ASMO Solutions Sp. z o.o.

Opinie o ASMO Solutions Sp. z o.o.

Chciałem zapytać czy ktoś pracował jako komisjoner w branży elektronicznej w miejscowości getynga ?

Ponurak
@Anonim

Domyślam się że chodzi o pracę w firmie Geis. Ja osobiście nie komisjonowalem jeszcze ale pracuje za ścianą. Ty też nie wiesz na jaki dział konkretnie trafisz i czy codziennie na ten sam. Praca tu jest spokojna, nikt z batem za plecami nie stoi, nie ma żadnych norm do wyrobienia itp. Po prostu robisz co masz robić i tyle, nie spocisz się. Głównie przenosi się pudelka i skanuje kody kreskowe. Robota jest monotonna, w kółko to samo i zależnie od działu na jakim się pracuje to bolą albo nogi od ciągłego chodzenia albo plecy od nachylania ale to normalne przy wykonywaniu tych samych czynności na okrągło. Znajomość języka nie jest potrzebna ale chciej się uczyć bo nie zawsze jest jakiś Polak pod ręką a gestami nie wszystko zrozumiesz. Jak narazie jest w miarę ciepło na hali, nie trzeba kurtki, bluza bez kaptura (nie wolno z kapturem) lub polarek jest ok. Czapki nie wolno mieć na hali, chyba że jesteś muzułmanka to możesz mieć hidżab. Praca nie wymaga dużej siły ani wysokiej inteligencji, podstaw łatwo się nauczyć. Zapomnij o smartfonie w czasie pracy, tel zostaje w szafce w szatni. Pogaduszki nie są tu mile widziane aczkolwiek nie niemożliwe. Pełno tu kamer ale jakiejś spiny tu niema. To najmniej wymagająca praca w moim życiu.

Kierowca

W moim przypadku kasa sie zgadza i trafiłem też do normalnej firmy bez kominowania itp itd wiec moge tylko polecic ASmo

Łucja
@Kierowca

To ile tak mniej więcej można tu zarobić? Podasz jakies aktualne widełki jeśli to nie problem?

Szymon M

Polecam zakaterowanie w porzadku wszystko jest praca tak jak pisalai w ofercie pierwsza wyplata wplynela tak jaka miala być Nie dzwonie do nich prawie wogole wiec nie wiem czy w biurze sa ok

Czy ktoś pracował w okolicach Düsseldorf jako kierowca "wokół komina"?

Firma ASMO Solutions prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C+E 2600-2800 euro na rękę, plandeka, pewne zarobki,. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Świeży

Koledzy i koleżanki przychodzę z pytaniem odnośnie Asmo, jak ma się praca=wypłata na terenie Niemiec? Czy rzeczywiście jeśli w ofercie jest 2500-2700 to realnie idzie tyle zarobić? I jak z kwestia zakwaterowania? Hotel,mieszkanie czy buda ? Bo coś kiedyś wspominali o hotelu a meldunek na terenie Niemiec ? I ostatnia rzecz to jak agencja ma się do pomocy w znalezieniu mieszkania dla siebie ?

@Świeży

Kolego..pracuje .wiem..Agencja ok..czasami problem z komunikacją ale jest ok..Mieszkania czy hotele normalne.czyli z reguły jest to miejsce gdzie spokojnie się wyśpisz..ugotujesz jedzenie.. wykopiesz się..nie są to budy cz baraki...Wypłatą tak jak podpiszesz umowę tak dostaniesz.. czy to system czy nie...Jeżeli chodzi o załatwienie mieszkania...no raczej nikt Ci nie pomoże..Tak samo jak z meldunkiem. nie będziesz go miał...To jest agencja a nie instytucja udzielająca pomocy . Pozdro.

Staplerfahrer u LKW auch fahre
@Andi

Kilkukrotnie pracowałem w niemczech i co do ostatniego zdania się nie zgodzę, zawsze bylem zameldowany na mieszkaniu służbowym, czasami dostawałem tylko namiary na najbliższy urząd i musiałem to zrobić sam. Jest to pwiązane z AOK i z założeniem konta w banku.

Franek
@Świeży

Jeżeli gwarantują 2500-2700 to tak będziesz miał...tylko to jest 2500 na 1 klasie 2700 na 3 klasie podatkowej..Ogólnie mieszkanie czy hotel jest ok..rzadko się trafia coś coś złego ,a jeżeli to musisz zameldować...zmienią Ci..Następne nie licz na to że Agencja Ci znajdzie mieszkanie.. To jest agencja i w ciągu roku możesz zmienić kilka firm i miejscowosci dla których będziesz jeżdził..

@Staplerfahrer u LKW auch fahre

Kolego..agencja Cię nie zamelduję...ani nie pomoże..tutaj śpisz w Hotelach..lub domach wynajętych ..Następne w agencji,możesz pracować miesiąc tutaj..następny gdzieś indziej..a potem jeszcze w innym miejscu..To zależy od klienta,u którego będziesz pracował..Wracając do AOK...czy innych firm ubezpieczających to nie ma znaczenia w którym miejscu pracujesz..ważne żeby pracodawca opłacał składki. Pozdro

Qwerty

Pracował ktoś może przez Asmo pod Bremen w DHL, jakieś opinie ?

Dominik

Osoby, które poszukujecie pracy. Przeczytaliście bądź przeczytacie tutaj sporo negatywnych komentarzy. Czytając je, postanowiłem dodać swój, opisujący jakie Asmo jest "złe". Jestem kierowcą, pracuję w Asmo. Opowiem historię jednego kierowcy. Dwóch kierowców zaczyna pracę w tej samej firmie: ja i druga osoba. Razem jedziemy w to samo miejsce po kontenery. Ta osoba, nie umie podjechać pod kontenery BDF tandemem. Pomagam mu. Później, on jedzie pierwszy, dzięki czemu widzę jak prowadzi zestaw. Nie umie zmieścić się w rondzie, wjeżdżając kołami na krawężniki. Drugi dzień jedzie już sam. 3 i pół godziny podjeżdża pod kontenery!!! Ma 3 rozładunki. W jednym dwie godziny próbuje spiąć przyczepę z ciężarówką i co chwilę do mnie dzwoni, co ma zrobić i że zaczep jest uszkodzony. Nastepnie spóźnia się do ostatniej firmy. Musi czekać do następnego dnia. Na początku trzeciego tygodnia firma już traci do niego cierpliwość i rezygnuje z tego kierowcy ale żeby dojeździł do piątku. W piątek około 1 w nocy ma ruszyć. Nie umie spiąć przyczepy z ciężarówką, do tego stopnia, że uszkadza prawdop. zaczep, ponieważ musiał serwis przyjechać w środku nocy. Kierowca twierdzi, że zestaw "się popsuł" i dali mu drugi, nowy zestaw, który dopiero odebrano z salonu. Jedzie do klienta, jest spóźniony 4 godziny! Przez to, nie jest w stanie wrócić w piątek na bazę. Wraca w sobotę. 7 km przed bazą ma wystrzał opony! Postanawia dojechać do bazy, ciągnąc felgę po asfalcie. Felga była tak rozwalona, że nadawała się tylko na złom! Ten kierowca dzwoni do mnie i się pyta, czy Asmo mu zapłaci za pracę w sobotę!!! Mówię mu delikatnie, że przecież się spóźniłeś w piątek, do tego ta rozwalona opona z felgą... Odpuszcza ale po kilku godzinach dzwoni do mnie ponownie, że jednak Asmo ma mu zapłacić za pracę w sobotę! Pomimo tego Asmo daje kierowcy drugą szansę, już na najprostszej pracy, jaka może być, czyli naczepa i towar najczęściej już załadowany. Odebrać z portu i dostarczyć do klienta. Poniedziałek: kierowca zaczyna pracę, dojeżdża do klienta, rozładował, ma odstawić naczepę do portu. Odjeżdżając spod naczepy, uszkadza zamek siodła, ponieważ maksymalnie opuścił ciągnik zanim odjechał spod naczepy. Z tego tytułu auto musi jechać do serwisu i czekać na części do następnego dnia. W piątek ten kierowca zostaje zwolniony z pracy. Wielu kierowców, którzy tutaj wypisują swoje żale, mają sporo "za uszami" ale twierdzą, że wszystko im się należy i jeszcze rządają, jak ten, zapłaty za pracę w sobotę. Pracuję w Asmo ponad 3 lata i jest to BARDZO DOBRA agencja, w której nawet w nocy ktoś jest zawsze na dyżurze, gdyby się coś działo. Także, jeżeli podejmujesz decyzję na podstawie komentarzy tutaj zamieszczonych, mam nadzieję, że mój komentarz pokaże Tobie, że nie zawsze jest prawdą, co ludzie wypisują oczerniając kogoś a nie dodając, jakich problemów sami narobili. Pozdrawiam, Dominik, kierowca ASMO Solutions.

Mirek
@Dominik

Ale ściema hahahaha. Chce wam sie po pracy w biurze takie wypociny pisać? Jesteś ewenementem na skale światowa. Zadowolony z pracy pracownik wchodzi na forum zeby bronic swojej agencji buhehhehehe. Asmo osiągnęło tzw (usunięte przez administratora)

Leon
@Dominik

tylko czy to co ty piszesz jest prawdą , ?

Kris
@Dominik

Bo to jest prawdą...przyjeżdżają Janusze transportu ..nc nie umiejący...Ale wymagania straszne..""Zapłać za przyjście do pracy"" Sorry ale tak to nie działa...

Kris
@Mirek

Dla takich ludzi jak Ty..Zawsze są jakieś problemy..Ale pracownicy z ASMO zawsze starają się je rozwiązać..Wiem bo tam pracuję.....

paweł
@Dominik

skoro pracował w sobotę to ma mieć zapłacone za sobotę !

@Dominik

Ty (usunięte przez administratora) cfoku. Miales sie wypowiedzieć n temat asmo nie kierowców. U mnie też przyjeżdżały stare (usunięte przez administratora) z 10letnim doświadczeniem i jeździli 2 dni. Tu chodzi o to jak się traktuje pracowników. Zaznaczę ze są lepsi i gorsi asmo faworyzuje.... i nie dba o pracownikow

Dag
@Dominik

To prawda że nieraz ludzie wypisują bzdury nie myśląc o swoich szkodach, pozdrawiam

Pisane rozsądnie
@Dominik

Widać, że pisana przez kierowcę.

Dominik
@Mirek

Dla wszystkich, którzy mi zarzucili, że może nie mówię prawdy, że pracuję w biurze a nie jako kierowca. Wiem, że nie wyglądam dla was jako kierowca, bo dziwne jest dla was, że ktoś może posługiwać się poprawną polszczyzną. Kilka przykładów kierowców, którzy niejednokrotnie później pisali na forum, że im Asmo nie zapłaciło wynagrodzenia, nie wzmiankując, dlaczego. Np. kierowca, który w tydzień narobił szkód na kilkanaście tysięcy euro. Przez zniszczenia i opóźnienia zjechał w sobotę i mi mówi, że będzie dzwonić do Asmo, że mają mu zapłacić za sobotę. Inny, w tydzień zrobił tysiąc km, bo stwierdził, że on jedzie tak jak mu nawigacja mówi i "nie będzie kombinował" aby objechać korek. Zniszczył zbiornik paliwa wjeżdżając na kamień na parkingu, połamał owiewki, lampę a na załadunku, pomimo że wiedział że ma turę nocną, stał ponad 9 godzin pod rampą na młotkach a później stwierdził, że nie dojedzie do celu, bo czas pracy mu się kończy a przecież pracował. Inny kierowca przyjechał na mieszkanie służbowe i z pyskiem, gdzie jest pościel, wyzywając pracownika z biura, że Pan kierowca przecież do hotelu 5-cio gwiazdkowego przyjeżdża, więc ma mieć pełen serwis, gdzie jeszcze kilka lat wcześniej cicho by siedział w kabinie cały miesiąc na przerzutach. Pracuję w Asmo już jakiś czas i warunki pracy są najczęściej lepsze niż w innych firmach. Dla mnie liczy się mieszkanie, w którym mieszkam normalnie a nie w kabinie. Od 4 lat nie spędziłem weekendu w kabinie, tylko zawsze albo w mieszkaniu, albo w hotelu. Ile firm transportowych takie warunki zapewnia? No chyba, że lubicie siedzieć w kabinie? Wtedy okej. Ja jednak cenię sobie możliwość normalnego życia wśród ludzi, gotując obiad w mieszkaniu, idąc sobie do restauracji na weekend czy uprawiając sport po pracy.

Hipek110

Witam. Czy ktoś z Was ma doświadczenie w pracy przy rozwożeniu opon? Dostałem właśnie taką ofertę pracy w 3 różnych lokalizacjach: Kolonia, Stuttgart i chyba Hamburg. Z tego co wiem opony są przewożone w wózkach ważących 300 - 400 kg. Jak wygląda ich załadunek I rozladunek, ile godzin dziennie się pracuje i jakie są warunki zakwaterowania, w jakiej kondycji są ciężarówki. Czy praca zgodnie z tacho? Interesuje mnie praca w systemie 3/1. Proszę o opinię ( w tym o zarobkach - czy się zgadzają i o pracodawcy - czy rzetelny ). Dodam że nie znam niemieckiego, ale to podobno nie jest problem. Znam tylko j. angielski i oczywiście polski ????

Hell
@Hipek110

Pracujesz juz na tych oponach?

@Hell

Nie - jeszcze się nie zdecydowałem. Chciałem uzyskać jakieś informacje, ale ciężko. Wiem że w ciągu tygodnia ludzie pracuję i nie mają czasu na pisanie, e może w weekend ktoś się odezwie. Pozdrawiam

Xd

I jak pracujesz juz ....ja mam jechać od 4

Julia
@Xd

od 4. października? Czyli co, pojechałeś już, daj znać jak wrażenia w takim razie? Ciężka to praca fizycznie mocno czy jednak całość jest tak zorganizowana że nie ma konieczności bycia fizycznym siłaczem?

Jack
@Hipek110

Każdy oddział to inna sprawa. Spotkałem się z rodakiem z Berlina, chwalił sobie Ja byłem w innym oddziale. ASMO wywiązało się ze swoich obowiązków. Dla mnie problemem był dysponent z którym było mi nie po drodze. Co do pracy, ja miałem 12 ton MAN z wypożyczalni. Największy problem, dla mnie to nie wózki, bo są na kołach, auto ma windę, ale ciasne podjazdy z głównych ulic, często tyłem między furami za grubą kasę. Co do języka wszyscy w moim oddziale nawijali po niemiecku. Może w innych jest to inaczej ustawione.

Krzysztof
@Hipek110

Licz się z tym że jest to praca na miesiąc..czyli sezonowa..Dobra robota bo wpychasz wózek na auto i jedziesz..mało dźwigasz.. a auta to normalne .raczej spoko..I czas pracy to świętość..

Kierowca CE

Witajcie czy ktoś jeździ w SAMO pod DHL Proszę o informacje.

nowy.

a jak wyglada praca spawaczy moze ktos cos powiedziec??

Feor

Hej, Czy w Samo zatrudniają kierowców bez doświadczenia? Jak tak to jakie są początki podwoje obsady jaki czas?

Giena

Pracowałem u nich rok i chyba wróce bo zaczełem prace w Polance i już zaczeło się kombinacje

Arek K

Pracowalem 3 miechy i przeszedlem do firmy do jakiej mnie wyslali. Wkuzalo ze cieszko bylo sie dodzwonic ale kasa sie zgadzala i z firma fajnie wszystko dograli. Patrzac jakie debile czasami przychodza do roboty to im wspolczuje. jeden z drugi nie potrafia nawet plandeki odpionc ale morde maja za trzech

Kiler
@Arek K

A Ty (usunięte przez administratora) to naucz się pisać,a nie obrażać tych co dopiero zaczynają

Jakub
@Kiler

Jest w stanie ktoś podpowiedzieć jak wygląda praca na solówce przy rozwożeniu opon ?

Patryk
@Kiler

Siemka też właśnie szukam informacji na temat tej pracy jakbyś coś wiedział daj znać. Pozdrawiam

Tomekkk
@Jakub

Ciężka robota ale tylko na sezon pracuje w Hamburgu jak coś odezwij sie

Patryk
@Tomekkk

Do kiedy jest ta praca bo w asmo nic nie mówią że na sezon ???

KAJTEK
@Arek K

Kolego , polecam korepetycje z j. polskiego. Jeżeli tak pracujesz jak Twoja pisownia, to idź na stróża

Gneis
@Arek K

Hej orzeł. ,,Naumij" się na początek Polskiego ,bo oczy bolą od ,, byków " i szczerze mówiąc to ośmieszasz ASMO,????

@Jakub

Witam. I jak- zacząłeś pracę? Ja właśnie dostałem taką ofertę. Jezeli tak to odpisz, proszę jak wygląda zatrudnienie. Z góry dziękuję

Kierowca

Witam czy ktoś pracuje na przeprowadzkach w Hamburgu?? System 2/1 Jakieś opinie ? Pozdrawiam dzięki

Sebastian

Witam , 4 miesiące w ASMO już za mną ,jestem zadowolony z pacy wszystko jest tak jak być powinno być zgodnie z umowa i mam nadzieje ze tak pozostanie ,ciężko w tych czasach jest znaleść tak rzetelna firmę .pozdrawiam

Jakie warunki pracy kierowca smieciarkiy Bremen, atmosfera?

Matrix

Jak wyglonda praca na smieciarce Brema,

Nowy kierowca

Witam. Mam opcje pracy jako kierowca kat.C z system 2/1 - darmowe zakwaterowanie. Pytanie czy rzeczywiście jest darmo cały czas czy później (po miesiącu/dwóch) będą kazali płacić ? Czy wynagrodzenie można otrzymać na zjeździe do PL, po tych 2ch tygodniach ? Pozdrawiam

@Nowy kierowca

Zapomniałem napisać, że chodzi o pracę w miejscowości Fulda, jakaś firma istniejąca ponoć od 130 lat

@Nowy kierowca

Tak jest jak w ogłoszeniu...zakwaterowanie darmowe od początku..I żadnych zmian.Vo do wypłaty to zawsze jest ona 15 każdego miesiąca za miesiąc poprzedni..chyba że poprosisz o zaliczkę.. Ogólnie jest ok..I nie można die do niczego przyczepić..chyba że przyjedziesz ""do pracy"" ale nie pracować..Wiem bo tutaj pracuje.

@Andi

No to do zobaczenia na początku sierpnia, może będziemy na 1nym pokoju Dasz swoj nr tel? Mam parę pytań albo powiedz: Czy umowa o pracę od rauz na czas nieokreslony? Jezdzi się samemu czy we dwóch ? Ile h dziennie i co się robi dokladnie ? Ciezka fizycznie robota ? Przelozony, koordynator ok? Kasa na konto PL czy w kopertę przed wyjazdem (jeśli praca w systemie) ?

NO NAME
@Nowy kierowca

Przeciez wszystkie informacje masz w umowie. Nikt Ci nie napisze ile godzin dziennie, bo to roznie wychodzi

@Nowy kierowca

To zależy gdzie Ty jedziesz.. kasa ok..Konto obojętne jakie.

Barbara

Na przekór tym wszystkim którzy piszą negatywnie o firmie Asmo ,pracuje z firmą i niestety nie wiem skąd biorą się te negatywne opinie .Kontakt z koordynatorami jest bardzo dobry ,jeżeli nie odbiorą telefonu gdy się dzwoni zawsze oddzwaniają, przecież nie jesteśmy sami i wiad9mo że nie zawsze mogą odebrać telefon w danym momencie. Również wszystko inne jest zgodne z umową. Pozdrawiamy firmę Barbara i Andrzej

PRZYSZŁY PRACOWNIK

Witam czy ktoś pracuje w ASMO jako kierowca wywrotki w Bremen? Wybieram się tam do pracy i zastanawiam się czy ktoś mógły się podzielić opinią na temat tej roboty

Zostaw merytoryczną opinię o ASMO Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASMO Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 55 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASMO Solutions Sp. z o.o.