ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Czy ktoś orientuje się czy jest jakaś praca na magazynie z odzieżą/komisjonerka od stycznia?

Ciekawy

Czy przy każdej ofercie pracy współpracują państwo z agencją OnTime Solutions?

Roman

Jak jest ze zjazdami do polski na weekendy? Jest taka opcja zeby zjezdzac do rodziny?

Papapa
@Roman

Nie ma takiej opcji bo soboty tez są pracujące.

@Papapa

Witam, nie każda sobota jest pracująca, jednak nie jesteśmy w stanie zagwarantować możliwości cotygodniowych zjazdów do Polski. Wszystko zależy od firmy, w której będzie Pan zatrudniony. Pozdrawiam Monika Kowacz

Jak
@Papapa

A za soboty sa dodatki? Bo za friko kto bedzie robil

Dumny
@Jak

Za soboty nie masz dodatkow ale jakie friko jak masz wiecej godzin z sobotami? Eh polaczki

Jane
@Dumny

Zalezy do jakiej firmy trafisz ale my na kawie dodatkow za soboty nie mamy

Ciekawy

Ktos wie co sie stalo z dhl w berlinie??

Witam, na chwilę obecną rekrutacja jest zamknięta. Pozdrawiam Monika Kowacz

?

Jaka to firma? Iwago?

Jest

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Jola

Czy ktos pracuje w niemeck przy spozywce??????

@Jola

Stawka srednia ale duzo godzin. Bylysmy w zeszlym roku.

Aneta

Jaki to magazyn? My zchlopakiem jedziemy od 6.1 pod magdeburg

Łączymy sie

Jesteśmy z Tobą, również możemy się zjawić. Najlepiej umówmy się wszyscy

Ssz

Ciekawi mnie jedno. Z obserwacji widzę, że ludzie, którzy dostali pracę przez impact cały czas przesiadują na tej stronie, żeby tylko szybko zakryć negatywną opinie, bo przecież wszystko jest super świetnie. Impact weźcie się do pracy, pojechałem przez waszą firmę kiedyś i wiem, że co innego się mówi a co innego zastaje się na miejscu. Warto poszukać lepszego pośrednika. Pozdrawiam

@Ssz

Witam, proszę się przestawić i podać konkrety to chętnie porozmawiam. Pozdrawiam Monika Kowacz

ZzG
@Ssz

Drogi opiniodawco czytając Twoją opinie o tej agencji widzę że należysz do grupy ludzi ograniczonych i nie masz zielonego pojęcia na czym polega rola firmy ImpactJOB normalny człowiek wie że firma nie jest pracodawcą tylko wyszukuje odpowiednich osób dla danego kontrahenta na podstawie wysyłanego CV i telefonicznych rozmów gdybyś przedstawił swoje świadectwa pracy za przepracowany okres to podejrzewam że miałbyś ogromne problemy ze znalezieniem pracy. Każda firma przedstawia konkretne warunki pracy i płacy a umowę podpisujesz Ty chyba że masz podpis w formie trzech ,,X''. Dziwi mnie obrażanie osób pracujących w firmach rekrutujących ludzi do pracy za granicą oni wykonują swoją pracę i starają się robić to jak najlepiej w przeciwieństwie do Ciebie.Mam duże doświadczenie pracując z ludźmi Twojego pokroju tak więc przestań pisać bzdury i pozwól samym zainteresowanym wystawić opinię na temat innych

@ZzG

A ja myślę że wina rekrutów jednak tak skakać jak phuła ! Bo phuły co się osiedlą to fajnie mają to co lepsze oczywiście. Wesołych Świąt.

a.

Uuuu b.eee swoim też tak odpowiadasz Źle dobrane oferty lub wcale dobre lub gorsze, przez was ludzie się skarżą tak odczytuję komentarze a TY proszę pana proszę pani

Pracowałem
@ZzG

(usunięte przez administratora)Od 3 miesięcy ludzie mają 6 klasy podatkowe mimo meldunku w 3 dni po przyjeździe i posiadaniu już numeru podatkowego od lat . Wszystko w porządku ,że 95% ludzi ma mniej godzin na paskach niż w firmie w ktorej się pracuje od tak pomyłka 95% ludzi ma mniej godzin niż policzylo biuro na zakładzie i o dziwo nikt nie ma więcej omyłkowo tylko wszyscy mają mniej . Brawo wszystko jest w porządku.

Jacek

Czy ktos byl na komisjonowaniu w worms Tyle komentarzy a. Niky nie umie napisac !*- Jakas praca sie szykuje od listopada poczatku ??? Bo chce wyjechac Ile moge zarobic przez ta agencje Czekam na szczere infooo

Para worms
@Jacek

Czesc, my jestesmy na komisjonowaniu w worms :) Czym mozemy pomoc? Praca latwa, duzo polakow, na pewno bedziesz sie czul swojo ;)

@Para worms

Witam, mam zamiar się zatrudnić, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda że zmianami, jak godziny? jak z norma? i ogólnie czy warto się zaczepic, mieszkam w Mannheim więc daleko nie jest :)

@Piotr

Jak odpowiada Ci zarobek okolo 500e miesięcznie to jest to praca dla Ciebie zapraszamy

(usunięte przez administratora)120 godzin pracy od połowy miesiąca zaplacono niecałe 300e brakuje godzin na paskach dużo godzin . Pomimo meldunku i wysłania niemieckiego nr podatkowego 6 grupa . Dieta 5 e nie wyplacana za wszystkie dni pracujące tylko część ,a do pracy 80 km dziennie . Część ludzi ma na paskach stawke 9,96 pomimo ,że kazdy ma na umowie 10.60 . Pomimo rozpoczęcia pracy w polowie miesiąca za pokój potracono za caly miesiąc . Impact job jest za to wszystko wspolodpowiedzialny . (usunięte przez administratora)

Klaudia

Sugestia dla ImpactJOB zakończcie współpracę z agencją OnTime Solutions. Totalne nieporozumienie, zero pomocy, zero konkretnych informacji - (usunięte przez administratora) Ludzie masowo się stamtąd zwalniają - to chyba o czymś świadczy.

Darek

Ja moge ich polecic chociaz stawki moglyby byc troche wyzsze ale przynajmniej na miejscu nic mnie nie zaskoczylo

Sebastian. P

Ocenił bym agencje celujaco od samego poczatku poziom rozmowy jak i także rzetelność wprzedstawieniu oferty na wysokim merytorycznym poziomie jeśli chodzi o mnie polecam kontakt z panem Danielem.S .Choć nie chcem segregowac i umniejszac pozostałym koordynatora bo z pewnością jest tak samo sumując . Jasna oferta, pomoc po przyjeździe, elastyczny i wyrozumialy sposób w ewentualnych negocjacjach .

Daniel Ślósarz | ImpactJob
@Sebastian. P

Bardzo dziękuje Panie Sebastianie za miłe słowa! :) Cieszę się, że jest Pan zadowolony z pracy w Niemczech oraz moich działań - to bardzo motywujące ;) Jesteśmy w kontakcie! Serdecznie pozdrawiam Daniel Ślósarz ImpactJob

Ktoś się wybiera na czasie na produkcję samochodową do Michelau?

a.

Dokładnie za pacjenta sorry a o mały włos bym doczytała za robali

Ala

Czy to prawda,ze przy stawce 10,62( w Gernsheim) przy 1 klasie podatkowej odlicza się 26 % Czyli na rękę dostaje się 7,86??????

InternetNieBoli
@Ala

Sprawdz se kolerzanko w guglu - kalkulator wynagrodzen w niemczech bruto neto

Doe
@Ala

Tak, wszystko na to wskazuje. Dodatkowo dochodzi koszt zakwaterowania, wiec łatwo obliczyć ze zostają grosze

@Ala

Uuuu kochana miło mi że jest tam taka stawka

Anonimowy

Szkoda ze niemieckie firmy do ktorych kieruje impactjob nie sa tak rzetelne jak sam impact. Gdyby to oni byli pracodawca to moim zdaniem nie byloby zadnych problemow, bo oni naprawde pdaja prawdziwe informacje. Przed wyjazdem chcialem ich naprawde dobrze sprawdzic i dzwonilem kilka razy zadajac ciagle to samo pytanie czyli ile dostane na reke. Rozmawialem z 3 konsultantami i od kazdego uslyszalem ta sama odpowiedz, nie podajemy stawek netto bo uzaleznione sa one od klasy podatkowej w niemczech, podali mi link do kalkulatora zeby moc mniej wiecej obliczyc ale za kazdym razem podkreslali ze nie moga podac kwoty netto. Takie podejscie mi sie podoba bo inne firmy mowia 1500 netto a na miejscu sie okazuje zupelnie co innego. Impact jako posrednik jest bardzo dobra firma ale niestety nie ma wplywu na dzialanie niemcow a szkoda. chociaz jedno trzeba im przyznac , jak zglaszasz problem to zawsze staraja sie pomoc. Telefony sa odbierane, nie ma chowania glowy w piasek. Polecam

Obserwator
@Anonimowy

Wklepując poprawne dane w kalkulatorze wynagrodzeń zarówno konsultant jak i ty sam możesz obliczyć swoje wynagrodzenie. To czego oczekiwałbym od firm pośredniczących przy zatrudnieniu jaką jest Impact to zapis w umowie dający całkowite bezpieczeństwo dla pracownika gwarantujący wypłatę wynagrodzenia przez nich gdy zeitfirma do której nas zrekrutowanych nie wypłaci nam wypłaty. Wtedy lepiej dobierano by wspólników a nierzetelne zeitfirmy znikły by z rynku pracy. Może kiedyś do czegoś takiego dojdzie.

dyzio
@Obserwator

nie rozumie, przeciez wyzej jest napisane przez Justyne ze dają umowę wstepną na której założe sie ze są stawki

@dyzio

Ale co tu rozumiec? Nikt nie podwaza ze stawki sa podane

Jaa

Witam, czy opłaca się jechać na magazyn z zabawkami? Ile wychodzi n a czysto po odliczeniu mieszkania i dojazdu?

Abi
@Jaa

Nie licz na więcej niż 900€...

Opiekunka

Czy macie oferty do opieki w niemczech na gewerbe?

@Opiekunka

Witam, nie posiadamy ofert dla opiekunów. Pozdrawiam Monika Kowacz

Justyna

(usunięte przez administratora) Mieliśmy wyznaczony termin rozpaczecia pracy na 18.11, po czym dzwonimy15 i okazuje się, że nie ma zapotrzebowania na ten magazyn, a nie mają dla nas innych ofert w tym momencie. Tydzień wcześniej mieliśmy podpisana z nimi umowę o "pewnym terminie". W Polsce zostaliśmy bez pracy i mieszkania :(

@Justyna

Witam, bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację, jednak to klient zagraniczny odwołał zlecenie w ostatnim momencie. Chcieliśmy zaproponować Państwu inną pracę od 25.11, jednak stwierdziliście, że wolicie rozwiązać umowy kierowania do pracy i wyjechać za pośrednictwem innej agencji. Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani ofertami od 25.11 to bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam Monika Kowacz

Czy oferta przy czesciach samochodowych w michelau sie oplaca?

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob