Opinie o Art Bookstore Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Art Bookstore Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Art Bookstore Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Art Bookstore Sp. z o.o. w Warszawa

Czarek Nowy wpis

Firma nie zwróciła nam towaru na wcale niemałą kwotę Nie reaguje na przedsądpwe wezwania do zapłaty. Całkowity brak kontaktu, na chwilę obecną nie można tego nazwać inaczej niż złodziejstwem Jeśli jest więcej poszkodowanych osób, proszę o kontakt pod tym wpisem.

Zofia Nowy wpis

Napisałeś, że nie polecasz firmy Art Bookstore przez złe traktowanie pracowników, ale w żaden sposób nie uzasadniasz swojej opinii. Co takiego się tam dzieje? Podasz jakieś przykłady?

Igor Nowy wpis

Kto zajmuje się tam działem reklamacji?

Odradzam podejmowanie współpracy z tą firmą. Wszelkie formalności z zarządem bez zarzutu, natomiast osoba koordynująca, Pani Paulina, jest osobą niesłowną, infantylną oraz na pozór profesjonalną.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Art Bookstore Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Sympatyk malarstwa

Absolutnie odradzam kupowanie książek w Art Bookstore! Chciałem zamówić piękny album za 65 zł, który był rzekomo dostępny na ich stronie. Zapłaciłem z góry przelewem bankowym, a wkrótce ktoś z księgarni poinformował mnie e-mailem, że wskutek błędu ich systemu książka, którą zamówiłem, jest niedostępna więc proszą mnie o numer konta bankowego, na który zwrócą mi te poniesione koszty. Podałem oczywiście ten numer konta, po czym czekałem... tydzień cały i nic. Na moje e-maile nie odpowiadał jeden pracownik (pan Emil M.). Po tygodniu, po e-mailu na inny adres sklepu, nagle pan Emil się odezwał i przeprosił za opóźnienie a zwrot pieniędzy obiecał w ciągu tygodniu. Teraz mija kolejny tydzień - i ani pieniędzy na koncie ani odpowiedzi z ich strony, a na 100% podałem dobry numer konta, bo kopiuję/wstawiam gotowy numer. Nie ma mowy o moim błędzie ani o zmianie numeru mojego rachunku bankowego. W tej chwili jest to dla mnie podejrzenie oszustwa, ale zobaczymy, może jeszcze jakimś cudem otrzymam swój zwrot, wtedy oskarżę firmę jedynie o bałagan, zwlekanie i niesłowność, co też podważa jej wiarygodność. Na razie to wygląda znacznie gorzej... Jedynym dowodem na moją prawdomówność jest mój rachunek bankowy oraz e-maile, jakie wysłałem/otrzymałem od sklepu. Na tę chwilę publikuję to ostrzeżenie, a jeśli sytuacja się wyjaśni, zamieszczę sprostowanie.

Sympatyk malarstwa
@Sympatyk malarstwa

Po 2 tygodniach dostałem zwrot pieniędzy za brakującą książkę. Także nie jest tak źle, jak to wyglądało, ale zwlekanie tak długi czas z trak prostą operacją też nie jest miłą wiadomością.

Zostaw merytoryczną opinię o Art Bookstore Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Art Bookstore Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Art Bookstore Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Art Bookstore Sp. z o.o.?

Art Bookstore Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 8 ocen.

Art Bookstore Sp. z o.o.