ASMO Solutions Sp. z o.o.

Opinie o ASMO Solutions Sp. z o.o.

Marco

Szybko mi zzałatwili prace i bez zawiedzenia na miejscu. Niemiaszki mowia do mnie z szacunkiem i trudno sie przyczepic robota idzie wszyscy sa zadowoleni

magdakk

Postanowiłam i ja dodać swoją opinię, ponieważ brałam udział w rekrutacji w Asmo :) Kandydowałam na stanowisko specjalisty ds. kadr z językiem niemieckim. Wysłałam swoje CV pod koniec stycznia. Po kilku dniach otrzymałam telefon z propozycją spotkania. Byłam wtedy na koronnej izolacji, więc umówiliśmy się na rozmowę, gdy już będę "po". Rekrutację miałam w piątek, pan Marcin dostosował się do mnie godzinowo, żebym mogła skończyć spokojnie pracę i przyjechać na rozmowę. Rekrutacja była inna niż wszystkie, a wiele ich w swoim życiu przeszłam. Warte podkreślenia jest to, że była to po prostu rozmowa, a nie przesłuchanie jak na komisariacie, jak to się w wielu miejscach niestety wciąż zdarza. Co mnie pozytywnie zaskoczyło to fakt, że zostałam zapytana co ja sądzę o różnych rzeczach jak np. prawo pracy w Polsce czy też praca zdalna. Powiedziałam co myślę, bo nie ukrywam, że zawsze zależało mi na pójściu do takiej pracy, gdzie będę miała możliwość wyrażenia swojego zdania i nikt nie odbierze tego negatywnie. Mieliśmy zupełnie inne opinie na niektóre tematy, ale rozmowa była szczera, a moja argumentacja nie została odebrana negatywnie. Porozmawialiśmy również o sprawach całkowicie luźnych, naprawdę było po prostu miło. Nie czułam się jak na rekrutacji, czułam się wysłuchana i ciepło przyjęta, mimo że mieliśmy różne zdanie na różne tematy :D Teraz co do biura: biuro robi wrażenie, jest fajnie urządzone (miałam z sali konf widok na kuchnię) i jest w nim mnóstwo obrazów. Nie wszystkie mi się podobały :D ale mam specyficzny gust i nie byłam przecież w galerii sztuki :D Tak czy siak biuro przestronne, ładne, urządzone z gustem. Otrzymałam w bardzo krótkim czasie propozycję współpracy. Wszystko było przeprowadzone profesjonalnie, otrzymałam umowę przedwstępną, miałam zacząć od kwietnia. Pojawił się jednak problem: mój pracodawca nie chciał się ze mną dogadać co do okresu wypowiedzenia. Życie zweryfikowało moje plany, więc nie zostawię tu opinii dotyczącej tego, jak się tu pracuje. Ale wiem, jak się tu rekrutuje i traktuje kandydata i naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić.

Andre

w tej firmie to są jakieś jaja i przekrety na ich tronie są oferty pracy dla kierowcy na przykład 2500 euro I klasa podatkowa - 2700 euro III klasa podatkowa po przesłanie umowy i aneksu do umowy po zapoznaniu się juz zaczynają się jaja 2500 euro I klasa - 2600 euro III klasa dzwoniłem do tej firmy w Hamburgu pani odebrała która się zajmuje ksiegowością zaczeła sie jąkać że 100 euro odkładają 100 euro na jakiś wypadek jak by co , a ja sie pytam tej pani dlaczego mnie okradaja z moich pieniędzy zaczeła coś mówić podnosem sie bardzo zdenerwowała i sie rozłączyła nie polecam pracy w tej firmie chyba że masz adwokata i chcesz chodzić do sądu i sie prosić o swoje zarobione pieniądze :)))

@Andre

Musiałeś coś kolego nie zrozumieć.lub że przeczytać umowę..Nikt tam na nic nie odkłada..jaka sumę podpisałeś taka dostaniesz do wypłaty.

Daniel
@Andre

(usunięte przez administratora) Dla kierowców absolutnie nie polecam !!! Małe zarobki, tury codziennie inne, zmienne, (usunięte przez administratora) w magazynie palety pozastawiane innymi, 3 - 4 godziny trwa szukanie palet. Na jedną turę z dojazdem 100km w jedną stronę po 20 klientów i 6 odbiorów, skandal !!! Rzucają Cię wszędzie po całych Niemczech i różnych firmach, nie wiedzą na jak długo jest praca u danego pracodawcy, odradzam współpracy z ASMO!!! Wypłaty opóźnione mniejsze sumy o połowę się nie zgadzają. Odciągają z wypłat pieniądze bezprawnie nie wiadomo za co !!! Sprawa w sądzie pracy.

Daniel

Oszuści!! Dla kierowców absolutnie nie polecam !!! Małe zarobki, tury codziennie inne, zmienne, bur... del w magazynie palety pozastawiane innymi, 3 - 4 godziny trwa szukanie palet. Na jedną turę z dojazdem 100km w jedną stronę po 20 klientów i 6 odbiorów, skandal !!! Rzucają Cię wszędzie po całych Niemczech i różnych firmach, nie wiedzą na jak długo jest praca u danego pracodawcy, odradzam współpracy z ASMO!!! Wypłaty opóźnione mniejsze sumy o połowę się nie zgadzają. Odciągają z wypłat pieniądze bezprawnie nie wiadomo za co !!! Sprawa w sądzie pracy.

Firma ASMO Solutions prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C+E 2600-2800 euro na rękę, plandeka, pewne zarobki,. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Kierowca Kat. C w firmie ASMO Solutions Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 5400 EUR, jeśli chcę pracować na Kierowca Kat. C?

Andreas

Tak ale na 3 miesiące.

Justyna
@Andreas

5400 euro na 3 miesiące? :D hahaha dobre. a według Ciebie na jakie stawki może liczyć nowy pracownik? zakładając że jakieś tam już doświadczenie w zawodzie ma

Asiks

Asmo nie ma oferty za 5400€, tam miesięcznie masz max 3000-3200€ na skoczka na umowe o pracę niemiecką. Na ich stronie są oferty z podanymi stawkami na ręke. Ogólnie zarobki między 2300-2800€ w zalezności od tego na czym jeździsz - BDF ma wysoko. Sa też oferty bez jezyka.

Krzychu kierowca

Witam wybieram się do pracy do Hamburga jako kierowca kat. C (do przeprowadzek) przez firmę ASMO, orientuje się ktoś może jak to wszystko u nich wygląda, a może ktoś się też wybiera. Proszę o info. Pozdrawiam

Norbert
@Krzychu kierowca

Jak napiszesz numer to Ci kolega odpowie bo tam był..

Giesser

Czy ktoś u nich pracował jako formierz odlewnik? Proszę o informację

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Kris

Nie ma żadnego problemu co do pracy czy wypłaty..Jeżeli masz chęć pracować a nie czekać na pieniądze..To polecam..

Wypłacalni są, ale robia Auschwitz dla swoich kierowców. Kobieta od urlopów upadła na głowę. W (usunięte przez administratora) walą ze wszystkim tylko nie z kasą. Banda tepych (usunięte przez administratora)

Ciekawy

czy asmo jest wypłacalne ? ktos pracował w kurierce pod Hamburgiem ?

@Ciekawy

Tak jest wypłacalne.. pieniądze na czas..I nie ma różnicy czy pod Hamburgiem czy na Bawarii..Asmo wynajmuje pracowników praktycznie na całe Niemcy..

Norbi
@Ciekawy

Tak jest wypłacalne.i zawsze płacą na czas.

@Norbi

Tak jest wyplacalna ale znam chlopaka pozytywny test pcr i jedziesz do domu albo sam płać za zakwaterowanie

Kamil K

Jestem zadowolony wyjechalem jako spawacz w czasie Covida i mimo to asmo caly czas pomagalo w ulatwieniu zycia zwiazanego z obostrzeniami Pensja sie zgadza i jeszcze ani razu sie nie spóżniła

Krzysztof

Witam jak wygląda praca spawacza jakie zarobki i jak wygląda zakwaterowanie Pozdrawiam

Klaudia

Cześć, wybiera się ktoś, na stanowisko komisjonera 8 grudnia do Hamburga?

Komisjoner

Hej pracuje ktoś jako komisjoner, czy agencja jest wypłacalna jakie warunki itd?

Andreas
@Komisjoner

Tak jest wypłacalna i pieniądze są zawsze na czas czyli 15 każdego miesiąca.

Kilka lat jazdy

Cześć wszystkim. Zastanawiam się nad zwolnieniem z pracy w Pl i rozważam ofertę z Asmo w okolicach Hamburga. Napisali że około 15-20 rozladunkow paleciakiem i że praca od około 7-17. I kasa 2200E. Panowie, nie szukam kokosów i wiem że jazda jest różna. Często nie jest fajnie. Ale proszę o merytoryczne opinie czy jest sens w to iść ? Jak te obietnice mają się do rzeczywistości ? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiwm

Norbi
@Kilka lat jazdy

Zadzwoń do mnie yo Ci powiem..691530470...Ale jest ok.

kierowca

Dzięki Trucker !!! Mam podaną miejscowość 10 km od granicy ale jak sprawdziłem nie ma tam żadnej firmy jest jedynie agencja pracy lub pośrednictwa .... Nie brakuję (usunięte przez administratora) a istnieją nadal dlatego,że nikt stara się aby ponieśli konsekwencję więc wszystkich traktują jednakowo tak jak opisujecie. Każdy z Nas jest dla nich jeleniem przy pomocy którego można zarobić a niski poziom inteligencji narzeka i pracuję nadal przedstawiając naród polski jako idiotów,których można wykorzystać. Zwracajcie się do prokuratury itd bo nic nie zmieni się a jedynie daję siłę i przekonanie dla tych,którzy w nie są z pochodzenia polakami i polaków wprowadzają w błąd uzyskując z tego tytułu korzyści materialne !!!

Magdalena ASMO Solutions
@kierowca

Dzień dobry, nie mamy pojęcia kim Pan jest o czym Pan pisze. My jesteśmy agencją pracy ale na pewno nie mamy siedziby 10 km od granicy do tego nie mieliśmy nigdy oferty tak blisko granicy. Musiał nas Pan z kimś pomylić. Pozdrawiam Magdalena ASMO Solutions

Krzysztof
@Magdalena ASMO Solutions

Może siedziby nie ale reszta się zgadza dobze napisane brawo droga Sądow .

Witam w grudniu Zaczynam prace na kategorie C pod asmo jako kurier trasy zmienne w systemie ciągłym moze ktos dac opinie na temat zakwaterowania pracy itp jak to wygląda warunki byłbym wdzięczny na ile dają umowę czy wypłacane na polskie konto walutowe czy naprawdę praca od 7-8 do 16 bo znając życie z Polski na kurierce praca zawsze zaczyna się 6-7 a z powrotami różnie. Praca okolice Lipska ma się odbywać trasy zmienne możliwość na początku w podwójnej obsadzie chodz to bez sensu wolalngm bym pierwszy dzień tylko pomoc na znajomość magazynu dzięki za pomoc i pozdrawiam

Bardzo fajny zespół młodych ludzi , którzy tworzą świetną atmosferę w pracy. Firma dynamicznie się rozwija więc daje duże możliwości rozwoju. Polecam

Adam B

Witam wszystkich, mam pytanie dotyczące pracy na stanowisku operatora CNC, czy są tu osoby które mogły by wypowiedzieć się w tej kwestii? Opisać stosunek ASMO do operatorów CNC i jak to wygląda w Realu?

Kris

Pracuje w Asmo ,i to co ludzie piszą.to czasami nawet żałosne nie jest.Czego Wy tak zwani "Janusze transportu"" oczekujecie,??? Narobiło się panów sioferów i myślą że kierowca to jest od siedzenia i patrzenia w ""okno"" Ludzie ogarnijcie się lub zmieńcie zawód..a nie tylko narzekacie..Ja obecnie mam bardzo DOBRĄ OPINIE o ASMO.Tam się nie ma do czego przyczepić..Ale jak się pracować nie chce....To nie liczcie na EURO..

Kris

No właśnie..ile zapłacił i kto??? Proponuję zerknąć w lusterko..To zobaczysz gamonia...Człowieku.. Tobie żadna praca nie będzie pasowała..bo nie jesteś nauczony niczego. Najlepiej co Ci wychodzi to wieczne narzekanie..Ale po co komentować zawsze możesz zmienić pracę .tą czy inną i przestać stękać..bo to robi się żałosne...albo idź poleżeć a Euro z drzewa spadnie..Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o ASMO Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASMO Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 141.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 56 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASMO Solutions Sp. z o.o.