żeby systematycznie z miesiąca na miesiąc ciągnąć z ciebie pieniądze.

@SOBOTA

Pani w Hamburgu powiedziałam absolutnie wszystko tylko po to żeby się podpisali umowy mogła zgarnąć prowizje i firma dalej mogła się kręcić a później Bujajcie się sami dzwońcie po 30 razy i zero odzewu

Stanowczo odradzam. Wszystkie pozytywne opinie sa pisane przez ludzi z Asmo. Jest to jedna z najgorszych agencji pracy na rynku. Umowa jest podpisywana z nimi a nie bezposrednio z pracodawca np jak w przypadku Luksmana . Niewolnictwo XXI wieku . ODRADZAM

Dominik
@Andrzej

Chłopie,co ty opowiadasz. Pracuję w ASMO jako kierowca ponad rok i wszystko jest w porządku. Wypłata się zgadza, jest opłacone mieszkanie.

@Dominik

Bo kolega to pewno z luksmana jak tak reklamuje. Ja jeżdze w okolicy Bremen wszystko zawssze było spoko

Bdf
@Konrad

Jeździsz BDF ? Same dniowki? Jak warunki mieszkalne? Dzięki za odpowiedź A i czy masz niemiecka umowę czy polska.

@Dominik

I to jest właśnie najlepsze przykład że ludzie z biura którzy pracują w Asmo Solutions sami piszą pozytywne komentarze na swój temat. Czy widział ktoś kiedykolwiek takie coś że przychodzi człowiek po pracy wchodzi na forum i pisze pozytywne komentarze na temat swojej firmy. Smiech na sali :)

@Bdf

Jeździlem BDF, spanie było ok, nie narzekałem, wiesz co człowiek to opinia ale u mnie było ok. Umowa niemiecka bo ich firma jest w niemczech zarejestrowana, podatki, składki wszystko oni bez problemu.

@Konrad

Luksmann jest o niebo lepszy agencją pracy dlatego że umowa jest zawierana jest bezpośrednio z niemieckim pracodawcą. Zatrudniony Pracownik posiada urlop a nie tak jak w Asmo Solutions nie wiadomo co się z nim dzieje.

Jarek

Nie polecam, kilku tygodni mają problemy z pieniędzmi, nie wypłacają pensji w ustalonej wysokości, poza tym w razie choroby po powrocie ze zwolnienia lekarskiego wręczają wypowiedzenie.

@Jarek

Jeśli firma ASMO Solutions faktycznie - tak jak twierdzisz - ma w ostatnim czasie problem z wypłacaniem swoim pracownikom pieniędzy, to jest to już niewątpliwie spory problem. Wnioskuję, że rozmawialiście już na ten temat z kimś z Zarządu tej agencji pracy. Zdradzisz nam, jak wytłumaczono Wam zaistniałą sytuację?

@Alicja

Asmo Solutions nie porozmawiasz absolutnie z nikim. W w przypadku jakichkolwiek problemów czy to z wypłatą czy to z obecnym pracodawcą oni po prostu nie odbierają telefonów i zostaje tylko Państwowa Inspekcja Pracy Przepraszam, nie Polska Państwowa Inspekcja Pracy tylko niemiecka niestety I chyba na tym tylko i wyłącznie bazują. Większość osób najzwyczajniej w świecie nie wie po prostu jak mają walczyć o swoje większości z braku znajomości języka angielskiego Czy to niemieckiego.

Borowy

na pczatku trafiłem do (usunięte przez administratora)firmy potem mnie pzeniesli i było dobze. Po roku pzeszedlem do niemcow. Milo wspominam

Gabriela
@Borowy

Sądzę, że nigdy nie zapoznawałeś się z regulaminem GoWork.pl: https://www.gowork.pl/regulamin Przeczytasz w nim między innymi o tym, iż nie wolno posługiwać się tu wulgarnym językiem - pamiętaj następnym razem o tym szczególe. Ponadto - z Twojego posta niewiele dowiadujemy się na temat pracodawcy, jakim jest ASMO Solutions. Może chociaż powiesz nam, czy zatrudniając się tam można liczyć pełny dostęp do bezpłatnej opieki medycznej? Bardzo zachęcam Cię do dalszej dyskusji !

@Borowy

Nie mogłeś pójść, ponieważ Asmo zabezpieczylo sie przed takimi sytuacjami odpowiednia klauzula w umowie z firma transportowa którą zawiera współpracę.

Konrad

Agencja ok, pracuje u nich już sporo, kumpel mi polecił i nie narzekam. Kasa na czas xawsze była i jest. Pilnuja porządku ale zawsze znajdą się trole. Ostatnio paru szoferow odwalilo, to ich zwolnili. Zawsze da się dogadać z szefem bo na drodze i z dyspo to roznie bywa.

@Konrad

A skad ty wiesz skad kogo zwolniono ? Skoro Asmo ma oferty z calych niemiec hehehe sherlock holmes normalnie.

@Marcin

Bo rozmawiam z kolegami i wiem, takie info sie rozchodza po kierowcach. Masz odpowiedz sherlocku z dostawczaka

W calych Niemczech rozmawiasz buhehehe

@Xxx

tak rozmawiam, w Niemczech rozmawiam, w Polsce rozmawiam, ogólnie rozmawianie nie jest trudne. Kiedyś nawet rozmawiałem we Włoszech jak byłem na wakacjach. Można osobiście, przez telefon lub cb. Jeżeli masz problem z rozmawianiem z ludźmi to polecam psychologa lub logopedę PS: NIe wiem czy wiesz, ale w całych Niemczech można rozmawiać swobodnie od 1989 roku

@Konrad

Typowy polaczek , jak braknie argumentów zaczyna pyszczyc. Ja wiem ile Asmo ma kierowcow i w jakich lokalizacjach. Nie dalbys rady porozmawiać z 10%. A co do IQ co poniektórych, życzę sukcesów w dalszej pracy nad sobą:).

Prac

Nie polecam, jeśli macie wybór zmieńcie firmę. Poszukajcie sobie czegoś normalnego chyba że chcecie żyć jak brudasy, jeśli chcecie się bić o pokój na klucz i żyć w brudzie gdzie traktują was jak karaluchy polecam!!!! jeśli jesteście normalni to omijajcie szerokim łukiem bo się udławicie tym euro

Tadeusz

Jest to typowa agencja pracy która niestety Żeruje na ludziach ogłoszenia które są przedstawiane dla pracowników ni jak nie imają się do rzeczywistości ludzie są kierowani do typowych dziadtrans niemieckich w których nikt o zdrowych zmysłach nie chce pracować dlatego szukają one pomocy przez agencję

Zostaw merytoryczną opinię o ASMO Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASMO Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 141.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 56 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASMO Solutions Sp. z o.o.