ASMO Solutions Sp. z o.o.

Opinie o ASMO Solutions Sp. z o.o.

Jarek

Nie polecam, kilku tygodni mają problemy z pieniędzmi, nie wypłacają pensji w ustalonej wysokości, poza tym w razie choroby po powrocie ze zwolnienia lekarskiego wręczają wypowiedzenie.

Alicja
@Jarek

Jeśli firma ASMO Solutions faktycznie - tak jak twierdzisz - ma w ostatnim czasie problem z wypłacaniem swoim pracownikom pieniędzy, to jest to już niewątpliwie spory problem. Wnioskuję, że rozmawialiście już na ten temat z kimś z Zarządu tej agencji pracy. Zdradzisz nam, jak wytłumaczono Wam zaistniałą sytuację?

@Alicja

Asmo Solutions nie porozmawiasz absolutnie z nikim. W w przypadku jakichkolwiek problemów czy to z wypłatą czy to z obecnym pracodawcą oni po prostu nie odbierają telefonów i zostaje tylko Państwowa Inspekcja Pracy Przepraszam, nie Polska Państwowa Inspekcja Pracy tylko niemiecka niestety I chyba na tym tylko i wyłącznie bazują. Większość osób najzwyczajniej w świecie nie wie po prostu jak mają walczyć o swoje większości z braku znajomości języka angielskiego Czy to niemieckiego.

Borowy

na pczatku trafiłem do (usunięte przez administratora)firmy potem mnie pzeniesli i było dobze. Po roku pzeszedlem do niemcow. Milo wspominam

Gabriela
@Borowy

Sądzę, że nigdy nie zapoznawałeś się z regulaminem GoWork.pl: https://www.gowork.pl/regulamin Przeczytasz w nim między innymi o tym, iż nie wolno posługiwać się tu wulgarnym językiem - pamiętaj następnym razem o tym szczególe. Ponadto - z Twojego posta niewiele dowiadujemy się na temat pracodawcy, jakim jest ASMO Solutions. Może chociaż powiesz nam, czy zatrudniając się tam można liczyć pełny dostęp do bezpłatnej opieki medycznej? Bardzo zachęcam Cię do dalszej dyskusji !

@Borowy

Nie mogłeś pójść, ponieważ Asmo zabezpieczylo sie przed takimi sytuacjami odpowiednia klauzula w umowie z firma transportowa którą zawiera współpracę.

Konrad

Agencja ok, pracuje u nich już sporo, kumpel mi polecił i nie narzekam. Kasa na czas xawsze była i jest. Pilnuja porządku ale zawsze znajdą się trole. Ostatnio paru szoferow odwalilo, to ich zwolnili. Zawsze da się dogadać z szefem bo na drodze i z dyspo to roznie bywa.

@Konrad

A skad ty wiesz skad kogo zwolniono ? Skoro Asmo ma oferty z calych niemiec hehehe sherlock holmes normalnie.

@Marcin

Bo rozmawiam z kolegami i wiem, takie info sie rozchodza po kierowcach. Masz odpowiedz sherlocku z dostawczaka

Xxx

W calych Niemczech rozmawiasz buhehehe

@Xxx

tak rozmawiam, w Niemczech rozmawiam, w Polsce rozmawiam, ogólnie rozmawianie nie jest trudne. Kiedyś nawet rozmawiałem we Włoszech jak byłem na wakacjach. Można osobiście, przez telefon lub cb. Jeżeli masz problem z rozmawianiem z ludźmi to polecam psychologa lub logopedę PS: NIe wiem czy wiesz, ale w całych Niemczech można rozmawiać swobodnie od 1989 roku

@Konrad

Typowy polaczek , jak braknie argumentów zaczyna pyszczyc. Ja wiem ile Asmo ma kierowcow i w jakich lokalizacjach. Nie dalbys rady porozmawiać z 10%. A co do IQ co poniektórych, życzę sukcesów w dalszej pracy nad sobą:).

Prac

Nie polecam, jeśli macie wybór zmieńcie firmę. Poszukajcie sobie czegoś normalnego chyba że chcecie żyć jak brudasy, jeśli chcecie się bić o pokój na klucz i żyć w brudzie gdzie traktują was jak karaluchy polecam!!!! jeśli jesteście normalni to omijajcie szerokim łukiem bo się udławicie tym euro

Firma ASMO Solutions prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C+E 2600-2800 euro na rękę, plandeka, pewne zarobki,. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Tadeusz

Jest to typowa agencja pracy która niestety Żeruje na ludziach ogłoszenia które są przedstawiane dla pracowników ni jak nie imają się do rzeczywistości ludzie są kierowani do typowych dziadtrans niemieckich w których nikt o zdrowych zmysłach nie chce pracować dlatego szukają one pomocy przez agencję

Nie polecam. Po przyjeździe do innego kraju okazało się coś innego niż było umawiane na miejscu w Polsce. Zaczęło się od tego że pan który organizował zakwaterowanie pomylił adres. Przyjeżdżając na miejsce ktoś powiedział że mieszka tutaj z żoną od 6 lat i nic nie wie o żadnym zakwaterowaniu. Zostałem na ulicy, musiałem spać w hotelu. Na drugi dzień dostałem się na kwaterę. Panu który pomylił adresy było bardzo do śmiechu w związku z zaistniałą sytuacją.... Mało tego; Obiecano mi własny pokój, a okazało się że pokój jest wieloosobowy bez zamka w drzwiach. Tymczasowo byłem sam, po weekendzie miała przyjechać kolejna osoba do pokoju. Na miejscu w drugim pokoju zamykanym na klucz był jeszcze ktoś inny. Zapytałem organizatora noclegu o to co jeśli ktoś mnie okradnie. Wziąłem ze sobą laptopa, kuchenkę, markowe ciuchy ponieważ myślałem że będę sam na pokoju który zamknę. Stwierdził że zawsze możemy walczyć o pokój na klucz i że silniejszy wygra...... Nie wiem co sobie wyobrażał. Przedstawił się jako szef Asmo z oddziału w Niemczech. W mieszkaniu było bardzo brudno i troszkę śmierdziało. Była wykładzina ale nie można jej było posprzątać ponieważ odkurzacz był zepsuty. Co jeszcze; wysłano mnie tam do firmy która wymaga doświadczenia a ja go nie miałem. W Polsce w biurze nie widzieli problemu, przesłali dok. na maila kazali podpisać i tyle, i pojechałem.... Koledzy na miejscu mówiący po polsku odmówili szkolenia ponieważ stwierdzili że nie mają za to płacone. Zgodził się pewien Rumun lecz nie mogliśmy się dogadać bo ani ja ani on nie mówiliśmy dobrze po angielsku więc odmówiłem. Następnego dnia wyrzucono mnie z mieszkania pod pretekstem wezwania policji. Kazano mi się natychmiast wynosić. Nie miałem żadnego transportu do Polski, nie mogłem nic załatwić, wszystkie busy tego dnia były zajęte, nie było żadnego wolnego miejsca, dlatego znów musiałem spać w hotelu. Na szczęście żona w Polsce znalazła połączenie i mogłem wrócić na następny dzień. Robiłem specjalnie dodatkowe uprawnienia dla nich pod tą pracę ...Uprawnienia, bilety, nocleg w hotelu kosztowały mnie ok. 3 tys. złotych , nie wspominając o stresie który tam miałem. Stanowczo odradzam a jeśli się ktoś zdecyduję to wymagajcie opisania w umowie dokładnych warunków zakwaterowania a najlepiej wcześniej jeszcze kontaktu bezpośrednio z firmą w której będziecie pracować niż tylko ufać bezgranicznie Asmo. Będziecie mieli podkładkę w razie w to pozwania ich w sądzie. Ja uwierzyłem im na słowo i popełniłem ogromny błąd. Umowa nie przewiduje warunków zakwaterowania i nie zawiera żadnych danych firmy do której jesteście wysyłani. To stanowi ogromny problem. Pozdrawiam i życzę wam powodzenia.

Tadeusz

Mirek

(usunięte przez administratora) dno i wodrosty.

Kierowca

Umowę podpisujemy z asmo solution a nie tak jak w innych posrednictwach bezpośrednio z firmą transportową także asmo każdego miesiąca zabiera nasze pieniądze. Firma transportowa, do której mnie wysłali okazała się kompletna porażka. Nie polecam!

Prac

aaa

Widzę, że negatywne opinie są systematycznie usuwane. Bez sensu takie forum...

Pip
@aaa

Dokładnie tak! bo wszystkie pozytywy wpisuja sami, zwykli oszusci!

Chudy

Pracowalem u nich, potem przeszedłem bezpośrednio do firmy dla jakiej byłem wypożyczony. Podejscie maja bardzo dobre, zanim zaczalem wynajęli mi pokoj ze sniadaniem w hotelu. Kasa zawsze była na czas. 2 razy ksiegowa walnela się z pensja, zadzwoniłem i w ciągu tygodnia skorygowali. Polecam

Pawel

kasa na czas. Z robota w pierwszej firmie ciężko ale poprosiłem o zmiane i teraz calkiem spoko

Pafnucy30

NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE. NIE BEDE SIE ROZPISYWAL BO JEST TEGO ZA DUZO . JAK KTOS MA PYTANIA SKAD TAKA OPONIA TO PROSZĘ NAPISAC EMAILA Z NUMEREM TEL O ODDZWONIE I CHETNIE PODZIELE SIE MOIMI DOSWIADCZENIAMI: PAFNUCY30@GMAIL.COM

Niezadowolony

Pracowałem przez asmo solutions w firmie transportowej w okolicy Bremen. Z pracy byłem dosyć mocno niezadowolony dlatego zrezygnowałem po krótkim czasie. Po pierwsze umowę podpisujemy z asmo solutions, nie tak jak w większości firm bezpośrednio z pracodawcą.(jesteśmy pracownikiem oddelegowanym ,czyli firma transportowa płaci asmo a asmo po odliczeniu niewiadomej kwoty płaci kierowcom) Firma do której mnie wysłali okazała się totalną porażką. Tak zniszczonego sprzętu nigdy wcześniej nie widziałem, praktycznie przy każdym rozładunku/ załadunku był problem( rozwalone konice, które trzeba było wybijać młotkiem i potem wbijać, drzwi od naczepy nie dało się zamknąć musiałem rozpinać bok i drzwi zamykać od środka pasem itp, wizualnie auta wyglądały tak, że wstyd tym było jeździć, zderzaki, błotniki poklejone taśma, zdjęcia zostawiłem sobie na pamiątkę.) Telefon komórkowy dostałem po ok 1.5tyg, wcześniej musiałem ze swojego prywatnego nr dzwonić do niemieckich dyspozytorów. Organizacja w firmie była na poziomie zerowym, cotygodniowe zmiany auta, auta były nieposprzatane i nie zatankowane( jak dla mnie to Polacy sprzątali auta niemieckim kierowcą i za tydzień to samo) Soboty miały być niepracujące, okazało się, że każda sobotę pracowałem. Jak dla mnie fajnie, zawsze można więcej zarobić. Od szefa asmo solutions dowiedziałem się, że firma niechętnie płaci za soboty i daje wolne w tygodniu. Żadnego wolnego nie dostałem a czy mi za to za płacili to nie wiem bo ciężko było połapać się w kwitku od wypłaty. Pracę zakończyłem w sobotę a na rozliczeniu rocznym w okresie pracy widnieje, że pracowałem do piątku.... Przez czas jaki tam pracowałem, nie spotkałem kierowcy, który by pracował tam dłużej niż 3 miesiące. Rotacja bardzo duża, niektórzy rezygnowali po tygodniu. Jedyny plus ten firmy to biuro w Polsce, w którym pracowali profesjonaliści. W razie jakichkolwiek problemów, gdy nie mogłem dodzwonić się do niemieckich dyspozytorów itp, zawsze mogłem liczyć na ich pomoc. Opinie tą piszę z perspektywy czasu. Pracuję teraz przez inną agencję i jeśli chodzi o pracę jaką mi znaleźli a pracę przez asmo to jest przepaść.

@Niezadowolony

Na szczęście dobrze znam warunki panujące u naszych klientów. To my Pana zwolniliśmy Panie Pawle i póki co jest Pan na chorobowym. Reszty nie chce mi się nawet komentować, bo jak tylko zwolnimy jakiegoś "Orła" natychmiast potem mamy taki komentarz. Pozdrawiam Marcin Obiegły

Niezadowolony
@Marcin Obiegły

Niestety nie zgadł Pan kto wystawił ten komentarz. Domyślam się, że jest to bardzo trudne zadanie biorąc pod uwagę fakt, że takich niezadowolonych kierowców jak ja, jest całkiem pokaźna liczba. A co do treści mojego komentarza to się Pan nie odniósł z oczywistego względu. To wszystko co napisałem to prawda. Mam zdjęcia i smsy, które to potwierdzają. Pozdrawiam

Marcin Obiegły

Szanowny Panie, w związku z nieprawdziwymi oszczerstwami uprzejmie informuję, że sprawę kierujemy do adwokata.

Joanna E.
@Marcin Obiegły

Bardzo dziękuje panie Marcinie za odebranie chleba od ust moich dzieci,nie wiem z kąd biorą się tak pozytywne opinie ale mogę tylko przypuszczać.Chciała bym wiedzieć bo skoro wszystko jest ok,dlaczego nie otrzymał mój mąż wynagrodzenia i nie otrzymał faktur obciążeniach które zostały wystawione"za szkody"które mój mąż wyrządził.Mąż kazał mi dopuścić i nic nie pisać ale nie mogę żyć ze świadomością że odebrano mu to na co ciężko zapracował.Jeśli ma pan choćby troszkę godności to spodziewam się odpowiedzi.Myślę że wie pan dokładnie o kim piszę.Więc?

Joanna E.
@Marcin Obiegły

Nie skomentuje Pan?Ciekawe czemu.Wie Pan o kim pisze.Dziwne.Ale to nic,jeśli nie chce Pan porozmawiać ze mną ti z chęcią porozmawia Pan z PIP.Czekam na kontakt z Pana strony do poniedziałku.Wtedy też mam spotkanie z radcą prawnym.

@Joanna E.

Szanowna Pani, myślę, że wiem o kogo chodzi. Przykro mi, że tak późno odpisuję, jednak nie śledzę internetu w poszukiwaniu negatywnych opinii. Pani mąż został już w grudniu poinformowany dlaczego została z nim rozwiązana umowa o pracę i o tym, że zostanie częściowo pociągniety do odpowiedzialności. Piszę częściowo, po łączne szkody opiewają na kilka tysięcy euro. Zgodnie z niemieckim prawem pracy jeśli pracownik celowo narazi pracodawcę na szkody lub nie dopełnij swoich obowiązków, pracodawca ma prawo w określonej części obciążyć pracownika. Mogliśmy już obciążyć Pani męża w grudniu jednak tak jak powiedziałem przez telefon, nie będę robił takich rzeczy na Święta. Rozumiem Pani rozgoryczenie, pisze Pani o dzieciach. Wszyscy je mamy, a pracodwaca nie jest osłem którego mienie można nieskończenie niszczyć, bo jak nazwać fakt, że Pani mąż: 1. Wjechał samochodem ciężarowym w uliczkę leśną z zakazem wjazdu dla pojazdów pow. 7,5 tony, a następnie postnaowił zawrócić w środku lesie wjeżdżając w jeszcze mniejszą szosę (bo to już ulica nie była). Firma musiała sprowadzić dźwig aby wyciągnąć ciężarówkę z lasu - koszt 1.850 EUR 2. Nie zabezpieczył ładunku (beczek) pomimo, że inny kierowca jeszcze go ostrzegł. Skutkiem tego było zniszczenie całego łądunku - straty kilka tysięcy EUR 3. Postanowił samowolnie pojechać pustą ciężarówką do firmy - koszt 220 EUR 4. Podczas załadunku uznał, że może podjechać nieco z otwartymi drzwiami, czego skutkiem było ich wyrwanie - koszt 1480 EUR Mam nadzieję, że teraz Pani rozumie dlaczego obciążyliśmy Pani męża. Odnośnie dobrych opinii pragnę tylko powiedzieć, że staramy się być dobrym pracodawcą i jeśli zdarzy im się wypadek lub niedopatrzenie puszczamy to w niepamięć, ale nie możemy akceptować faktu, że jeden człowiek w 2 miesiące wyżądza takie szkody. Pozdrawiam Marcin Obiegły

Irena

ASMO Solutions poszukuje pracowników na stanowisko Kierowy CE do Dortmundu. Wynagrodzenie to 2100/2300 Euro. Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana. Jeżeli ktoś z Was jest ciekawy większej ilości informacji, to dodaję link do oferty: https://www.gowork.pl/oferta/kierowca-ce-2100-2300-euro-na-reke-bez-jezyka-dortmund-plandeka,2YnD2rSi2bTesgfKrGYYOx,nysa Czy zdecydujecie się na aplikacje?

Jas
@Irena

Może nawet tak.

Irena
@Jas

Co najbardziej zainteresowało Ciebie w tej ofercie pracy? Zachęcam Ciebie także do późniejszego podzielenia się z obecnymi na forum Twoimi spostrzeżeniami nabytymi podczas procesu rekrutacyjnego oraz napisania, jakie są konkretne początkowe warunki zatrudnienia na tym stanowisku.

Kary

Pracowałem z Asmo 11 miesięcy ale sprawy rodzinne ściągnęły mnie do PL. Byli uczciwi i dało się zawsze wszystko dogadać z szefem przez tel. Do tego zawsze mogę wrócić jak wszystko poukładam. Moje sugestie dla ASMO Solutions Sp. z o.o.: Oby uczciwie dalej. Dobrze im idzie Lubię atmosferę w ASMO Solutions Sp. z o.o. za: szef pomaga jak trzeba. Trafiłem na nowy skład, uczciwe podejscie, jak nie to nie i już a nie obiecywanie głupot.

Michu
@Kary

Pytanko,czy w Asmo faktycznie w systemie 3/1 nie przysługuje urlop płatny?Taką dostałem info.i zastanawiam się czy tak może być

Marcin Obiegły

Szanowny Panie, po pierwsze podpisałl Pan informacje, na której czarno na białym jest napisana marka samochodu (Mercedes Atego lub MAN TGL). Po drugie spał Pan w kabinie z własnej winy, gdyż zapomniał Pan kluczy do mieszkania). Po trzecie wynagrodzenie zostało naliczone i wypłacone zgodnie z umową i naszymi ustaleniami. Swoja drogą ładnie się Pan odwdzięcza za dowożenie Panu zaliczek co 2 dni, bo nie potrafi Pan zaplanować swojego budżetu.

jezdziec

Jak dyspo poniesie to szef staje w obronie ogólnie spoko ale mogliby mieć oferty w Berlinie

@jezdziec

czesc kolego szukam tez cos w Berlinie na solowke wokol komina moze masz jakies oferty lub namiar gdzie mozna znalezc cos uczciwego? pracy sie nie boje pozdrawiam Piotr tel 504 591 981

ak123
@jezdziec

hahhah jak dyspo poniesie--daj spokoj stary oni jak myszki maja siedziec-szef wezmie w obrone hahhaha-taki z ciebie jezdziec chyba bez głowy

Zostaw merytoryczną opinię o ASMO Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASMO Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 57 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASMO Solutions Sp. z o.o.