4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

cola

Jeszcze nie wyjechalem ale podoba mi sie proces rekrutacji. Wszystko z gory objasnione

Czy można przyjechać z kotem?

Lili
@:)

My wyjechalismy psem :D co prawda troche to trwalo az znalezli nam firme gdzie sie zgodzili ale mysle ze jest szansa

Krystyna
@Lili

o to spoko. :D czyli na luzie do tego podeszli? Nie musieliście im za to więcej płacić? ;p ciekawe czy im to problem sprawiło

Sylwia

Praca na terenie Niemiec Brak jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony pośrednika. Zadzwonił do mnie w poniedziałek pracownik IMPACTJOB Pan (usunięte przez administratora) przeprowadził wywiad i oznajmił że będzie się kontaktował jak znajdzie oferty pracy według moich kryteriów. Zapytałam się jeszcze czy mogę przesłać kilka pytań na które chciała bym poznać odpowiedzi gdyż jest to mój pierwszy wyjazd. Pan uprzejmie wysłał SMS maila. Pytania zostały wysłane, brak odpowiedzi na nie. Również brak odpowiedzi na SMS i nie odbieranie telefonu. Myślałam ze firma dba o satysfakcję i zadowolenie przyszłych pracowników, ale jak widać nie.

Iwona

Polecam firme bo zawsze pomagaja

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Damian

Dzień dobry,chciałbym się spytać na jaki okres czasu najczęściej impact job proponuję kontrakty?

@Damian

Dzień dobry, posiadamy różne oferty. Zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy ImpactJob

Ile kosztuje mieszkanie?

Witam,chciał bym się dowiedzieć o warunki zakwaterowania. Jeśli chce wyjechać z bratem to możemy liczyć na pokój 2 osobowy czy raczej w więcej osób?

Na projekcie na którym ja byłam można było dostać pokój 1 osobowy lub 2 osobowy oczywiście z łazienką .Zawsze można zapytać w agencji myślę, że chętnie udzielą informacji.

Jowita

Poszukuje pracy dla pary z autem, brak znajomosci J.niemieckiego, od 16.01 w okolicach Hamburga, Drezna,Berlina,Lipska, czy posiadają Państwo jakieś oferty pracy? (Prace magazynowe, bądź produkcja)

Magdalena

Natknęłam się na ich oferty pracy na elektryka bez znajomości języka. Nie wiedziałam, że da się jeszcze gdziekolwiek wyjechać bez podstawy chociaż, a czy ktoś wie, jak z tym zakwaterowaniem chociaż, które firma oferuje? Warunki są znośne? Bo tam dosyć lakonicznie o tym jest napisane.

BARDZO DOBRA AGENCJA PRACY.KIERUJĄ DO PRACY DO DOBRYCH NIEMIECKICH FIRM.

mohito

bylem na rozmowie u nich robia dobre wrazenie

nick

Bardzo dobra ogranizacja

Pytajnik

Witam mam jedno pytanie czy agencja wymaga zaświadczenie o niekaralności?

@Pytajnik

Dzień dobry, zaświadczenie o niekaralności wymagane jest przy niektórych projektach, na przykład na stanowisko; pracownik lotniska.

Iwona

Okej, widzę, że firma wystawia pełno ogłoszeń :) Tylko szkoda, że nie do ich firmy :P No ale wiadomo, to agencja pracy. Ktoś moze mi powiedzieć, czy jest jakas rekrutacja na stanowisko rekrutera tutaj? Mam czekać, czy wysłać im swoje cv na maila?

@Iwona

Zapraszamy do aplikowania. Pozdrawiamy ImpactJob

On22

Cześć, znajdzie się ktoś chętny na wspólny wyjazd do pracy po nowym roku, termin elastyczny. Szukam osób w wieku 18-26, sam mam 22. Już jeździłem i mam auto na wyjazd. Resztę już na priv ;). Zostawiam maila: zagranica547@gmail.com

Szum

W sumie to chyba do niczego sie przyczepic nie moge

Karpik

Poza tym ze mieszkanie bylo slabe ale nie impact je zalatwial to wszystko bylo ok. Ale koniec koncow pomogli nam ze zmiana mieszkania wiec po swietach tam wracamy. Firma impact na plus

Gyru

Wszystko ok tylko szkoda ze to tylko agencja a nie pracodawca byloby latwiej bo sa w porzadku i nie ma walkow jak czasem u niemca

Krowka

Moge tylko polecic tom agencje.

Szumok

Profesjonalna i godna polecenia agencja

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.