ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Antek

Jak zawsze wszystko w porzadku. Korzystam z ich uslug od lat i nigdy sie niezawiodlem. Polecam

Daro

Witam ktoś jest na projekcie Bosch jak warunki w pracy? i ile można zarobić?

@Daro

Witam, czy ta praca jest z językiem niemieckim?

Daro

Nie bez języka

Ada
@Daro

A czy jest jeszcze rekrutacja, bo jak dzwonilismy, to nic nie bylo

@Ada

Może bliżej wiosny będzie więcej ofert :)

Justyna
@Daro

Witam, jakie wychodzą wam zarobki? POdrawiam

Jozek

Bez niemieckiego. Praca nie jest zla ale zalezy od dzialu. Godziny zapewnione sa

Monika Kowacz ImpactJob

Dzień dobry, w przypadku tej oferty znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana. W razie zainteresowania zapraszam do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem. Pozdrawiam Monika Kowacz

@Ada

Witam, na 02.03 mamy już komplet pracowników. Rekrutacja na kolejny tydzień, tj.09.03 jest jeszcze otwarta. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu bezpośredniego z naszym biurem. Pozdrawiam Monika Kowacz

Soso

Czy wymagany jest samochód na projekcie w firmie Bosch.!??

Xx
@Soso

Witam byłem tam na tym projekcie u szału nie ma, przez telefon wszystko fajnie a przulyjjezdzasz to internetu nie ma problem z parkowanie bo sąsiedzi wzywają policję że się nie ma biletu wykupionego a na nowym mieszkaniu od nich nie ma ani internetu ani pralek ani lodówek. Ogulnie za takie warunki i 250 euro to jest żart.. Nie polecam.. Żałuję wslanego czasu że tam pojechałem.

Witam, chcialabym sie dowiedziec na czym polega praca w Iwago?

Eh

Na pracy

@Eh

Super ale moze ktos bardziej elokwentny sie wypowie w temacie?

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Agnieszka

Agencja Pracy Impactjob jest ok. Praca w firmie iwago niestety nie polecam. Ale są też inne super oferty z językiem niemieckim i warunki zakwaterowania są super i meldunek.

Paula
@Agnieszka

A jakie te inne oferty?

A mozesz napisac cos wiecej? Wlasnie ta oferta mnie interesuje.

Kacha
@Agnieszka

A czemu niby iwago jest zle? My bylismy na ubraniach w furt i wszystko bylo ok. Praca bez jezyka lekka a kordynator mowil po polsku wiec my polecamy

Czy ktos moze sie wypowiedziec o pracy na produkcji i obsludze maszyn w altersdorf?

Seba

Witam czy ktoś wie jak wygląda praca na komisjonowaniu artykułów spożywczych w Poczdam i jak wychodzi się za cały miesiąc ?

Szukam
@Seba

Chyba nie ta agencja. Pytalem najblizej maja lipsk

Magda

Witam. Szukam pracy w Monachium na początek chciałabym się obojętnie jakiej pracy zaczepić. Jaką agencje polecacie. Słaba znajomość języka niemieckiego.

Oliwia S.

Moim zdaniem to świetna agencja. Duży plus za komunikację. Praca tj miała być, koordynator niemiecki bez zarzutu.Polecam są okej

Witam, proszę by wypowiedziały się osoby które pracowały przez tą agencje, chciałbym się dowiedzieć jakie wychodzą Wam zarobki netto.

Domka

Jaka polecacie oferte pracy dla pary bez jezyka z tej agencji ? Nigdy nie wyjezdzalam z ta agencja to nie wiem czy warto

Niezadowolona
@Domka

Warto byle nie do Iwago z Landsberg.

Dolar

Ktoś wyjeżdza przez nich do pracy w lutym?

Meg
@Dolar

Ja wyjeżdżam jutro w nocy.

Moris
@Meg

Umnie za slaby język.ale gratuluję że się Tobie udalo. Gdzie dokladnie jedziesz?

Widzialem ze pojawilo sie nowe ogloszenie do pakowania kawy w fuldzie czy sa jeszcze miejsca dla pary? Nieznamy niemieckiego

Darek
@Zainteresowany

Ktos sie wczesniej juz wypowiadal o tym. Czytaj ze zrozumieniem ????

Nickdzik
@Darek

A możesz powtórzyć? Na tą chwilę świąteczną jak jest wolne od pracy to spodziewam się że w styczniu będą miejca dopiero lub i nie, kto się będzie wybierał napewno napisze Może na kawach jest w miarę dobrze żeby sezonówke jakąś chociaż w miarę uczciwą przepracować dla tej pary powyżej

Nickdzik

A czy coś wiesz ? pracy tak nie mają czy na kawach nie idzie tak jak by się chciało ? Napisz proszę o co Tobie chodzi że piszesz "Farmazony " w swojej odpowiedźi i takiego współpracownika hmm pogratulować

Arczi
@Nickdzik

Kawa jest bo dzwonilem

Ronka

Rzetelne biuro

Złociak

Spozywka pod magdeburbiem. Polecam, stawka ok, mieszkanie naprawde spoko. Kontakt z impact bez wiekszych zastrzezen

Zainteresowani
@Złociak

Ponoc juz zamkneli nabor :(

Olka

Witam czy ktos sie orientuje kiedy bedzie nabor dla par?

Elseve
@Olka

Z tego co wiem to mieli zamkniete biuro w okresie swiatecznym. Moze cos sie pojawi

@Olka

Witam, zapraszam do odwiedzenia naszego www lub bezpośredniego kontaktu z naszym biurem. Pozdrawiam, Monika Kowacz

Maja cos kolo drezna ale jak zadzwonilem to juz ponoc komplet maja. Ktos wie cos o tym? Tam blisko

Monika Kowacz ImpactJob

Witam Państwa, w nawiązaniu do opinii, które pojawiły się dziś na temat pracy w MyToys w miejscowości Gernsheim pragnę zaznaczyć, że każdy kandydat przed podjęciem zatrudnienia był informowany o warunkach płacowych, koszcie zakwaterowania, jak i odległości mieszkania od miejsca pracy. Dodatkowo przed wyjazdem do Niemiec, każdy z Państwa rozmawiał telefonicznie z polskojęzycznym koordynatorem. Dla wszystkich z Państwa, którzy będą próbowali zaprzeczać lub stwierdzą, że nie otrzymali odpowiednich informacji, pozwolę sobie załączyć fragment informacji, którą KAŻDY z Państwa otrzymał od nas drogą pisemną : Koszt zakwaterowania: 220 euro za miesiąc od osoby potrącane z wynagrodzenia. Zakwaterowanie oddalone jest o ok. 40 km od miejsca pracy. Umowa niemiecka gwarantuje 35 godzin, co oznacza, że minimum tyle godzin zostanie Państwu wypłacone. Nieprawdą jest, żeby koordynatorzy nie reagowali na Państwa problemy. Jako prosty przykład podam wczorajszą sytuację, gdy w jednym z mieszkań spaliły się korki, a mimo to koordynatorzy późnym wieczorem załatwili pomoc. My jako pośrednik również jesteśmy z Państwem w stałym kontakcie, do każdego z Was dzwonimy wielokrotnie w czasie Waszego zatrudnienia a dodatkowo w razie zgłaszanych nam problemów, reagujemy od razu. Niestety mimo najszczerszych chęci nie jesteśmy w stanie reagować, gdy problem nie zostanie nam zgłoszony. Proszę mieć też na uwadze, że wiele osób zostało zwolnionych np. za nieusprawiedliwione nieobecności w pracy. Obawiam się, że niektóre z tych komentarzy piszą właśnie te osoby. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem a nie przez portal gowork. Pozdrawiam Monika Kowacz

PrzedstawicielUczciwejPartii
@Monika Kowacz ImpactJob

Pani Kowacz na prezydenta!

Przybysz
@Monika Kowacz ImpactJob

Do takich ludów cza prosto i krótko pisać bo i tak nie dotrze nic ha ha ha . Podziwiam ze cierpliwość

Mariusz Waldemar
@Monika Kowacz ImpactJob

Informacja była jak najbardziej jeszcze jak pracowałem w polsce to miałem 50km do pracy i codziennie dojezdzalem..... jakos nie tre kapcia oto ze dojezdzamy te 30 czy tam 40 kilosow do pracy Robota jaknajbardziej na plus super warunki naprawde!!1!

zdzichu1234
@Monika Kowacz ImpactJob

ja wyjechalem miesjac temu i z pracy i z zakwaterowania jestem zadowolony. nie wiem czemu ludzie wypisuja bzdety kazdy na miejscu chwali a ru czytam takje żeczy...... masakra totalna. srodzy panstwo praca lekka fajna i do swiat borzego narodzenia super!

@Monika Kowacz ImpactJob

Zgadza się w Polsce dostaliśmy informacje takie o jakich tu mowa tylko szkoda ,że tu sie nic nie zgadza . Ludzie po mimo umowy na 10,62 mają stawki 9,96 . Zaczelismy pracę od polowy miesiąca ,a zabrano mi 220 za pokój to w porządku ? Mimo meldunku i steuer nr 6 klasa podatkowa bo agencja ontime nie wysyla dokumentów do niemieckiej skarbówki . Między godzinami w mytoys a godzinami w ontime są spore różnice na niekorzyść ontime czyli ludzi . Wszystko dobrze mają tylko nieliczni . Praca dobra odległość byla też wiadoma ,ale po za tym agencja to totalna katastrofa niektórzy za caly miesiąc pracy na 6 klasie przy znikajacych godzinach dostają 500euro normalni ludzie którzy są w pracy codziennie .

Obserwator

Może to Ciebie i innych (usunięte przez administratora)nie pocieszy ale za każdym razem gdy podejmuje się decyzję o pracy za granicą lepiej wszystkie informacje dokładnie sprawdzić i przeanalizować bo w dzisiejszym świecie nikomu już nie można ufać na słowo honoru i jeśli ma się wątpliwości to lepiej zostać w Polsce. Pogłoski o tym że w tej firmie źle się dzieje ludzie opisywali nie tylko na tym forum ale i innych. (usunięte przez administratora)

Angela
@Monika Kowacz ImpactJob

Czy macie jeszcze wolne wakaty w to miejsce?

Zgadzam się z tym w 100%.

Pracowałem
@Anonim

Teraz przyszły rozliczenia za grudzień z MyToys to jest jakiś meksyk to co nam wyrownali za listopad teraz nam zabrali jako ,że to były zaliczki według nich wszystko sie zgadza ,a tu kilkaset euro brakuje . Czy ktoś się już zgłaszał z tym do radcy prawnego ?

@Pracowałem

W pierwszej kolejnosci zglos to do impact bo nam w zeszlym miesiacu pomogli. Wiec zamiast pisac na goworku zadzwon i im zglos, co sie nie zgadza. A radca prawny ci nie pomoze bo to niemiecki a nie polski pracodawca.

Jarogniewa

Hej. Chciałabym wyjechać do pracy na magazynie (komisjonerka lub coś w ten deseń) od połowy stycznia. Kiedy najlepiej się zgłosić, żeby tą pracę w miarę szybko udało się znaleźć?

@Jarogniewa

Witam, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem. Pozdrawiam

Dzień dobry. Interesują mnie oferty ze znajomością języka niemieckiego ale bez prawa jazdy i samochodu na wyjazd. Czy jest możliwość znalezienia takiej oferty? Nie interesuje mnie praca na stanowisku koordynatora ewentualnie tłumaczenie wchodzi w ofertę. Dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie zespół impactjob

@Anna

Witam, oczywiście posiadamy takie oferty. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem. Pozdrawiam Monika Kowacz

Borys04

Witam w lutym wybiera się z ImpactJOB do pracy do Niemiec.Co możecie powiedzieć o pracy w Monachium jako Operator Wózków Widłowych . jak z zakwaterowaniem?, dojazdem do pracy? i czy jest dobry kontakt z koordynatorem ?.

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob