ASMO Solutions Sp. z o.o.

Opinie o ASMO Solutions Sp. z o.o.

Pracowałem w Asmo pół roku na kontenerach Bdf. Duża rotacja pracowników brak kierowców z dłuższym stażem. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to na sześć wypłat zgadzały mi się dwie. Asmo płaci ale trzeba się upominać, na koniec nie dopłacili mi sto euro. W biurze pracują dobrzy ludzie ale od płatności jest sam szef, uważam że jest to jego celowa polityka.

Michu

Hej,czy w Asmo faktycznie w systemie 3/1 nie przysługuje urlop płatny?

Kary
@Michu

Normalnie urlop byl naliczany, tylko przy systemach 3/1 i 2/1 maja taka zasade, ze te dwa dni urlopu rozliczają co miesiąc, kiedy się zjezdza do domu na systemowe wolne

Artur
@Kary

A czy to nie jest przypadkiem bezprawne przecież urlopem powinien dysponować pracownik a nie jego szef. Dlaczego jakas pseudo niewolnicza agencja pracy ma dysponować moim urlopem i mówić mi kiedy mam go wykorzystać.

@Kary

Rozliczają ale nie płacą za niego, czyli kierowca jest bezprawny (usunięte przez administratora)!!!!

Marcin Obiegly
@Artur

Szanowny Panie, po czesci ma Pan racje, po czesci nie. W systemie 3/1 faktycznie rozliczamy wypracowany urlop w ciagu tygodnia wolnego. Chodzi glownie o to, ze ten system jest juz z zalozenia niewygodny i zadna firma by go najchetniej nie stosowala. Jak spojrzymy, ze co trzy tygodnie nie ma kierowcy i do tego dolozymy jeszcze urlop to wychodzi nam, ze co chwila potrzebujemy zastepstwo za takiego kierowce. Do tego niemieckie prawo pracy nie zna pojecia "system 3/1" Sa firmy ktore oferuja oprocz tygodnia wolnego jeszcze kilka dni urlopu, ale to juz sa wewnetrzne ustalenia poszczegolnych firm. My z racji na cala mase problemow w planowaniu zdecydowalismy sie na wspomniane wyzej rozwiazanie. Kazdy kierowca rozpoczynajacy u nas prace jest o tym informowany (jest to zawarte na informacji szczegolowej dotyczacej zatrudnienia" jaka kazdy musi podpisac). W systemie ciaglym (praca od poniedzialku do piatku) kierowcy maja oczywiscie 24 dni urlopu, ktorym sami moga dowolnie dysponowac. Pozdrawiam

mirek

system 3/1 jest brdzo prosty: 4 kierowców na 3 auta

Marcin Obiegly
@mirek

Tak, pod warunkiem, ze nie ma urlopow. Bo jak sam Pan juz zauwazyl, na 3 auta potrzeba czterech kierowcow. W systemie ciaglym wystarczy trzech. Pozdrawiam i zycze wesolych Swiat

Adam Maliniak
@Marcin Obiegly

Witam, pracuje w Niemczech u niemieckiego pracodawcy na umowę o prace i wszystko rozumie co piszesz tylko z tym urlopem przysługującym 24 dni się nie zgodzę bo od 01.01.2019 państwo Niemieckie podniosło urlop do 26 dni. A reszta jest zrozumiała, pozdrawiam.

Slawek
@Marcin Obiegly

W systemie 3/1 wychodzi na stanowisku kiero2cy okolo 200h przepracowanych w 3tygodnie w miesiacu to i tak jrst wiecej niz pracownik w zwyklej pracy 8h dziennie. Tak wiec jesli szerwgowy pracownik ma pelng wymiar urlopu to i kierowca tez powinien miec. Czas wolny kierowcy w wekend na parkingu nie nalezy zaliczac do czasu wolnego. Kierowca taki nje moze odejsc od ciezarowki.nie moze zostawic swojego miejsca pracy zeby spedzic sobie swoj czas rozrywkowo z rodzina czy kino cieszyc sie domem i rodzina.wykonac jakies prace w domu.

GreG
@Michu

jest

taki tam
@Marcin Obiegly

A czy przypadkiem kierowca w 3 tygodnie nie wypracowuje miesięcznych godzin etatowych??? To taki sam pracownik jak każdy! Za nadgodziny należy się wolne. Chyba, że płacicie za nadgodziny uczciwie, wtedy zgoda na taki system.

Narazie nie ma lipy wyplata wplynela praca linka wiec spoko wada brak 2 na 2 sys

Zatrudniony

Robota poukladana , na starcie troche lipa bo na ciezarowke musialem dlugo czekac , ale potem bylo juz ok Mieszkanie tak jak mowili bezplatne wyplata wplynela zobaczymy dalej

@Zatrudniony

i znowu trolle z as-mo Solutions piszą pozytywne komentarze

Firma ASMO Solutions prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C+E 2600-2800 euro na rękę, plandeka, pewne zarobki,. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Kaziu

Wszystko się zgadza , polecam

Obecnie ASMO Solutions Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Kierowca Kat. C+E. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 29 grudnia.

Olo

a jak teraz z aktualnymi stoicie?

Odchodzacy

Oni tak rozliczają, że będzie później mieć problem z Finanzamt problem.

Firma wyzyskuje dane, do czasu wysłania dokumentów jest kontakt telefoniczny i przez e-mail. Jak tylko wyślesz swoje dane, kontakt się urywa. (usunięte przez administratora) na wysokim poziomie. Zwodzą, że wyjazd w jakiś dzień, tylko że nie przysyłają adresu gdzie ma się jechać i zero kontaktu. Nie polecam, strata czasu i nerwów. Nie wiem skąd te pozytywy, chyba z nudów sami w biurze sobie piszą.(usunięte przez administratora)

Goral

Nocki w pracy sa przerabane ale firma jest spoko , wypalata na czas

Kazik
@Goral

Wiem pracowalem na nockach nieeee danke nigdy wiecej

Kazik

Pierwsza wypłata się zgadza praca po 3 tyg zjazd do domu jak obiecane bez przeciagania i naginania

Olo

Wszystko gra polecam

Drajwer

To firma drucik. Robiliśmy w kilku w jednej firmie. Co miesiąc któremuś brakowało sto lub kilkaset euro z wypłaty. Mimo że umówiona była stała kwota to zawsze coś ucięli. Na koniec pracy zachowali się fatalnie niewyplacajac całych wypłat. NIE dla tej firmy.

Były kierowca Asmo Solutions

NIE polecam tego pośrednika pracy ! Mówią jedno, przyjeżdżasz na miejsce pracować i okazuje się całkiem co innego.

kraszfik77

Proste i uczciwe warunki zatrudnienia. Pieniądze na czas zawsze były. NIe pracowałem przez wiele agencji ale nie wiem skąd te niektóre opinie. Nigdy mnie nie wystawili. Szef spoko. Mam o nich dobre zdanie.

@kraszfik77

ja ci powiem Skąd się wzięły takie opinie o tej agencji sami sobie na to uczciwie zapracowali oczywiście w negatywnym tego słowa znaczeniu

@kraszfik77

i dobrze

@Adam

Każda agencja ma za uszami. To moje zdanie, nie spotkałem się nigdy z agencją o nieskazitelnej opini.

@Pankracy

Oczywiście że nie ma i to nie ma znaczenia czy w pl czy u niemca lub hiszpana.

@Solina

Ludzie Nie dajcie się zwieść szukajcie agencji które proponują zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy a nie jak w przypadku asmo Solutions pracowanie na nich.

@Andrzej

To chyba nie trafileś na dziadowskiego pracodawce kolego jak tak piszesz. To nie regula, zależy jak się trafi, do jakiej firmy, na jakich ludzi.

Piotr B.
@Pankracy

To racja, pośredników jest za dużo po prostu mimo że pracy jest w europie bardzo dużo. Trzeba uważać i dokładnie czytać papiery.

Tadeusz

Jest to typowa agencja pracy która niestety Żeruje na ludziach ogłoszenia które są przedstawiane dla pracowników ni jak nie imają się do rzeczywistości ludzie są kierowani do typowych dziadtrans niemieckich w których nikt o zdrowych zmysłach nie chce pracować dlatego szukają one pomocy przez agencję

w pl jest inaczej?

@Tadeusz

Agencje biorą często co popadnie, to racja. Trzeba czytać umowy dokładnie przed wyjazdem.

aDAMEK
@Tadeusz

na wlasną reke trzeba szukać

Sodowy22
@aDAMEK

Gdzie? w Niemczech? Na własną rękę? Bardzo trudno...

Leon
@Sodowy22

No nie powiedzialbym, ze bardzo trudno. Wystarczy komunikatywny niemiecki lub angielski, komplet dokumentow i prace masz bezposrednio tam gdzie chcesz a nie u niemieckich dziadtransow. Glupie gadanie. Faktycznie chyba staff z Asmo miesza tu na tym forum...

@Leon

Komunikatywny angielski czy niemiecki... prosta sprawa

@Kozak

Mnie w PL jedna z wiekszych firm zrobiła bokiem i to ostro. Czytajcie umowy! Jak coś nie jasne to pytajce ile się da. To wasze prawo.

Tak

@Pankracy

Widziałeś umowe z Asmo Solutions? To jakaś żenada ...

@Kozak

Wcale nie inaczej! Na własnym podwórku zrobia cie bokiem jak nic

@Leon

To bardzo małe wymagania! jak bym znał komunikatywnie angielski i niemiecki...

Piotr B.
@Leon

To też nie jest tak latwo, znając język i mając wszystkie papiery jest łatwiej, ale im jest po prostu wygodniej szukać kierowców przez pośredników. Często takie firmy potrzebują wielu kierowców nie bawia sie w pojedynczych nawet jak znasz jezyk w miarę dobrze.

Łysy

Pracowałwem na BDF nocki, dla mnie niewyróbka praca w nocy, dogadałem sie że będę pracować do końca zmiany czyli przez 3 tygodnie a potem przenieśli mnie na plandekę w Bremie . Teraz jest ok robota spoko , trasy się powtarzają i dyspo ok.

@Łysy

na nockach kiedys tez smigalem, masakra. w dzien nie moglem odespac nigdy. Latam na chlodniach teraz i jest git. Pozdro

@Kozak

Nocki są tragiczne! Kiedyś 7 miesięcy tak jeździłem... Złe wspomnienia, ale kasa była dobra za tą męczarnię. Wytrwałości!

11 tygodni i odpadlem. pozdro

Biegacz
@Łysy

Znaczy że na bdf to nocki tylko?

@Biegacz

to zależy u kogo

@Łysy

ale ruch mniejszy, trochę luźniej na drodze. To zależy jak kto, ja nocki jeździłem i było spoko, ciężko ale szło. Pozdro

@Łysy

Lepiej pochwal sie trolu z Asmo za ile macie oferty na BDF a pozniek gadaj . Sciema z przenoszeniem z firmy do firmy jest po to zeby obsadzic wakaty w najgorszych firmach gdzie nikt nie chce pracowac i stworzyc dla człowieka zludna nadzieje ze kiedys przeniosa cie tam gdzie będziesz miec lepiej.

@Pankracy

To pochwal sie ile i w jakiej lokalizacji trolu z Asmo a okaze sie ze taka sama kase w PL placa

kierowca

Dlaczego tak długo są ogłoszenia o pracy? I w radio i w internecie i w OLX. Czy to nie podejrzane że od kilku miesięcy nie mogą znaleźć kierowcy kat C na solówkę za 1900/2100 euro netto ?

SAS
@kierowca

Zakwaterowanie 8 osób po 2 na pokój. Jak będę szukał partnera do życia, to pójdę do gej klubu. Miło, że darmowe, ale wolałbym mieć wybór.

@kierowca

Witam Pana, Cieszymy się, że nasza oferta przykuła Pana uwagę. Jesteśmy agencją pracy , tym samym zajmujemy się kwestią personalną wielu firm. W związku z tym poszukujemy wielu pracowników , nie tylko z kategorią C ale także z kategorią CE na wywrotki, BDF, plandeki i inne. Pozdrawiam serdecznie Aleksandra ASMO Solutions

Artur
@kierowca

Bo większość ogłoszeń które widnieje na ich stronie z bardzo fajnym wynagrodzeniem to pic na wodę. Kiedy postronny Człowiek szukający pracy widzi takie ogłoszenie chwyta za telefon dzwoni do agencji oni mówią tak No niestety podane ogłoszenie jest nieaktualne ale mamy coś innego za trochę mniejsze pieniądze

@Artur

chyba mozna odmowic i szukac innej roboty? w czym problem?

@kierowca

W radio się ogłaszają? Może w CB radio :D Pozdrawiam!

aDAMEK
@SAS

heheh :D Dobre to! :D

@Pankracy

oferty pracy na sibi :D beka by byla

@Artur

a jak w sklepie nie ma szynki a pani zachwala smalec to bierzesz? Jak w ofercie tak na papiewrze ma być jak nie to nara i pa pa. Proste

@Arturro

Beka ? Ile tyy masz lat 10?? Tylko ktos z Asmo Solutions mogl tak napisac . Żal.

@Artur

Kolego dbaj o swoje, jak nie pasuje to szukasz dalej, nie zawracaj se glowy . Pozdrawiam

Kierowca w DE

Witam. Podczas dzwonienia do firmy Asmo Solutions wszystko było dogadane, niestety po przyjeździe na miejsce okazało się całkiem inaczej. Czyli innymi słowy zostałem jawnie (usunięte przez administratora) przez tą firmę. NIE polecam !!!????

Tadeusz

Widzę że asmo Solutions próbuję podbić sobie ranking gwiazdek ostatnio mieli 2 a teraz już mają koło trzech dodając jakieś bzdurne pozytywne opinie hehehe

Kozak

Polecam kolegom. Pracowalem w kilku miejscach w DE, polecam asmo. Jak ktos ma pytania to walcie smialo odpowiem

@Kozak

jak jest z tym kindergeltem. Widzialem gdzies ktos pisal na tym forum, da sie to dostac jak ma sie juz 500 z pl?

Biegacz
@Kozak

Kolego może śmigałeś u nich na BDFach? Daj znać jak to szło?

@Biegacz

Kolego ja jeździłem na bdfach. Spoko sprawa, nie jest to trudne do ogarnięcia. Os skretna na początku straszy ale ogarniesz to migusiem. Wezmą cie na szybkie szkolenie, nie puszczą przeciex w trasę ot tak. Szerokości!

Zostaw merytoryczną opinię o ASMO Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASMO Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 141.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 56 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASMO Solutions Sp. z o.o.