Opinie o Metrix Metal Sp. z o.o. w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Metrix Metal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Metrix Metal Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metrix Metal Sp. z o.o. w Tczew

Dosłownie (usunięte przez administratora)”. To co się tu dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Żadne zmiany wprowadzane w ostatnim czasie nie są w jakimkolwiek stopniu na plus dla pracownika. Wymyślone jakieś logowania, skrócone przerwy, odpowiedzialności zbiorowe, zabieranie premii a do tego niskie zarobki i ciagłe obserwacje. Z każdej strony słychać, ze ludzie nie wyrabiają psychicznie, nie chce im się chodzić do pracy i szukają czegoś innego. Brawo! Tego chcieliście?

@Heisenberg

Z prostego powodu... Bo mogą :) to premia uznaniowa, i generalnie każdy pracodawca może uznać ze ktoś nie zasłużył na premie W firmach takich jak ta no może być problemem nieobecność nagła pracownika produkcji Ale szczerze mówiąc nie powinno być tradycja to że za coś takiego zabiera się ludziom dodatki do pensji Nie zarabia się po 10000 zł na rękę, każde 100 zł w dzisiejszych czasach ma znaczenie dla ludzi Co by nie mówić, potrzebne są zmiany na lepsze, żeby ludzie mieli chęci i motywację do pracy i przychodzenia do niej, żeby każdy włożył skupienie w swoją pracę Pytanie czy zmiany które nastąpiły w formie będą na plus Po opinie osób pracujących na produkcji można wnioskować że lepiej nie jest "Domniemniewam" że lepiej nie będzie :)

Małoważny

Dyrektor od dn. 1.05 stworzył nowy system karania za reklamacje .Jeśli na danym wydziale wystąpi reklamacja karani utratą premii są wszyscy pracownicy wydziału ,nawet ci którzy nigdy reklamacji nie mieli. Zasady karania przekazywane są pracownikom w ''wersji ustnej'' gdyż papierowa nie istnieje. jestem ciekaw czy ''podpisał '' się pod nią Zarząd. Mam nadzieję ,że te zasady będą przekazywane nowym pracownikom przy rozmowie rekrutacyjnej ,bo obecni pracownicy są ''bardzo zadowoleni '' co na pewno wpłynie na zaangażowanie w swoje obowiązki .Gratulacje.

Steven Seagal
@Dobry pracownik z gięcia

I tu się zgadzam. Jak mam stracić premię za czyjeś niedbalstwo albo niechęć do pracy to dziękuje. Chorobowe i tyle. A powoli zaczyna być to widać, tu chorobowe tam chorobowe. Zawsze jakoś miałem chęć do pracy, a teraz mało mi zależy. To był trochę głupi pomysł i na pewno odbije się to w kolejnych miesiącach. No ale co zrobić, firma zatrudni ludzi z łapanki i dalej to samo, buble i reklamacje. Błędne koło. Starzy pracownicy dostaną po kieszeni przez takich, i baju baj. L4 albo do widzenia. A no i i jeszcze brak podwyżek też robi swoje, a firma przecież nie jest biedna. Pozdrawiam zdemotywowanych pracowników.

Byc moze@Nowy

Witam a jak wygląda sytuacja na stanowisku kontroli jakości? Wiedziałem ogłoszenie I się zastanawiam, po komentarzach widzę że w wielu działach jest ,,słabo,,. W ogłoszeniu nie piszą też o godzinach/zmianach.

@byla kj

Serio? Czyli podwyżki są tylko wtedy, gdy minimalna rośnie? Chyba nawet dzisiaj padło tu pytanie, czy będą premie roczne. Czy do tej najniższej krajowej wchodza jakies dodatki, typu właśnie ta premia roczna?? Może to cos sytuacje ratuje? Indywidualnie podejść i negocjować wynagrodzenia tez sie nie da?

Olcia Nowy wpis

Hej, w ogłoszeniu dla montera zostało wprost napisane, że istnieje możliwość awansu wewnętrznego. Czy możecie rozwinąć te kwestie? Na kogo i po jakim średnio czasie się przechodzi?

nikt ważny - szarak Nowy wpis

Jak są obiecywane premie i dodatki to fajnie brzmi... Ale kwartalna to fikcja... niby będzie, ale nie wiadomo kiedy, raz obiecana do 15, ale co kolejna to inny termin... miesiąc później, na wypłate czy jak... Jako pracownik nie wiem jak zaplanować wydatki, kiedy mogę liczyć na dodatki. Wczasy pod gruszą? Może będą, a może będą bony na święta... ludzie na produkcji liczą złotówki na koncie i za nie żyją. Wszystko rozumiem, no może bajzu z harmonogramami chyba nigdy nie ogarne (szczerze to szacun że zielono-niebiescy to jakoś jeszcze kleją), ale kurde chce wiedzieć na czym stoje z finansami. Coś ma być to kiedy ma być...

nudy Nowy wpis
@nikt ważny - szarak

Premie kwartalne zawsze są wypłacane po wynikach finansowych. Wyniki są 15. Premie kwartalne tak jak zawsze od kilku lat, wiedzą o tym pracownicy pracujący minimum rok zawsze terminowo na koncie są po 20 danego miesiąca. Także "żadna fikcja ani "fajnie brzmi".

Jest wakat dla pracownik do obróbki skawalanem, i co uważacie o stanowisku. Mogę prosić o konkrety na temat zarobków, bo wiem tylko, ze premia dopiero dostępna jest po przepracowaniu 6 miesięcy. Zakład w sumie pochwalił się ze maja dłuższe przerwy niż wymaga kp, to ile tej przerwy jest, dajcie znać:) Pozdro

Pomidorowy Skrytożerca

Tak, przerwy jest całe 5 minut więcej.Do niedawna były to przerwy rotacyjne każdy dział miał swoją godzinę,ale dzięki mojej inwencji i zaangażowaniu teraz wszyscy siedzą sobie na głowie. Tak na marginesie w innych firmach są 2 przerwy pierwsza 10 minut a druga 20 i to ja rozumiem.

@Pomidorowy Skrytożerca

Całą godzinę przerwy każdy miał w trakcie pracy? to nie lepiej było ciągiem zrobić i pójść do domu czy jednak fizycznie ciężko czasem to osiągnąć? zastanawiam się czy w biurze też tak każą czy raczej przerwy są standardowe

Pomidorowy Skrytożerca Nowy wpis

Czytaj ze zrozumieniem, każdy dział miał swoją godzinę np. montaż na 10:00 po 20 minut itd.

Heisenberg

Kolejny standard do (usunięte przez administratora) Miały być grafiki miesięczne, i co??? Planiści niczego nie ogarniają, nawet tak prostej rzeczy. Ale tak to bywa co pasuje pracownikom a nie leży od górnie to znika po miesiącu. A uzgodnione było z zarządem.

Steven Seagal
@Heisenberg

Bardzo fajne były te miesięczne grafiki, każdy mógł sobie zaplanować kolejny tydzień. Ale co zrobisz?? Planiści są tutaj bardzo słabi, a termin " długofalowe " planowanie, znają tylko ze słownika wyrazów obcych.

A jakie macie różnice miedzy tymi dniami? Chodzi wam o to, że macie po trzy zmiany i się to jakoś przestawia? Na jakiej zasadzie i po co skoro każdy chyba wykonuje to samo, czy coś źle rozumiem? Ja chce iść na CNC, bo piszą w opisie ze się przyuczyć można

Bjj
@Heisenberg

A czy grafików miesięcznych nie mieli robić brygadziści? Co planiści mają do grafików? To brygadziści ustalają kto jaka ma zmianę, i oni przygotowują grafik Więc pretensje raczej do brygadzistów ze swoich działów

Tuco
@Bjj

Oczywiście że brygadziści mają robić, i robią grafiki miesięczne. Ale co oni mogą poradzić jak planiści latają jak ze (usunięte przez administratora) w czwartek lub piątek, że trzeba zmieniać grafik. "Bo coś wpadło albo wypadło". Jeszcze się nie zdarzyło żeby grafik miesięczny przetrwał od początku miesiąca do końca bez zmian. I co ??? To wina Brygadzistów czy planistów??? Długofalowość - doczytaj co to znaczy a nie winę zrzucasz na zielonych.

@Tuco

Wia nie leży ani po stronie brygadzistów, ani planistów. Proszę pójść do góry i zerknąć na terminowość i ilość wpadających zamówień Wpadają zamówienia które musimy zrealizować bardzo szybko, dlatego zmiany są i będą wprowadzane Na to nie ma recepty Zawsze można spróbować poszukać innej pracy, innej firmy Narzekać można na wszystko, problem w tym że w każdej firmie będzie się narzekać

Operator Prasy Krawędziowej

Niezbyt ciekawe obycie z strony kierownika produkcji pod względem interpersonalnym. Nie opisuje miejsca pracy co się wykonuje w firmie tylko od razu przechodzi do konkretów. Na rozmowie czuje się atmosferę coś na zasadzie przymusu "bierze pan prace czy nie"

moje pytania były proste ile na dzień dobry się zarabia i ile można zarobić po okresie probnym

Wyjaśnisz przy tym czemu akurat malarnia została wybrana jako miejsce do rozmów? Co z innymi działami? Tam jest was najwięcej czy jak? I czy wcześniej już były takie pomysły?

Heisenberg

Co się dzieje w tej firmie??? Od kiedy to kadry umawiają termin i godzinę badań okresowych za pracownika??? To jakaś kpina, zwłaszcza że robią to oczywiście w taki sposób aby pracownik załatwił to w godzinach prywatnych ( poza godzinami pracy ). 3, Art. 229 Kodeksu pracy jasno określa, że okresowe i kontrolne badania lekarskie przeprowadza się w miarę możliwości w godzinach pracy. Co do zasady czas wykonywania przez pracownika badań okresowych, nawet jeżeli trwają one kilka dni, stanowi usprawiedliwioną nieobecność w pracy, w trakcie której pracownik zachowuje prawo do wynagrodzenia za pracę. Jutro Inspekcja Pracy - dopytamy się.

Marika

Moi drodzy, przeglądam forum i na produkcji nie dzieje się za dobrze, a jak sytuacja wyglada w dziale sprzedaży? Szukają właśnie menadżera i waham się czy aplikować. Trochę obawiam się o zarobki, bo chodzi o stanowisko menadżerskie a firma w ofercie napisała, że doświadczenie jest mile widziane. To tak jakby chcieli przyjąć osobę bez niego, za niższą stawkę. Mogę oczywiście się mylić. Z drugiej strony podobno gwarantują premie miesięczną, kwartalną i roczną oraz frekwencyjną. Nakreślicie mi więc jak wygląda sytuacja w dziale pod względem zarobków, struktury, atmosfery? Byłabym wdzięczna ;)

G
@Marika

Nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora) nie tylko na produkcji ale i wyżej też jest. co do premii nie łudź się, że szybko ją zobaczysz bo dopiero po przepracowaniu 6mc.

@G

O, no widzisz.. z tego co kojarzę, to nie napisali w ofercie, ze premia dopiero jest możliwa po przepracowaniu 6 miesięcy:/ Dobrze, ze dajesz znać. Warto coś jeszcze wiedzieć o warunkach? Co do tej premii, to jest to spora kwota chociaż? O jakich pieniądzach tu mówimy?

Jestem kobietą i nie mieszkam w Tczewie- zastanawiam się nad pracą w tej firmie, mam doświadczenie. Czy mogłabym prosić więcej szczegółów? Ile jest zmian? Jak z weekendami? Czy lepiej sobie odpuścić i szukać czegoś innego? Zdaje sobie sprawę że w kazdym zakładzie nie jest idealnie, zawsze się coś znajdzie, dlatego z chęcią chciałabym przeczytać opinie pracowników. Pozdrawiam no i może do zobaczenia! :)

you

nie polecam, jeżeli jesteś ambitną osobą to szukaj dalej. ale tej firmy nie polecam. (usunięte przez administratora), donosicielstwo na każdym kroku!

@you

Ciekawe, że przez 30 lat istnienia firmy żaden pracownik nie wniósł sprawy o (usunięte przez administratora) Może Tobie się firmy pomyliły? Od nowego roku bardzo dużo pracowników dostało awans na wyższe stanowiska, także możliwość rozwoju i podwyżki płac jest zawsze kiedy nie jest się leniem i lewusem. W takim przypadku i z takim podejściem polecam nigdzie nie pracować, bo wszędzie będzie źle albo założyć swoja działalność gospodarczą.

A czemu ludzie boja się zmienić pracę? Czy oni są jakimiś sadoma -cho, że tak lubią cierpieć w pracy, sprawia im to przyjemność ? Aż tyle sadoma- sochistów tutaj pracuje- włącznie z Tobą luki? Pracy jest tyle do wyboru i nikt nikogo nie trzyma, można iść do firm obok pracować przez agencje pracy na umowach śmieciowych, a nie na podstawie umowy o pracę. Przecież nikt kajdankami tych ludzi nie przypiął.

X

To,co wyprawia się w tym zakładzie od dłuższego czasu przechodzi ludzkie pojęcie, pierwsza zmiana powinna nazywana być „zmiana zebrań”,cokolwiek potrzebujesz od majstra bądź brygadzisty-zapomnij,bo ciągle obecni są jedynie na zebraniach. Zebrania z pracownikami,które miały wyjaśnić pewne aspekty tylko pogorszyły sytuacje jaka ma w tym zakładzie miejsce a ludzie już rozmawiać o tym po prostu nie chcą,bo ma to zupełnie odwrotny skutek.

@X

a objaśnisz to tak w sumie? przede wszystkim co konkretnie miały wyjaśniać te zebrania, masz jakieś konkretne przykłady okoliczności? Dodatkowo jaka konkretnie sytuacje w miejscu pracy masz teraz na myśli? Jako osoba kandydująca co konkretnie warto wiedzieć?

Ciekawski

Czy firma w tym roku da lub dała premie roczne?

Grzyb
@Ciekawski

Nikt nic nie dostał i pewnie nie dostanie. Mam tylko nadzieję, że zarząd liczy się z tym, że ludzie nie będą zadowoleni i może się to różnie skończyć. Człowiek pracuje cały rok bez zwolnienia bo nie chce stracić premii, niejednokrotnie przeziębieni, chorzy z jelitówką czy innymi dolegliwościami ludzie chodzili do pracy byle nie stracić „rocznej” bo nie ukrywajmy zawsze był to fajny zastrzyk gotówki, żeby zarząd na sam koniec roku poleciał sobie w kulki i wziął ludzi „bez mydła”. Trochę to nie fair i nie wińcie produkcji za reklamacje bo po części to też wina ludzi rekrutujących nowych pracowników. Nikt z nas nie chciał ludzi z łapanki więc dlaczego mamy pokutować za błędy osób zatrudnionych „na sztukę”? Niefajnie…

M
@Grzyb

Masz rację. Ale wina nie tyle co ludzi, ale nadgananie czasowe produkcji, brak kontroli, która siedzi w kanciapie, i ogląda tv, lub maile pisze... Jeden rzetelny tylko jest co chodzi i sprawdza produkcję a reszta...?!!

N
@M

Kontrola od dłuższego czasu zapomina po co przychodzi do pracy,większość czasu spędzają przy komputerach udając że Cię nie widzą,bądź pochowani w różnych miejscach gdzie nie można ich odnaleźć. atmosfera w kj jest tragiczna,wszyscy na siebie poobrażani i próbują przez to się wyżywać na osobach które przychodzą kontrolować sztukę,jakby łaską było wykonanie tego,za co mają płacone.

Grinich
@N

Pracują dosłownie jak za karę. Udawanie że niby coś robią przed komp... Szukanie aut, oglądanie zdjęć swoich, meczy,faktycznie "należy do ich obowiązków" gdyby skupili się na produkcji nie byłoby też tyle reklamacji. Może na akord niech pracują i zobaczy kierownictwo ile osób sprawdzili. Bo czasami ich mierzenie jest byle jakie. A jak błąd ktoś inny znajdzie to jest szukanie szybko pierwszej sztuki bo przecież ona była dobra... Owszem jest samokontrola ale nacisk z strony majstrów jest na czas produkcji. I tak za wszystko obrywa pracownik. Nie ważne czy zrobił dobrze, zawsze będzie dla nich źle.

Tuco
@Grinich

Proponował bym aby KJ miała jakieś skanery przy sobie. I przy sprawdzeniu operatora i detalu, odbić KP i kod operatora. Wtedy wezmą się do roboty, bo ile już to ich lenistwo się ciągnie. O 6.00 udawanie że się pracuje, robienie sobie płatków z mlekiem, krojenie pomidora i spożywanie śniadań. Kpina. A jak wejdziesz sprawdzić pierwszą sztukę to " co ty chcesz, czego nie wiesz, itp,itd " Dodatkowo złość i zawiść między KJ, każdy obrażony na każdego i szukanie na siebie haków. O drugiej zmianie lepiej nie będę pisał.

Byc moze@Nowy

@Byc moze@Nowy

U nas w KJ jest spokojnie, trzeba robić swoje na 1zm, później luzik.

@Marek

A jeszcze info, jaka jest kasa w kontroli jakości? Jaka jest pensja na start dla osoby bez doświadczenia? I czy kontrola jakości tutaj wymaga jakiś konkretnych uprawnień czy certyfikatów potwierdzających daną umiejętność?

Operator

3700 brutto i na tym koniec

Lidia
@Operator

No, a ta kasa 3700 zł brutto to dla osób bez doświadczenia, tak? A dla kogoś kto w kontroli jakości ma doświadczenie 5-7 lat? I co znaczy, że koniec? Że nie ma podwyżek czy że nie ma jakiś premii dodatkowo do tej pensji?

byla kj
@Lidia

z stażem 5-7 lat to najniższa krajowa i tak do emerytury ;) tak tutaj wygląda płaca..

@byla kj

Dramat pracownicy bardzo spoko ale majstry to jakaś (usunięte przez administratora) przy#ierd@laja się o to że siku ci się chce Nienawidzę tego siwego starego chu#a

Kaśka

I tylko z tym jednym majstrem są problemy? Reszta ok? Nie można go jakoś skonfrontować, za takie podejście do pracownika? Mój tata chce się przyjąć do firmy tu do was i ciekawi mnie jakby mu tu było. Możesz napisać jak sprawy z wynagrodzeniem? Płaca konkurencyjnie? Można tu liczyć na stabilność?

@Kaśka

Nie polecam pracy w tym miejscu nie tylko ten jeden jest problemem bo ludzie którzy tam pracują są jacyś inni zastraszeni (usunięte przez administratora)ta firma powinna już nazywać się Januszex bo dziwne że przez 1,5 roku ciągle wiszą ogłoszenia o pracę

Co 1,5 roku? na podrzędne stanowiska? zastanawiam się po prostu dlaczego ludzie wciąż pracują skoro w ten właśnie sposób opisujecie warunki? ponad rok to sporo czasu, na początku jednak jest ok? i tak dla jasności ile okres wypowiedzenia obecnie trwa?

Handlowiec

Witam, czy orientuje się ktoś jaka jest atmosfera w dziale sprzedaży?

Co jaki czas w Metrix Metal Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

czarnakropka13

Czy ktoś z zarządu lub dyrekcji mógłby zwrócić uwagę Panu z biura który do pracy przychodzi w klapkach japonkach? To co najmniej niesmaczne kiedy idzie się do automatu po kawę czy coś innego, a jakiś jegomość siedzi sobie jak na wakacjach My pracownicy produkcji musimy parzyć się w grubych spodniach, nosić rękawki które grzeją, a u góry panuje wakacyjny klimat ???? Litości ludzie

Dąbrowski Rafał
@czarnakropka13

Dzień dobry Państwu, Chciał bym zaznaczyć, iż całkowicie odcinam się od wulgarnego i obraźliwego wpisu, który zapewne miał imitować mój komentarz. z wyrazami szacunku Dąbrowski Rafał

Ewcia

Odpowiedzialność zbiorowa, ale za co? Za wyniki? Za jakieś usterki w firmie? I jaka jest kasa w takim przypadku, no bo jak to odpowiedzialność ogółu no to jakie sa konsekwencje? Np. zabranie premii jest?

@Ewcia

Tak, zabierają premie, mało tego, w niektórych przypadkach jest tak że musisz odrobić wartość pracy i detalu Potknięcia każdego pracownika są wytykanie i punktowane Są osoby odpowiedzialne za przegląd kamer i one sprawdzają czy pracownik coś zrobił czy nie Zabawne, bo myślę że firma powinna mieć bufor który przygotowany jest na ewentualne reklamację czy błędy Firma w której powtarzalność produktu jest ogromna ma problemy z każdorazową produkcja Nawiąże jeszcze do podwyżki premii frekfencyjnej Może zamiast dawać coś takiego, co i tak zostanie zabrane bo pracownik wziął L4 lub urlop na żądanie, dacie ludziom te 500 zł brutto do podstawy? To było by lepsze W firmach dookoła, które też na pewno boryjaja się z wieloma problemami potrafią dać ludziom podwyżki rzędu 1000 zł lub 1500 zl To jest podwyżka A nie coś w stylu 300 zł brutto, bo przecież jeszcze 250 zł za obecność dostaniesz Kpina No ale.... Wszyscy wiedzą gdzie zostały zainwestowane ostatnio ogromne pieniądze.. Tylko czy jest sens pakować tyle pieniędzy w coś co stoi na parkingu i nie sprawia że pracownicy mają motywację i chęci do pracy? Lepiej ludziom podnieść coś co można zabrać, przecież to takie motywujące... Motywujcie ludzi, pieniędzy i czynami... Nie zabieraniem kasy za jeden błąd, czy zwolnienie chorobowe, choroba to wypadek losowy, nikt nie choruje bo ma taka zachciankę :)

@CoronaVirus

Święta prawda. W firmie oszczędza się na wszystkim w tym na pracowniku a nie na autach. A co do premii to jeszcze dodam pytanie, czemu cokolwiek i z jakiejkolwiek premii jest zabierane za urlop na żądanie??? Przecież to urlop pracownika i z jego puli urlopu jest zabierany dzień. Poza tym to tylko 4 dni w roku, a wypadki losowe się zdarzają. 2 dni żądła i po premii miesięcznej i frekwencyjnej. Żałosne.

Hegemon

Ten w niebieskiej koszulce z mordą ponurego kartofla, to jakiś (usunięte przez administratora)! W ogóle, gdy ci niebieskokoszulkowi brygadziści/kierownicy pół roboty spędzają przy monitorach, obserwując pracowników, to już robi się dziwnie. Atmosfera jak w (usunięte przez administratora). W żadnej firmie nie miałem tak minimalnego kontaktu z pracownikami! To jakaś pralnia mózgów!

CoronaVirus

Ciekawym pomysłem było rozdawanie chusteczek do okularów ???? fajna sprawa, przydadzą się ludziom na otarcie łez ???????????? szkoda że osoby z najwyższej ławki nie biorą pod uwagę w swoich statystykach czegoś takiego jak zadowolenie pracownika, satysfakcja Większość osób pracujących w firmie nie jest zadowolona z tego co się w niej dzieje, jak się dzieje, co zostało zmienione Moi drodzy, zmiany należy przeprowadzać od góry, a nie robić tylko roszady Bo to nic nie zmienia ☺️

magazynier

Szukają magazyniera ludzi nie idzcie tam bo sobie strzelicie w kolano lepiej isc gdzies za mniejsza stawke niz do tego (usunięte przez administratora)

Akuku

Notoryczne odmowy urlopów. Dla nich nawet miesieczne wyprzedzenie to za mało by ogarnąć sytuacje. Pracownicy są zmuszeni często brać zwyczajne L4 ponieważ inaczej się nie da. Toksyczna atmosfera, nie warto

aaa
@Akuku

A jakie jest szersze wyjaśnienie problemów związanych z tymi wspomnianymi urlopami? Ciekawi mnie po prostu argument. I wobec tego jak one w praktyce są wykorzystywane przez pracowników przy założeniu, że nie będą korzystać z L4?

Zostaw merytoryczną opinię o Metrix Metal Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w Metrix Metal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metrix Metal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metrix Metal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metrix Metal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Metrix Metal Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metrix Metal Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 269 ocen.

Metrix Metal Sp. z o.o.