Opinie o FTP Logistics w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy FTP Logistics. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FTP Logistics o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FTP Logistics w Łódź

Jak się pracuje z ludźmi z FTP Logistics?

A Nowy wpis

Kontakt: 790 - 203 - 424. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt.

Jacek Nowy wpis

Dużo tu niepokojących komentarzy na temat tej firmy. Możecie powiedzieć, czy FTP Logistics ma problemy z wypłacalnością?

Natalia Nowy wpis

Jakie języki są wymagane w tej firmie?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FTP Logistics? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Yukana

To głupie call center. Bardzo stresująca praca, której nikomu nie polecam. Umiesz francuski? Super, ale zaraz znajdzie się jakiś Polak co żył we Francji na Twoje miejsce. 2h bezsensownej przerwy w ciągu dnia przez co pobyt tam trwa 10 godzin.

Maja
@Yukana

To ciekawe, co piszesz o tej przerwie. Czy absolutnie wszyscy są do niej zobowiązani i co robią w tym czasie? Czekam na odpowiedź.Dzięki.

Maja

Jak obecnie stan firmy? Zalegają z płatnościami również pracownikom? Ktoś w ogóle pracuje aktualnie na umowie dla FTP Logistics?

790203 424

790203 424

ADAM

Nie zapłacone faktury na ok 16 tys zł.

Zbynio

Witam mam u nich ok700e tel 507149036 dziękuję i pozdrawiam

podwykonawca

Uwaga (usunięte przez administratora) sprawa zgłoszona do prokuratury.

Izabela

Firma FTP Logistics kręci jak może aby utrzymać się na rynku kosztem innych.(usunięte przez administratora) Polecam nie robic interesów z w/w firmą, gdyz będzie on polegał na jednostronnej korzyści.

ADAM

Uwaga na FTP mają niezapłacone u nas 12 faktur (w sumie ponad 3700 euro) i ciągle zwodzą i kręcą. Faktury za usługi transportowe niezapłacone od maja 2018!!!!! Zaznaczam że wszystkie usługi były wykonywane terminowo i zgodnie ze zleceniami>

FTP

Pozdrawiamy :))

alex

Hello, do you recover debts from Goftp ? Did someone have an idea with who i can speak about this issue ? If yes , send me a email to alex4uhonney@yahoo.com and we will speak about a solution. Thank you

Omerta

Nam ftp spłacili wszystko bez problemu ,mieliśmy co dzień u nich wykonane kilkanaście kursów i zawsze placili.Skad żale ? Moje sugestie dla FTP Logistics: Alles Ok na ten moment zobaczymy jak będzie płacilio goftp Lubię atmosferę w FTP Logistics za: Zgranie spedytorów

ona

PROsze spojrzeć na giełde wierzytelność TRANS.EU . Tej firmy juz nie ma...... Moje sugestie dla FTP Logistics: Oddajcie ludziom ich pieniądze

Tomasz

Firma nie spalca swoich zobawiazan

obserwator

Firma (usunięte przez administratora) nie płacą za swoje zobowiązania

Emil

Czy dyspozytor z pół rocznym doświadczeniem znalazłby miejsce dla siebie w Firmie FTP?

Anka
@Emil

Dołączam się do pytania jestem dyspozytorką/spedytorką.

Grzegorz

Oj Łukasz, Łukasz... Ty internetowy "anonimowy" bohaterze - z chęcią się spotkam z Tobą. Po pierwsze - gdy ukradłeś mi samochód miałeś wezwanie na komendę a w nast. kolejności do sądu. Dlaczego wtedy nie odbierałeś wezwań zamiast skorzystać z okazji? Po drugie - podpisałeś umowę z inną firmą niż FTP więc dlaczego tutaj wylewasz swoje żale? Po trzecie - Lepiej znasz moją rodzinę ode mnie, gdyż do tej pory nie wiedziałem, że mam kogoś z rodziny w Policji :D

Zostaw merytoryczną opinię o FTP Logistics - Łódź

FTP Logistics
2.9/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Legionów 119
    91-073 Łódź