logo ImpactJOB

ImpactJOB

Skawina

Opinie o ImpactJOB

Kila 2017-03-23 09:51
Wspomniana firma na zitman stosuje zagrywki 1000zl kary jak nie wyjedziesz czy nie znasz wystarczajaco jezyka jak deklarujesz jak na miejscu okaze sie ze slabo mowisz to moga cie odeslac do domu i nie dosc ze poniesiesz koszty przejazdu to musisz im zaplacic 1000zl ciekawe jakie chaczyki ma ta firma wszystkiego ci nie powiedza ze by cie tylko zlapac i wziasc kase
Monika Kowacz ImpactJob 2017-03-23 09:58
Oczywiście, już odpisuję.
Tak, w naszej umowie jest kara umowna, która obowiązuje w przypadku niepodjęcia pracy bez podania powodu. Kandydat wyjeżdżający do pracy ma prawo odstąpić od umowy bez żadnych konsekwencji na 3 dni przed planowanym podjęciem zatrudnienia.
Umowa ta jest gwarancją zatrudnienia oraz ustalonych wcześniej stawek, kosztów mieszkania, itd.
Na pewno wie Pani, że każda legalnie działająca agencja pośrednictwa pracy ma prawny obowiązek podpisania przed wyjazdem z każdym kandydatem umowy kierowania do pracy. Dodatkowo żadna agencja nie ma prawa pobierać opłat za pośrednictwo, co powyższa umowa również reguluje.
Renia 2017-03-23 10:00
A firma Z...a faktycz Nie nie pozwala umiescic komentazy jak ludzie przez nich maja problemy wkoncy wlascicielka inpakt kiedys tam pracowala jako rekruterka to jest w temacie tylko czy ma teraz takie same podejscie do ludzi jak tam czy tylko zrobila konkurencje na zlosci im i czy nie postepuje tak samo jak u bylego pracodawcy
Monika Kowacz ImpactJob 2017-03-23 10:05
Szanowni Państwo,
wątek dotyczy firmy ImpactJob, więc byłabym wdzięczna za wypowiedzi dotyczące własnie naszej firmy.
@ Renia, nie odpowiadam za działania konkurencji.
Olek 2017-03-23 10:09
Pieknie pani odpisala ze 3dni przed podjeciem zatrudnienia mozna zrezygnowac tylko ze dzwonicie w czwartek albo piatek ze jest praca od poniedzialku i ze by podpisac umowe w piatek to jak dotrzymac 3dni jak sami panstwo wysylaja na ostatni gwizdek

No i nie odpowiedzieli panstwo na pytanie za co sa panstwo odpowiedzialni wysylajac do pracy jak by napszyklad na miejscu okazalo sie inaczej niz w waszej umowie ?

Prosze z chonorem odpowiedziec

Czy nie ma w umowie takiej wzmoanki ze nie ponosza panstwo odpowiedzialnosci za posrednictwo pracy?
Samosia 2017-03-23 10:18
Oczywiscie ze jest taki zapis ze firma inpakt

Nie ponosi odpowiedzialnosci za posrednictwo pracy

Jedynie podpisujacy jest zobowiazany

Wszyscy posrednicy tak dzialaja

Przeciez jak cos nie wyjdzie koszty poniesie tylko poszukujacy pracy maja dobrych prawnikow co im umowy pisza tak ze by wyjsc na swoje
Monika Kowacz ImpactJob 2017-03-23 10:20
Tak, zdarzają się oferty w czwartek albo piątek, ale przecież nikt nie zmusza Pana/Państwa do tak szybkiego wyjazdu, jest to decyzja indywidualna.
Dodatkowo w weekendy jesteśmy dostępni telefonicznie. Nie nakładamy kar na osoby, które z przyczyn niezależnych nie mogą podjąć pracy.

Jeżeli ma Pan jakiekolwiek pytania lub wątpliwości to pozostaję do dyspozycji.
luzak 2017-03-23 10:22
Różnica polega tylko na tym ze impact zawsze reaguje jak cos jest nie tak i potwierdzam to jako czlowie wyjezdzajacy za ich posrednictwem od lipca
Samosia 2017-03-23 10:26
Jakos dzis nie pracujesz jak mowisz ze od lipca jestes pracownikiem inpact i mozesz pisac jak to jest super w tej firmie jakos ka sie spotkalam z tym jak dzwonilam telefonow nie odbierali tylko laskawie na drugi dzien oddzwonili
luzak 2017-03-23 10:29
Konkurencja cie naslala? Jestescie tak zenujacy ze az sie slabo robi. Masz racje lepiej jechac z ta firma na z co usuwa komentarze i ma wszystko w nosie.
Chyba ci sie firmy pomylily bo impact zawsze odbiera a wlascicielka jest pod tel 24 h i dla twojej informacji dalej pracuje za ich posrednictwem
Inpakt klapos 2017-03-23 10:35
O konkurenc na litere z nie mowie bo znam wiele osob ktore przez nich poniosly tylko koszty nic wiecej lecz propozycje od in... tez nie sa lepsze wkoncu wlascicielka ma przykl bylego chlebodawcy
Inpakt klapos 2017-03-23 10:38
Druga sprawa kazdy jest dorosly i ryzykuje zwalniajac sie ze stalej pracy gdyz przez agencje stalej pracy nie znajdziesz ciagle zmiany firm itp
Inpakt klapos 2017-03-23 10:45
Albo juz nie wytrzymala z poprzednim pracodawca i zalozyla wlasna firme wkoncu nie ma takiej osoby ze by wszystkim dogodzic zawsze ktos sie znajdzie komu cos nie biedzie pasowac no i inpakt tez nie ma sie co dziwic nie moze ponosic odpowiedzialnosci za firmy zagraniczne a sami pewnie musza sie zabezpieczyc ze by kary nie placili albo ze by lkijeta nie stracili koncze temat szkoda czasu
luzak 2017-03-23 11:03
raczej watpie ze bierze z nich przyklad ale czlowieku u ciebie wszystko ok? raz po niej jedziesz a potem jej bronisz? ja wiem jedno firma jest na rynku nie caly rok a ciagle sie rozwija co widac na gole oko ale zawsze znajda sie poszkodowani. ja wiem ze pomagaja i niejedym odzyskali wynagrodzenie mimo ze nie maja takiego obowiazku. duzo osob sie tu na ten temat wypowiadalo a na facebuku jako jedni z nielicznych nie usuwaja recencji i maja praktycznie same pozytywny a dla mnie facebuk jest bardziej wiarygodny bo tam nie ma anonomowosci tak jak tu. tu kazdy moze sobie napisac co chce wylewac zale. ale moja rada jest prosta- nie pasuje ci to znajdz sobie prace sam. tyle w temacie
Inpakt klapos 2017-03-23 13:57
To dobrze ze pomagaja ja mialem niestety nie zbyt ciekawe doswiadczenie od inpakta moze to nie byla ich wina tylko jak mowisz tych zagranicznych posrednikow moim zdaniem jak sa jakies problemy takie z takimi firmami nie powinni z nimi wspolpracowac bo pozniej traca na zaufaniu i nie potrzebnie cierpia i pracownicy i oni sami bo pozniej ludzie maja do nich pretensje
luzak 2017-03-23 14:06
A może powiesz konkretnie o jaką firmę chodzi?
Bo ja mialem problemy z pewną z rostoku i wiem ze nie tylko ja ale impact pomogl odzyskac kase nam i zerwal z ta firma wspolprace. wiec wiem ze nie olewaja ale podaj konkrety bo tak to kazdy gadac moze
klapos 2017-03-23 14:08
Z drugiej strony nie wiem jakie oni maja podpisane miedzy soba uwowy dlaczego czasem wychodza rozne niepotrzebne problemy najwyrazniej jak mowisz jak sa dopiero rok na rynku jeszcze wszystko przed nimi musza doszlifowac pewne problemy by unikac niepotrzebnych stresow
Sobieski 2017-03-23 14:15
"przesylaja cv do nie.sprawdzonych za granica kolejnych posrednikow" - możesz rozwinąć, którzy są niesprawdzeni? Wymienisz z nazwy? "chca ze by wyjechac bez umowy ze na miejscu mozna podpisac a namiejscu moze sie okazac calkiem co innego inpakt trzepie kase od glowy ktora wysle ich nie interesuje jak dlugo nedziesz pracowal i za ile" - są jakieś granice bezczelnego kłamstwa i głupoty. Firma zarabia od przepracowanej godziny pracownika, którego wysyła za granicę, oczywiście że zależy im na tym, aby pracownik podpisał umowę i pracował regularnie. Ich zarobek, to zarobek firmy, tak działa ta symbioza i tak działa ten biznes. Albo celowo kłamiesz, albo nie ma pojęcia na jaki temat się wypowiadasz. W obu przypadkach powinieneś zamilknąć. "wkoncu to jest firma konkurencyjna do znanej firmy posredniczacej z krakowa na Z. " - tutaj to już zaczyna pachnieć jakby ktoś CIę wynajął do realizowania nieuczciwych praktyk rynkowych :). Być może prawnik powinien się zainteresować tego typu wypowiedziami. Polecam się dokształcić i przestać kłamać, bo tego typu steki bzdur można zweryfikować w 3 sekundy. A "znaną" firmę na Z. serdecznie pozdrawiam, zabawnie widzieć jak bardzo atakują uczciwe i bardziej efektywne firmy. Tego typu praktyki świadczą tylko o ich nieudolności.
klapos 2017-03-23 14:16
Ja poprosty wylalem swoja flustracje i niezadowolenie i teraz przez swoje przykre doswiadczenie przez firme Z oraz I obawiam sie z drugiej strony takie zycie tego typu posrednikow w polsce i za granica jest coraz wiecej i ciezko samemu znalesc stala prace za granica bez posrednikow z tego zyja nie chcialo dzwigac sie teczki to teraz trzeba dzwigac woreczki
luzak 2017-03-23 14:21
a możesz wyjaśnić czemu piszesz na forum impactu o innej firmie?!
klapos 2017-03-23 14:29
Ja nie wiem na jakich zasadach tego typu firmy dzialaja nie studiowalem ich umow firma na z to fakt jest nie zetelna i wysyla gdzie popadnie dlatego tez nie ujawniaja wszystkich komentazy ludzi co sie przekonali na sobie jak jest zwracam honor firmie inpakt job najwyrazniej nie znam calej prawdy i pochopnie sie wypowiedzialem lecz mialem tez niemile doswiadczenie i z jednej i drugiej firmy choc nie byla to konkretnie ich wina wiec ZWRACAM ZCHONOR i cieszynie to ze ktos broni waszej firmy i sie wypowiada a nie usuwa komentarzy pozdrawiam wszystkich wkoncu sa tez ludzie pochopnie oceniajacych jak ktos zalamie sie i ma depresje po roznych niepowodzeniach czasem moze cos nieprzemyslanego palnac
klapos 2017-03-23 14:39
Bo po prostu mnie sie nudzilo i nie mialem gdzie sie wyzalic z calego zla tego swiata a tu nie chodzi mi o znieslawienie tej firmy tylko chcialem ogolnie wylac z siebie co mnie boli w dzisiejszym swiecie gdzie wszedzie liczy sie tylko pieniadz a nie czlowiek i w rodzinach i w spoleczenstwie dzis tak jest do czego dazy ten swiat gdzie ci polacy co byli dawniej pomagal jeden drugiemu dzis nawet w pracy jeden na drugiego patrzy wilkiem i kabluje do pracodawcy i wygaduje bog wie co trzymajcie sie wiecej glowy nie zawracam co zlego to nie ja jak ktos poczol sie urazony to PRZEPRASZAM
klapos 2017-03-23 14:54
ZALAMANIE NERWOWE KAZDEMU MOZE SIE PRZYTRAFIC NIKOMU NIE RZYCZE TAKIEGO STANU CZESTO LEKI NIE POMAGAJA LEPSZE JEST DOBRE SLOWO I STALA PRACA
Fti 2017-03-23 19:15
To w koncu zrobili ci jakas krzywde czy nie bo nie rozumiem tych twoich wypocin szczerze mowiac
inpakt klapos / klapos 2017-03-24 09:36
JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM CAŁĄ FIRMĘ INPAKTJOB NIE CHCIAŁEM NIKOGO OBRAZIĆ ZNIESŁAWIĆ CZY COŚ W TYM STYLU PO PROSTU WCZORAJ MIAŁEM ZAŁAMANIE NERWOWE ZA DUŻO PROBLEMÓW ITP. I ZA BARDZO MNIE PONIOSŁO NIE PRZEMYŚLANE SŁOWA NAPISAŁEM

BRAK PRACY RZUCIŁ MI SIĘ NA GŁOWĘ
gość 2017-03-24 13:57
Witam czy ktos juz wie kiedy jest wyjazd na pakowanie miesa ?
Monika Kowacz ImpactJob 2017-03-24 15:19
Witam Państwa,

dziś wystartowała kolejna grupa.

Następna tura planowana jest na przyszły tydzień.

W sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu!

Pozdrawiam,
Monika Kowacz
Arek 2017-03-24 22:19
Ktoś pisał o znanej firmie na Z z Krakowa, jak ich kojarzę, widziałem ogłoszenia, ta firma się nazywa Znajdman.
Bard 2017-03-24 22:40
Nie żaden Znajdman! Tylko Zajdmann Personal Solutions, są gdzieś koło starej cementowni w Krakowie.
Lao Che 2017-03-25 21:28
podobno mają nowe biuro między budką z ziemniakami a stoiskiem z burakami!
Iza 2017-03-26 18:45
Witam, mam pytanie czy firma ImpactJOB ma aktualnie oferty pracy dla kobiety ale na terenie Niemiec. Słyszałam, że spokojnie można z nimi wyjechać. Jakie wymagania mają?
Monika Kowacz ImpactJob 2017-03-27 12:29
Witam Pani Izo,
tak, mamy oferty dla kobiet.

Zapraszamy do kontaktu!
Monika Kowacz ImpactJob 2017-03-27 12:30
Witam Pani Izo,
tak, mamy oferty dla kobiet.

Zapraszamy do kontaktu!
Ania 2017-03-29 21:55
Witam, chciałam zapytać kiedy zaczynają się oferty inwentaryzacji? I czy jest możliwość wyjazdu w parach?
Monika Kowacz ImpactJob 2017-03-30 10:37
Witam Pani Aniu,
inwentaryzacje ruszą prawdopodobnie od lipca.
Tak, oczywiście istnieje możliwość pracy w parach.

Pozdrawiam,
Monika Kowacz
Jacek 2017-03-30 23:50
Cbyba jako kierowniczka, sprawdz informacje i wtedy sie wypowiadaj. A reszta niech pisze na temat.
Znam pania M od dawna, i w pierwszej i w obecnej firmie jest ok. Tylko ja mam szczescie do gow... firm niemieckich..
Peja 2017-04-04 18:50
Witam. Mam problem z ogłoszeniem dla elektrykow w Niemczech przy szafach sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych. gdyż nie mogę na nie odpowiedzieć ani wysłać CV. Mam ponad 20 letnie doświadczenie jako elektryk i ponad 10 lat w szafach sterowniczych. Poszukuje pracy w Niemczech niestety nie znam języka. Proszę o kontakt 506855050.
Spawacz 2017-04-05 21:50
Miałem jechać jako spawacz Mag do Niemiec.Lecz okazało się że moim niemieckim pracodawca będzie niemiecka agencja pracy a nie zakład produkcyjny więc odpuściłem.Gdybym się nie zapytał to sami nie powiedzą...W sumie jak komuś taki fakt nie przeszkadza to może spróbować.Mi zależało na kontrakcie z pracodawca a nie z następna agencja pracy.Pozdrawiam
Ślusarz 2017-04-06 08:11
Ale bzdury, zawsze mówią i piszą agencje niemiecka, do ktorej masz jechac!
Franek 2017-04-06 12:04
ImpactJOB to świetna agencja pracy. Pracowałem już za ich pośrednictwem i dobrze ten czas wspominam. Mieszkania były ok, kasa również. Trzeba zawsze pytać o wszystko jak jesteśmy na rozmowie i później nie ma rozczarowania. Wolę jechać za granicę przez agencje niż na własną rękę.
Artur Ga 2017-04-07 17:58
Impact pod tym wzgledem jest bardzo ok. Podpisalem umowe, nie moglem wyjechać i bez problemu anulowali mi ją. Nie zapłaciłem zadnej kary, szefowa osobiście napisała mi oswiadczenie, że umowa zostaje rozwiązna bez żadnych konsekwencji.
Uważam, że to bardzo w porządku bo wiadac ze nie zeruja na ludziach wyjezdzajacych do pracy
Jolanta 2017-04-10 17:55
Czy ImpactJOB ma w swojej ofercie pracę za granicą dla kobiet?
kinga 2017-04-10 21:13
wejdz na stroné i sprawdz, ma
kinga 2017-04-10 21:14
wejdz na stroné i sprawdz, ma
Stasiek 2017-04-13 09:43
Widze ze to solidna firma warto sprobowac pomimo braku samochodu I nieznajomosci jezyka. Mam ponad 10 lat doswiadczenie w budowlance
krzys 2017-04-18 17:36
Jechał ktoś do pakowania mięsa do Friedrichshall i może powiedzieć jak tam jest ?
Hanna 2017-04-19 09:22
@Jolanta, wszystkie aktualne oferty pracy ImpactJOB możesz znaleźć na ich stronie internetowej: http://www.impactjob.eu/oferty-pracy/
NYCK 2017-04-21 21:11
Żebyś się nie zdziwił.
Stasiek 2017-04-22 07:38
Wyobraz sobie ze sie nie zdziwilem. Oferta i wszystko od razu. Porzadna firma.
Maniek 2017-04-25 13:36
ImpactJOB to świetna agencja, mają dużo ofert różnorodnych i każdy znajdzie coś dla siebie. Dobrze robią swoja robotę, mieszkania również załatwiają dobre. Jeżdżę z nimi co jakiś czas i nie było problemów.
Zostaw swoją opinię o ImpactJOB - Skawina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ImpactJOB