ASMO Solutions Sp. z o.o.

Opinie o ASMO Solutions Sp. z o.o.

Kier

Kiedy widzę ofertę pracy kierowcy c+e w Niemczech bez systemu za 1955-2155, to nie mogę opanować śmiechu. Niemcowi zaproponujcie :)

Jan
@Kier

@Kier Jak rozumiem niemiecki znasz perfekt i masz adr?

Norbi..
@Jan

Nie rozumie dlaczego jeszcze łapiecie się do pracy przez Asmo..Przecież to banda (usunięte przez administratora) jest tworzona przez Polaka..A nikt Cie nie okradnie tak jak to zrobi rodak...Przepracowałem przez nich prawie dwa lata..Zero kontaktu z biurem(na początku super) później zapomnij.Wypłaty ciągle się nie zgadzają..I jest jedną wielką walka o swoje..Jak chciałem odejść to mnie okradli na 700 euro (sprawa w sadzie) ubezpieczają na 1/4..no może na 3/4 etatu..To jest max!!!Jeżeli ktoś chce zasięgnąć opinii podaję telefon 691530470

@Norbi..

To na jaką stawkę byłaś u nich dogadany, a ile wpadało w rzeczywistości, skoro piszesz że się nie zgadzało? I jak często tak było, przecież sam podajesz, że robiłeś tam przez 2 lata. Jakieś zalety tej pracy chyba musiały być, skoro od razu nie odszedłeś?

Inny

Jadę w okolice Kassel jako komisjoner elektroniki jak spisują się koordynatorzy? bo w mojej poprzedniej pracy w Niemczech koordynator to był największy problem

Zainteresowana

Dzień dobry. Czy ktoś wybiera się do pracy na komisjonowanie elektroniki w Getynga?

Kierowca

Witam Czy ktoś pracuje jakoś kierowca kat.C przez ASMO Solutions? Mają dość ciekawa ofertę w Mannheim solowka chłodnia wynagrodzenie netto 2600 na 1 klasie podatkowej i 2800 na 3 klasie ciezarowka jest ladowna na magazynie Lidla potem trzeba rozwieść towar do 2 sklepów prac od 8 do 15/17 Czy ktoś kojarzy taką firmę w Mannheim? Może ktoś tam pracuje i mógłby coś napisać o tej firmie. Pozdrawiam

Firma ASMO Solutions prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C+E 2600-2800 euro na rękę, plandeka, pewne zarobki,. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Assa

Witam Jedzie ktoś na komisjonowanie elektroniki do Getynga? Start pracy 27 czerwca

Agaaa
@Assa

Hej. Możesz coś więcej napisać o pracy . Mój syn szuka z wyjazdem na już.

Jolanta

A to jest szansa na dofinansowanie przez firmę wykonanie prawa jazdy? Czy nie ma opcji, aby firma w tym pomogła także finansowo?? Jak to wygląda?

Andreas

Jest ok ja pracuje od 2 lat i nie ma problemów zarobić można a robota jak w Polance

ALEK

Mi sie dobra robota trafila nie mam zadnych problemów

X

Miła obsługa:ale minus nie masz samochodu to nie dzwoń bo nie masz szansę na pracę.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Kierowca

04.05.2023 11:05

Kierowcaikona wywiad

Chciałbym podzielić się doświadczeniami pracy w firmie ASMO Solutions, która w moim odczuciu interesuje się tylko zatrudnieniem nowych pracowników, a następnie w ogóle się nimi nie przejmuje.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Kierowcaikona wywiad

Kierowca auta ciężarowego. Do moich zadań należało załadowywanie towaru, transport i rozładowanie towaru.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Kierowcaikona wywiad

Pensja jest ustalana indywidualnie, nie ma jasno określonych widełek.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Kierowcaikona wywiad

Pracuję przez 2 lata w tej firmie.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Kierowcaikona wywiad

Nie poleciłbym tej współpracy, ponieważ po zatrudnieniu pracownika, firma nie interesuje się już nim. Mam problemy z dodzwonieniem się do firmy, z załatwieniem czegokolwiek, są niejasności w kwestii potrąceń z wypłat.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Kierowcaikona wywiad

Najbardziej nie lubię dnia z wypłatą, ponieważ nigdy nie wiadomo jaka będzie stawka i na podstawie czego jest ona wyliczona. Następnie przez dwa tygodnie trzeba się prosić o wyjaśnienie, sytuacja jest cykliczna i powtarza się co miesiąc, tylko przy pierwszej wypłacie nie ma problemu.

Nie ma żadnych.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Nie ma żadnych.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Kierowcaikona wywiad

Atmosfera jest bardzo niezadowalająca, wszystko jest ok przez pierwsze dni pracy, następnie trudno o kontakt z firmą, długo czeka się na załatwienie spraw pracowniczych, czy wyjaśnienie potrąceń z wypłaty.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Kierowcaikona wywiad

Przez pierwsze kilka dni było super, następnie czułem, że nikt już nie dba o mnie, jako o pracownika, nie odpowiadano sprawnie na moje telefony, powtarzały się też akcje z potrąceniami z wypłat i długim oczekiwaniem odpowiedzi wyjaśniającej te sytuacje.

Kierowcaikona wywiad

Sugerowałbym lepsze dbanie o pracowników, bo to oni utrzymują tę firmę.

Gigiś

Czy ktoś pracował na cementowozach okolice Magdeburga ?

Bonzo

Czy ktoś orientuje się jak wygląda praca w miejscowości Getynga przy artykułach Saturna ?

Andreas
@Bonzo

Ty najpierw dopytaj jakie ubezpieczenie..bo z reguły to asmo ubezpiecza na 1/2 lub 3/4 etatu..z tego co wiem to masz ubezpieczenie tylko w dni które pracujesz..weekendy nie..a potem podejmnij pracę.

Syzszka

Hej dostałem umowę od asmo oraz aneks do umowy, czy firma w pełni wywiązuje z i aneksu umowy i podanych kwot itd.... na co uważać?

Karol
@Syzszka

I to jest problem...bo nigdy się nie wywiązują.. co innego obiecują a co innego jest..Pracowałem tam 2 lata...Będą Cie zwodzić w nieskończoność..Zarejestrowany jesteś na najniższą z możliwych sum...Często na 3/4 etatu..Pomyłki w wypłatach bardzo często..Ubezpieczony jesteś od poniedziałku do piątku.. czyli w dni które pracujesz...Zapomnij o chorobowym..nie dostaniesz złamanego grosza..Same superlatywy!!!!

Henry

Polecam agencje robota jest dobra i nie ma opożnien w kasie

Witam .Mam pytanie do kierowców którzy pracują w Niemczech za pośrednictwem Asmo Solutions. Mam zamiar skorzystać z ich oferty pracy na kierowcę CE 2/1 lub 3/1 od marca. Czy według waszego doświadczenia z tą firmą wywiązują się z warunków pracy które były w ofercie.Mam jeszcze chwilę do namysłu.Wolalbym jechać ze spokojna głowa lub wogule.Licze na waszą szczerą opinie.Pozdrawiam.

Jaro
@Piotr

U mnie wszystko gra, bez większych zarzutów ale pewnie od firmy do jakiej trafisz zależy bo rasiole zawsze się gdzieś znajdą pozdro

Norbi
@Piotr

Witam..powiem tak.Pracuje przez Asmo ponad półtora roku....Nie ma problemu.Najważnirjsze że zgadza się na koncie..Przeczytaj dobrze umowę...I zgodnie z tym będziesz miał wypłacane..

@Jaro

@Jaro Dzięki za odp na moje wątpliwości i pytanie z tego co wiem to firma mieści się w okolicach Hanoweru i mają wywrotki a druga firma wywrotka-silos a może ta sama rozpoczęcie pracy w jednakowym czasie może coś słyszeliście kojarzysz co to za firmy daj znać Dzięki czy możemy przejść na wiadomości priv ?

@Norbi

@Norbi Dzięki za odp na moje wątpliwości i pytanie z tego co wiem to firma mieści się w okolicach Hanoweru i mają wywrotki a druga firma wywrotka-silos a może ta sama rozpoczęcie pracy w jednakowym czasie może coś słyszeliście kojarzysz co to za firmy daj znać Dzięki czy możemy przejść na wiadomości priv ?

Qma
@Piotr

Wywrotki koło Hanoweru to wędliny. Praca po 11h, rozmaite rzeczy się wozi, często goracy asfalt do maszyny a wracasz z frezem. Piaski żwiry, nawet raz woziłem szyby samochodowe na recykling z barki. Kiedy startujesz? Qma05@vp.pl

Qma
@Piotr

Firma Wesling miało być a nie wędliny. Mają wywrotki i silosy. Pokoje jedynki były za mojej kadencji 200m od firmy.

Franklin

Polecam pracuje kolejny raz u nich po 2 latach przerwy firma widać mono się rozrasta i staraja sie dbanc o pracownika

Jolanta
@Franklin

Rozrasta się, czyli firma się rozwija? A czy jak się tak rozrasta i pojawiają się posady na wyższych stanowiskach, to wtedy praktykują rekrutacje wewnętrzne, czy jednak szukają ludzi z zewnątrz? Wiecie coś?

Wiktoria

Dlaczego wymogiem w ogłoszeniu na stanowisko Account Coordinator jest odporność na stres? Wyjaśnijcie proszę, ta praca jest jakoś wybitnie stresująca? No i jeszcze jedna kwestia. Skoro mają takie oczekiwania, to ciekawe, czy szkodliwe jest wypłacane z tego tytułu?

Joziu

Mam pytanko czy ktoś pracuję na cysternie w osnabruck przez Asmo?

Robson

Ja latam na firance i jest bez zarzutu

Kozmin

Pracuję u nich od roku i nie wiem z kąd ten hejt wypłata zawsze jest na czas w przeciwienstwie do wcześniejszych firm, zmieniałem raz firmę , bo mi nocki za ciężkie były i płynnie mnie przenieśli kasa spoko w porównaniu do innych ofert jak jak miałem kontrrole policji to z biura mi pomogli ogólnie zostaje u nich w najblizszym czasie

Zostaw merytoryczną opinię o ASMO Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASMO Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 55 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASMO Solutions Sp. z o.o.