ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Praca za granicą

Hej, mam 21 lat i planuje zacząć pracę za granicą, najchętniej w Niemczech, ale to do ustalenia. Szukam osoby, obojętnie czy dziewczyna czy chłopak, w podobnym wieku, żeby razem pojechać. Zawsze lepiej z kimś :). Mogę wyjechać od zaraz, ale też i w lipcu czy sierpniu, tu też można się wspólnie dogadać. Jeśli jest jakaś chętna osoba to proszę pisać na email praca.0987654321@gmail.com

czosnek
@Praca za granicą

Co Ci to da, że pojedziesz z obcą osobą o której nic nie wiesz? Na miejscu na pewno spotkasz kogoś kogo polubisz, bo wiadomo, że wszystkich nie da się lubić i nie da się żeby wszyscy nas lubili.

@czosnek

Masz trochę racji. Ja planuje jechać sam i przydałyby mi się wskazówki co do pracy. Wiesz jakie dają zakwaterowanie? Byłeś już na takim wyjeździe i coś możesz pomóc?

Tadaaaa

Czy pracuje ktos na magazynie z czesciami samochodowymi w Werl ? Jakies opinie ?

Użytkownik

A jak wygląda praca na magazynie w Furth dla kobiet?

M.11

Hej, mam pytanie czy ktoś juz wyjezdal do pracy w Niemczech i może odpowiedzieć na kilka pytań? Przede wszystkim czy poleca ową agencje? Jak wygląda sprawa z wypłatami i podatkiem po powrocie?

@M.11

Ja planuję jechać dopiero

Jacek

Kiedy i gdzie chcesz jechać konkretnie?

Na magazyn a co ?

Jw
@Jacek

A ty kiedy chcesz jechać?

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Jakooop

Jedzie ktoś w następnym tygodniu na projekt z soczewkami ?

@Jakooop

I jak wyjechałes ?

Wiktoria

Hej wybiera sie ktoś może z początkiem czerwca na produkcje do Niemiec z okolic Bydgoszczy i miałby dwa miejsca w aucie? Bo z tego co wyczytałam to trzeba mieć auto.

Dawid

Ja i kolega z Rudy Śl.

Jacek
@Dawid

Umowy już macie podpisane? I jak z zakwaterowaniem wygląda sprawa?

wtf
@Jacek

Po co ktoś cię zgłasza normalne pytanie

Sid

Ja w połowe czerwca

Sanna
@Wiktoria

Mi powiedziano, że nie trzeba mieć samochodu - ja nie mam, prawa jazdy też nie i nie ma problemu, dostałam właśnie dokumenty do podpisania. Dopytaj, być może to zależy od oferty.

Remi
@Sanna

A gdzie jedziesz do jakiej pracy

Sanna
@Remi

Do Bingen, do pracy w magazynie.

@Sanna

A już wyjechałaś czy planujesz dopiero je jechac ?

@Sanna

I co wyjechas już jak mg zapytać.

Kacper

Praca PRACOWNIK MAGAZYNU Z ALKOHOLAMI BEZ NIEMIECKIEGO był ktoś na tej ofercie mam kilka pytań

Remi

Witam ja też jadę do pracy początek czerwca agencja organizuje prawdo podobnie wyjazdy do pracy w niemczech

Sieam
@Remi

I jak wyjechałeś bo mam kilka pytań

Xxx

Cześć wszystkim mam pytanie czy firma jest w porządku i jak wyglądają zakwaterowania z góry dziękuję za pomoc ????

Cześć wszystkim wybiera się ktoś może w połowe czerwca do Niemiec z okolic pomorskiego

Ja się wybieram, na jaka ofertę jedziesz? Masz auto?

@Anonim

Nie mam auta

@Anonim

A ty jaka ofertę wybrałeś bo ja jeszcze szukam

Siema wszystkim wybiera się ktoś w połowe czerwca do Niemiec z pomorskiego życzę udanego dnia wszystkim

Kacper

Siema wszystkim mam pytanie ile muszę zabrać kasy na wyjazd żeby mi starczyło na mięsac bo 300 euro za mało czy jak myślicie

Cześć wszystkim mam pytanie jak wygląda przejazd do pracy z miejsca zakwaterowania z góry dziękuję za informację

Kacper

PRACOWNIK MAGAZYNU Z ART. SPOŻYWCZYMI BEZ NIEMIECKIEGO Miejsce pracy: Bingen am Rhein. Witam pracowal ktoś na tej ofercie bo mam kilka pytań

Kacper

Witam czy firma pomaga jakoś organizować transport z Polski do Niemiec czy na własne rękę i jak wygląda. I jak wygląda transport do pracy jak mg zapytac

Kai
@Kacper

Nam znalezli busa wiec pomagaja ale musisz ich poprosic

Kacper

Witam czy ta firma jest w porządku bo mam kilka pytań do kogoś kto już długo pracuje z tą firmą

Kai
@Kacper

Jest bardzo w porządku. Nie zostawią cię jak sie cos wydarzy. Mozna zaufac

Kacper

Siema wszystkim mam pytanie odnośnie firmy do osoby która dłużej już pracuje ta firmą

Wyjazd

Hej, planuje wyjazd do Niemiec i szukam osoby do wspólnego wyjazdu. Mam 21 lat i najlepiej żeby to był ktoś w podobnym wieku. Jeśli jest ktoś chętny to piszcie na email wyjazd13@gmail.com

Basia0816

Hej, wyjeżdża ktoś w tym tygodniu do pracy przy pakowaniu soczewek? Szukam osoby, z którą mogłabym się zabrać z partnerem

Kazik

Maja super robote na bawari przy czesciach. Jestesmy z dziewczyna od 2 miesiecy. Wszystko jak byc powinno

Sylwi
@Kazik

Gdzie pracujecie bo się wybieram i jaka agencja

Sylwi
@Kazik

Proszę napisz jeszcze jakie warunki mieszkaniowe i jaka praca konkretnie wybieram się z mężem

Xxx
@Kazik

Napisz proszę jak z zakwaterowaniem oraz na czym polega praca :) miłego!

Monia
@Kazik

Cześć, możesz powiedzieć coś więcej o pracy? Czy da się tam zarobić ?

@Kazik

Czy to praca w magazynie Mercedesa obok Frankfurtu na Menem? Można więcej informacji jak to tam wygląda i jak zakwaterowanie?

Renia

Witam. A przy czym ta praca? I gdzie dokladnie

Renia
@Kazik

Witam. To pakowanie części samochodowych? W jakim to mieście i jakie są zmiany?

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob