Opinie o Visuell w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Visuell. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Visuell o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Visuell w Szczecin

Ola Nowy wpis

Polecam

Ola Nowy wpis

Polecam!

Edyta Nowy wpis

@julia czyli grafik dopasowany jest do pracowników ?

Julia Nowy wpis

Nie rozumiem poprzednich wypowiedzi, ja mam zupełnie inne odczucie związane z Tą firmą. Poznałam naprawdę fajne osoby, z wypłatą nie ma problemu, wszystko jasno i wyraźnie rozpisane. Mam drugą pracę i nie ma problemu z ustaleniem grafiku u Kasi. Nie mam powodów do narzekań.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Visuell się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Olga

Spoko, mili ludzie, ustalony grafik i możliwość zmian jest super. Wygodne krzesła, ładne biuro. Brak mi tylko mikrofali (liczę, że po tym komentarzu się to zmieni)

fuckyouvisuell

Popieram to co napisała ASD, ta firma VISUELL to jest jakiś żart!!!!!!! Wytrzymałam tam bardzo krótko, teraz muszę czekać prawie cały miesiąc na pieniądze. UWAGA: Oni szukają młodych i naiwnych dziewczyn które nastawiają się na szybką kasę. Życzę im z całego serca żeby dopadł ich Urząd Skarbowy i wymiar sprawiedliwości. Nawet nie wiecie ile dziewczyn oszukali i okradli z kasy. To jest jakaś porażka. Mam chęć spalić im to całe zasrane biuro które wygląda obrzydliwie, (strasznie tam brudno i zimno i mega nieprofesjonalnie) i nogi im z (usunięte przez administratora) powyrywać. Omijajcie szerokim łukiem tą firmą i wszystkie oferty typu 'poszukuję operatora z językiem niemieckim stawka 5000-6000 tysięcy' - to jedna wielka ściema i kłamstwo!!!! Tak samo omijajcie oferty typu 'szukamy videomodelek w Szczecinie, zarobki nawet 25 zł za 10 min pracy' . Dziewczyny: Pracujcie jako camgirl na chatach na własną rękę w domu i nie dzielcie się z nikim ciężko zarobioną kasą. Moją koleżankę oskubali z paru tysięcy jak nic....zarobiła niecałe 2000 zł pracując przez cały miesiąc po kilkanaście godzin dziennie (tak na prawdę zarobiła około 4-5 tysięcy, a resztę wzięli sobie (usunięte przez administratora) do kieszeni i udają że nie wiedzą o co chodzi). Po spisaniu umowy nagle szef ją gdzieś zabiera, potem coś w niej zmienia i umowa ginie gdzieś w czasoprzestrzeni, nikt nic nie wie i nikt nic nie widział. Kopia umowy to obowiązek, inaczej taka praca nie może funkcjonować, to już nie te czasy żeby pracować na umowę słowną, może byście w końcu zeszli na ziemie a nie zgrywali (usunięte przez administratora) państwo inteligenci z VISUELL???? Złożenie kont na chatach erotycznych trwa krótką chwilę, jest to dziecinnie proste i polecam to każdemu, chętnie udzielę informacji i pomogę. Operator z VISUELL na początku podjęcia współpracy się stara i odpisuje po niemiecku/angielsku za Was (Wy tylko siedzicie i się uśmiechacie) ale z każdym przepracowanym dniem ma coraz bardziej (usunięte przez administratora) jeśli zobaczy że jesteście w miarę kumate i potraficie odpisywać tym obleśnym kolesiom. A to przecież jego zasrany obowiązek odpisywać, bierze z Was 10% zarobku, serwis podobno 40%, więc wam zostaje naprawdę niewiele. NIE WARTO!!!!!!!!!!! Straszni krętacze i cwaniacy, nigdy nie podejmujcie z nimi współpracy, chyba że chcecie się porządnie (usunięte przez administratora) Nigdy nie pracujcie w żadnym studiu jako camgirl , to jest wyzysk i żerowanie na Waszej ciężkiej pracy. Szanujmy się nawzajem Państwo z Visuell. Przekonacie się, że niebawem nie znajdziecie żadnych nowych pracowników ani operatora, prędzej znajdzie was Policja, Urząd Skarbowy lub Sąd. Życzę Wam z całego serca żeby ta zła karma, którą nosicie w sobie wróciła do was i sprawiła, że się nie pozbieracie i pójdziecie za kraty. Pozdrawiam was serdecznie środkowym palcem i życzę wszystkiego najlepszego (usunięte przez administratora)

ASD

Tragedia, przekręty na pieniądze, wypłaty kompletnie nie na czas, do tego naliczanie całego mnóstwa kar za byle co, załatwić cokolwiek to jakaś masakra, nikt w firmie nie widział na oczy kopii umowy chociaż niektórzy pracowali po 2 miesiące, ogółem szefostwo ma głęboko w (usunięte przez administratora) pracowników, łamie ich prawa i potrafi nawet odmówić wypłaty, chociaż na początku każdemu obiecują niewiadomo jakie stawki. Nikomu nie polecam pracy w tym miejscu, chyba że chcecie pracować za darmo.

Aska

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Visuell - Szczecin

• Jak się pracuje w Visuell?

Zobacz opinie na temat firmy Visuell tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Visuell?

Visuell