ASMO Solutions Sp. z o.o.

Opinie o ASMO Solutions Sp. z o.o.

King

Wyjechałem na tą ofertę https://asmo-solutions.pl/oferty/o01-for01-19/ i chociaż jest jest w (usunięte przez administratora) daleko to spoko firma i jeżeli zapłacom to co mówiom to dobra robota

Hej pracuje lub pracował ktoś w na komisjonowaniu art elektronicznych w miejscowości Getynga? Chcialabym się dowiedzieć opinii na temat tej pracy, oraz jakie jest zakwaterowanie oraz współpraca z firmą Asmo Solutions. Pozdrawiam serdecznie.

Ja miałem jechać na 4 stycznia ale przełożyli na 11 stycznia

genio

Miałem termin na 4 stycznia ale zmienili na 11 stycznia

Ina
@genio

I co pojechałeś tam? Mozesz coś napisać?

@Ina

Tak pojechałem

@Genio225

I jak w pracy? Wszystko tak jak mowili? Mieszkanie ma jakieś dobre warunki?

@Genio225

Możesz napisać coś więcej? W pracy wszystko dobrze? Jak z mieszkaniem? Czy wszystko jedt tak jak ustalone z agencja?

genio
@Kandydat

Na razie w porządku

Genio225

Mieszkania na 2 osoby u mnie pensjonat praca lekka ale dużo chodzenia nogi bolą nikt nie goni brak norm do wyrobienia

Papa
@Anna

tak praca ok lekka bez spiny

@Papa

A jak z godzinami pracy? Można robić nadgodziny?

Lili
@Genio225

A jak z językiem? Jeżeli ktoś nie zna angielskiego da sobie rade ?

Jarek
@Anna

pracuje i jest ok magazyny Saturna

Genio2115
@Kandydat

Narazie nie ma godzin pracujemy po 5,6 h straszna lipa

Ksyja
@Genio2115

A jaka stawkę dają bo na ogłoszeniu nie napisali

@Ksyja

12.62 brutto co daje jakieś 8.75 na rękę, co przy tych godzinach pracy jest nieopłacalne

@Precel

Tutaj żle doczytałeś ..Asmo podaję stawkę za miesiąc NETTO.

Cichy
@Andi

Chyba ktoś tu oszalał.. Na ofercie pracy i w umowie podana jest stawka brutto. Kazde netto jest inne w zależności od klasy podatkowej. Poza tym są paski z wypłat, widać ile wychodzi netto i nie jest to zdecydowanie 12,62 euro. Przy 1 klasie podatkowej wychodzi gdzieś ponad 9 euro na godzinę netto..

@Andi

Stawke za miesiąc przy pełnych godzinach, nie masz godzin to wiadomo ze zarabiasz mniej niż te 1500 euro. Na godzinę natomiast wychodzi około tych 9 euro, wiec nie wiem czego nie doczytałem

@Precel

Nie wiem..Może Wy pracujecie na godziny. My pracujemy na stałej stawce i nie ważne czy pracujemy 5 godz czy 12... Na ofercie masz podaną stawkę netto..Ale na ofercie pracy..spójrz dokładnie..a lohn to masz wszystko rozpisane.. a stawka podana na ofercie zawsze się zgadza że stawką netto czyli do wypłaty!!!!!!!

@Precel

Ja nie wiem gdzie Ty pracujesz..kierowca,magazyn,czy spawacz .Nam stawka podana na ofercie(zaznaczam to stawka netto jest) zawsze się zgadza że stawką netto na lojn-ie...

@Andi

Bo masz bank godzin i przepracowane nadgodziny z których ci naliczają do pełnej pensji jeśli nie wyrobisz godzin - na tym polega gwarancja godzin z agencji. Nie masz pełnego wymiaru godzin - otrzymujesz pełne wynagrodzenie, które potrącają ci z wyrobionych nadgodzin. A swoimi komentarzami wprowadzasz ludzi tylko w błąd

Cichy
@Andi

jeżeli pracujesz na stałej stawce i masz Zeitkonto..to jeżeli pracujesz w danym miesiącu mniej to w kolejnym musisz to nadrobić. Nikt ci za darmo pieniążków nie da :) Na ofercie pisze 12,63 brutto i taka również podpisuje się umowe. Życzę powodzenia i samych sukcesów skoro mylisz brutto z netto i myslisz ze zarabiasz 12,63 na rękę haha

Gal anonim

Witam kierowców, czy pracował ktoś na oponach ( kat C) przez tą firmę i może się na ten temat wypowiedzieć ? Pozdrawiam

On

Pytanie?. Pracuje ktoś koło Erfurt w odlewni?. Pytam bo Asmo Solutions ma tam ofertę pracy. Jak się tam pracuje?. Kwestia mieszkań jak wygląda?. Dziękuje za odpowiedź.

Maria
@On

Udało Ci się coś dowiedzieć? Sama szukam tam pracy. Wiesz może ile można na odlewni zarobić i ile godzin się robi? Jak wygladają zmiany?

Firma ASMO Solutions prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C+E 2600-2800 euro na rękę, plandeka, pewne zarobki,. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Antek

Witam.Jak wygląda praca jako spawacz mag 135?Co przeważnie mają do spawania i w jakich pozycjach jest spawanie?Pokoje jednoosobowe?

Asku

Otrzymałem ofertę z tej agencji pracy na wózki w magazynie spożywczym 70km od Bremen na południowy zachód . Czy ktoś może coś o tej robocie powiedzieć ? Wszystko ok czy raczej (usunięte przez administratora)"?

Niki

polecam załatwili mi pracę pierwsy raz jestem za granicą i ogarniam bo nie trzeba znać jezyka a trasa prosta tylko w nocy ciezko bo potem chodze jak zombi

jui

Maja tylko pokoje dwoosobowe to odpadaja na starcie!!!!!!!!

Mnich

Pracowałem w Niemczech jako kierowca przez agencję astmo Solution. W moim odczuciu bardzo w porządku agencja, Ja oczywiście w stosunku do nich też byłem w porządku. Wszystkie rozliczenia finansowe i inne łącznie za dodatkową pracę w sobotę zostały wypłacone. Ogólnie polecam tą agencję ale, przed wyjazdem ty musisz sobie zadać kilka pytań. Czy ja sobie poradzę w nowej pracy, czy będę się nadawał do tej pracy, Czy w nowym środowisku odnajdę się i kilka jeszcze innych pytań. Zrezygnowałem z pracy z powodów osobistych nie mam żadnych koneksji ani powiązań z tą agencją i Nie to żebym ich bronił. Ogólnie agencja na Plus i polecam tam pracę

@Mnich

hej, chciałabym dopytać skoro już doświadczony jesteś to czy umawiałeś się z nimi na jakieś tygodniówki? dają taką opcję?

Kroki
@Katarzyna

Dają zaliczki na poczatku

Mini
@Kroki

Dają zaliczki 17 i 27 dnia miesiąca i nie ma szans ze dostaniesz na początku ???? dają po miesiącu i to nie zawsze

@Mini

to na końcu, że podobno nie zawsze zaniepokoiło... ostatecznie wszystko wpłynie czy sugerujesz większe problemy?

Paweł14

Czy ktoś wie jak wygląda praca w magazynie elektroniki w okolicy Kassel? Jakie warunki mieszkaniowe i jak daleko są kwatery od pracy?Ile można na tym magazynie zarobić?

Ponurak
@Paweł14

Chodzi o pracę w mieście Getynga w firmie Geis. Samą pracę opisałem kilka postów niżej. Co do mieszkania to będzie takie jakie ci asmo wynajdzie, jedni mają kilka kilometrów, a inni np. około 25km od pracy. Warunki też są różne (z tego co z rozmów wiem) np. u jednych jest ciepło a u innych słabo ogrzewają. W każdym razie to nie jest życie w barakach czy w stodole tylko w pokojach, ze wspólną kuchnią i łazienką. Co do pieniędzy to zależy jak się z asmo umówiłeś, ile ci za kwaterę odliczają z wypłaty itp - tyle mniej więcej otrzymasz.

ac
@Ponurak

Jak dojeżdża się z mieszkania do pracy?

Ponurak
@ac

Jak masz auto to autem, ja się zabieram z innym pracownikiem jego autem. Widzę że ludzie na hulajnogach i rowerach przyjeżdżają ale ja mam za daleko na takie zabawy.

Witam wszystkich. W lipcu szukałem pracy do Niemiec, miał to być mój pierwszy wyjazd. Ze względu na dołek finansowy potrzebowałem dosyć szybko coś znaleźć i wyjechać. Szukałem pracy m.in. w Asmo czy Luksmann. Luksmann miał bardzo dobre opinie ale trochę mniejsze stawki i nie ten rejon Niemiec który mnie interesował. Asmo miało wysokie stawki i rejon Magdeburga który mi bardzo pasował. Oczywiście po rozmowie z kolegą który mieszka i pracuje w Niemczech zapaliła mi się kontrolka dlaczego te stawki są takie wysokie. Zacząłem czytać, drążyć. Pierwszą czerwoną lampką było Ich " biuro" czy " oddział" zwał jak zwał w Niemczech. To biuro było założone kilka lat temu przez małżeństwo Obiegły z kapitałem kilku tys euro. Potem po nrach KRS, NIP doszedłem do zmian nazw firmy a co za tym idzie do opinii o poprzedniej nazwie firmy. Odpuściłem pracę w Asmo. Dzwonili kilka razy. Znalazłem pracę gdzie indziej, bezpośrednio u pracodawcy niemieckiego też jako kierowca. Minęło 3 miesiące , tydzień temu do mnie do pracy przyszło 2 polskich kierowców którzy właśnie odeszli z Asmo. Jak się okazało warunki pracy bardzo odbiegały od tego co było w umowie, dojazdy nawet po 70 km w jedną stronę do pracy bez zwrotu kosztów za paliwo. Oczywiście najważniejsza rzecz czyli pieniądze, niestety firma (usunięte przez administratora) Ich , nie dostali całej wypłaty. Zaraz po Nich kolejny kierowca też odszedł właśnie ze względu na brak pełnej wypłaty. Szkoda mi jest chłopaków bo wiem ile to wyrzeczeń żeby siedzieć tutaj daleko od domu a z drugiej strony cieszę się, że byłem ostrożny i nie zacząłem współpracy z tą firmą która okazała się (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i ku przestrodze.

szokoo
@Adam

szok

Były
@Adam

Masz całkowitą rację

Andżej

A co się stało? Powiesz coś więcej?

Henry

Praca w firmie w grudniu się skończyła bo w fabryce jest przerwa w produkcji ale dostałem prace na grudzień baza firmy w tej samej miejscowości wiec spoko potem wracam na stałą linkę od stycznia z powrotem wiec podejście Asmo spoko można wszystko dogadać

Max
@Henry

Może ktoś wie jak wygląda praca na pakowacza w Norymbergii na magazynie od stycznia zaczynam czy mam się czym martwić może ktoś mi tu doradzi.

Henry

Szok

Szok jak sie to wszytsko czyta a ludzie mysla , ze ktos cos da im zadarmo do pracy rodacy a nie sie operniczac i myslicie ze za siedzenie niemiec ci zaplaci

belka

To masz racje Bolo jak mozna zarobic 3 tys na reke to na niemeickich warunkach musialby taki kierowaca zarobic z jakies 6,5 tys brutto co wazne mieszaknie powinno byc dolaczone do pensji . Mysle , ze to wszytsko (usunięte przez administratora)

ac

Jak wyglądają dojazdy do pracy z mieszkania? Czy trzeba mieć swój samochód?

Bolek

Polecam praca stabilna od 2 lat u nich jestm i wyplata jest zawsze 15 zjazdy do domu bez wiekszych problemów

@Bolek

zjazdy to jak wyglądają aktualnie w ujęciu godzinowym? ile się domu pobędzie w praktyce? ogólnie jest szansa na doprecyzowanie zarobków, bo to dość ważna kwestia

Zdezorientowany

Dzień dobry, czy ktoś mógłby opisać jak wygląda praca w biurze w tej firmie, ponieważ od bardzo długiego czasu (od 2-3 lat) notorycznie pojawia się wakat na to samo stanowisko tj koordynator z jez. niemieckim i trochę mnie to dziwi?

Aktualność
Praca w DE: Niemiecki rynek kusi ofertami pracy jako kierowca C+E
Rynek niemiecki zwiększył zapotrzebowanie na kierowców CE. Zapotrzebowanie na pracowników szczególnie z Polski jest ostatnio bardzo duże.
Warto dowiedzieć się więcej o aktualnej sytuacji na rynku rekrutacyjnym i pracy jako kierowca CE w Niemczech.
Dlatego zapoznaj się z naszym artykułem klikając w poniższy link:

Zostaw merytoryczną opinię o ASMO Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASMO Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 55 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASMO Solutions Sp. z o.o.