ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o ImpactJob

Kamil
@Olo

Taką i taką i już objaśniam o co chodzi. Polską umowę tylko między agencją Polską i Niemiecką, czyli że Polska Agencja ImpactJob zobowiązuje się do przydzielenia pracy według tejże umowy i podpisanie umowy z Niemiecką umową i trwa aż do dnia przyjazdu i podpisanie umowy niemieckiej. Czyli umowa polska to takie zabezpieczenie dla pracownika od Agencji- tak w sumie było rok temu więc pewnie nadal tak jest. Ogólnie potem na miejscu w Niemczech podpisuje się Niemiecką umowę + Niemieckie ubezpieczenie należy mieć jeśli nie posiada się jej to wtedy się wyrabia ubezpieczenie(pomagają przy tym bez obaw) + wiadome podpisanie tego wszystkiego w określonym punkcie ale bez obaw ImpactJob w wszystkim pomaga, jedynie co trzeba z naszej strony pracowników to wstawić się i pracować :D Przelewy są w euro na zagraniczne konto- ja mam Revoluta więc polecam - szybciej przychodziły mi pieniądze na Revolut niż innym w Niemieckim banku czy jakimkolwiek innym hehe :D zawsze miałem max 2 dni przed terminem także szacunek :)

Wsab

Jadę z 17 na 18 na nockę komisjonowanie warzyw i owoców okolice bruckberg. Wrzućcie coś na ten temat.

Mario Nowy wpis
@Wsab

Podepnę się pod pytanie gdyż również jadę tam na ten termin.

Czarna Nowy wpis
@Wsab

I jak już na miejscu?

M Nowy wpis

jak wygląda praca w Sonnenbergu na wózku? Od wczoraj maja wystawiona te ofertę, w którą partner się idealnie wpisuje. Piszą, że to 14,15 euro od godziny ale, że można też pracować w nadgodzinach. Jak częstych? Ciekawa jestem obliczeń co do całego miesiąca

Wsab Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Jak się mieszka okolice brukberg landshut przez impactjob? Za 360 E za miesiąc.

Wsab

Siemka wrzućcie jakieś opinie na temat komisjonowania owoców i warzyw okolice bruckBerg bez znajomości języka niemieckiego.

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

KolorowaMyszka

MAGAZYNIER (UBRANIA) - BEDBURG Ktoś tam pracował? Proszę o informacje, jak było.

Bluszcz
@KolorowaMyszka

Ja z dziewczyną. Mieszkanie jak w dobrym hotelu, na prawdę dobrym. Praca sama w sobie prosta i lekka. Mozesz spokojnie jechać.

@Pytająca
@Bluszcz

Cześć, możesz opowiedzieć coś więcej ? Też jestem zainteresowana wyjazdem w parze. Jak z ilością godzin itd ?

Bluszcz

W sumie to nie spodziewałem się że jakaś polska agencja jeszcze dba o pracownika. A tu miłe zaskoczenie. Polecam

Kasiulka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Witam czy był ktoś albo jedzie 11 marca do produkcji Kawa kubek?

BT

A czemu jest tak, że w ofertach nie podają nazwy firmy do której się jedzie? Teraz zwróciło to moja uwagę gdy ktoś kto umawiał się na wyjazd pytał o to dokąd jedzie… czemu tego wprost nie podają?

@BT

Dzień dobry, posiadamy oferty od różnych pracodawców. Nazwy firmy podajemy w rozmowie rekrutacyjnej a także w umowie kierowania do pracy.

AD
@ImpactJob

Co jest faktycznym powodem tego, że nazwy pracodawców nie są podawane wprost? mnie interesuje praca jako sortowacz w magazynie z napojami, chodzi o Balingen. Czy dobrze rozumiem z tej wypowiedzi wyżej, że kilku pracodawców może mi zostać zaproponowanych w tej lokalizacji i wybieram sobie kogo chce?

Misiu

Czy ktoś z was pracował przez impactjob na stanowisku komisjoner części samochodowych w halle(saale) proszę o opinie i ewentualne zarobki, godziny. Z pomoc dziękuje bardzo. Ewentualnie jak się firma nazywa ta na miejscu.

Kachaaa
@Misiu

Też mam zamiar wyjechać z chłopakiem

Misiu

Poszukuje osoby która wyjedzie ze mną od 1 do 15 marca, (komisjoner), Mam samochód

Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Witam czy jest ktoś może na komisjonowaniu owoców i warzyw w okolicach bruckberg? I chciałby się podzielić opinia o pracy w tamtym miejscu?

NY

To jakie są najczęstsze powody odwołania wyjazdu? Czy zawsze argument jest przedstawiany? Nie proponują alternatyw? Teraz niedawno ktoś pisał, że jak sobie niczego nie znajdzie to ponownie tu spróbuje. W jakich sezonach są z tym najczęstsze problemy?

Lola
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Cześć czy wyjechał ktoś teraz na szkolenie przed pracą na lotnisku we Frankfurcie? I chciałby coś o tym powiedzieć czy warto jak to wygląda? Albo czy rozpoczął ktoś pracę w Niemczech i jak wygląda ta praca magazyniera na lotnisku czy warto pojechać? Jak z zakwaterowaniem ? Bo ja mam wyjechać na szkolenie 18 marca I zastanawiam się jak to będzie wszystko wyglądało.

Sama rekruacja bez zastrzeżeń, bardzo dobry kontakt z rekruterem. Niestety odwolali nam wyjazd na ktory dlugo czekalismy ale nie mam do nich pretensji. Jak nie znajde nic innego to sprobuje z nimi jeszcze raz

Nirwana

Mam pytanie wraz z dziewczyną wyjeżdżam.chodzi mi czy firma organizuje transport do pracy my też czekamy na adres na którym mamy mieszkać a mamy rozpocząć pracę w poniedziałek

nick
@Nirwana

pierwsze slysze zeby firma organizowala transport. pewnie moga pomoc ale wez do nich zadzwon

@Natalia

Witam, ile przed wyjazdem zostają podane adresy dojazdu na miejsce ? Ja wyjeżdżam na 11.02 i do tej pory nie mam podanego adresu.

nick
@@Natalia

zazwyczaj w czwartki ale nie lepiej do nich zadzwonic?

NF

Nie chwalicie się co do zakwaterowania? Też byłbym go ciekaw. ja się wybieram na te ofertę z takiego portalu na montaż okien i drzwi. daleko się jeździ od miasta? Mieliście czasem tak, że nocke spędzało się gdzieś indziej?

Snickers
@NF

Ja dobrze trafilem, mialem pokoj jednoosobowy, ale kuchnia wspolna, wiadomo. To bylo mieszkanie prywatne wiec ok

Kacper

Witam mam pytanie jakie macie zdanie o tej firmie chciał bym się trochę dowiedzieć bo planuje wyjechać ????

Waldek

Ja mam bardzo dobre i dlatego z nimi wyjezdzam na 17.01

@Waldek

Czyli jakie są zakwaterowania jaka płacą jaka atmosfera i czy firma zapewnia trasport do i jak z pracy ?

Sezonowy
@Kacper

No ja nie wiem jakie maja inne tam gdzie ja pracuje jest ok. Transport sam sobie zalatwiasz

@Sezonowy

Chodzi jakie agencja organizuje zakwaterowania czy można w nich mieszkać czy lepiej nie

Weissen
@Kacper

Mieszkania organizuja niemcy ale my np dostalismy wczesniej zdjecia bo Impactjob nam zalatwil wiec wiedzielismy gdzie jedziemy i na co sie nastawic

Aliszja
@Waldek

Bardzo dobre. Polecamy z chłopakiem

Aliszja

Bylismy z chlopakiem z nimi 2 razy. Wszystko dobrze

Lolo

Bardzo dobra agencja

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob