ASMO Solutions Sp. z o.o.

Opinie o ASMO Solutions Sp. z o.o.

Pedro

Podpowiedzcie jak się ogólnie pracuje w firmie? Warto starać się o pracę w firmie?

Mlody

witam czy ktos został oszukany przez Asmo solutions proszę zostawić komentarz lub napisać emaila slawekhoj@wp.pl Moje sugestie dla ASMO Solutions Sp. z o.o.: Bardzo negatywne

Pingu

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Firma " niepoważna". Najpierw szukają ludzi potem przez prawie 3 tygodnie ściemniają kiedy rozpoczęcie pracy a na koniec okazuje się , że niemiecki szef zabezpieczał się , że ktoś mu do pracy nie przyjedzie i w razie "w" to miałby kierowcę od ręki.

Darek

Jak się pracuje z agencją? Czy mają dużo pracy? Podpowiedzcie coś nowemu.

Firma ASMO Solutions prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C+E 2600-2800 euro na rękę, plandeka, pewne zarobki,. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
tomi

witam mam wyjechac do bremen czy ktos by napisał cos wiecej o tej firmie bo zastanawiam sie juz tyle razy byłem wykrecony ze chcem cos wiecej wiedziec zanim sie spakoje i pojade

radamer888
@tomi

hej kiedy masz jechać ja mam zacząc w Bremen od maja 2018 jak bedziesz miał jakies info daj znac

MTS
@tomi

i pracujesz w tej Bremie? bo widzę,że jest znowu ogłoszenie i sam się zastanawiam

Damian

Warunki jak ustalone, bez ściemy.

Witek

Widziałem ostatnią ofertę i całkiem niezłe zarobki, czy to już na rękę faktycznie?

Tadek

Agencja bardzo porządna. Polecam wszystkim, którzy chcą dobrze zarabiać i mieć pewność, że wypłata będzie na czas. Asmo solutions to chyba jedna z nielicznych agencji, która dba o pracownika i stara się go zatrzymać. Kontakt z biurem bez zastrzeżeń, pomagają jeżeli ma się jakiś problem.

@Tadek

hej czy nadal tam pracujesz? Piotr tel 504 591 981

Olek

Porządna agencja pracy. Stają zawsze po stronie pracownika. Warunki mieszkaniowe ok. Kasa na czas zawsze. Formalności, składki itp załatwione na czas i porządnie. polecam

@Olek

hej czy nadal tam pracujesz? Piotr tel 504 591 981

Ulka

Wydaje mi się , że trzeba sprawdzić dokładnie wszystkie dokumenty!!

Henryk

Takie opinie i ta cisza to musi być dobrze!!!

Waldigator

Polecam, dobra wspópraca i ok warunki

Adamus

Agencja ok tylko dysponent w firmie do jakiej trafilem to (usunięte przez administratora)

szeryf

ok, szef idzie na ugode, łatwa praca

michal87

Pieniądze na czas, dobra opcja na początek

markus195

Wszystko spoko

Zostaw merytoryczną opinię o ASMO Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASMO Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 57 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASMO Solutions Sp. z o.o.