logo ImpactJOB

ImpactJOB

Skawina

Opinie o ImpactJOB

Michał P 2017-09-20 19:11
Z groszem taktu i kultury powinnien nie pisać i nie upominać się o swoje ?!! Pogięło Cię ?
Nikodem 2017-09-20 19:12
Kolego, ja ci tylko chcialem pomoc o co sie burzysz? Nie mam nic wspolnego z firma ale widze co sam sobie robisz bo jezeli to nie z nimi podpisales umowe o prace a tak z tego wynika to firma ma wszelkie podstawy do zalozenia ci sprawy w sadzie, nawet jezeli jestem za wolnoscia wypowiedzi to tu podstawy ale juz sie nie wypowiadam bo widze ze jestes strasznie nakrecony. Twoje zycie twoja sprawa
Monika Kowacz ImpactJob 2017-09-20 19:15
Ja w przeciwieństwie do Pana mam ważniejsze sprawy na głowie, niż siedzenie na goworku i pisanie komentarzy, poza tym ja się przedstawiam z imienia i nazwiska, bo nie mam nic do ukrycia :)
Ja 2017-09-20 19:18
To niech się upomina, w firmie, której był zatrudniony, czyli niemieckiej. Każdy Ci powie, że to co on wyprawia to jest cyrk i żenada! Naprawdę mam nadzieję, że będzie tu oficjalnie przepraszał, czekam na to, bo to wstyd!
Monika Kowacz ImpactJob 2017-09-20 19:20
Szyszko 2017-09-20 19:30
Po raz kolejny spytam z ciekawości jaką umowę podpisales i kto był twoim pracodawcą. Jeśli impact to nie kumam kolego po co tu wylewasz żale. Wsadzaj portki na tylek i szoruj do PIP. A jeśli umowę kierowania do pracy to faktycznie sam sobie szkodzisz pomowieniami. Ja ci nie wierze bo z niejedną agencją jechałem o doskonale wiem kto odpowiadał za moje wynagrodzenie - firma niemiecka. Czytając twoje wpisy sądzę że jesteś typowym polaczkiem z którym nie raz musiałem pracować, który narozrabial a teraz próbuje poprzez oczernianie uzyskać coś dla siebie.
Łukasz Sz. 2017-09-20 20:15
Wiecie co przemyślałem to wszystko, Proszę spróbujcie mnie zrozumieć, mam problemy, wyjechałem do pracy, myślałem że będę tam długo pracował, ale po raz kolejny niewyszło . Pojechałem pewny ze zostane już w Niemczech, teraz niewiem co mam robić. Nie chcialem was wszystkich obrazić, glupio się teraz czuje. Powiedzcie czy byłaby jeszcze możliwość zeby z wami wyjechać? SAM NIE WIEM CO MAM ZROBIĆ ŻEBY BYŁO DOBRZE.
Były pracownik 2017-09-20 20:22
Jakoś na każdą moją wypowiedź ma Pani czas i odpowiada hmm Znowu Pani moja się z prawdą ?
Były pracownik 2017-09-20 20:28
Już o to pytała Pani wielokrotnie pod własnym nickiem więc odp jeszcze raz - umowę podpisałem z firmą ImpactJob rekrutowały mnie Panie z biura ImpactJob i wszystkie sprawy załatwiałem tylko z dziewczynami z biura ImpactJob .
Szyszko 2017-09-20 20:43
Kolego nie gniewaj się ale masz jednak nierówno pod sufitem. Raz- nie rób mi obciachu czyniąc mnie kobietą a dwa nadal nie odpowiedziałeś na pytanie - jaką umowe podpisales. Kluczysz i śmierdzi to na kilometr. Pytam jeszcze raz czy masz umowę o pracę z Impact em czy kierowania do pracy.
Jeśli nie odpowiesz na moje pytanie i nie nazwiesz tej umowy tak jak brzmi w rzeczywistości to będę już na stówe pewien że kłamiesz i usiłuje sz nieuczciwe wycyganic coś od tej agencji
Nick 2017-09-20 21:14
Nie obrażaj , nie wyzywaj ImpactJob bo po podaniu IP będziesz miała dużo do przepraszania . Tak jak było jest ImpactJob podpisuje umowy a później pracowniku bujaj się mniej pretensje nie do nas !
Były pracownik 2017-09-20 21:28
Wiem wiem chodzi Ci pewnie o to że ta umowa którą podpisałem z ImpactJob to umowa nic nie ważna i tak naprawdę nic ona nie daje prawda ?? Powiedz to wszystkim naiwnym którzy chcą wyjechać do pracy z ImpactJob ????
Szyszko 2017-09-20 21:34
Współczuję ci. Naprawdę. Idź do lekarza bo tak sie rozkrecasz ze niedługo napiszesz ze ty jesteś panią Kowacz. A odpowiedzi na proste i banalne pytanie nadal nie udzielił eś. Cóż nie spodziewałem się zreszta ze napiszesz w końcu prawdę
Kolega 2017-09-20 21:35
Łukasz serio to ty, chcesz teraz znowu wyjechać z Impactem. Pracowałem z tobą w Heiligenztadt, widzę po twoim wpisie że chyba nie jest u ciebie dobrze. Kiedy Wyjeżdżasz?
Szyszko 2017-09-20 21:38
Czyli sam przyznajesz ze to jednak nie umowa o pracę. I wszystko jasne. Czyli naciagacz jesteś nieładnie
Daniel Ślósarz 2017-09-20 21:56
Jako, że w tej firmie jestem dość świeżym pracownikiem, chciałbym się z Państwem podzielić moimi, dość skromnymi uwagami.
Na początek chciałbym podkreślić, że nasza agencja (prawdopodobnie jako jedna z nielicznych w Polsce) ma stały kontakt ze swoimi wysłanymi pracownikami, co uważam to za wielki + , z racji takiej, iż ludzie którzy jadą za granice, czują się bardziej pewniej i komfortowo, że zawsze mogą liczyć na nasza pomoc o dowolnej godzinie.
Codzienny poranny kontakt z naszymi wysłanymi pracownikami jest na stałe przypisany do naszej etyki i polityki, gdyż również jesteśmy, jak i państwo, ludźmi, a nie pracownikami którzy walczą o to, kto wyślę najwięcej ludzi. Jesteśmy agencją, która pomaga, a nie walczy o pieniądze za którymi stoją ludzie!
Następna sprawą, jaką bym chciał poruszyć jest "ucieczka bez wypowiedzenia". Proszę Państwa jesteśmy dorosłymi ludźmi i pragnę podkreślić, że musimy się liczyć z tym co robimy, w razie problemów, przecież jesteśmy czynni całą dobę pod telefonami, i zawsze służymy pomocą, więc warto jest zadzwonić, i spytać się jak w danej sytuacji postąpić. Jak to mówią: "nie od razu Kraków zbudowano" wiadome jest, że trzeba zacząć od czegoś, żeby móc skończyć na czymś godnym i dobrym. Osoba, która nie umie języka, a chce pracować za granicą, nie można jej wysłać do pracy gdzie będzie np: zarządzała zespołem, lub miała odpowiedzialne, dobrze płatne stanowisko. Trzeba zacząć od czegoś trudniejszego, ale z wiedzą taką, że w przyszłości będzie lepiej, bo jak się popracuje trochę na magazynie, produkcji, budowie, czy gdziekolwiek, to i ten język powoli będzie wchodził mimo tego do głowy. Tak właśnie krok po kroczku można wspinać się po szczebelkach pracy za granicą. Zacząć od zera, a skończyć na dobrze płatnym stanowisku, gdzie nie będzie trzeba chorować jak wół, a spokojnie pracować, bez ciężkiego natłoku w pracy. Przechodząc do meritum mojego postu; nam na prawdę zależy na ludziach, i czasem w pracy jest ciężko, aczkolwiek trzeba się przemęczyć i trzymać głowę na karku, i mieć z tylu myśl, że będzie tylko lepiej, a my zawsze jesteśmy gotowi do pomocy, i chętni by pomagać, wspierać ludzi, którzy tego potrzebują.
Co do ludzi, którzy ze swojej frustracji pragną zbezcześcić imię tej agencji, pragnę poinformować, że w Internecie nikt nie jest anonimowy, pomimo że w polu: "Nick" wpiszecie sobie np: "KapselkowyJanusz"
Dziękuje za uwagę
Życzę miłego wieczoru
Serdecznie pozdrawiam
Daniel Ślósarz
ImpactJOB nie wypłaca całych pieniędzy 2017-09-20 23:31
Ślusarze takich ładnych bajek nie umieją pisac to raz , dwa widać że to co właścicielka ImpactJob pisała sam jest jednak prawda i ma we firmie specjalny dział który zajmuje się tym aby na portalu goworku były same pochlebne opinię
Krzys 2017-09-20 23:40
Czego Ty tumoku z biura nie rozumiesz przecież napisał że podpisał umowę z ImpactJob więc od niej się chce swego domagać . Ty lepiej napisz ile tak innych osób robicie w Karola a nie się czepiasz jednego z oszukanych
Krzychu 2017-09-21 06:07
Zacząłem w tym tygodniu pracę jako stolarz , robota nie jest trudna, mieszkanie może być. Ogólnie polecam . Pozdrawiam.
Szyszko 2017-09-21 06:38
Lecz się bo niedługo w swoim odbiciu w lustrze zobaczysz pracownika agencji. Przyznales już że to nie była umowa o pracę więc stul dziób i przestań bredzic Do roboty leserze a nie frustracje wylewać w necie
Czy ja byłem z pieskiem czy bez pieska? 2017-09-21 07:19
A świstak siedzi i zawija w te sreberka hahahahhahah
Daniel Ślósarz PRACOWNIK BIURA 2017-09-21 08:14
Jestem pracownikiem w biurze, a nie gościem który wyjechał XD
Nie myl mojego nazwiska z błędem ortograficznym ;)
Zmień nick, bo tylko wprowadzasz ludzi w błąd, chociaż patrząc na to z innej perspektywy, to tylko ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, wnioskuje tylko po tym, że po mojej wypowiedzi sądzisz, iż jestem ŚLUSARZEM, który wyjechał do pracy. ????
Kirchenglocken 2017-09-21 11:59
Wyjechałem do pracy za pośrednictwem firmy ImpactJob w lipcu 2017. Jestem elektrykiem w Karlruhe. Wszystkie warunki podane w umowie kierowania do pracy się zgadzają, jedynym problemem było słabe mieszkanie, które znalazł mi niemiecki koordynator, ale zgłosiłem to do Pana Pawła Zajdy. Po jego interwencji koordynator zmienił mi pokój.
Praca jest w porządku, robimy dużo godzin, bo podłączamy supermarket.
Kicia 2017-09-21 14:04
Pracowałam z chłopakiem na mięsie w Heilbad-Heiligenstadt.
Miałam problem z wyrównaniem godzin z Zeitkonta ale firma impactjob pomogła mi odzyskać zaległe pieniądze. W październiku znowu jedziemy z nimi na inwentaryzacje.
Nie wiem jak inni, ale ja polecam firmę.
Zainteresowany 2017-09-21 14:45
Może mi ktoś powiedzieć coś na temat pracy jako lakiernik przemysłowy w Senden?
Kaja 2017-09-21 15:04
Mógłby mi ktoś powiedzieć, jak wygląda sprawa z podpisaniem umowy? Niestety do biura agencji mam kawałek drogi i nie wiem, czy będę w stanie pojawić się osobiście. Są jakieś inne opcje? Może pocztą?
Sucha zabudowa 2017-09-21 16:20
Mało mnie obchodzi, że ktoś mnie zaraz shejtuje. Prosta sprawa; pani Kowacz pomogła mi z niemieckim pracodawcą i pilotowała mnie od a do zet. Jestem wierny tej firmie i tak zostanie, bo dla nich liczą się ludzie a nie pieniądze a temu cwaniaczkowi, co wypisuje te swoje herezje powiem tylko jedno: załóż swoją agencję pośrednictwa pracy, bądź gość!
Dzięki dla całej załogi impactjob!
Izabela 2017-09-21 17:18
Pani Moniko, czy macie panstwo oferty dla par, gdzie jezyk niemiecki nie jest wymagany? Z góry dziękuję za odpowiedz.
Monika Kowacz ImpactJob 2017-09-21 17:39
Pani Izabelo, tak, mamy takie oferty.
Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy przy inwentaryzacjach.
Zapraszamy do kontaktu :)
Monika Kowacz ImpactJob 2017-09-21 17:54
Pani Kaju, nie musi Pani przyjeżdżać osobiście do biura, chociaż oczywiście zapraszamy serdecznie :)
Wszelkie formalności możemy załatwić zdalnie.
W razie pytań pozostaję do dyspozycji.
Pozdrawiam
Monika Kowacz
Kaja 2017-09-21 20:05
Dziękuję bardzo za odpowiedź :) Może zdecyduję się na wyjazd. A ile mniej więcej czasu zajmuje od rejestracji w agencji do czasu wyjazdu? Wiem, że to kwestia indywidualna, ale może Pani powie tak wstępnie :)
Monika Kowacz ImpactJob 2017-09-21 20:16
Pani Kaju, większość ofert pojawia się z tygodnia na tydzień, ale to wszystko zależy od tego, jaka praca Panią interesuje i jak u Pani z dyspozycyjnością :)
Kaja 2017-09-21 20:22
Na pewno coś bez znajomości języka niemieckiego. A wyjeżdżać mogę od zaraz :) Niedługo odezwę się do Państwa. A tak przy okazji, są jakieś konsekwencje, gdybym jednak nie zdecydowała się na wyjazd?
Monika Kowacz ImpactJob 2017-09-21 20:26
Pani Kaju, w październiku rusza projekt przy inwentaryzacjach, gdzie nie znajomość języka nie jest wymagana, także serdecznie zapraszam do kontaktu :)
Nie, jeżeli nie będzie Pani mogła/chciała wyjechać to nie ma problemu, wystarczy nas tylko o tym poinformować odpowiednio wcześniej.
Kaja 2017-09-21 20:35
Kurczę, już rozumiem, skąd tyle pozytywnych komentarzy :) Pełen profesjonalizm! Dziękuję serdecznie za rozwianie moich wątpliwości :)
Benny 2017-09-21 20:56
Pracuję na magazynie koło Berlina, praca nie jest lekka ale warunki całkiem niezłe. Firma pomaga i nie zostawia samemu sobie.
Paweł 2017-09-21 23:59
Witam, z firmą Impact Job współpracuje od pół roku i wszystko jest jak należy, warunki były takie jak mi przedstawiono, z językiem było trochę cieżko ale z wyjazdu na wyjazd jest coraz lepiej, na kontakt z firmą mogę zawsze liczyć. Dziękuję firmie a innym Polecam! Paweł z Krakowa
Jochimek 2017-09-22 06:55
Witam, juz ktos tu kiedys pisal, ze tej firmie zalezy na ludziach i moge to w 100% potwierdzic. Mialem przyjemnosc wyjechac z nimi w maju 2017, niestety sprawy rodzinne zmusily mnie do powrotu do polski, ale w trakcie pobytu zawsze moglem liczyc na pomoc firmy impactjob a pani smeder nie miala ze mna na poczatku latwo, bo dzwonilem ze wszystkim :) I to jest wlasnie dobra firma,polecam!
weekendowa 2017-09-22 07:43
Szczerze polecam! Dbają o klienta i pomocni w każdej chwili. Mogłam skontaktować się z nimi nawet po godzinach ich pracy. Dziękuję za wyrozumiałość (weekendowe telefony)
wdzieczni 2017-09-22 07:49
Ja tej firmie nie mam nic do zarzucenia. Zalatwili prace mnie i mojej dziewczynie. Pani Moniko napewno jeszcze skorzystamy z Waszych ofert!
luk 2017-09-22 07:53
Wyjechałem do pracy za pośrednictwem firmy ImpactJob w czerwcu 2017. Pracuje jako hydraulik Wszystkie warunki podane w umowie kierowania do pracy się zgadzają .Kontakt z agencją jest bardzo dobry pan Paweł dobiera telefon poza godzinami pracy i w święta .Polecam agencje w 100%
Magazynier Tom 2017-09-22 07:56
Widzę, że nie tylko ja męczę ich telefonami po godzinach. Nigdy nie spotkałem się z odpowiedzią: Nie mamy czasu bądź Nie pomożemy. Zawsze uprzejmi i tutaj chyle czoła, bo gdybym to ja był po drugiej stronie słuchawki o 2 nad ranem, kiedy dojechałem na miejsce zapewne nie byłbym tak miły. Polecam wszystkim Panom DHL. Co prawda godzin mogłoby być więcej, ale i tak jest dobrze.
Machejko 2017-09-22 08:01
Nie ma co gadać Firma w porządku. Ja jestem konkretny gosc i bede konkretnie pisał. Robote załatwili, mieszkanie załatwili, do dzisiaj pani Asienka dzwoni czy wszystko git. Więc co moge powiedzieć? Trzymajcie tak dalej impactjob! Wszystko GIT
PracowitaPara 2017-09-22 08:01
Kiedy będą znów inwentaryzacje? Nie mogę się doczekać, ponownej pracy! Proszę o nas pamiętać Pani Moniko. :)

Ala i Krzysiek ze Szczecina
Jarosław Gajek 2017-09-22 11:00
Pracuje w tej firmie od 6 m-cy. Firma zajęła się mną w sposób profesjonalny, w każdej chwili mogę liczyć a ich pomoc w sprawach związanych z pracą. Są mili i uczynni. Życzyłbym innym, aby każda firma zachowywała się w sposób tak profesjonalny. Osobiście jestem zadowolony i polecam ją innym.
Michał 2017-09-22 11:00
Pracowałem przez Impact koło Ansbach w magazynie z zabawkami. Koordynator Pan Paweł załatwiał wszystko na czas. Praca była lekka a braki w języku nie były problemem. Z Impactem miałem najlepsze warunki pracy za granicą. Porządna firma, polecam.
Nikola 2017-09-22 15:18
Kurcze Kaja widzę że oferta musi być super jakie tam warunki płacowe i mieszkaniowe ?? Napisz coś więcej
Sławek 2017-09-22 15:20
Krzysiek jaka stawka na tej inwentaryzacji ??
Patrykadam 2017-09-22 16:34
Dziekuje Pani Alicji za pomoc za cierpliwosc sam nie wiezylem ze te kom to prawda ale jestem prze szczesliwy pozdrawiam Patryk I Adam
Monika Kowacz ImpactJob 2017-09-22 17:30
Najbliższa tura startuje juz 27.09.2017. Zostały nam jeszcze 2 wolne miejsca, także serdecznie zapraszam do kontaktu :)
Zostaw swoją opinię o ImpactJOB - Skawina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ImpactJOB